Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Hm, czy jak kupiłem Xboxa to odrazu mam gwarancje czy trzeba ją jakoś uaktywnić?, kupiłem na Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z xboxem 360.
Mam głośniki z wejściem słuchawkowym 3,5mm i chcę podłączyć xboxa do monitora więc pozostanie sprawa dżwięku.
http://www.ultima.pl/Kabel_VGA_HQL_BigBen/i4148/
Jest tam przejściówka w zestawie z 2 ciczinów na jeden 3,5mm.I tu nasuwa mi się pytanie czy jak podłącze tą przejściówkę pod to wejście to uzyskam dżwiek w xboxie?
Mam nadzieje że napisałem to niezbyt chaotycznie i ktoś mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 17:49, pawciooo23 napisał:

Mam pytanie związane z xboxem 360.
Mam głośniki z wejściem słuchawkowym 3,5mm i chcę podłączyć xboxa do monitora więc pozostanie
sprawa dżwięku.
http://www.ultima.pl/Kabel_VGA_HQL_BigBen/i4148/
Jest tam przejściówka w zestawie z 2 ciczinów na jeden 3,5mm.I tu nasuwa mi się pytanie
czy jak podłącze tą przejściówkę pod to wejście to uzyskam dżwiek w xboxie?
Mam nadzieje że napisałem to niezbyt chaotycznie i ktoś mi pomoże.

Jeżeli masz w głośnikach wtyk na Jack 3,5mm to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 17:58, pawciooo23 napisał:

> Jeżeli masz w głośnikach wtyk na Jack 3,5mm to na pewno.
Mam takie głośniki:
http://allegro.pl/item332686432_glosniki_2_0_tracer_quanto_dla_ciebie_cen a_30_.html
one chyba mają takie wejście co nie?

Nie mam pojęcia, to już musisz sam sprawdzić, albo podesłać jakieś zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 18:21, Budyn napisał:

Nie mam pojęcia, to już musisz sam sprawdzić, albo podesłać jakieś zdjęcie.

To nie moje zdjęcie bo nie mam aparatu teraz pod ręką ale znalazłem na internecie identyczne:

20080329182851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 16:07, pawciooo23 napisał:

Aha to mnie uspokoiłeś bo cena nie wygórowana.
A na jakiej rożdzielczości grasz w gry?


Ja gram w 1280x1024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka godzin temu kupiłem Xboxa 360 ;D Oczywiście wersja premium z HDMI. jak na razie konsolka sprawuje się znakomicie, ogólnie kawał dobrego sprzętu. Postanowiłem zarejestrować się w Xbox Live, wszystko ładnie wpisuje, nazwę hasło, adres itp. a na końcu pojawia się informacja, że "rejestracja nie jest możliwa, prosimy spróbować później" I tu nasuwa się moje pytanie czy Wam też coś takiego się zdarzyło, czy mogę liczyć na to, że za niedługo będę mógł normalnie się zarejestrować; dodam, że próbowałem już ładnych kila razy. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam czekałem kolo 4 dni zanim udało się zalogować do tego XBL wiec najlepsza rada to uzbroić się w cierpliwość i zobaczyć jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, cuda niewidy. Sam nigdy nie miałem problemu zarówno z rejestracją na XBL (posiadam 5 kont), jak i logowaniem się nań (poza wszystkim znanym problemem z ostatnich Świąt Bożego Narodzenia). Mimo wszystko spróbujcie uzbroić się w cierpliwość, a jeżeli to nie pomoże, dzwońcie w poniedziałek do M$ Helpline Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale w polsce ma 2 lata zgodnie z prawem więc spokojnie.

