Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2008 o 12:29, master matrox napisał:


Ja myślę ze u nas po porostu nie wszyscy mają tyle pieniędzy żeby kupić sobie co chwilkę nową konsolę, i jeśli ktoś chce grać to kupi Xboxa czy PS, a nie jakieś machanie ręką :P
Bo Wii jako sprzęt do grania wg. mnie się średnio spisuje, ale na imprezy to fajne jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2008 o 12:34, Rumcajs52 napisał:

Bo Wii jako sprzęt do grania wg. mnie się średnio spisuje, ale na imprezy to fajne jest


Dokładnie, Wii generalnie na moje to tylko do zabaw z grupą przyjaciół, ewentualnie rodziną. Bo tak samemu to trochę nudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś podłączyć PS3 do monitora przez D-Sub? Bo myślę czy by nie kupić niedługo a nie wiem jak by to wyglądało na moim 15'' CRT. Chociaż myślę nad HP 22'' z hdmi. GTA już za 2 dni a ja jeszcze nie mam konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:00, Tomek1120 napisał:

Da się jakoś podłączyć PS3 do monitora przez D-Sub? Bo myślę czy by nie kupić niedługo
a nie wiem jak by to wyglądało na moim 15'' CRT. Chociaż myślę nad HP 22'' z hdmi. GTA
już za 2 dni a ja jeszcze nie mam konsoli.

Są pewne możliwości, a najlepszy jest poprzez zakup VGA Boxa, ale i ile pamiętam jest on bardzo drogi. Ostatnio na allegro widziałem taki za 2 stówki, ale mogę się mylić, ponieważ długo nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:00, Tomek1120 napisał:

Da się jakoś podłączyć PS3 do monitora przez D-Sub? Bo myślę czy by nie kupić niedługo
a nie wiem jak by to wyglądało na moim 15'' CRT. Chociaż myślę nad HP 22'' z hdmi. GTA
już za 2 dni a ja jeszcze nie mam konsoli.

Ty juz conajmniej z pol roku zawracasz gitare o konsole jak nie tutaj to w temacie o PSP .Ciagle masz miec ,juz jest tak blisko ale nie ma bo cos nie pyka,albo zdecydowac sie nie mzoesz co lepsze.Myslisz i myslisz.Kup ,podlacz pod CRTka ,zeby obczaic GTA,potem zastanawiaj sie drugie pol roku pod co by to podlaczyc zeby lepiej hulalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:07, MLODY2K6 napisał:

> A są wersje 65 nM z HDMI??

Tak wszystkie wersje 65nm maja HDMI, sam mam takiego


Taki Arcade ma HDMI, ale nie każdy z nich ma 65nm ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:14, bojanzaw napisał:

> > A są wersje 65 nM z HDMI??
>
> Tak wszystkie wersje 65nm maja HDMI, sam mam takiego

Taki Arcade ma HDMI, ale nie każdy z nich ma 65nm ;]


ale ja mam PREMIUM 65nm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:54, DoomnY napisał:

Czy jest możliwe podłączenie do konsoli (PS3, XBOX360) klawiatury i myszki i granie nimi
na przykład w Call of Duty 4?

Niby jest ,ale zaręczam ,że nie będziesz tego potrzebował .Każdy kto gra w FPSy na konsolach ,przyzwyczaja się do steroowania i dobrze się w nim odnajduje po dłuższej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam w prost Xbox 360 czy Ps3 a do rozważenia są:
a) cena konsol
b) ceny gier
c) przyjemnosc z grania
d) możliwośc podłączenia do monitora LCD
e) Duzo jest gier działających w HD
f) Inne możliwości(np. Ps3 to także odtwarzacz blu-ray)
g) I którą wersje wybrać(Do wydania prawdopodobnie będe miał około 1500zł) A chodzi mi o Np. Ps3 Premium/ PS3 Arcade i analogicznie w przypadku Xboxa 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 15:16, Solstheim napisał:

Zapytam w prost Xbox 360 czy Ps3 a do rozważenia są:

Yhh to jest ciężki wybór najlepiej by było kupić obydwie platformy. Jednak wybierając myślę że lepiej kupić jest PS3 bardziej przyszłościowa konsola. Mieszkam w Anglii i widzę na półkach sklepowych coraz więcej tytułów na tą konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 15:16, Solstheim napisał:

Zapytam w prost Xbox 360 czy Ps3 a do rozważenia są:
a) cena konsol

Xbox 360 Arcade kosztuje 777 zł, ale jest bez dysku, jest jeszcze Premium z dyskiem i innymi pierdółkami za 999 oraz Elite z dyskiem 120 GB za 1399 zł. Jeżeli chodzi o PS3 to na razie na rynku jest jedna wersja- za 1499, z dyskiem 40 GB, bez wstecznej kompatybilności z PS2.

Dnia 27.04.2008 o 15:16, Solstheim napisał:

b) ceny gier

Gry na PS3 są droższe, ale jeżeli dobrze poszukać można znaleźć tańsze, jednakże na klocku gry szybciej tanieją.

Dnia 27.04.2008 o 15:16, Solstheim napisał:

c) przyjemnosc z grania

OMG! Przecież to odczucie jak najbardziej subiektywne :/ Ja grałem tylko na moim Xboxie, więc mogę powiedzieć, jak się grało na nim. Mnie się bardzo podoba, a w szczególności sterowanie.

Dnia 27.04.2008 o 15:16, Solstheim napisał:

d) możliwośc podłączenia do monitora LCD

We obydwu konsolach jest taka możliwość, ale VGA Boxy tańsze są na konsole Microsoftu. Kosztują około 25-35 zł.

