Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Mam pytanie. Czy jeśli oddam mojego X360 do naprawy to czy muszą kasować save''y?? Mój brahol się martwi, że skasują mu zapisy z Vivy Pinaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:35, Ghoster7 napisał:

Mam pytanie. Czy jeśli oddam mojego X360 do naprawy to czy muszą kasować save''y?? Mój
brahol się martwi, że skasują mu zapisy z Vivy Pinaty...

Wysyłając Xboxa do naprawy dysk zostawiasz sobie w domu.Tylko konsolę wysyłasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:37, jackass napisał:

> Mam pytanie. Czy jeśli oddam mojego X360 do naprawy to czy muszą kasować save''y??
Mój
> brahol się martwi, że skasują mu zapisy z Vivy Pinaty...
Wysyłając Xboxa do naprawy dysk zostawiasz sobie w domu.Tylko konsolę wysyłasz


Braciszek jest uradowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:42, ramirez1 napisał:

Mam problem moj Xbox360 wiesza się jak pogram z 1godz a czasami i ostatnio coraz częsciej
nawet po 30 min

o ścianę nim i do serwisu .Z nowym może nie będzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:42, ramirez1 napisał:

Mam problem moj Xbox360 wiesza się jak pogram z 1godz a czasami i ostatnio coraz częsciej
nawet po 30 min

Przykro mi to mowic, ale zdaje mi sie, ze klopoty z przegrzewaniem sie konsoli. Znaczy, ze RRoD zbliza sie powoli, acz niemilosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:46, ramirez1 napisał:

Już wiem czemu Jackass masz ksywe

hehe no masz plusa ,że mnie rozszyfrowałeś.Na serio to weś sorawdź ,czy nie masz porysowanych płytek.Zdarza się ,że napęd rysuje płytki ,które potem zwieszają konsolę .Wątpie ,żeby konsola grzała się po tak krótkiej grze ,więc to napenwo nie to ,chyba ,że awaria chłodzenia.Może kurz się dostał do wiatraczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:57, ramirez1 napisał:

Niemogą być porysoowane bo brat mi zawsze z Microsoftu przynosi bo tam pracuje
i nawet te co dopiero przyniesie wieszają sie

To daj braciakowi konsolę ,żeby na nówkę wymienił ,ewentualnie zapytał się w robocie co może być nie tak .Mi się również zdaję ,że to RRoD się zbliża.

PS: odpisując Ci na posta zwiesił mi się FireFox.Masz dziwne oddziaływanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 19:01, ramirez1 napisał:

przeczytaj sobie to co pisze na moim avatarze to będziesz wiedział czemu ci się zwiesił

nie widzę zależności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma żadnych newsów o obniżce dysków do Xboxa dla tych, co zakupili arcade w czasie świąt bożonarodzeniowych. Taki news mógłby bardzo poprawić humor tak wiem, że przydałby się mi dysk, ale ceny odstraszają od kupna. Choć jednak wole na jakąś większą figurkę w jamie zakupić niż dysk. Dosyć z tym biadoleniem przejdziemy do rzeczy myślę nad kupnem drugiego pada do mojego X-a. Właśnie poza oryginalnymi padami za dużego wyboru nie ma a do takiego PS2 można całkiem niezłe podróbki bardzo podobne do oryginałów kupić. No allegro nic ciekawego nie znalazłem a chodzi mi o podobny wygląd i cenę, (aby była jak najniższa) wiec może coś wy wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc na początku kwietnia zakupię Xboksa 360 (Arcade). Moimi pierwszymi grami będą Mass Effect, Assassin''s Creed i byc może Forza Motosport 2 + Viva Pinata. Prawdopodobnie (może jeszcze przed zakupem samej konsoli) zakupię też drugiego pada.
Później gry pójdą na sprzedaż i zakupię GTAIV :).

Pytanie - ilu z Was praktykuje regularne kupowanie, a potem sprzedawanie gier (oczywiście oryginalnych...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 08:50, Dincooo napisał:

Pytanie - ilu z Was praktykuje regularne kupowanie, a potem sprzedawanie gier
(oczywiście oryginalnych...)?

Ja tak robię :) Kupię używaną/nową w niskiej cenie grę, wyżyłuję ją (tzn. przejdę i wycisnę sporo GS Points), a potem sruuu na Allegro :D No, chyba, że jakaś gra mi się bardzo podoba to sobie ją zostawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą plotę dzisiaj od kuzyna dostałem, który pracuje w Anglii i jest zapalonym graczem, ale o nim kiedy indziej. Otóż w tamtejszym Official PlayStation Magazine jest napisane, że Mass Effect i jego kontynuacje będą na PS3, bardzo mnie to zaintrygowało... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 08:50, Dincooo napisał:

Pytanie - ilu z Was praktykuje regularne kupowanie, a potem sprzedawanie gier (oczywiście oryginalnych...)?


Ja jakoś żadnej jeszcze nie sprzedałem. Kupiłem na Allegro kilka tytułów, ale na razie się ich nie pozbywam - ładnie na półce wyglądają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 09:28, Łeber napisał:

Ciekawą plotę dzisiaj od kuzyna dostałem, który pracuje w Anglii i jest zapalonym graczem,
ale o nim kiedy indziej. Otóż w tamtejszym Official PlayStation Magazine jest napisane,
że Mass Effect i jego kontynuacje będą na PS3, bardzo mnie to zaintrygowało... :P


Jeszcze w tym numerze jest napisane, że Capcom tworzy Dead Rising 2 także na PS3, a Mass Effect oraz kontynuacje pojawią się na PS3 :) Ciekawe, czy te informacje zostaną oficjalnie potwierdzone.

No cóż, a ja kilkanaście minut temu wygrałem z Sephirathem w Burnouta Paradise multi (demo) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 09:47, master matrox napisał:

> Ciekawą plotę dzisiaj od kuzyna dostałem, który pracuje w Anglii i jest zapalonym
graczem,
> ale o nim kiedy indziej. Otóż w tamtejszym Official PlayStation Magazine jest napisane,

> że Mass Effect i jego kontynuacje będą na PS3, bardzo mnie to zaintrygowało... :P

Dnia 22.03.2008 o 09:47, master matrox napisał:

No cóż, a ja kilkanaście minut temu wygrałem z Sephirathem w Burnouta Paradise multi
(demo) :D



Może to jest pismo za bardzo fanboyskie ?? O gratulację może kiedyś się dołączę do wyścigów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się