Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2006 o 15:34, des1og napisał:

Dlatego najlepiej mieć i dobrego kompa (do FPS-ów i strategii), i konsolę (do bijatyk, jRPG-ów,
wyścigówek).


PC do wyścigów?? Chyba bym nie przeżył bez mojej ukochanej Forza Motorsport. BTW, są jakieś wyścigi na PC, których nie ma na konsolach (oprócz GTR). Częściej jest chyba na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 15:48, Piotrek K. napisał:

Bodajze Live for Speed -->> http://www.liveforspeed.net/
Musze przyznac, ze calkiem fajna gra, choc mam tylko demo :-)


Nie chodziło mi o to, czy powstała jakakolwiek gra samochodowa, która nie wyszła na konsole. Maluch Racera też nie ma na xboksie.

Więc może sprecyzuje, czy na jako exlusive na PC powstała jakaś obowiązkowa pozycja, która nie gości na konsolach? (poza GTR) Bo na odwrót tak. Na xboxie masz wspomnianą wcześniej Forza Motorsport, oraz świetną serie RallySport. Na PS2 Grand Turismo 1,2,3,4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale np Gothic 3 to wyjdzie tylko na pc, czy nie? Bo ja czymam pieca spejcalnie i robie dla niego:D Wole od zawsze gram na pc i nigdy nie mialem konsoli, najleopiej jest miec to i to. a xbox wcale taki drogi nie jest a co za x box live gold co sie placi za rok 250 zl na czym to polega? Venom ty masz xboxa 360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:07, SD4HJ napisał:

Dobra, ale np Gothic 3 to wyjdzie tylko na pc, czy nie? Bo ja czymam pieca spejcalnie i robie
dla niego:D Wole od zawsze gram na pc i nigdy nie mialem konsoli, najleopiej jest miec to i
to.


Oczywiście, że najlepiej mieć wszystkie platformy, a decydując się na jedną z nich tracimy jakieś naprawde dobre gry z innych platform.

Dnia 23.08.2006 o 16:07, SD4HJ napisał:

a xbox wcale taki drogi nie jest a co za x box live gold co sie placi za rok 250 zl na
czym to polega? Venom ty masz xboxa 360?


Niestety jeszcze nie zaopatrzyłem się w to cudo, głównie ze względu na kompletny brak czasu na granie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co za x box live gold co sie placi za rok 250 zl na

Dnia 23.08.2006 o 16:07, SD4HJ napisał:

czym to polega?


Pakiet ten pozwala ci m.in. na granie przez rok w tryb multiplayer (oczywiście tylko w te gry, które takowy tryb mają, np. wspomniana przez Venoma Forza Motorsport) oraz ściąganie z Marketplace starych gierek (np. Street Fighter), dem oraz patchy i dodatków do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:18, des1og napisał:

a co za x box live gold co sie placi za rok 250 zl na
> czym to polega?

Pakiet ten pozwala ci m.in. na granie przez rok w tryb multiplayer (oczywiście tylko w te gry,
które takowy tryb mają, np. wspomniana przez Venoma Forza Motorsport) oraz ściąganie z Marketplace
starych gierek (np. Street Fighter), dem oraz patchy i dodatków do gier.



Aha a jak podlaczyc neta? jest to modem czy stalke mozna swoja z karta sieciowa podlonczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wenon, może ty będziesz mi umiał odpowiedzieć na pytanie. Mam Neostrade TP i posiadam router "Pentagram", gdy podłaczam X360 do neta przez kabel Ethernetowy, przy połacząniu z netem jest wszystko ok, tylko przy IP pokazuje sie "failed" i nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może xbox 360 ma lepszą grafe od PS3 ale ps3 jest szybszy Venom chyba wolisz ps3?? Ma kosztować 599$ a po za tym słyszałem że jedna gra będzie miala 20 GB a SD4HJ nie pisz postów 4 pod żad to nie ladnie zwłaszcza ze jesteś Brygadzista !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:29, michu96 napisał:

Może xbox 360 ma lepszą grafe od PS3 ale ps3 jest szybszy Venom chyba wolisz ps3??


A skąd to wiesz? Z przechwałek Sony? Oni zazwyczaj dużo mówią a później nic z tego nie ma. Zdecydowanie jestem anty-fanem PS3 głównie ze względu na polityke marketingową sony. Jeżeli konsola naprawdę się ukaże kiedyś, to najpierw poczekam na pierwsze _prawdziwe_ filmy z gameplayów, a nie pokazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:24, Kurammi napisał:

Wenon, może ty będziesz mi umiał odpowiedzieć na pytanie. Mam Neostrade TP i posiadam router
"Pentagram", gdy podłaczam X360 do neta przez kabel Ethernetowy, przy połacząniu z netem jest
wszystko ok, tylko przy IP pokazuje sie "failed" i nie wiem co robić.


