Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2008 o 12:35, hagen321 napisał:

mam pytanie co lepiej kupić xboxa360 czy ps3????

Napisz sobie sumiennie na kartecztce jakie gry chciałbyś zagrać z dwóch konsol i będziesz miał odpowiedź.
Ja wybieram Xboxa bo mnie tamte gry bardziej zaciekawiły GoW Forza 2 PGR4 Mass Efect Halo 3 i Lost Odysey.
Wybór należy tylko od ciebie i od twojego portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 12:35, hagen321 napisał:

mam pytanie co lepiej kupić xboxa360 czy ps3????


Ostatnio co rusz pada to pytanie i wywołuje tylko niepotrzebne kłótnie między użytkownikami poszczególnych konsol.

Najlepiej prześledź ostatnie kilka-kilkanaście stron tego wątku, bo sporo o tym było dyskusji. Zobacz jakie gry Cię interesują i która z platform ma więcej tych, które Tobie odpowiadają. Przy okazji warto zerknąć na cechy multimedialne sprzętu, gdyż w dzisiejszych czasach raczej musimy wymagać od sprzętu większej ilości rzeczy, niż samego grania, a konsole obecnej generacji oferują dość wiele takich udogodnień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przeprosić za zamieszanie ze Starterpackiem ... chodzi o to, że pewien "gość" zdecydował się jednak nie sprzedawać Starterpacka swojego nowego ... nie będę robił anty-reklamy pewnemu allegrowiczowi. Ale walczę do końca, bo znalazłem kolejne źródło kupna Starterpacka nowego - co najlepsze za 1999 zł.

A teraz mała ciekawostka : Byłem dziś w Empiku i pracownik powiedział mi, że <werble> na Europejski rynek ma zostać wprowadzona 80 GB! Powiecie "wtf?", i ja też tak powiem. Bo nie wiem, czy wierzyć, czy nie. Może mają na myśli Bundle z MGS4? Nie wiem sam, wypowiadajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 15:55, Samurai Nobuke napisał:

A teraz mała ciekawostka : Byłem dziś w Empiku i pracownik powiedział mi, że <werble>
na Europejski rynek ma zostać wprowadzona 80 GB! Powiecie "wtf?", i ja też tak powiem.
Bo nie wiem, czy wierzyć, czy nie. Może mają na myśli Bundle z MGS4? Nie wiem sam, wypowiadajcie
się :)


albo ten z GTA IV - na razie to plotki, ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 13:37, master matrox napisał:

> mam pytanie co lepiej kupić xboxa360 czy ps3????

Ostatnio co rusz pada to pytanie i wywołuje tylko niepotrzebne kłótnie między użytkownikami
poszczególnych konsol.

Najlepiej prześledź ostatnie kilka-kilkanaście stron tego wątku, bo sporo o tym było
dyskusji. Zobacz jakie gry Cię interesują i która z platform ma więcej tych, które Tobie
odpowiadają. Przy okazji warto zerknąć na cechy multimedialne sprzętu, gdyż w dzisiejszych
czasach raczej musimy wymagać od sprzętu większej ilości rzeczy, niż samego grania, a
konsole obecnej generacji oferują dość wiele takich udogodnień :)



mnie zależy przede wszystkim na gta4 ale nie znam się na konsolach i nie wiem co lepsze???? większość uważe że xbox360 ale ja się nie znam więc nie wiem jak by ktoś mógł mi doradzić byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 19:07, hagen321 napisał:

> > mam pytanie co lepiej kupić xboxa360 czy ps3????
>
> Ostatnio co rusz pada to pytanie i wywołuje tylko niepotrzebne kłótnie między użytkownikami

> poszczególnych konsol.
>
> Najlepiej prześledź ostatnie kilka-kilkanaście stron tego wątku, bo sporo o tym
było
> dyskusji. Zobacz jakie gry Cię interesują i która z platform ma więcej tych, które
Tobie
> odpowiadają. Przy okazji warto zerknąć na cechy multimedialne sprzętu, gdyż w dzisiejszych

> czasach raczej musimy wymagać od sprzętu większej ilości rzeczy, niż samego grania,
a
> konsole obecnej generacji oferują dość wiele takich udogodnień :)


mnie zależy przede wszystkim na gta4 ale nie znam się na konsolach i nie wiem co lepsze????
większość uważe że xbox360 ale ja się nie znam więc nie wiem jak by ktoś mógł mi doradzić
byłbym wdzięczny.


