Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2008 o 22:41, Samurai Nobuke napisał:

Możecie nazwać mnie desperatem, szaleńcem, debilem ... ale właśnie wykupiłem jeden z
ostatnich Starterpacków 60 GB PS3 dostępnych na ryknu w Polsce - nowych Starterpacków.
Cena mnie trochę przeraziła - 2799 zł... (...) po prostu zależało mi na nowej konsoli i na
wstecznej kompatybilności,


eee, przecież za 1000 zeta taniej moglbys kupic nowe ps3 40gb + nowe ps2 z kablem component. mialbys wiec to samo + tone kasy na gry lub x360 / wii do zestawu...

szczerze powiem, choc dla mnie wydanie wiekszej kasy na konsole nie stanowi problemu (mam komplet next-genow) to doplacenie drugie-tyle za konsole byle miec back-compat (ktory mozna obejsc kupujac PS2) to wyrzucanie kasy w bloto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:41, Samurai Nobuke napisał:

Możecie nazwać mnie desperatem, szaleńcem, debilem ... ale właśnie wykupiłem jeden z
ostatnich Starterpacków 60 GB PS3 dostępnych na ryknu w Polsce - nowych Starterpacków.
Cena mnie trochę przeraziła - 2799 zł... Cóż, mam nadzieję, że nie będę tego żałował.
Po prostu zależało mi na nowej konsoli i na wstecznej kompatybilności, bo jak wiadomo
wielką głupotą było wycofanie jej z 40 GB, a Soft''owana BC się nie zapowiada dla niej
jak na razie.

I-I-Ile d-d-d-dałeś? 2800zł? Niedawno czytałem o sofcie do 40GB co ma czytać gry z PS2. 40GB jest za 1500zł. Zapłaciłeś o 1300zł więcej. Nie było lepiej kupić do tego PS2 za 400zł w promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się. Tylko chodzi o to, że PS2 po pewnym czasie przestanie być Supportowane i w razie problemów z konsolą to ja mogę mieć problem. Chciałem mieć wszystko w jednej konsoli też. Niech teraz wszyscy Ci, co kupili tego Starterpacka za 1999 zł czują się szczęśliwi ;) Cóż, przynajmniej kupiłem rarytas, heh. Nie no, możliwe, że przepłaciłem, ale chyba nie będę żałował. Mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:50, Samurai Nobuke napisał:

Tak, zgadza się. Tylko chodzi o to, że PS2 po pewnym czasie przestanie być Supportowane
i w razie problemów z konsolą to ja mogę mieć problem


powiem ci tak - od sony poland dostaniesz tylko rok gwarancji na ps3. biorac pod uwage ile "przeplaciles" moglbys trzy razy psuc ps2, wywalac je na smietnik i kupowac nowe a i tak wciaz bylbys na plusie :D.... zreszta zgon ps2 to zadna strata. co innego ps3 po gwarancji. mam nadzieje ze przynajmniej ta masz podbita dzis i od sony pl a nie zaden import. bo wtedy to na serio wspolczuje... :/

no ale oczywiscie twoja decyzja :). teraz to i tak nie ma sie juz nad czym zastanawiac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie z innej beczki.
MLODY2K6
Jaki masz monitor i głośniki podpięte do Xboxa bo może kupię takie jak twoje(przynajmniej będę miał renomę że to jest dobre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:41, Samurai Nobuke napisał:

Możecie nazwać mnie desperatem, szaleńcem, debilem ... ale właśnie wykupiłem jeden z
ostatnich Starterpacków 60 GB PS3 dostępnych na ryknu w Polsce - nowych Starterpacków.
Cena mnie trochę przeraziła - 2799 zł... Cóż, mam nadzieję, że nie będę tego żałował.
Po prostu zależało mi na nowej konsoli i na wstecznej kompatybilności, bo jak wiadomo
wielką głupotą było wycofanie jej z 40 GB, a Soft''owana BC się nie zapowiada dla niej
jak na razie.


mógłbyś za tę cenę kupić:

nowy xbox 360 arcade-767zł,
nowy nintendo wii-900zł
ps2 slim-300zł, jeszcze na gwarancji
nowy Nintendo DS lite-500zł
i zostaje ci tochę ponad 300zł

gratuluję zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:54, Ciastuś napisał:

> Tak, zgadza się. Tylko chodzi o to, że PS2 po pewnym czasie przestanie być Supportowane

> i w razie problemów z konsolą to ja mogę mieć problem

powiem ci tak - od sony poland dostaniesz tylko rok gwarancji na ps3.

Ale w polsce ma 2 lata zgodnie z prawem więc spokojnie.
Samurai Nobuke
A ja za swoj SP dałem 2400 miesiąc przed obniżka... ale szczerze powiedziawszy nie żaluje, tylko mam teraz malo czasu na granie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:41, Samurai Nobuke napisał:

Cena mnie trochę przeraziła - 2799 zł... Cóż, mam nadzieję, że nie będę tego żałował.


