Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2008 o 14:59, Falconer napisał:

> poco jest port hdmi w xboxie 360 bo nie wiem czym wziasc z portem czy bez do czego
to
> sluzy ?

HDMI jest potrzebne jak posiadasz telewizor lub monitor HD.

czyli jest to koniexczne do kupienia ;)
mam pytanie jeszcze jedno bo na gram.pl jest do kupienia xbox 360z portem hdmi i xbox 360 bez portu i sa po tej samej cenie ??? przeciez port troche kosztuje wiec xbox 360 z portem powinien byc drozszy o troche ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2008 o 15:07, bojanzaw napisał:

Potrzebne? Jakoś wcześniej, jak X360 nie miał HDMI, to ludzie i tak grali na HDTV i nic
się nie działo strasznego O_o


O, przepraszam. Nie znam się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 15:07, lukase napisał:

czyli jest to koniexczne do kupienia ;)
mam pytanie jeszcze jedno bo na gram.pl jest do kupienia xbox 360z portem hdmi i xbox
360 bez portu i sa po tej samej cenie ??? przeciez port troche kosztuje wiec xbox 360
z portem powinien byc drozszy o troche ???


Nie jest konieczne, ale lepiej jak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 15:10, bojanzaw napisał:

> czyli jest to koniexczne do kupienia ;)
> mam pytanie jeszcze jedno bo na gram.pl jest do kupienia xbox 360z portem hdmi i
xbox
> 360 bez portu i sa po tej samej cenie ??? przeciez port troche kosztuje wiec xbox
360
> z portem powinien byc drozszy o troche ???

Nie jest konieczne, ale lepiej jak jest ;)

ale jeszzcez mam pytanie z ta cena konsoli z portem i bez w tym jakis haczyk jest ???
bo powinno byc drozsze z portem niz bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 15:13, lukase napisał:

ale jeszzcez mam pytanie z ta cena konsoli z portem i bez w tym jakis haczyk jest ???
bo powinno byc drozsze z portem niz bez


To daj linki do tych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 15:24, lukase napisał:


Nie wiem, dlaczego tak jest, ale skoro masz Pro z HDMI za 999zł, to weź. Jednak poszukaj w innym sklepie lub na Allegro, bo widzisz, że nakład wyczerpany sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dosyć nietypowe pytanie otóż, gdy za każdym razem podłączam konsole do prądu (X360) za każdym razem musze ustawiać datę (jak w normalnych urządzeniach się resetuje). Problem w tym, że przy grze w gta zapisuje datę w savie i zawszę włącza ten najnowszy save. Nie byłoby to problemem, gdy za każdym razem trzeba ustawiać daty, aby gra nie myliła savów. I właśnie chodzi mi o to, że da się jakoś zapisać ta datę, aby nie resetował lub czy lepiej zostawić konsole podłączoną do prądu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 17:44, Hacket napisał:

Ja mam dosyć nietypowe pytanie otóż, gdy za każdym razem podłączam konsole do prądu (X360)
za każdym razem musze ustawiać datę (jak w normalnych urządzeniach się resetuje). Problem
w tym, że przy grze w gta zapisuje datę w savie i zawszę włącza ten najnowszy save. Nie
byłoby to problemem, gdy za każdym razem trzeba ustawiać daty, aby gra nie myliła savów.
I właśnie chodzi mi o to, że da się jakoś zapisać ta datę, aby nie resetował lub czy
lepiej zostawić konsole podłączoną do prądu czy nie?


Zostaw konsolę podłączoną do prądu, bo inaczej będziesz tak musiał robić ciągle. X360 nie ma tej baterii, która trzyma datę i godzinę. Innym wyjściem jest stałe podłączenie do netu, więc przy każdym włączeniu konsoli, będzie ustawiana data z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 17:44, Hacket napisał:

Ja mam dosyć nietypowe pytanie otóż, gdy za każdym razem podłączam konsole do prądu (X360)
za każdym razem musze ustawiać datę (jak w normalnych urządzeniach się resetuje). Problem
w tym, że przy grze w gta zapisuje datę w savie i zawszę włącza ten najnowszy save. Nie
byłoby to problemem, gdy za każdym razem trzeba ustawiać daty, aby gra nie myliła savów.
I właśnie chodzi mi o to, że da się jakoś zapisać ta datę, aby nie resetował lub czy
lepiej zostawić konsole podłączoną do prądu czy nie?

graj z netem włączonym jedyne wyjście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pewien problem. Otóż niedawno skusiłem się na kupno xbox-a 360,i chciałbym pograć trochę ze znajomymi po necie.Ale gdy próbuje założyć konto na "live gold" to mam problem ponieważ niema tam polskich ustawień regionalnych.I jestem zmuszony wybrać angielskie lub inne.I tu pojawia się problem ponieważ gdy na angielskich ustawieniach regionalnych podaje swoje polskie dane to na końcu wyskakuje mi błąd że taki adres nie istnieje;(Co mam zrobić żeby zalogować się na live gold?


Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 19:02, 000franek napisał:

Siema mam pewien problem. Otóż niedawno skusiłem się na kupno xbox-a 360,i chciałbym
pograć trochę ze znajomymi po necie.Ale gdy próbuje założyć konto na "live gold" to mam
problem ponieważ niema tam polskich ustawień regionalnych.I jestem zmuszony wybrać angielskie
lub inne.I tu pojawia się problem ponieważ gdy na angielskich ustawieniach regionalnych
podaje swoje polskie dane to na końcu wyskakuje mi błąd że taki adres nie istnieje;(Co
mam zrobić żeby zalogować się na live gold?


Z góry dziękuje:)


poprostu musisz zalozyc sobie konto na inne panstwo i zmyslec swoje dane, oprocz maila. Pamietaj ze gold bedzie dzialal ci przez miesiac a ozniej bedziesz musial zaplacic abonament ok 130zl na allegro za 12 +1 miesiacy i bedziesz mogl szalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 19:02, 000franek napisał:

Siema mam pewien problem. Otóż niedawno skusiłem się na kupno xbox-a 360,i chciałbym
pograć trochę ze znajomymi po necie.Ale gdy próbuje założyć konto na "live gold" to mam
problem ponieważ niema tam polskich ustawień regionalnych.I jestem zmuszony wybrać angielskie
lub inne.I tu pojawia się problem ponieważ gdy na angielskich ustawieniach regionalnych
podaje swoje polskie dane to na końcu wyskakuje mi błąd że taki adres nie istnieje;(Co
mam zrobić żeby zalogować się na live gold?


Z góry dziękuje:)

Musisz zalogowac sie /utworzyc fikcyjne dane na jakies zagraniczne np. angielskie dane adresowe .Wygoogluj jakies dane ,one nie maja znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 20:04, 000franek napisał:

To jak nie mają znaczenia to poco je podawać:)Podam fałszywe a potem ban:P


Nikt Cie nie zbanuje wszyscy polacy uzywajacy X-a podali bledne dane, co jest wina tylko microsoftu, nie masz sie czym przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 20:14, MLODY2K6 napisał:

> To jak nie mają znaczenia to poco je podawać:)Podam fałszywe a potem ban:P

Nikt Cie nie zbanuje wszyscy polacy uzywajacy X-a podali bledne dane, co jest wina tylko
microsoftu, nie masz sie czym przejmowac


Okey to podam adres ich siedziby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 20:15, 000franek napisał:

Okey to podam adres ich siedziby:P


Tylko musisz uważać jakie zdrapki z abonamentem Live! będziesz kupował na Allegro. Bo zdaje się, że europejskie kody nie działają na europejskich kontach i odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się