Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2008 o 19:54, bartek_kawa napisał:

> Aktualizacje downloadu? Czyli?
>
Czyli ściąganie dem, dodatków, trailerów i innych dupereli ;)


Jeśli jest coś nowego, to wchodzi na DLC - proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 19:54, bartek_kawa napisał:

> Aktualizacje downloadu? Czyli?
>
Czyli ściąganie dem, dodatków, trailerów i innych dupereli ;)


caly czas to jest aktualizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam PS3 :)

1) PSN jest darmowy, nie ma problemów z rejestracją tak jak to bywa na XBL, niedługo premiera HOME, dodadzą accomplishments (taka japońska wersja achivmentów z Xboxa),

2) Sam nie mam telewizora HD, aczkolwiek planuje kupno w czerwcu, w każdym bądź razie na moim starym telewizorze i tak gierki wyglądają zajefanie :)

3) Są co każdy piątek bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównanie PG4 & FM2 & GT5:P

http://www.videogamer.com/videos/player.html?vid=1766.html

No jakoś nie widze ultra wypasiniej rożnicy miedzy forzą, a GT... A miała być tak piękna... no w sumie to prolog może coś autorzy jeszcze pomajsterkują :)

Z drugiej strony nieco głupie jest porównywanie tych dwóch tytułów względem grafiki bo obydwie miają nieco różniącą się date wydania.

PS. za mało PG4 pokazywali a to jest imo best :>

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 06:53, Łeber napisał:

Ja polecam PS3 :)

Ja również :D

Dnia 02.04.2008 o 06:53, Łeber napisał:

3) Są co każdy piątek bodajże.

Ku ścisłość co czwartek ale teraz nie ma bo szykuje sie nowa szata graficzna PSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje są bardzo, bardzo często - teraz, jako, że mamy okres poświąteczny, rzeczywiście rzadko pojawiają się nowe dema, ale swojego czasu dziesiątki nowych materiałów lądowały codziennie na XBL. Jeżeli chodzi o wideo, to zazwyczaj znajdywałem je najpierw na XBL, a dopiero potem w internecie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2008 o 16:56, Łeber napisał:

I na moje GT5:Prologue wygląda znacznie lepiej niż Forza 2. ( jeżeli ktoś mi wyskoczy,
że "jesteś fanboyem" to zaszlachtuję)

Wystarczy spojrzec na sama bryle samochodow .Ilosc polygonow jakie wpakowane w GT przechodzi pojecie .Tymbardziej GT ma widok z kokpitu.GT ma wydoczny wiekszy anty-aliasing i wiecej szczegolow otoczenia wraz z geometria terenu .Nie ma co porownywac ,grafika przebija scigalki z Xboxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:58, jackass napisał:

Tymbardziej GT ma widok z kokpitu.

OMG to jak żadna gra nie miała od roku 1998!

Dnia 02.04.2008 o 16:58, jackass napisał:

Nie ma co porownywac ,grafika przebija scigalki z Xboxa

Przywitaj się z PGR4. Zresztą Forza 2 ma o wiele inną grafikę niż GT, bardziej suchą i realistyczną. GT ma pełno różnych odbić, które wyglądają plastikowo - bo są po prostu w 2D, na razie ani jedna konsola nie potrafi stworzyć tego typu odbić:
http://www.sport-cars.org/site_img/large/ferrari-enzo-1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:58, jackass napisał:


> I na moje GT5:Prologue wygląda znacznie lepiej niż Forza 2. ( jeżeli ktoś mi wyskoczy,

> że "jesteś fanboyem" to zaszlachtuję)
>
Wystarczy spojrzec na sama bryle samochodow .Ilosc polygonow jakie wpakowane w GT przechodzi
pojecie .Tymbardziej GT ma widok z kokpitu.GT ma wydoczny wiekszy anty-aliasing i wiecej
szczegolow otoczenia wraz z geometria terenu .Nie ma co porownywac ,grafika przebija
scigalki z Xboxa


Wyglada swietnie, moze byc :D kwestia wygladu to w tej sytuacji kwestia gustu. Wazne ze wreszcie jest - troche "niepelny" jak na GT, ale wkoncu jest :D Ciekawe ilu zdecyduje sie to kupic, a ilu zaczeka cierpliwie na gt5 w wersji finalnej, i odlozy kabone na jesienny wysyp nowosci ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:11, kodi24 napisał:

