Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2008 o 20:35, Klimos napisał:

> Okey to podam adres ich siedziby:P

Tylko musisz uważać jakie zdrapki z abonamentem Live! będziesz kupował na Allegro. Bo
zdaje się, że europejskie kody nie działają na europejskich kontach i odwrotnie...



Aha:P a to tym się martwić będę dopiero za miesiąc :)


Ps apropo tych danych to one są potrzebne tylko wtedy gdy nie kupujemy zdrapek tylko przelewamy kase na ich konto?W celu przedłużenia usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 20:42, 000franek napisał:

Ps apropo tych danych to one są potrzebne tylko wtedy gdy nie kupujemy zdrapek tylko
przelewamy kase na ich konto?W celu przedłużenia usługi?


Dane sa potrzebne do rejestracji konta Live! Bez tego sobie nie pograsz online w ogóle. Kupując zdrapkę wpisujesz kod (z poziomu konsoli, bądź przeglądarki w komputerze) i ważność konta jest automatycznie przedłużana.
Przelewem płacić nie można, jedynie kartą kredytową. Nie jestem pewien jak w tym wypadku sprawa wygląda, ale wydaje mi się, że dane karty mogą być inne niż dane konta Live! Kwestia tego, czy do konta zarejestrowanego w USA zaakceptują inną kartę niż amerykańska (np. w iTunes taki trik nie działa i Apple robi weryfikację czy karta użyta do rejestracji konta została zarejestrowana w tym samym kraju).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić kabel do PS3, HDMI -> D-Sub?

Szukałem w internecie i znalazłem tylko HDMI -> DVI, lecz takiego nie podłączę do mojego monitora LCD, bo ma jedynie wejście D-Sub.

Fotki:

1. Potrzebuję z taką końcówką.

2. A z początkiem takim jak na drugiej fotce po lewej stronie.

20080504205716

20080504205748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz podłączyć PS3 do monitora z D-Sub?
Też właśnie chcę to zrobić, napisz mi jak znajdziesz taki kabelek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 21:02, ja33no napisał:

Chcesz podłączyć PS3 do monitora z D-Sub?

Otóż to.

Dnia 04.05.2008 o 21:02, ja33no napisał:

Też właśnie chcę to zrobić, napisz mi jak znajdziesz taki kabelek :).

No właśnie z tym jest problem, bo szukam, szukam i nic. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 21:27, Falconer napisał:

Jak już pisalem, to nie rozwiązuje problemu. Muszę mieć taki kabel jak opisałem w poście
wyżej.

U mnie rozwiązuje :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:03, pitors89 napisał:

> Witam!
> Mam takie pytanko zapodziała mi sie gdzieś ta przejściówka Euro z PS3 do TV znaczy
ten
> kabel i ta przejsciowka co była w zestawie... dlatego jak ktoś sie na tym zna to
niech
> mi powie jaka najlepiej kupic bo nie znam się? Jaka i gdzie?:) I w jakich takie
sa cenach?
Tu np. masz http://www.ultima.pl/Kabel_Premium_RGB_Snakebyte/i4650/ , ale kupisz też
taki kabel w MM czy Saturnie. Taki też jest dobry http://allegro.pl/item344362383_hama_kabel_scart_euro_hq_do_sony_playstation_ps3.htm
l


Przeciez pisałem ze potrzebuje tylko przejściowki euro widze ze nie kojarzysz o co mi chodzi po prostu przejsciowka euro ma takie wtyki 3 kolorowe i do telewizora takie jakby wejscie gniazdo kabel mam ale potrzebuje sama przejsciowke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak podaje internetowa sieć sprzedaży Amazon, od momentu premiery Grand Theft Auto IV, sprzedaż konsoli Xbox 360 wzrosła w samym tylko amerykańskim oddziale Amazon o 248%. I jak tu nie stwierdzić, że to nie hardware sprzedaje konsole, lecz właśnie same gry?"