---> Mateusz9214
ehhh, kocham takie posty, ktos glupotke przeczyta albo ktos mu naopowiada niestworzone historie a potem sam to powtarza i wprowadzaja w blad :D. po kolei:

1. na ps3 masz rok gwarancji. nie dwa lata. primo przeczytaj umowe gwarancyjna, secudo nie powoluj sie na polskie prawo "w ciemno" :)

2. polskie prawo (KC, ust z dn 27 lipca 2002) jak i prawo unii (dyrektywa 1999/44/EC) mowi tylko i wylacznie o okresie REKOJMI (patrz pkt 3). zeby bylo weselej - omawiana dyrektywa unijna wyraznie stwierdza ze nie mozna sie na nia powolywac w wypadku roszczen :DDDD

3. rekojmia to nie jest gwarancja. rekojmia to taki wesoly twor w ktorym klient
- nie ma zagwarantowanego czasu naprawy (14 dni ma sprzedawca na ustosunkowanie sie do reklamacji; sama procedura rekojmi moze trwac kilka miesiecy a jako ze jest realizowana na koszt sprzedawcy nikomu sie nie pali z kupowaniem klientom nowych PS3 :)
- nie ma gwarancji wymiany sprzetu na nowy w wypadku braku mozliwosci naprawy (tak mozesz dostac uzywany PS3 po kims :D). wszystko zalezy na jakiego sprzedawce trafiles i swojego "farta".

w praktyce wiec, po roku gwarancji mozesz znalezc sie w malo wygodnej sytuacji. o ile nie potrafisz udowodnic niezgodnosci towaru z umowa (a zepsucie sie konsoli tymze nie jest) mozna znalezc sie na (nie)lasce sprzedajacego.

ps: gwarancja sony jest niewesola jeszcze pod tym wzgledem iz transport towaru do serwisu odbywa sie na twoj koszt i odpowiedzialnosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 18:38, MLODY2K6 napisał:

> Aha to mnie uspokoiłeś bo cena nie wygórowana.
> A na jakiej rożdzielczości grasz w gry?

Ja gram w 1280x1024

I to się gdzie ustawia?
Z tego co wiem Xboxa ma możliwości na rożdzielczość 480 720 1080 więc jak grasz na takiej rożdzielczości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 07:35, pawciooo23 napisał:

> > Aha to mnie uspokoiłeś bo cena nie wygórowana.
> > A na jakiej rożdzielczości grasz w gry?
>
> Ja gram w 1280x1024
I to się gdzie ustawia?
Z tego co wiem Xboxa ma możliwości na rożdzielczość 480 720 1080 więc jak grasz na takiej
rożdzielczości?


W ustawieniach X360 masz wiele rozdzielczosci do wyboru wiec nie powinienes miec z tym problemu. Sam osobiscie czekam na updtae dashbordu nowego poniewaz chodza sluchy ze ma byc juz rozdzialka 1680x1050 czyli natywna mojego monitora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:56, Ciastuś napisał:

ciach

hmm tego nie wiedziałem... sam tak kiedyś usłyszałem co śmieszniejsze od ludzi którzy teoretycznie prawo powinni znać... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał ponowić pytanie, czy jak kupiłem Xbox360 na gram.pl to konsola zostaje odrazu objęta gwarancją czy musze ją w jakiś sposób uaktywnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 09:56, 4exe napisał:

Ja bym chciał ponowić pytanie, czy jak kupiłem Xbox360 na gram.pl to konsola zostaje
odrazu objęta gwarancją czy musze ją w jakiś sposób uaktywnić?


Masz na nia gwarancje M$ od razu po zakupie 2 lata + rok na ROD (ring of death --> 3 czerwone diody in. śmierc konsoli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 12:35, hagen321 napisał:

mam pytanie co lepiej kupić xboxa360 czy ps3????

Ehhh.....czy pytania tego typu nigdy się nie skończą ?! Błagam Was ludzie chociaż podajcie jakieś szczątkowe info ,na czym Wam bardziej zależy przy kupowaniu konsoli .Nie ma odpowiedzi ! Szukaj na poprzednich stronach bo pytań tego typu jest tona, praktycznie codziennie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się