Dnia 27.04.2008 o 15:16, Solstheim napisał:

e) Duzo jest gier działających w HD

Chyba niemal wszystkie gry obsługują tryby HD, ale niektóre obsługują też Full HD 1080p.

Dnia 27.04.2008 o 15:16, Solstheim napisał:

f) Inne możliwości(np. Ps3 to także odtwarzacz blu-ray)

Xboxa 360 możesz podłączyć kablem zcrossowanym do komputera z systemem Windows, dzięki temu możesz korzystać z zasobów multimedialnych tegoż sprzętu.

Dnia 27.04.2008 o 15:16, Solstheim napisał:

g) I którą wersje wybrać(Do wydania prawdopodobnie będe miał około 1500zł) A chodzi mi
o Np. Ps3 Premium/ PS3 Arcade i analogicznie w przypadku Xboxa 360

Jeżeli chodzi o Xboxa 360, to najlepszy jest Premiu, ponieważ zawiera ysk, Headset, kabel HD AV i chromowaną tackę napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 15:16, Solstheim napisał:

Zapytam w prost Xbox 360 czy Ps3 a do rozważenia są:
a) cena konsol

Zdecydowanie Xbox tańszy .Arcade kupisz już za 777zł.PS3 to wydatek 1500zł

Dnia 27.04.2008 o 15:16, Solstheim napisał:

b) ceny gier

Znów Xbox.Używki na Allegro to koszt 100zł ,starsze gry nawet taniej .Kilka tygodni po prmeierze można już dostać świeżą grę za 150zł.Gry na PS3 nie tanieją tak szybko ,używek dużo mniej i ogólnie samych gier też mniej.Koszt tytułu to ok 200zł jeśli chodzi o nówkę .Nie ma żadnej tańszej serii jak narazie

Dnia 27.04.2008 o 15:16, Solstheim napisał:

c) przyjemnosc z grania

Obydwie konsole dają neisamowitą frajdę z grania .Xbox dodatkowo potęguje wrażenia dzięki świetnemu Live ,czyli całej multiplatformowej społeczności.Z kolei na PS3 powstaje Home ,który też ma być rewolucją i pobić Live.Dodatkowo Achievementy niesamowicie nastrajają na granie

Dnia 27.04.2008 o 15:16, Solstheim napisał:

d) możliwośc podłączenia do monitora LCD

Każda z konsol to oferuje

Dnia 27.04.2008 o 15:16, Solstheim napisał:

e) Duzo jest gier działających w HD

Większość gier działa w HD zarówno na PS3 jak i Xie

Dnia 27.04.2008 o 15:16, Solstheim napisał:

f) Inne możliwości(np. Ps3 to także odtwarzacz blu-ray)

możliwość ściagania filmów w HD z internetu ,dem ,grania w gry z poprzedniej generacji konsol ,oraz w Classici np z SNESa ,Amigi .

Dnia 27.04.2008 o 15:16, Solstheim napisał:

g) I którą wersje wybrać(Do wydania prawdopodobnie będe miał około 1500zł) A chodzi mi
o Np. Ps3 Premium/ PS3 Arcade i analogicznie w przypadku Xboxa 360

Nie ma PS3 Premium i Arcade .Jest wersja z 40 i 60GB dyskiem.Ta druga odtwarza gry z PlayStation 2.40GB kosztuje właśnie te 1500zł .Xbox to koszt od 777 przez 1049 az do 1300 zł w zależności od wersji.Gry te same (nie licząc exclusivów)(choć na Xboxie więcej) ,grafika ta sama ,możliwości podobne.

PS Ominąłem Nintendo Wii ,bo sądziłem z podpunktu g) ,że ją odrzuciłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2008 o 15:35, jackass napisał:

PS Ominąłem Nintendo Wii ,bo sądziłem z podpunktu g) ,że ją odrzuciłeś

Kolega ma Wii, zabawa fajna ale imo na krótką mete. A co do tych 3 wersji Xboxa to czym różni się Premium z HDMI za 1000zł od Tego Czarnego za 1300zł(tylko kolorem?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 15:42, Solstheim napisał:


> PS Ominąłem Nintendo Wii ,bo sądziłem z podpunktu g) ,że ją odrzuciłeś
Kolega ma Wii, zabawa fajna ale imo na krótką mete. A co do tych 3 wersji Xboxa to czym
różni się Premium z HDMI za 1000zł od Tego Czarnego za 1300zł(tylko kolorem?)


Nie. ELITE (Czarny) ma dysk 120GB a PREMIUM 20GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 15:42, Solstheim napisał:


Trzeba jeszcze dodać to, że granie przez neta w Xpudle jest płatne a w PS3 darmowe. Ogólnie PS3 jest droższa lecz wystarczy ci na dłużej. Poza tym PS3 ma Blu-ray''a a Xpudło tylko dvd więc filmów hd na nim nie obejrzysz. proponuje połazić po stronach o PS3 i X360 bo pytając na takich ogólnym forum można zostać wprowadzonym w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obok "65 nM" nie dopisałem HDMI, ponieważ każdy model wykonany w technologii 65 nanometrów posiada złącze HDMI. Wybacz te niedopatrzenie.
Fanagir - filmów HD nie obejrzysz? A łi tam, wchodzisz na Xbox Live i ściągasz sobie jakiś film w HD za 300 Microsoft Points :) (często na internecie można znaleźć darmowe MP, więc... :> ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się