O kurcze!
Nie no, ale takiej kwoty w życiu bym nie dał :) Oficjalna cena Starter Packów po obniżce wynosiła 1999 zł, ale potem gdy zaprzestano produkcji wersji 60GB ceny drastycznie poszły w górę, przez co właśnie chociażby Ty musiałeś wydać bardzo dużo pieniędzy. Ja kupiłem wersję 40GB tydzień temu, bo nie zależało mi na wstecznej kompatybilności względem PS2. No ale mimo to gratuluje zakupu :) Jaki masz PSN ID?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 23:11, Samurai Nobuke napisał:

Jeszcze do mnie nie doszła, dopiero pieniądze wysłałem ;) Żaden import, renomowany sklep
z Warszawy. Gwarancja dopiero będzie podbita.


No to w takim razie gratuluje nowej konolki, w jakie gry zamierzasz zainwestowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak na marginesie- wszyscy mi mówili, że popełnilem największy debilizm w życiu, kupujac ps3 w dniu premiery. A jak widać "60-tka" to teraz towar deficytowy i kosztuje jeszcze więcej, niż wtedy kiedy ja kupowałem :D Można powiedzieć ,że nie przepłaciłem tak bardzo. Od razu lepiej się poczułem :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 10:57, kodi24 napisał:


Tak na marginesie- wszyscy mi mówili, że popełnilem największy debilizm w życiu, kupujac
ps3 w dniu premiery. A jak widać "60-tka" to teraz towar deficytowy i kosztuje jeszcze
więcej, niż wtedy kiedy ja kupowałem :D Można powiedzieć ,że nie przepłaciłem tak bardzo.
Od razu lepiej się poczułem :DDD

Czytałeś nowego PSXEXTREME ? Jest tam krótka notka o tym ,że w Japonii sklepy odkupują od nabywców 60GB wersji konsole za ponad dwukrotną cenę niż ksoztowała w dniu premiery ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2008 o 11:13, jackass napisał:

Czytałeś nowego PSXEXTREME ? Jest tam krótka notka o tym ,że w Japonii sklepy odkupują
od nabywców 60GB wersji konsole za ponad dwukrotną cenę niż ksoztowała w dniu premiery
;>


A nie czytałem nowego numeru, ale to jest jakis cyrk :D Normalnie zatkalo mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:19, kodi24 napisał:


> Czytałeś nowego PSXEXTREME ? Jest tam krótka notka o tym ,że w Japonii sklepy odkupują

> od nabywców 60GB wersji konsole za ponad dwukrotną cenę niż ksoztowała w dniu premiery

> ;>

A nie czytałem nowego numeru, ale to jest jakis cyrk :D Normalnie zatkalo mnie :D

Dla uwiarygodnienia i zapobiegnięcia wyklinania mnie za nierzetelność cytuję :
"Jeszcze rok temu 20GB PS3 kosztowala w Japonii 15 tys. jenów, a 20 tys. jenów kosztowała wersja 60GB.Kiedy Sony zdecydowało się na usuniecie z nowych modeli wstecznej kompatybilnosci ,wartosc wspomnianych modeli mocno wzrosla.Niektore sklepy zdecydowaly sie anwet na skupowanie od ludzi uzywanych konsol ,placac odpowiednio 40 tys. jenow za wersje 20GB i 46 tys. jenow za wersje 60 GB.Ceny sklepowe "odzyskanych" konsol sa odpowiednio wyzsze"

dodam jeszcze ze 1000 jenów to ok.23 złote. :P Czyli co ? Do Japonii ,sprzedać konsolkę i kupić za nową kasę wersję bez kompatybilności + PS2 i stosik gierek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:55, Łeber napisał:

Toć to się nie opłaca, jak mówisz 1000 jenów to 23 zyka, to 46 tys. jenów na polskie
pieniądze wychodzi 1058 zł :)


Właśnie, a standardowa cena PS3 20GB wynosiłaby 345 zł ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:55, Łeber napisał:

Toć to się nie opłaca, jak mówisz 1000 jenów to 23 zyka, to 46 tys. jenów na polskie
pieniądze wychodzi 1058 zł :)


tam od początku konsole były wyraźnie tańsze, przelicznik walutowy się nie liczy, liczy sie to ,że cena się podwoiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chociaż wg. moich danych 20-tka kosztować miała niecałe 50 tys. jenów, a 60-tka ok. 60 tys. Nie zgłębiłem tematu ceny konol w Japonii, ponieważ najważniejsze było ile bedzie kosztować w Polsce. W każdym razie z różnych źródeł wynika, że ceny 60-tek wzrosły i to jest pocieszająca dla mnie nowina ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 07:14, pawciooo23 napisał:

Takie pytanie z innej beczki.
MLODY2K6
Jaki masz monitor i głośniki podpięte do Xboxa bo może kupię takie jak twoje(przynajmniej
będę miał renomę że to jest dobre).


No ja mam monitor SAMSUNG 226BW i X360 podlaczonego pod wieze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się