Jeżeli zależy Ci na GTAIV to proponuję Xboxa 360, ponieważ po premierze tytułu ta platforma otrzyma dwa ekskluzywne epizody właśnie do GTAIV (pierwszy - sierpień 2008, drugi - 2009).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 19:10, whitedragon11 napisał:

> > > mam pytanie co lepiej kupić xboxa360 czy ps3????
> >
> > Ostatnio co rusz pada to pytanie i wywołuje tylko niepotrzebne kłótnie między
użytkownikami
>
> > poszczególnych konsol.
> >
> > Najlepiej prześledź ostatnie kilka-kilkanaście stron tego wątku, bo sporo o
tym
> było
> > dyskusji. Zobacz jakie gry Cię interesują i która z platform ma więcej tych,
które
> Tobie
> > odpowiadają. Przy okazji warto zerknąć na cechy multimedialne sprzętu, gdyż
w dzisiejszych
>
> > czasach raczej musimy wymagać od sprzętu większej ilości rzeczy, niż samego
grania,
> a
> > konsole obecnej generacji oferują dość wiele takich udogodnień :)
>
>
> mnie zależy przede wszystkim na gta4 ale nie znam się na konsolach i nie wiem co
lepsze????
> większość uważe że xbox360 ale ja się nie znam więc nie wiem jak by ktoś mógł mi
doradzić
> byłbym wdzięczny.

Jeżeli zależy Ci na GTAIV to proponuję Xboxa 360, ponieważ po premierze tytułu ta platforma
otrzyma dwa ekskluzywne epizody właśnie do GTAIV (pierwszy - sierpień 2008, drugi - 2009).



no też tak myśle chyba wezme xboxa360 gra już zamówiona właśnie na xboxa360 ale można odmówić.dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie:

Gdy będę posiadał monitor z głośnikami które są w niego włożone to czy będę miał dźwięk jeśli tylko podłącze kablem VGA go do xboxa czy trzeba będzie coś jeszcze zrobić?

Jak będę miał monitor z wejściem słuchawkowym i tam podłącze głośniki to też będe miał dźwięk w Xboxie 360 tylko kablem VGA bez żadnych czinczinów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 20:37, pawciooo23 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie:

Gdy będę posiadał monitor z głośnikami które są w niego włożone to czy będę miał dźwięk
jeśli tylko podłącze kablem VGA go do xboxa czy trzeba będzie coś jeszcze zrobić?

Jak będę miał monitor z wejściem słuchawkowym i tam podłącze głośniki to też będe miał
dźwięk w Xboxie 360 tylko kablem VGA bez żadnych czinczinów?


Zacznijmy od tego czy potrzebny ci jest monitor z glosnikami??? Jesli podlaczysz X360 do takiego monitora z glosnikami to podpinasz VGA + chinche. Ale tak jak mowilem kup sobie normalny monitor i do tego zestaw glosnikow CREATIVE jakis 2+1 i bedziesz mial zajebiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 20:41, MLODY2K6 napisał:

Zacznijmy od tego czy potrzebny ci jest monitor z glosnikami??? Jesli podlaczysz X360
do takiego monitora z glosnikami to podpinasz VGA + chinche. Ale tak jak mowilem kup
sobie normalny monitor i do tego zestaw glosnikow CREATIVE jakis 2+1 i bedziesz mial
zajebiscie

Ok ale jak będę mógł podłączyć ten zestaw creative czinczinami są tam takie wejścia czy może przejsciówką i podpiąć pod wejście słuchawkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpalam dzisiaj konsole, a tu taki komunikacik: Uwaga uwaga bla bla bla (to moja inwencja oczywiscie;)), nastapil nieautoryzowany włam do informacji personalnych niewielkiego procentu (ciekawe ile to) uzytkownikow Ps Store, którego dokonano za pośrednictwem kompa. Mogło to doprowadzic (poza dostepem do danych personalnych) do bezprawnego dostepu do "potrfela" i sciagania platnych tytulow na cudzy rachunek. Tak to mniej wiecej zrozumialem (z anglika za dobry nie jestem). Zmartwiło mnie, ze zasrane hakerstwo dobralo sie do konsolek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ręcząc za swój "angielski" sprawdzilem na necie:

