Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2008 o 19:15, Steel Dogg napisał:

> E tam master mówi mi że wszystkie dema chodzą u niego na telewizorze który ma 14
lat
> ?? i ma odświeżanie 50hz...

no tak ale skoro jak wczesniej czytałem w temacie takie np. viva piniata ma na pudełku
że conajmniej 60hz to chyba nie napisali sobie tego tak dla jaj


jeśli gra wymaga 60hz to na 50hz albo w ogóle nie pójdzie, albo będzie wyglądać inaczej (inaczej w sensie, że nie da rady grać...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, skończyła już się aukcja na allegro. Ale pewnie niedługo zaczną się kolejne ;> ME po kilka sztuk po 99 zł, klienci zadowoleni - czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 09:29, Ciastuś napisał:

a dzień wcześniej napisałeś a propos telewizorów HD: "miałem okazję zagrać w Ratcheta
przed kupnem na Bravii Full HD w Arkadii i jakoś specjalnie mnie nie zachwycił :)"


Wiem i wiedziałem, że ktoś się do tego przyczepi :P

Tylko spójrz jeszcze na tamten post i przeczytaj go jeszcze raz. Może nie miałem tu do końca na myśli samej technologii HD, ale głównie chodziło mi o samą grę jak i grafikę - myślałem, że będzie to coś lepszego (Ratchet).
Po tych kilku dniach z konsolą stwierdzam, że na zwykłym TV da się grać, no ale jednak na telewizorze / monitorze z HD obraz byłby na pewno lepszy. No i na dodatek u mnie jest nieco trudno czytać mniejszy tekst (na przykład ten, który leci na dole w Burnoucie Paradise).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2008 o 10:24, master matrox napisał:

Wiem i wiedziałem, że ktoś się do tego przyczepi :P

Tylko spójrz jeszcze na tamten post i przeczytaj go jeszcze raz. Może nie miałem tu do
końca na myśli samej technologii HD, ale głównie chodziło mi o samą grę jak i grafikę
- myślałem, że będzie to coś lepszego (Ratchet).
Po tych kilku dniach z konsolą stwierdzam, że na zwykłym TV da się grać, no ale jednak
na telewizorze / monitorze z HD obraz byłby na pewno lepszy. No i na dodatek u mnie jest
nieco trudno czytać mniejszy tekst (na przykład ten, który leci na dole w Burnoucie Paradise).


Da się przeżyć widziałem parę gier na PS3 na zwykłym TV i tak mnie grafika zabiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 09:05, pawciooo23 napisał:

2.Jak z dźwiękiem trzeba kupić jakąś przejściówkę jeśli tak to możesz powiedzieć jaką?
3.Co muszę zrobić aby Xboxa podłączyć do internetu możesz dać jakieś instrukcję
4.Czy opłaca mi się kupić xboxa czy lepiej komputer za 2000 tysiące złotych?
Pozdrawiam.


1.Ja kupilbym SAMSUNGA jest to prawie taki sam model jak moj a jest o niebo lepszy od ASUSA. Asusa ma znajomy i nie jest za bardzo zadowolony biale pasy na czarnym tle u gory itp.
2. Jesli chodzi o dziwek. Jak kupujesz kable laczacy X360 z komputerem to kabel ma wyjscie VGA i do tego 2 chinche ktore podpinasz np do wiezy. Jesli bys chcial miec 5.1 to sie zaczynaja schody poniewaz musisz miec dekoder znaczy amplituner ktory przekonwertuje dzwiek na 5.1 ale ja mam zwykle stereo i jest super.
3. jak bedziesz juz chial go podlaczyc to dasz mi znac to ci wysle instrukcje, ja mam podlaczony pod router wiec nic nie sutawilem w swoim X360 od razu zlapal polaczenie i dziala.
4. No tutaj to jest ciezki temat. najlepiej jest miec oby 2 rzeczy. X sluzy przedewszystkim do grania a taki komputer do 1000 innych rzeczy. Jesli bym stal przed wyborem co lepiej to bym wybral komputer a potem uzbieral na X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do takich normalnych głośników nie mogę już podłączyc jak kupię taką przejściówkę z 2 cincinów na mini jacka?
Mam narazie komputer dobry do pracy.
Ze sprawą internetu dam Ci znać jednak Xboxa kupuję dopiero za dwa może 3 miesiące ale chcę wiedzieć na czym stoje bo jestem niecierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 11:33, pawciooo23 napisał:

A do takich normalnych głośników nie mogę już podłączyc jak kupię taką przejściówkę z
2 cincinów na mini jacka?
Mam narazie komputer dobry do pracy.
Ze sprawą internetu dam Ci znać jednak Xboxa kupuję dopiero za dwa może 3 miesiące ale
chcę wiedzieć na czym stoje bo jestem niecierpliwy.


Mozesz zastsosowac wlasnie taka przejscowke tutaj masz moja :

20080324113921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie przejściówka którą pokazał młody jest w zestawie z kablem, który Ci pokazałem. Także uż niczego Ci nie brakuje do cieszenia się grą, oprócz konsoli rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 12:40, WorldWar3PL napisał:

Naturalnie przejściówka którą pokazał młody jest w zestawie z kablem, który Ci pokazałem.
Także uż niczego Ci nie brakuje do cieszenia się grą, oprócz konsoli rzecz jasna.


i przejściówki żeńsko-żeńskiej do mini-jacka jeśli masz niewypinany kabel od głośników ^^ (like me)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot w Halo 3 ze zdobyciem Thunderstorm Skull. Wylądowałem Hornetem na tej platformie, wysiadam, ale czaszki nie ma :/ Czy mogą być błędy w grze z zanikaniem czaszek? Czy po prostu czegoś nie zrobiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:00, Szperacz Robson napisał:

Mam kłopot w Halo 3 ze zdobyciem Thunderstorm Skull. Wylądowałem Hornetem na tej platformie,
wysiadam, ale czaszki nie ma :/ Czy mogą być błędy w grze z zanikaniem czaszek? Czy po
prostu czegoś nie zrobiłem?


a nie masz jakiegos poradnika z miejcami gdzie te czaszki sa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:00, Szperacz Robson napisał:

Mam kłopot w Halo 3 ze zdobyciem Thunderstorm Skull. Wylądowałem Hornetem na tej platformie,
wysiadam, ale czaszki nie ma :/ Czy mogą być błędy w grze z zanikaniem czaszek? Czy po
prostu czegoś nie zrobiłem?

Czaszki są tylko na poziomie medium i wyższych, pewnie grasz na easy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:06, Szperacz Robson napisał:

Gram na normal. Całą kampanię tak przeszedłem, a teraz zbieram te czaszki.


no ja tez przeszedlem ale nigdzie nie znalazlem zadnej ihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, odpaliłem teraz na Legendary, a czaszki jak nie było, tak nie ma :/ Zaczynam misję zawsze od Rally Point Alpha, to może być jakiś związek z brakiem czaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:13, Szperacz Robson napisał:

Cholera, odpaliłem teraz na Legendary, a czaszki jak nie było, tak nie ma :/ Zaczynam
misję zawsze od Rally Point Alpha, to może być jakiś związek z brakiem czaszki?


Włączyłeś te czaszki w opcjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie trzeba ich włączać w opcjach. Przed chwilą na innej mapie znalazłem Fog, nabiłem sobie całe 10 GS Points :D A tej Thunderstorm nie mogę znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:26, Szperacz Robson napisał:

Nie, nie trzeba ich włączać w opcjach. Przed chwilą na innej mapie znalazłem Fog, nabiłem
sobie całe 10 GS Points :D A tej Thunderstorm nie mogę znaleźć :/

Tzn mi chodziło o włączenie tych czaszek, jeśli już zebrałeś :P Widocznie źle przeczytałem twojego posta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się