źródło: www.gamersuniverse.com

Nieźle, nieźle ;) W sumie to się nie dziwię, bo skoro mają nadejść te dodatki do GTA, to ludzie kupują konsolę Microsoftu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 12:52, MLODY2K6 napisał:

pod warunkiem ze M$ na 100% to potwierdzi

"W przeszłości nieraz pojawiały się plotki o tym, że Microsoft planuje wyposażyć swoją konsolę XBOX 360 we wbudowany napęd Blu-ray. Teraz zostały one potwierdzone – aby konkurować z coraz popularniejszą PlayStation 3 firmy Sony, koncern z Redmond chce zaktualizować hardware swojej zabawki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 12:55, gothicsheep napisał:

> pod warunkiem ze M$ na 100% to potwierdzi
"W przeszłości nieraz pojawiały się plotki o tym, że Microsoft planuje wyposażyć
swoją konsolę XBOX 360 we wbudowany napęd Blu-ray. Teraz zostały one potwierdzone
– aby konkurować z coraz popularniejszą PlayStation 3 firmy Sony, koncern z Redmond
chce zaktualizować hardware swojej zabawki."


Tjaaa... M$ mówił, że tego nie zrobi... Ja wolę poczekać na oficjalne oświadczenie od Microsoftu, bo w Polsce to ludzie lubią plotkować, a w szczególności serwisy internetowe. Nawet jeśli będzie chciał, to tylko do filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 13:13, bojanzaw napisał:

Tjaaa... M$ mówił, że tego nie zrobi... Ja wolę poczekać na oficjalne oświadczenie od
Microsoftu, bo w Polsce to ludzie lubią plotkować, a w szczególności serwisy internetowe.
Nawet jeśli będzie chciał, to tylko do filmów.

Narazie do filmów, ale w przyszłości też i do gier. Bo czemu nie, skoro gry potrzebują coraz więcej miejsca, tym samym i nowych nośników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile to prawda cena z pewnością nie będzie należała do najniższych... dla maniaków filmów jest to świetna wiadomośc, ale zwykli gracze pewnie i tak pozostaną przy wersji z DVD.

Blu-Ray nigdy nie będzie używany do gier ponieważ już 18mln X360 sprzedanych jest ze zwykłym DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 13:27, 1602 napisał:

O ile to prawda cena z pewnością nie będzie należała do najniższych... dla maniaków filmów
jest to świetna wiadomośc, ale zwykli gracze pewnie i tak pozostaną przy wersji z DVD.

Chyba zjadłeś tego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&pid=10378. Poza tym cena, albo nieznacznie wzrośnie, albo nie zmieni się, a poprzednie wersje po prostu stanieją. Poza tym warto jednak myśleć przyszłościowo ;).

Dnia 05.05.2008 o 13:27, 1602 napisał:

Blu-Ray nigdy nie będzie używany do gier ponieważ już 18mln X360 sprzedanych jest ze zwykłym DVD.

No to po co by w takim razie Microsoft miałby gonić Sony...? Podpowiem, że konsola służy do głównie grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 13:31, gothicsheep napisał:

No to po co by w takim razie Microsoft miałby gonić Sony...?

Ponieważ klient dużo chętniej kupi konsolę widząc na jej pudełku znaczek Blu-Ray, niż taką która go nie posiada... poza tym są też gracze, którzy chcą mieć wszystko w jednym filmy, gry, muzykę...

A co do tego newsa, to niestety, ale oficjalnie MS tego nie potwierdził, więc jest to zwykła plotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 12:37, gothicsheep napisał:

http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://www.benchmark.pl/aktualnosci/news3473.php -
akurat zbieram na jakąś konsole i myślę, że Xbox360 z Blu-Rayem będzie idealnym wyborem
:>.

A po kiego .... Ci Blu-Ray? Kiedy będzie przydatny to odtwarzacze będą kosztować 100-300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się