Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2008 o 19:53, ktos napisał:

Witam wie może ktoś kiedy będą do sprzedaży PS3 lub X360 wraz z grą GTA4 i po jakiej
cenie ??

Niedawno na gram.pl był news o bundlach x360 z Halo 3 i GTA IV i i wynika z niego ze M$ wystawil taka cene ,ze leci po kosztach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 21:43, JaN-J napisał:

Mam takie pytanko czy da się jakoś podłączyć głośniki Creative G500 do PS3?


Jeżeli mają kabel optyczny, a nie w przeciwieństwie do zwykłych głośników jack to tak, będziesz je mógł podłączyć. PS3 dysponuje wyjściem optycznym, do którego można podpiąć głównie kino domowe. Jeżeli jednak te głośniki mają jacka, to kup przejściówkę jack - optyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno takie pytanko ktora konsole wybrac ?? i czy xboxy znajdujace sie obecnie w sklepach sa juz z tymi nowymi procesorami wykonanej w technologi 65nm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 19:53, ktos napisał:

Witam wie może ktoś kiedy będą do sprzedaży PS3 lub X360 wraz z grą GTA4 i po jakiej
cenie ??

Witam.
Gta IV jest w zestawie z PS3 w sprzedaży od dzisiaj w cenie 1699pln.
Pozdrawiam.

Informacja ze strony oficjalnej: http://pl.playstation.com/ps3/news/zestaw-gta-iv-ju-w-kwietniu-w-sprzeday/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, bo otrzymałem mało konkretną odpowiedź. Czy da się pod konsole (PS3,X360) podłączyć mysz i klawiaturę, żeby grać jak na PC w Call of Duty 4 czy C&C Tiberium Wars i inne FPS, RTS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 08:39, DoomnY napisał:

Ponawiam pytanie, bo otrzymałem mało konkretną odpowiedź. Czy da się pod konsole (PS3,X360)
podłączyć mysz i klawiaturę, żeby grać jak na PC w Call of Duty 4 czy C&C Tiberium Wars
i inne FPS, RTS?


Z tego co czytałem to adapter umożliwiający podłączenie myszki do Xboksa 360 jest dosyć kiepski (spowolnienia odbioru itp.), więc w przypadku tej konsoli będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 08:39, DoomnY napisał:

Ponawiam pytanie, bo otrzymałem mało konkretną odpowiedź. Czy da się pod konsole (PS3,X360)
podłączyć mysz i klawiaturę, żeby grać jak na PC w Call of Duty 4 czy C&C Tiberium Wars
i inne FPS, RTS?


Do tego konsoleowe wersje tych gier są dostosowane tak by grać nimi na padzie. Grałem tylko w GoW i też siezastanawiałęm jak tu padem grać, ale spokojnie - da radę. W strategie podobno takze nie jest trudno. Wszystko kwestja przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczące Xboxa 360
1.Czym się różnią wersje Arcade od Premium?
2Czy można do tej konsoli podłączyć normalny moinitor od komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 12:54, Tyron napisał:

Mam kilka pytań dotyczące Xboxa 360
1.Czym się różnią wersje Arcade od Premium?


Premium ma w zestawi dysk twardy, kable, sluchawki. Zobacz na ofertę chocby na ultimie albo tu. Arcade ma zamiast dysku memorke.

Dnia 30.04.2008 o 12:54, Tyron napisał:

2Czy można do tej konsoli podłączyć normalny moinitor od komputera?

Tak, tylko trzeba miec specjalny kabel VGA. Do kupienia osobno neizaleznei od wresji konsoli.

Sam mam Arcade i to mi wystarcza - nie gram przez neta, nic nie sciagam to i dysk niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 12:54, Tyron napisał:

Mam kilka pytań dotyczące Xboxa 360
1.Czym się różnią wersje Arcade od Premium?

