Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2008 o 19:48, kodi24 napisał:

> Mam kilka pytań dotyczące Xboxa 360
> 1.Czym się różnią wersje Arcade od Premium?
> 2Czy można do tej konsoli podłączyć normalny moinitor od komputera?
>

Hahahah, a co, zamiezasz kupic sobie konsolke??? :DDDDDD

Świetny jest :D Najpierw jojczy, że konsole są w ogóle dziełem szatana i PCty "żondzom", a teraz? Takie pytania? No nie przystoi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 20:47, ktos napisał:

czy konsola PS3 ma wbudowaną antenę WiFi, będe mógł podłączyć ja do routera i czy internet
jest bezpłatny ??

Tak ma wbudowane WiFi ,więc bezproblemowo możesz się bezprzewodowo łączyć z routerem a Internet masz darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kupię konsolę Xbox 360 Arcade, to będą w niej kable do podłączenia konsoli do zwykłego telewizora kineskopowego? Takie trzy kable - biały, czerwony, żółty, czy też wtyczka euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 22:17, Falconer napisał:

Czy jeśli kupię konsolę Xbox 360 Arcade, to będą w niej kable do podłączenia konsoli
do zwykłego telewizora kineskopowego? Takie trzy kable - biały, czerwony, żółty, czy
też wtyczka euro?


Tak, będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 22:29, master matrox napisał:

> Mam takie pytanko czy da się jakoś podłączyć głośniki Creative G500 do PS3?

Jeżeli mają kabel optyczny, a nie w przeciwieństwie do zwykłych głośników jack to tak,
będziesz je mógł podłączyć. PS3 dysponuje wyjściem optycznym, do którego można podpiąć
głównie kino domowe. Jeżeli jednak te głośniki mają jacka, to kup przejściówkę jack -
optyczne.

zapodasz linka do takowej przejściówki (są 3 jacki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 23:46, JaN-J napisał:

zapodasz linka do takowej przejściówki (są 3 jacki)


Hm, w tej chwili nie mogę znaleźć przejściówki optyczne > jack, ale jest przejściówka na odwrót:
http://www.allegro.pl/item353095915_przejscie_optyczne_maly_jack_toslink_f_vat.htm l

Wiesz, trochę trzeba tego poszukać, bo wcale nie jest łatwo o takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dodatkowych formatów odtwarzania w Xsie. Otóż, gdy chciałem włączyć film .avi konsola wymusiła ściągniecie dodatkowego kodeka, aby odtworzyć ten film (był numer, który musiałem wpisać, aby do odpowiedniego kodeka dostać się). I właśnie czy istniej jeszcze jakieś inne dodatki, które mogę bezpłatnie ściągnąć a które umożliwiają odtwarzanie innych formatów plików, (bo na marketplace nie mogłem niczego znaleźć)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > zapodasz linka do takowej przejściówki (są 3 jacki)
>
> Hm, w tej chwili nie mogę znaleźć przejściówki optyczne > jack, ale jest przejściówka
> na odwrót:
> http://www.allegro.pl/item353095915_przejscie_optyczne_maly_jack_toslink_f_vat.htm l
>
> Wiesz, trochę trzeba tego poszukać, bo wcale nie jest łatwo o takie coś :)
nie mieszja chłopakowi w głowie. to co podałeś to tylko przejściówka z jednego rodzaju wtyku optycznego na inny. to co on potrzebuje to dekoder cyfrowy. a takowy to wydatek od 200zł za najprostsze cegły wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Czy ktoś próbował gra na PS3 podpiętym do telewizora CRT? Jeśli tak to jak wtedy gry się prezentują? Czy czcionka, proporcje są zachowane? Da się w ogóle komfortowo grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 20:30, Budyn napisał:

> > Mam kilka pytań dotyczące Xboxa 360
> > 1.Czym się różnią wersje Arcade od Premium?
> > 2Czy można do tej konsoli podłączyć normalny moinitor od komputera?
> >
>
> Hahahah, a co, zamiezasz kupic sobie konsolke??? :DDDDDD
Świetny jest :D Najpierw jojczy, że konsole są w ogóle dziełem szatana i PCty "żondzom",
a teraz? Takie pytania? No nie przystoi....


Wiem, dlatego mam z takich zwały co nie miara- kloca sie, wrzeszcza, a gdzies tam pod kopula i tak wiedza, ze nie maja racji, tylko ida juz za ciosem. A pozniej "po cichu" knuja plany jak tu wyciulac troche keszu na konsole :) To jest chyba jeden z wiekszych argumentow przemawiajacych za konsolami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na 21 calowym, czcionka w niektórych jeśli jest mała, to trudno się rozczytać. Oczywiście grafika ciut gorsza, jakbyś miał LCD z HD, ale generalnie i tak jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:00, pitors89 napisał:

Wiecie może gdzie najtaniej kupić xbox360 premium?


najbardziej oplacalny bedzie Empik lub MM. Ja swojego Premiuma kupilem za 1049 w MM + dostalem do tego BURNOUT PARADISE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:04, pitors89 napisał:

Ok, a ogólnie to jaką wersję najbardziej się opłaca kupić?

Wg mnie Premium jest najrozsadniejszym wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:04, pitors89 napisał:

Ok, a ogólnie to jaką wersję najbardziej się opłaca kupić?

Powiem tak:
- nie masz zbyt wielkich funduszy, a chcesz pograć w next-genowe produkcje i nie masz zamiaru na razie ściągać niczego z Marketplace: bierz Arcade
- chcesz pobierać dane z Sieci, mieć szpanerski chromowany przód tacki DVD: bierz Premium (najrozsądniejsza opcja)
- masz zamiar pobierać i przechowywać wiele dem na dysku, jara Cię czarny kolor i masz większe fundusze: bierz Elite.
Tak czy siak, będziesz zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 12:23, MajorZero napisał:

Ja mam takie pytanie. Czy ktoś próbował gra na PS3 podpiętym do telewizora CRT? Jeśli
tak to jak wtedy gry się prezentują? Czy czcionka, proporcje są zachowane? Da się w ogóle
komfortowo grac?


Parę miesięcy grałem na 21" CRTku i powiem tak: jeśli nie zobaczysz gry na PS3 w HD na dużym telewizorze, to granie na CRT nie będzie Ci przeszkadzać :) Ale jeśli już zagrasz na czymś większym, niż 37 cali - nigdy nie będziesz chciał powrócić do zwykłego kineskopowca.Z czcionką jest czasami spory problem, niektóre gry mają ją wręcz nie do rozczytania w SD. No i najlepiej, jeśli telewizor ma opcję zmiany formatu obrazu na panoramiczny, bo gry na PS3 nie są stworzone do 4:3. Poza tym, nawet jeśli ustawimy 16:9, to obraz może być trochę przycięty przy krawędziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:32, jackass napisał:

> Ok, a ogólnie to jaką wersję najbardziej się opłaca kupić?
Wg mnie Premium jest najrozsadniejszym wyborem


Zgadzam się z Jackassem sam to zrobiłem wersja premium, masz dysk 20gb, który w zupełności ci starczy(no chyba, że chcesz mieć biblioteke dem :P), ładny chromowany przód tacki DVD, headset i zazwyczaj 2 gry. Jest to idelany zestaw dla gracza który ceni sobie i multi i single ;p i MARKETPLACE:PPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się