PlayStation Store

PlayStation Store został zaatakowany przez hackerów - informują przedstawiciele Sony za pośrednictwem oficjalnego brytyjskiego serwisu PlayStation. Atak został przeprowadzony na pecetową wersję sklepu, dostępną m.in. z poziomu komputerowych przeglądarek, ułatwiającą posiadaczom PSP nabywanie gier i pobieranie wersji demonstracyjnych. Z ujawnionych informacji wynika, że rezultatem ataku jest utrata haseł oraz loginów, co może umożliwić hackerom dokonywanie zakupów (o ile pechowy użytkownik posiadał na wewnętrznym koncie PlayStation Store pieniądze). Zarzekają się jednak, że problem dotyczy raczej niewielkiej liczby osób. Uspokajają przy tym, że numery kart kredytowych nie zostały wykradzione, ponieważ nie są wyświetlane w serwisie w całości. W chwili obecnej Sony pracuje nad załataniem dziur, które umożliwiły hackerom przeprowadzenie ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było to jakieś 25 500 kont, czyli 0,35% całości około. Ale i tak do kitu, póki co do mnie nikt się nie dobra, znaczy do mojego konta, a zresztą i tak nie mieli by co zakosić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2008 o 21:34, pawciooo23 napisał:

Ok ale jak będę mógł podłączyć ten zestaw creative czinczinami są tam takie wejścia czy
może przejsciówką i podpiąć pod wejście słuchawkowe?


poprostu bedziesz mial w nich wejscie jack. Chinche ktore beda szly od kabla VGA podlaczysz do przejsciowki z 2 na 1 i podpepniesz do wejscia w glosnikach i po robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 08:00, MLODY2K6 napisał:


> Ok ale jak będę mógł podłączyć ten zestaw creative czinczinami są tam takie wejścia
czy
> może przejsciówką i podpiąć pod wejście słuchawkowe?

poprostu bedziesz mial w nich wejscie jack. Chinche ktore beda szly od kabla VGA podlaczysz
do przejsciowki z 2 na 1 i podpepniesz do wejscia w glosnikach i po robocie.

Aha ok to już wszystko wiem.DZięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam typowe pytanie - co kupić? Xbox 360 i PS3.

1. Od razu mówię, że jakość gier ma dla mnie drugorzędne znaczenie. A pierwszorzędne ma cała otoczka - online, czyli dzielenie się wynikami z gier, i granie z innymi, czym zdecydowanie 360 wygrywa, ale z kolei Live! jest płatny. Jak bardzo różni się wersja gold od silver?
2. HD. Nieprędko kupię telewizor z HD, więc obsługa wysokiej rozdzielczości w PS3 jest dla mnie bezużyteczna.
3. Jak często są aktualizacje downloadu na PS3 i Xboxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 19:51, bartek_kawa napisał:

1. Od razu mówię, że jakość gier ma dla mnie drugorzędne znaczenie. A pierwszorzędne
ma cała otoczka - online, czyli dzielenie się wynikami z gier, i granie z innymi, czym
zdecydowanie 360 wygrywa, ale z kolei Live! jest płatny. Jak bardzo różni się wersja
gold od silver?

Tym, że na Gold możesz grać online, a na Silver nie. Ale nie martw się, do sieci wyciekło tysiące darmowych kodów 48h Xbox Live... sam mam z 600 ;-)

Dnia 01.04.2008 o 19:51, bartek_kawa napisał:

2. HD. Nieprędko kupię telewizor z HD, więc obsługa wysokiej rozdzielczości w PS3 jest
dla mnie bezużyteczna.
3. Jak często są aktualizacje downloadu na PS3 i Xboxie?

Aktualizacje downloadu? Czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 19:52, WorldWar3PL napisał:

Aktualizacje downloadu? Czyli?

Czyli ściąganie dem, dodatków, trailerów i innych dupereli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się