Arcade nie ma twardego dysku, jedynie kartę pamięci o pojemności 256MB. W premium HDD ma pojemność 20GB. Poza tym, do Arcade dodawany jest zestaw pięciu prostych gierek arcadowych. Premium ma w zestawie słuchawki z mikrofonem - do komunikacji głosowej podczas gier multiplayer.

Dnia 30.04.2008 o 12:54, Tyron napisał:

2Czy można do tej konsoli podłączyć normalny moinitor od komputera?

Tak, trzeba jednak dokupić odpowiedni kabelek z wejściem VGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupie na Allegro kabel HDMI za ok. 20zł to będzie chodził obraz w 720p z X360? Czy to jest taki szajs że lepiej brać taki za 50zł albo więcej? BO to co piszą na aukcjach to mnie mało interesuje, zawsze prawie kit jest wciskany w takich rzeczach:)

Edit: http://allegro.pl/item353171355_rohs_atc_hdmi_v1_3b_3m_gold_filtry_2560x1600p_k3.htm l
O tym kablu myślę:) Ale cena mnie odstrasza. Bo taka niska...

Edit2: Złóżcie link bo oczywiście podzieliło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam zakupiłem kabel za ponad 100zł za namową "życzliwego", ehh, pracownika MM. Jak rozmawiałęm o tym z innymi to okazało się, że wystarczy zwykły kabelek za 20 zł. O ile w przypadku starszych standardów okablowania ważyło to na wartość obrazu to tutaj ponoć nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 13:03, Klimos napisał:

> 2Czy można do tej konsoli podłączyć normalny moinitor od komputera?
Tak, trzeba jednak dokupić odpowiedni kabelek z wejściem VGA.


Wolałbym jednak trochę bardziej szczegółowo tutaj dopisać ;).

Tyron -->
Sprawdź, jakie masz wejścia w monitorze (zazwyczaj w starszych modelach CRT jest tylko D-Sub, zwany inaczej VGA, w większości monitorów LCD jest oprócz D-Sub jeszcze wejście DVI i rzadziej spotykane są też monitory LCD (przekątna raczej >21") z wejściami HDMI i Component).
Jeśli masz monitor tylko z wejściem VGA - musisz kupić taki kabel: http://allegro.pl/item350082487_kabel_xbox_360_monitor_vga_lcd_crt_1_8m_gold_x1a.htm l
Jeśli masz monitor z DVI (i konsolę z wyjściem HDMI), to musisz dokupić taki kabel:
http://allegro.pl/item348635452_k274_kabel_hdmi_dvi_3m_hq_hdtv_wtyki_filtry. html
Jeśli masz monitor z wejściem HDMI (i konsolę z wyjściem HDMI) - taki kabel:
http://allegro.pl/item353883002_kabel_hdmi_hdmi_v1_3b_full_hd_pozlacane_vega _.html
Natomiast jeśli masz w monitorze wejście component, to kabel będziesz mieć w zestawie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 13:39, destro177 napisał:

Dzięki:) A co do pracowników MM, to już chyba masz nauczkę? :) Ja staram się orientować
w tym co kupuje, zanim tam wejdę...


Ja też sie wcześneij orientowałem, ale jakoże byłem z ojcem a one żyje jeszcze starym standardem kabli to spytalismy się "fachowca" ;) Nie ma teg złego co by na dobre nie wyszło - kabelek jest dość długi, a ja planuje w przyszłosci mieć peceta do TV podpietego wiec sie nie zmarnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 13:43, Furrbacca napisał:

Wolałbym jednak trochę bardziej szczegółowo tutaj dopisać ;).


Dobra zgodzę się ;)
W sumie to racja, czasy kiedy w monitorach komputerowych było tylko zwykłe 15-pinowe wejście VGA już dawno minęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 12:54, Tyron napisał:

Mam kilka pytań dotyczące Xboxa 360
1.Czym się różnią wersje Arcade od Premium?
2Czy można do tej konsoli podłączyć normalny moinitor od komputera?


Hahahah, a co, zamiezasz kupic sobie konsolke??? :DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się