Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2008 o 15:50, MLODY2K6 napisał:

> Więc mówicie, że nie ma sensu kupować X360 lub PS3, nie mając HD? Niekomfortowo
będzie
> grać na SD TV, nawet jeśli ma 43"? No cóż, będzie trzeba zainwestować, ale to może
dopiero
> w przyszłym roku. Jeszcze zostaje monitor, ale 19" w dodatku proporcje 4:3 nie będą
pewnie
> dawały rady.

Wcale nie jesli masz monitor 19" to spokojnie sobie pograsz. ustawisz rozdzialke 1280x1024
tak jak ja ustawilem u siebie na 22" i jest OK


Aha ;). Jedno jest pewne: TV HD napewno nie w tym roku. Ale na szczęście nadarzyła się okazja i wymieniam mojego dziewiętnastocalowca na 22" Samsunga :). Także myślę, że X360 teraz też może wchodzić w grę? Dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po 5 minutach wylanczylem moje PSP po grze w Call of Duty bo w to sie nie da grac! A pytanie brzmi czy na PS3 gra w FPS wyglada podobnie? bo zamierzam kupić konsole glownie dla takich gier jak wlasnie COD4 czy Warhawk... oczywiście nie porownuje pada do mysz klawiatura ale powiedzcie jak graliście czy przez sieć np da sie fajnie pograć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:19, Davidskrk napisał:

Właśnie po 5 minutach wylanczylem moje PSP po grze w Call of Duty bo w to sie nie da
grac! A pytanie brzmi czy na PS3 gra w FPS wyglada podobnie? bo zamierzam kupić konsole
glownie dla takich gier jak wlasnie COD4 czy Warhawk... oczywiście nie porownuje pada
do mysz klawiatura ale powiedzcie jak graliście czy przez sieć np da sie fajnie pograć


Byś wyjaśnił o co ci chodzi, jak w FPS wygląda podobnie? Podobnie nie wygląda bo gra na PS3 to lepsza grafika of course, a prze4z sieć idzie nieźle pochędorzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o sterowanie na psp jak celownikiem przyblizysz sie przeciwnika to nastepuje tak zwane samo namierzanie i wystarczy strzelic a jak samemu chce celowac to naprwde dramat analogiem moge chodzic do przodu i do tyłu a kwadretem kołem itp moge sie rozglądać naprawde nie gra sie za fajnie i pytanie czy na ps3 z COD4 i innymi strzelaninami jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:45, Steel Dogg napisał:

czy konsole xbox 360 i ps3 nie maja ograniczenia żeby telewizor miał co najmniej 60hz
prosze o odpowiedź


Zazwyczaj GRY mają taką potrzebę, aby działać w 60hz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:51, Dincooo napisał:

> czy konsole xbox 360 i ps3 nie maja ograniczenia żeby telewizor miał co najmniej
60hz
> prosze o odpowiedź

Zazwyczaj GRY mają taką potrzebę, aby działać w 60hz.


taa wiec trzeba miec telewizor conajmniej 60hz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie:
Czy Xboxa 360 mogę podłączyć pod zwykły monitor ctr LG Flatron F700b dodam że ma on tylko 15,4 cala.
Wiem że to się podłącza kablem VGA tylko jak będzie z obrazem bedą czrne pasy na dole i na górze?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:37, Davidskrk napisał:

chodzi mi o sterowanie na psp jak celownikiem przyblizysz sie przeciwnika to nastepuje
tak zwane samo namierzanie i wystarczy strzelic a jak samemu chce celowac to naprwde
dramat analogiem moge chodzic do przodu i do tyłu a kwadretem kołem itp moge sie rozglądać
naprawde nie gra sie za fajnie i pytanie czy na ps3 z COD4 i innymi strzelaninami jest
to samo

np w resistance celujesz analogiem bez auto namierzania wiec spokojnie będziesz mógł grać, a po jakimś czasie będziesz sie czul prawie tak dobrze jak na myszce :D (przynajmniej ja tak miałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli monitor nie jest panoramiczny, wszystko, co będziesz widział na ekranie będzie ''jajowate'' - aby uniknąć tego efektu warto dodać owe osławione czarne pasy z dołu i góry ekranu. Gram w taki sposób na CRT BenQ V772 17'' i szczerze mówiąc nawet tych pasów już nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 18:24, WorldWar3PL napisał:

Jeżeli monitor nie jest panoramiczny, wszystko, co będziesz widział na ekranie będzie
''jajowate'' - aby uniknąć tego efektu warto dodać owe osławione czarne pasy z dołu i
góry ekranu. Gram w taki sposób na CRT BenQ V772 17'' i szczerze mówiąc nawet tych pasów
już nie widzę :)


Ale przecież można w ustawieniach konsoli zmienić rodzaj ekranu na 4:3 i wszystko będzie w rozdzielczości 1280x960...
Po co dodawać jakieś czarne pasy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 18:22, Mateusz9214 napisał:

np w resistance celujesz analogiem bez auto namierzania wiec spokojnie będziesz mógł
grać, a po jakimś czasie będziesz sie czul prawie tak dobrze jak na myszce :D (przynajmniej
ja tak miałem)


Jak dla mnie gra w FPSy na padzie jest wygodna :)
Co prawda trzeba mieć spory refleks, bo celowanie zajmuje trochę czasu, ale mimo to gra się bardzo dobrze. Sam grałem wyłącznie na myszce w gry na PC, gdy włączyłem demko Resistance to gra na padzie mi się spodobała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 19:00, Steel Dogg napisał:

sory że znowu to powtarzam ale jest to dla mnie bardzo ważne czy xbox360 i ps3 wymagaja
telewiaora conajmniej 60hz prosze o szybka odpowiedź


same konsole nie, niektóre gry - tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 19:08, syriusz.b napisał:

> sory że znowu to powtarzam ale jest to dla mnie bardzo ważne czy xbox360 i ps3
wymagaja
> telewiaora conajmniej 60hz prosze o szybka odpowiedź

same konsole nie, niektóre gry - tak


aha czyli raczej nieopłaca sie kupowac konsoli z gdy masie telewizor 50hz bo mam akurat takiego k**eskiego pecha że 3 telewizory w domu i wszystkie 50hz jak pech to pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 19:13, Bratek196 napisał:

E tam master mówi mi że wszystkie dema chodzą u niego na telewizorze który ma 14 lat
?? i ma odświeżanie 50hz...


no tak ale skoro jak wczesniej czytałem w temacie takie np. viva piniata ma na pudełku że conajmniej 60hz to chyba nie napisali sobie tego tak dla jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 19:15, Steel Dogg napisał:

> E tam master mówi mi że wszystkie dema chodzą u niego na telewizorze który ma 14
lat
> ?? i ma odświeżanie 50hz...

no tak ale skoro jak wczesniej czytałem w temacie takie np. viva piniata ma na pudełku
że conajmniej 60hz to chyba nie napisali sobie tego tak dla jaj



No to pytanie czy istnieje jakaś strona gdzie jest spis gier które wymagają jakiego odświeżania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się