Ciekawe ilu zdecyduje
sie to kupic, a ilu zaczeka cierpliwie na gt5 w wersji finalnej, i odlozy kabone na jesienny
wysyp nowosci ;D

Bardzo cierpliwie, skoro do jakiegoś 2009 roku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:56, Łeber napisał:

Imo, ja znalazłem coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=p_NaGxgjd3M

I na moje GT5:Prologue wygląda znacznie lepiej niż Forza 2. ( jeżeli ktoś mi wyskoczy,
że "jesteś fanboyem" to zaszlachtuję)


hm ale są to screeny a w gameplay''u wyglada inaczej.. moze si emyle.. tak czy siak GT jest ładnieszy ale nie tak jak pokazywali co po niektórych screenach :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:23, Łeber napisał:

A teraz dla prawdziwych twardzieli :D Coś co wzburzy fanów Xbox''a! Uwaga, uwaga (fanfary)
http://www.youtube.com/watch?v=4qfMyHApsnM


a wiec tak fanboye ps3 lecza kompleksy? myslalem z padne ze smiechu jak zobaczylem porownanie:

x360 = 3 rdzenie
ps3 = 7+1 rdzeni
wniosek: ps3 ma dwa razy mocniejsze CPU :D

ahahaha litosci :DDDDD. nie wiem czemu ale mam wrazenie ze film zrobili goscie ktorzy redaguja sonydefenseforce.com (jakby ktos nie wiedzial, serwis przedstawiajacy glupote i slepote niektorych fanboyow, przez podawanie przerysowanych do bolu psedudo-argumentow na temat "lepszosci ps3" nad wszystkim i wszystkimi :D). i pomyslec ze niektorzy zamiast ruszyc mozgiem wierza w takie fakty i potem jeszcze je powtarzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:23, Łeber napisał:

A teraz dla prawdziwych twardzieli :D Coś co wzburzy fanów Xbox''a! Uwaga, uwaga (fanfary)
http://www.youtube.com/watch?v=4qfMyHApsnM


E tam dla twardzieli. Ja nie płaczę z powodu tego filmu. Jest normalny, dużo faktów i tyle ;) W sumie to nie wiem, po co robić takie filmy. Skoro PS3 jest och, ach, to nie ma potrzeby go bronić. "Samo" powinno. Dzieci Sony powiedzą, że dzieci Microsoftu są zazdrosne i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:40, Ciastuś napisał:

ciach!

Przejrzałem sieć i znalazłem wiele wzmianek o grafice na PS3 i obejrzałem stosowny filmik nagrany w Assassin''s Creedzie. Fanboje sony bluzgają na Xboxowców, że to było "ograniczone" i niby pokazali wersję FULL, wg. mnie to była po prostu tekstura polepszona troszkę w Photoshopie :D. Ja jednak wybieram Xboxa. szczególnie zdziwił mnie tekst- Mass Defect, co im się w tej grze nie podoba? Podobny przykład Uncharted- jak pokazali gameplay, to myślałem, że to na ps2 ruszy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni z moim Xboxem 360 notorycznie dzieje się coś złego:
1.Zawiesza się i nie da się go wyłączyć padem, trzeba guzikiem na konsoli
2 Zawiesza się, a jak chcę go ponownie włączyć, to zapalają się i migają trzy czerwone światełka
3. Abo w ogóle nie chce się włączyć, ekran jest czarny.

No cóż, będę go chyba musiał odesłać do serwisu, na szczęście jest jeszcze na gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:50, capral napisał:

Ostatni z moim Xboxem 360 notorycznie dzieje się coś złego:
1.Zawiesza się i nie da się go wyłączyć padem, trzeba guzikiem na konsoli
2 Zawiesza się, a jak chcę go ponownie włączyć, to zapalają się i migają trzy czerwone
światełka
3. Abo w ogóle nie chce się włączyć, ekran jest czarny.

No cóż, będę go chyba musiał odesłać do serwisu, na szczęście jest jeszcze na gwarancji


Czym prędzej do serwisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:50, capral napisał:

2 Zawiesza się, a jak chcę go ponownie włączyć, to zapalają się i migają trzy czerwone
światełka


Twój Xbox musi iść do naprawy.
Zapaliły się na nim światła zagłady!
Ciesz się, że się jeszcze nie spalił.
O, rym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się