Przykro mi ale nie mam pojęcia. Jeżeli PC po podłączeniu do routera działa poprawnie, to X też powinien. Ale to tylko moje spekulacje, ponieważ sprzętu nie posiadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Xboxa360 i uważam, że to dobry zakup, do FPS można przyzwyczaić, do Strategi też posiadam Wojnę o Śródziemie 2 i uważam, że strategie na konsole mogą być na nawet lepsze od tych PC-towych. Gram na HD-TV i uważam, że grafa jest świetna, w każdej momencie możesz w wczasie grania gry włączyć muzyka, a gra nie zwolni się nawet o jedną klatkę. Słyszałem wiele że Xbox360 jest prądożerny, ale to nieprawdę rachunki nie przychodzą duże, ba nawet zapup x360 jest nawet niezauważalny. Tele uważam na temat x360. Jeszcze powiem coś o PS3 biorądz pod uwagę wielu fanów PS2, pewnie x przegra z PS3, ale to zmienia faktu, że obie konsole należą się miana next-generation. Jeszcze słowko o Wii jeśli patrząc na to co mówią producenci, Wii może zrobić równie dużą kariere. I już koniec moich rozmyśleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:29, michu96 napisał:

Może xbox 360 ma lepszą grafe od PS3 ale ps3 jest szybszy


Heh, jeszcze nie ma PS3 na rynku, a ty już wiesz, że będzie ona szybsza od Xbox''a 360. Czas pokaże, która konsola będzie lepsza, szybsza i w ogóle fajniejsza, na razie nie ma co gdybać, kto wygra next-genową wojnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:18, des1og napisał:

a co za x box live gold co sie placi za rok 250 zl na
> czym to polega?

oraz ściąganie z Marketplace starych gierek (np. Street Fighter), dem oraz patchy i dodatków do gier.


Beeep źle:P Xbox Live Gold jest to Silver+ możliwość grania przez internet. Xbox Live Silver jest całkowicie darmowy. Dema, patche ściągniesz za pomocą Silvera. Dodakti do gier i gry z X Live Arcade również, tylko że za nie musisz już zapłacić za pomocą Microsoft Points.

>> Czy ma ktos tutaj konsole xxbox 360!?!?!?!?!?!??! pytam po raz 100000 napewno ktos ma skoro
>> tak gadacie o niej, i czym ie rozni werjs core od premium

>Różnią się chyba ceną i wielkością twardziela zamontowanego w konsoli

Beep znowu źle:P Wersja Core (tańsza) nie ma wogóle dysku twardego. Nie ma również kabli komponentowych do podłączenia konsoli do HDTV, oraz ma pad przewodowy zamiast bezprzewodowego. A premium ma właśnie 20 GB dysk, dodatkowe kable i bezprzewodowy pad.


SD4HJ-> ''Aha a jak podlaczyc neta? jest to modem czy stalke mozna swoja z karta sieciowa podlonczyc?''

x360 ma kartę sieciową. Podłączysz go do neta przez standartowe gniazdko sieciowe (RJ45).

Michu96-> ''Może xbox 360 ma lepszą grafe od PS3 ale ps3 jest szybszy Venom chyba wolisz ps3?? Ma kosztować 599$ a po za tym słyszałem że jedna gra będzie miala 20 GB''

Skąd wiesz co jest od czego szybsze skoro PS3 nie miało jeszcze swojej premiery:P Co do tej gry zajmującej 20GB to napewno chodzi o Resistance:Fall of Man. I teraz ciekawostka: ta gra wygląda niemal jak Prey na x360 (mieści się na standartowej płycie DVD). Poprostu developerzy się rozleniwili. Nie kompresują danych na Blu-Ray. Nieskompresowany Oblivon zajmuje 4 płyty DVD;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:35, Venom napisał:


Przykro mi ale nie mam pojęcia. Jeżeli PC po podłączeniu do routera działa poprawnie, to X
też powinien. Ale to tylko moje spekulacje, ponieważ sprzętu nie posiadam :(



No właśnie oto chodzi w PC dziła net, a na Xbox360 brak dziwne, słyszałem że trzeba coś przy adresach IP się pobawić, ale nie wiem co. ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co doszedł ci ten router? Pogadajmy coś o X360, jakie gry na nim przygrywasz i mam jeszcze jedno pytanie na x mozna skopiować tylko muzykę w postaci audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:29, michu96 napisał:

Może xbox 360 ma lepszą grafe od PS3 ale ps3 jest szybszy Venom chyba wolisz ps3?? Ma kosztować
599$ a po za tym słyszałem że jedna gra będzie miala 20 GB a SD4HJ nie pisz postów 4 pod żad
to nie ladnie zwłaszcza ze jesteś Brygadzista !!!!!!!!!!!!!!


uzupelnie fale jadu jaka sie tu przetoczyla o jedno - ps3 nawet jeszcze nie produkuja. sony ogranicza sie do pokazywania coraz to nowych wersji obudowy (popularnie zwanej grilem ogrodowym). jak milosnicy sony chca bujac w oblokach karmieni obiecankami - ok, wlasciciele x360 graja juz od dawna. a resistance o ktorym piszesz zajmuje 22gb i jak patrze na screeny to wyglada gorzej niz HL2. Nie jestem przeciwnikiem sony, ale oceniajac na zimno - zmarnuja naprawde dobra marke jaka budowali ostatnie 10 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 17:05, michu96 napisał:

I wiem na jakiej stronie to pisze że można samodzielnie przerobic a gry na x 360 się sciagnie
!! :))


Uspokój się na forum o wydawcy komputerowego, podniecasz się, że wyszła przeróbka xboxa360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się