Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2008 o 10:32, pawciooo23 napisał:

Po drugie chodzi mi o to żeby podłączyć mojego xboxa do mojego monitora który nie jest
panoramiczny i aby zapytać się jak można ustawić przedziałkę 4:3 w xboxie.


Jest taka opcja. Sam tak grałem na CRTku 15'''' ;) Wchodzisz w System/Ustawienia konsoli/Wyświetlacz/ Format ekranu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to na pewno dobrze działa? Bo nawet z tym ustawieniem jestem niemal pewien, że wszystko dalej jest jajowate..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jego argumentem będzie " bo nje ma tam DżiTiEj i nje morzna tam muzga rosmarowaci" :/
Ice Man 22: Naucz się od razu pisząc posta szukać argumentów. Na tym polega dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 11:44, WorldWar3PL napisał:

Ale to na pewno dobrze działa? Bo nawet z tym ustawieniem jestem niemal pewien, że wszystko
dalej jest jajowate..


Musisz ustawić dobrą rozdziałkę.

@Sz. Robson - acha, no zapomniauem, kórczem ;''( jemó morze potszeba dórzej iloździ szczelaneg :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- ktore pismo o konsolach jest lepsze (psxextreme, neo+)? Czym sie charakteryzuja, czy pisza o ktorejs konsoli wiece niz o pozostalych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 12:11, xXx-man napisał:

Mam pytanie- ktore pismo o konsolach jest lepsze (psxextreme, neo+)? Czym sie charakteryzuja,
czy pisza o ktorejs konsoli wiece niz o pozostalych?


Ogolem recenzuja te same gry i nie nosza sie ze np jedna gazeta woli X360 a druga PS3 ale warto by bylo zebys sobie poszedl do jakiegos empku siadl i przeczytal oby 2. wtedy bedziesz wiedzial co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 12:58, Szperacz Robson napisał:

Oj, nie radzę xD W sumie to dobrze, cheaterów trzeba tępić :D


Kumpel próbował xD Dobrze, że ma Silver i mu się nie udało, bo więcej by nie wszedł na Live ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 12:53, bojanzaw napisał:

Bueheheheheh xD
http://www.gamersuniverse.com/pl/index3.php?content=news&newsid=3720&gameid=198

Takim sposobem można zdobyć calaka w Gears of War. Chłopaki wykorzystują jakiegoś glitcha
do tego. Bajeranckie ;P Żeby to zrobić trzeba mieć Golda. Ja tam lepiej nie będę próbował
xD

?? nie kumam .W linku nie ma nic odnosnie GoWa ,tylko podbijania sobie GSa ,co tepi M$ :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:11, jackass napisał:

?? nie kumam .W linku nie ma nic odnosnie GoWa ,tylko podbijania sobie GSa ,co tepi M$
:|.


Jak zwykle nic nie rozumiesz... Przyzwyczaiłem się. Przeczytaj dokładnie to, co napisałem: "Takim sposobem można zdobyć calaka w Gears of War". Chodzi o ten nielegalny sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:13, bojanzaw napisał:

"Takim sposobem można zdobyć calaka w Gears of War". Chodzi o ten nielegalny sposób...

Niech zgadnę, calak w GoW jest piekielnie trudny? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:16, Szperacz Robson napisał:

> "Takim sposobem można zdobyć calaka w Gears of War". Chodzi o ten nielegalny sposób...

Niech zgadnę, calak w GoW jest piekielnie trudny? :>


Nom. Jeden achiev to np. Get 50.000 kills in online ranked matches... Powodzenia życzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:18, Szperacz Robson napisał:

Aha... xD No to będę miał co robić jak GoW do mnie przyjdzie :D

Ja to bym też chętnie pograł, ale moja płyta GoWa już umarła :( Muszę oddać do regeneracji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam PSX extreme, sam kupuję co miesiąc i chyba zamówię sobie prenumeratę. Uważam, że chłopaki naprawdę fajnie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 12:11, xXx-man napisał:

Mam pytanie- ktore pismo o konsolach jest lepsze (psxextreme, neo+)? Czym sie charakteryzuja,
czy pisza o ktorejs konsoli wiece niz o pozostalych?

Jak poradził Młody, najlepiej kup po jednym numerze obu i wtedy wybierz. Spokojnie posiedzisz, poczytasz i załapiesz którego klimat bardziej Tobie będzie odpowiadał ;) Ja kupuje N+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2008 o 11:43, bojanzaw napisał:

Jest taka opcja. Sam tak grałem na CRTku 15'''' ;) Wchodzisz w System/Ustawienia konsoli/Wyświetlacz/
Format ekranu ^^

Aha to mnie bardzo uradowałeś a co z jakością obrazu czrne pasy na dole i na górze są czy może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:54, pawciooo23 napisał:

Aha to mnie bardzo uradowałeś a co z jakością obrazu czrne pasy na dole i na górze są
czy może nie?


Nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:21, bojanzaw napisał:

> Aha to mnie bardzo uradowałeś a co z jakością obrazu czrne pasy na dole i na górze

> czy może nie?

Nie ma ;)


I tu niestety się mylisz ;P. Sam używam monitora o formacie 4:3 i w niektórych grach obraz jest wyświetlany na całym ekranie (przykładowo Call of Duty 4 bądź PGR 3), w innych zaś występują pasy na górze i dole (np. Gearsy). Wszystko zależy od tego, czy dany tytuł został "zoptymalizowany" pod tradycyjny format ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się