Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Wygrałeś w totka, że zamierzasz wykupić przynajmniej część tych gie, by w nie zagraćr? Czy po prostu masz dobrych kumpli, którzy posiadają owe gry i zamierzasz od nich je pożyczyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak bardziej pasują Ci te gry, to bierz Xboxa i się nie wahaj.

Łeber: Nie wyjeżdżaj czasem z argumentem, żeby brał PS3, bo wszystkich interesujących go gier na Xboxa i tak nie kupi :) Przecież nie wymienił żadnego exclusive'a na PS3, a to dla takich gier warto mieć dziecko Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś mówię? Kolo chce zagrać w te gry to nie będę tego zmieniał, poza tym widać od razu, że większość z nich nie jest na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ale w swoim pierwszym poście "Wygrałeś w totka, że zamierzasz wykupić przynajmniej część tych gie, by w nie zagraćr? Czy po prostu masz dobrych kumpli, którzy posiadają owe gry i zamierzasz od nich je pożyczyć? :P" wyraźnie dałeś do zrozumienia, że wg. Ciebie błędem jest wybieranie X360, bo za dużo gier go interesuje na tą platformę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dawałem :) Po prostu to było pytanie z czystej ciekawości, oczywiście może to sugerować ten argument, lecz nie to miałem na myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 20:22, Łeber napisał:

Nic nie dawałem :) Po prostu to było pytanie z czystej ciekawości, oczywiście może to
sugerować ten argument, lecz nie to miałem na myśli :P


Chodzi o to, że nawet jeśli Xbox 360 wedle wizji niektórych na tym forum upadnie za dwa lata to i tak będę miał jeszcze w co grać :).
Nie wiem, czy nie chodziło Co o to, czy zastanawiasz się czy będę gry piracił - otóż nie, mam zamiar mieć naraz maksymalnie ze 3 gry, będę ciągle je sprzedawał i kupował następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 19:54, Łeber napisał:

Wygrałeś w totka, że zamierzasz wykupić przynajmniej część tych gie, by w nie zagraćr?
Czy po prostu masz dobrych kumpli, którzy posiadają owe gry i zamierzasz od nich je pożyczyć?
:P


Niektórzy wybierają X''360 po to by przerobic go a potem piracic (za niektórymi przemawia taki argument kupna tej konsoli)...

Dincooo: Oczywiscie, o nic Cię nie posądzam Dincooo żeby nie było co ale jak cie uraziłem to z góry przepraszam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 20:53, Reizel napisał:

Niektórzy wybierają X''360 po to by przerobic go a potem piracic (za niektórymi przemawia
taki argument kupna tej konsoli)...


Gdzieś czytałem, że jak ktoś przerobi konsolę, to nie będzie mógł grać przez internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 21:25, Paweł10 napisał:

Gdzieś czytałem, że jak ktoś przerobi konsolę, to nie będzie mógł grać przez internet...


To źle przeczytałeś ;) Można grać na przerobionej konsoli (firmware iXtreme - najnowsza wersja), ale może się to wiązać z ryzykiem dostania bana na Live. Niby iXtreme ma taki jakby antyban, ale Microsoft na wszystko znajdzie sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 21:42, bojanzaw napisał:

To źle przeczytałeś ;) Można grać na przerobionej konsoli (firmware iXtreme - najnowsza
wersja), ale może się to wiązać z ryzykiem dostania bana na Live. Niby iXtreme ma taki
jakby antyban, ale Microsoft na wszystko znajdzie sposób.


Jak sam napisałeś - tak czy inaczej istnieje ryzyko bana. Z tego co czytałem Microsoft wykrywa przeflashowany software po zacieńciach pirackich gier. Ten najnowszy flash ma niby zabezpieczenie przed tymi właśnie wpadkami, ale nie jest to pewne.

Więc, podsumowując - chcesz grać normalnie przez internet - nie przerabiaj konsoli, i to nie tylko z powodu cierpiącego sumienia, ale po prostu ryzyka utraty ważnej części produktu za 1000 złotych jaką niewątpliwie jest usługa Live! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:12, Dincooo napisał:

Więc, podsumowując - chcesz grać normalnie przez internet - nie przerabiaj konsoli, i
to nie tylko z powodu cierpiącego sumienia, ale po prostu ryzyka utraty ważnej części
produktu za 1000 złotych jaką niewątpliwie jest usługa Live! ...


Nie warto przerabiać również dlatego, że traci się gwarancję :/ Wiadomo, jak to bywa z naszymi konsolkami ;P Chociaż mój stary, poczciwy Core się ładnie trzyma ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, wiesz jak się naprawdę sprawa ma? Wiem to nie tylko po sobie :) Wybrałem PS3 bo mocniejsze technicznie, ale się realnie bałem, że nie będę miał w co grać. A drugą grę do kolekcji po kwartale dokupiłem bo kosztowały jeszcze wtedy średnie_nówki po 200zł. Teraz już od 160 można przycapić tytuły w miarę nowe, ale to i tak sporo.

I Twój portfel dupa gdy zakupów kupa ;P

Teraz też sporządzam takie listy. Jedna gra co 3 miesiące, nawet nie wiesz ile czasu spędzam sobie w tylniej ławce w szkole na "wykreślaniu" który z tytułów ''na wakacje'' spodoba mi się bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 07:50, Sephirath napisał:


Teraz też sporządzam takie listy. Jedna gra co 3 miesiące, nawet nie wiesz ile czasu
spędzam sobie w tylniej ławce w szkole na "wykreślaniu" który z tytułów ''na wakacje''
spodoba mi się bardziej ;)


Ja wziąłbym GTA4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 08:18, Paweł10 napisał:

Ja wziąłbym GTA4 :D


Jakoś ja się nie napalam na GTA 4. Po prostu mam taki uraz po Saints Row. Gierka jest niesamowita, o wiele bardziej gangsta i ciekawsze misje ma jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 13:26, bojanzaw napisał:

> Ja wziąłbym GTA4 :D

Jakoś ja się nie napalam na GTA 4. Po prostu mam taki uraz po Saints Row. Gierka jest
niesamowita, o wiele bardziej gangsta i ciekawsze misje ma jak dla mnie :)


tylko musisz wziasc pod uwage ze roznica miedzy GTA SA a GTA IV jest ogromna. Przekonasz sie o tym 29 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 14:04, MLODY2K6 napisał:

tylko musisz wziasc pod uwage ze roznica miedzy GTA SA a GTA IV jest ogromna. Przekonasz
sie o tym 29 kwietnia


Raczej się nie przekonam, bo:
1. Nie mam ochoty tego kupować
2. Nie mam tyle hajsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 14:48, bojanzaw napisał:

> tylko musisz wziasc pod uwage ze roznica miedzy GTA SA a GTA IV jest ogromna. Przekonasz

> sie o tym 29 kwietnia

Raczej się nie przekonam, bo:
1. Nie mam ochoty tego kupować
2. Nie mam tyle hajsu


przykro mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo tego, że mam hajs to i tak nie kupuję GTA IV na premierę, będę czekał na recenzje i obiektywne oceny tejże gry. A i tak wolę sobie jeszcze poskładać i kupić Haze na przykład :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się