Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2008 o 18:59, falcon33 napisał:

Nic nie wyskakuje, w ogóle nie mogę się zalogować, ciągle to kółeczko logowania mi się
kręci?


To po prostu ogólne problemy z serwerami. W czasie świąt tak było prawie ciągle ze względu na przeciążenia :/ Musisz się uzbroić w cierpliwość. Nic z tym nie zrobisz :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 19:07, Tandrax napisał:

Czy ta konsola: http://www.gram.pl/sk6_8A7qHu1_XBOX360_Premium_Forza_2_i_Viva_Pinata.html
ma procek 65 nanometrowy i zasilacz 175 W czy to jeszcze ta starsza wersja?


zeby byc pewnym czy to konsola w technologi 65nm zapytaj sprzedawce o date produkcji ktora znajduje sie z tylu na konsoli. jesli bedzie to padziernik 2007 i wzwyz to jest to 65nm jesli ponizej pazdziernika tzn ze sa to jeszcze 90nm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 19:07, Tandrax napisał:

Czy ta konsola: http://www.gram.pl/sk6_8A7qHu1_XBOX360_Premium_Forza_2_i_Viva_Pinata.html
ma procek 65 nanometrowy i zasilacz 175 W czy to jeszcze ta starsza wersja?


1. tylko konsole z HDMI są w 65 nm, a tu nic o HDMI nie ma...
2. Packi z Forzą 2 i Viva Pinatą z tego co kojarzę to stare wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 21:57, syriusz.b napisał:

1. tylko konsole z HDMI są w 65 nm, a tu nic o HDMI nie ma...

A nawet jest "Konsola bez portu HDMI.", ergo to stara wersja.

Dnia 22.03.2008 o 21:57, syriusz.b napisał:

2. Packi z Forzą 2 i Viva Pinatą z tego co kojarzę to stare wersje :)

Nie zawsze, często są to nowe - mój znajomy kupił nawet taki pack i ma jakoś Falcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 00:04, Cmq napisał:

Nie zawsze, często są to nowe - mój znajomy kupił nawet taki pack i ma jakoś Falcona.


A w jaki sposob to sprawdzil ze jest to falcon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 10:18, syriusz.b napisał:

> A w jaki sposob to sprawdzil ze jest to falcon??

koło się zatacza: po tym, że ma HDMI :p


HDMI nie oznacza nowej wersji konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak dla pokazania kazdemu prosze bardzo.

1. To jest zephyr
2. To jest falcon
3. Tutaj macie pierwszą płytę główną bez hdmi, tzw: launch


20080323102538

20080323102554

20080323102601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 10:20, MLODY2K6 napisał:

> > A w jaki sposob to sprawdzil ze jest to falcon??
>
> koło się zatacza: po tym, że ma HDMI :p

HDMI nie oznacza nowej wersji konsoli


oznacza :) I nie chodzi tu o technologie, tylko oto, że wraz ze "startem" Falcona zaczęto montować w konsolach HDMI (w tym samym momencie, w tych samych konsolach) - wcześniej HDMI nie było, więc automatycznie jeśli konsola ma HDMI to powinna mieć też Falcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2008 o 10:54, syriusz.b napisał:

oznacza :) I nie chodzi tu o technologie, tylko oto, że wraz ze "startem" Falcona zaczęto
montować w konsolach HDMI (w tym samym momencie, w tych samych konsolach) - wcześniej
HDMI nie było, więc automatycznie jeśli konsola ma HDMI to powinna mieć też Falcona


I tutaj sie wlasnie mylisz. To ze został zamontowany port HDMI jeszcze raz powtarzam ze nie oznacza to ze jest to FALCON. Byly jeszcze modele przejsciowe czyli te produkowane od sierpnia 2007 do pazdzierniak 2007 i byly to stare konsole z portem HDMI. Dopiero od pazdziernika 2007 zaczeta została produkcja w procesie 65nm i to jest oryginalny FALCON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 11:01, MLODY2K6 napisał:

I tutaj sie wlasnie mylisz. To ze został zamontowany port HDMI jeszcze raz powtarzam
ze nie oznacza to ze jest to FALCON. Byly jeszcze modele przejsciowe czyli te produkowane
od sierpnia 2007 do pazdzierniak 2007 i byly to stare konsole z portem HDMI. Dopiero
od pazdziernika 2007 zaczeta została produkcja w procesie 65nm i to jest oryginalny FALCON


a to w takim razie sorry - mój błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 12:54, destro177 napisał:

Zajrzy ktoś na tył pudełka z Viva Pinata, czy nie ma tam czasem ograniczenia 60 Hz only?


na przodzie pisze 60hz only

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, ja teraz mam problem. Jutro, ew. pojutrze wyląduje u mnie jedna konsolka. Tylko dokładnie jeszcze nie wiem jaka ;). PS3 odpadło, ponieważ w chwili obecnej nie planuję przesiadki na HD, a to wydaje mi się jest główną zaletą tej konsoli i aby w pełni cieszyć się jej możliwościami powinienem mieć odbiornik HD. X360 podoba mi się za swój on-line, bardzo szeroką gamę gier i fakt, że większość nowych gier jest wydawana na niego. Do Wii ciągnie mnie sentyment - posiadam prawie wszystkie konsole stacjonarne Ninny, od NES''a... Zawsze mile wspominam gry Nintendowskie, dawały mi dużo radości - miały to coś. Casualowym stylem mógłbym przyciągnąć do gry także innych, którzy nie mieli styczności z gamingiem. Ekran do grania: 19" LCD (możliwa przesiadka na 22") lub 43" SD TV - idealnie nadawałby się do Wii, z racji wielkości, nie wiem jak by X360 przy tym wyglądał. Czytałem już dużo, ale ciągle nie potrafię się zdecydować. Wiadomo - decyzja należy do mnie, własnego gustu.

Może jakieś osobiste spostrzeżenia?

P.S. Wesołych Świąt :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to najlepszym wyborem dla Ciebie będzie Wii. Nie masz odbiornika HD (ale to i tak nie jest wielka przeszkoda :)), lubisz gry wydawane przez Nintendo, chcesz grać z ludźmi nie związanymi dotąd z grami: Wii jest dla Ciebie :)
Pozdrawiam i Wesołych Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 14:19, Marth napisał:

Może jakieś osobiste spostrzeżenia?


Jezlei juz inwestujesz w X-a i bedziesz dzialac pod monitorem to pamietaj zeby sobie kupic kabel VGA. Mi sie udalo i akurat mam 2 kable jeden oryginalny M$ a drugi nie ale jakosc taka sama. wiec jak bys chcial kupic to za symboliczna kwote moge sprzedac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 14:26, MLODY2K6 napisał:

Jezlei juz inwestujesz w X-a i bedziesz dzialac pod monitorem to pamietaj zeby sobie
kupic kabel VGA. Mi sie udalo i akurat mam 2 kable jeden oryginalny M$ a drugi nie ale
jakosc taka sama. wiec jak bys chcial kupic to za symboliczna kwote moge sprzedac :D


Ja chętnie bym kupił, choć niestety nie wiem co rozumiesz przez symboliczną kwotę :)..

No i oczywiście - wesołych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 14:40, Dincooo napisał:

> Jezlei juz inwestujesz w X-a i bedziesz dzialac pod monitorem to pamietaj zeby sobie

> kupic kabel VGA. Mi sie udalo i akurat mam 2 kable jeden oryginalny M$ a drugi nie
ale
> jakosc taka sama. wiec jak bys chcial kupic to za symboliczna kwote moge sprzedac
:D

Ja chętnie bym kupił, choć niestety nie wiem co rozumiesz przez symboliczną kwotę :)..

No i oczywiście - wesołych świąt!



odezwij sie na gg to ci powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc mówicie, że nie ma sensu kupować X360 lub PS3, nie mając HD? Niekomfortowo będzie grać na SD TV, nawet jeśli ma 43"? No cóż, będzie trzeba zainwestować, ale to może dopiero w przyszłym roku. Jeszcze zostaje monitor, ale 19" w dodatku proporcje 4:3 nie będą pewnie dawały rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 15:46, Marth napisał:

Więc mówicie, że nie ma sensu kupować X360 lub PS3, nie mając HD? Niekomfortowo będzie
grać na SD TV, nawet jeśli ma 43"? No cóż, będzie trzeba zainwestować, ale to może dopiero
w przyszłym roku. Jeszcze zostaje monitor, ale 19" w dodatku proporcje 4:3 nie będą pewnie
dawały rady.


Wcale nie jesli masz monitor 19" to spokojnie sobie pograsz. ustawisz rozdzialke 1280x1024 tak jak ja ustawilem u siebie na 22" i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się