Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

mam pytanie co lepjej kupic ps3 czy xboxa360 bo kupuje za miesiąc konsole ale jeszcze się waham bo chce przede wszystkim zagrać w gta4 ale też w inne gry????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. A że wielu twórcom się nie chce tyłków ruszać, to wolą sobie wygodnie na XO stworzyć a kasę i tak zarobią. No ale będą powstawać świetne gry na PS3 - to jest pewne. Życzę PS3, aby stworzyło taką legendę jak poprzednie konsole Sony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 22:00, hagen321 napisał:

mam pytanie co lepjej kupic ps3 czy xboxa360 bo kupuje za miesiąc konsole ale jeszcze
się waham bo chce przede wszystkim zagrać w gta4 ale też w inne gry????


Nie możesz prześledzić kilku stron wstecz w tym temacie? :/ Proszę cię. To już wiele razy było wałkowane, wystarczy tylko przejrzeć kilka ostatnich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 22:00, hagen321 napisał:

mam pytanie co lepjej kupic ps3 czy xboxa360 bo kupuje za miesiąc konsole ale jeszcze
się waham bo chce przede wszystkim zagrać w gta4 ale też w inne gry????

Jak masz zamiar tylko jedna konsolę kupić to bierz PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 22:20, pitors89 napisał:

Czy pady do Xbox360 mają wbudowany czujnik ruchu tak jak w konsoli Wii?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 22:20, pitors89 napisał:

Czy pady do Xbox360 mają wbudowany czujnik ruchu tak jak w konsoli Wii?


Nie, aczkolwiek od pewnego czasu chodzą plotki o tym, że Microsoft pracuje nad takim kontrolerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > @Child, pod względem karty graficznej nie ustępuje, PS3 jest w tyle ;)
> >
> > Jak wydawcy nie umieją programować gier to potem ludzie mówią ze PS3 ma bebechy
> z Pegazusa...
> > To tak apropo... ;)
> Dokładnie o to chodzi że programiści nie są jeszcze w stanie pisać gier na PS3 jest
> to za trudne dla nich i w tym tkwi problem. Na każdym z forum o konsolach to wyczytasz
> że PS3 jest za po prostu jest za dobre tz. konsola może oferować grafikę jakiej jeszcze
> nie było tylko problem żeby napisać grę pod nią potrzeba dużo czasu i tu jest pies
> pogrzebany.

Grafika (tzn GPU) to zaden problem. Gorzej ze srednio dajacym rade PPE Cella (o ile sam proc jako całość ma nielichy power, o tyle pisanie algorytmow sterujacych wymianą danych miedzy PPE a SPE sprawia problem; PPE Cella raczej cienko radzi sobie ze skomplikowanymi operacjami, byle mocniejszy Intel robi to lepiej) i małej ilości RAM-u (tego nie przeskoczy sie nawet jego szybkoscia i masakryczna przepustowoscia). Na zbyt mala ilosc RAM-u skarza sie producenci gier freeroamingowych (duze mapy, duzo obiektow). Druga sprawa to Dev-Kity - sony udostępnia pakiet "oszczednosciowy" skladajacy sie z przytępionego Cella i pokrewnemu RSX-owi GPU 7800 GTX. Na czyms takim mozna jedynie zachowac rozssadny margines, ale pelni mozliwosci sprzetu sie nie wykorzysta. Sony wprowadzi niedlugo zestawy bazujące bezposrednio na bebechach ps3 - Cella o normalnym taktowaniu i RSX zamiast 7800 GTX. Dziwie sie, ze nie zrobili tego od razu, ale pewnie bardziej zalezalo im na szybszym pojawianiu sie nowych tytulow (na poczatek zywota konsoli) a nie na zamartwianiu developerow pokitranym hardware''m, ktory wyjeli z jakiegos "dziwnego" kapelusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak podłącze X-pudło pod neta, ściągnę jakieś gierki itd, to później mogę z nich korzystać w offline? Bo tak się składa, że teść by mnie przez balkon z domu wywalił, jakbym jeszcze jeden kabel chciał ciągnąć od routera przez całą chatę:D A tak to bym sobie podpiął konsolę zamiast kompa na jakiś czas, a potem znowu kompa i po kłopocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 11:08, destro177 napisał:

Czy jak podłącze X-pudło pod neta, ściągnę jakieś gierki itd, to później mogę z nich
korzystać w offline?


oczywiscie ze tak. Mozesz grac offline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, bez żadnego problemu. To xbox, a nie steam :) Chyba, że demko jest multiplayer only ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 11:08, destro177 napisał:

Czy jak podłącze X-pudło pod neta, ściągnę jakieś gierki itd, to później mogę z nich
korzystać w offline? Bo tak się składa, że teść by mnie przez balkon z domu wywalił,
jakbym jeszcze jeden kabel chciał ciągnąć od routera przez całą chatę:D A tak to bym
sobie podpiął konsolę zamiast kompa na jakiś czas, a potem znowu kompa i po kłopocie:)


Zawsze możesz dokupić drugą kartę sieciową do komputera (wydatek rzędu 30 złotych o ile się nie mylę) i udostępniać internet Xboxowi z kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a to tak działa? Jak mam pod routerem kompa i jeszcze z tego kompa dalej puścić internet kolejnym kablem? Bo osobiście o czymś takim nie słyszałem.

BTW tego grania offline, nie jest tak że inny profil sie zakłada pod XBL a inny bez niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 11:41, destro177 napisał:

Hmm, a to tak działa? Jak mam pod routerem kompa i jeszcze z tego kompa dalej puścić
internet kolejnym kablem? Bo osobiście o czymś takim nie słyszałem.

A czemu nie? Sieci można łączyć na różne sposoby. BTW, przez pewien czas sam miałem tak Xboxa podpiętego. W pokoju w akademiku internet z gniazdka. Następnie switchem dzielony na kilka kompów. I z mojego laptopa bezprzewodowo udostępniona sieć do Xpudła. Działało bez problemów.

Dnia 06.05.2008 o 11:41, destro177 napisał:

BTW tego grania offline, nie jest tak że inny profil sie zakłada pod XBL a inny bez niego?

Żeby cokolwiek ściągnąć (masz na myśli chyba gierki XBL Arcade lub dema) musisz mieć konto Xbox Live! Podpinasz konsolę do internetu. Zakładasz konto, podając zagraniczne dane adresowe (w Polsce usługa jest niedostępna). Po pomyślnej rejestracji, jesteś zalogowany na Live!, wchodzisz do "sklepu" i ściągasz co tylko Ci się podoba. Po całej tej operacji możesz odpiąć konsolę od internetu i wszystko co pobrałeś będzie dostępne z poziomu dashboarda w sekcji Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 11:48, Klimos napisał:

A czemu nie? Sieci można łączyć na różne sposoby. BTW, przez pewien czas sam miałem tak
Xboxa podpiętego. W pokoju w akademiku internet z gniazdka. Następnie switchem dzielony
na kilka kompów. I z mojego laptopa bezprzewodowo udostępniona sieć do Xpudła. Działało
bez problemów.

Ok popatrzę czy będzie działało, mam gdzieś stary kabel jeszcze, a w starym kompie innym jeszcze sieciówkę.

Dnia 06.05.2008 o 11:48, Klimos napisał:

Żeby cokolwiek ściągnąć (masz na myśli chyba gierki XBL Arcade lub dema) musisz mieć
konto Xbox Live! Podpinasz konsolę do internetu. Zakładasz konto, podając zagraniczne
dane adresowe (w Polsce usługa jest niedostępna). Po pomyślnej rejestracji, jesteś zalogowany
na Live!, wchodzisz do "sklepu" i ściągasz co tylko Ci się podoba. Po całej tej operacji
możesz odpiąć konsolę od internetu i wszystko co pobrałeś będzie dostępne z poziomu dashboarda
w sekcji Games.

Pasuje mi to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z rejestracja na ps store
w drugim punkcie nalezy podac adres email podaje swoj i haslo takie jak do niego jest i pisze mi ze sie nie zgadza mozliwe jest to ze to dlatego ze haslo ma 5 znakow tylko prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 11:41, destro177 napisał:

Hmm, a to tak działa? Jak mam pod routerem kompa i jeszcze z tego kompa dalej puścić
internet kolejnym kablem? Bo osobiście o czymś takim nie słyszałem.


Nie ma żadnych kłopotów z połączeniem gniazdko telefoniczne > komputer + modem > konsola. Ja sam korzystam z takiego rozwiązania - mam Neostradę, i po prostu wyprowadziłem sobie z komputera kabelek Ethernet do konsoli i wszystko śmiga jak miło. Tyle, że na PC musi być internet włączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra juz sie zalogowalem :) a teraz pytanie jak pobierac dema na ps store bo wchodze tam i nigdzie nie moge znalesc zakladki demo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 15:26, Starter napisał:

Elite różni się od innych 360 tylko tym, że posiada 120gb dysk?


I dodatkowo kabel HDMI w komplecie. Poza tym jest czaarny. Swego czasu różnicą był jeszcze port HDMI, ale stopniowo został on już wprowadzony do wszystkich wersji konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się