Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2008 o 22:12, michu96 napisał:

Może i GRID wychodzi na PS3 , ale to i tak nie oznacza , że GT5 jest "miernotą" , bo
to naprawdę dobry tytuł ,
który ma mało błędów i ma bardzo ładną grafikę. :)


Tego nie tłumacz mi tylko autorowi filmika :). (Ja wcale nie twierdzę, że GT5 jest słabe - po prostu w to nie grałem, więc po cóż mam się wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej tandetny, kawałki trailerów z GRID i kawałek gameplaya z GT5:P, niestety, ale w tym filmiku gameplay z Gran Turismo jest specjalnie dobrany by pokazać, że ta gra to kawałek shitu, w przeciwieństwie do GRID''a. Zero obiektywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś na podstawie tego filmiku jest w stanie uznać GT5 za słabą grę, to gratulujemy podatności na manipulację ;) GRID jest świetny, to nie ulega wątpliwości, ale GT przez wielu od dawna uważane jest za najlepszy symulator wyścigów i to wcale nie jest jakiś hype czy czcze gadanie. Gierka jest naprawdę mocno rozbudowana, nie ma w niej co prawda modelu zniszczeń, ale jest genialny model jazdy i to jest tu najważniejsze. GT jest trudne, wymagające i bardzo techniczne. Ale nie jest doskonałe, nie można mieć niestety wszystkiego. Nie sugerujcie się tym filmikiem, a co najwyżej potraktujcie go jako żart, bo fakt - wygląda zabawnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to było po prostu żałosne. mi się filmik podobał, bo ktoś z dobrym poczuciem humoru zrobił sobie zwałkę. i tyle. wiemy że jesteś gorącym fanem ps3 i będziesz jej zaciekle bronił, ale mógłbyś czasem wyluzować i podejść do tematu z dystansem :) wyjdzie ci tylko na zdrowie ;)

nie powiesz mi przecież, że te odbijające się jak piłeczki ?(od ścian i od siebie na wzajem) samochody nie wyglądają wręcz komicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 22:12, michu96 napisał:

Może i GRID wychodzi na PS3 , ale to i tak nie oznacza , że GT5 jest "miernotą" , bo
to naprawdę dobry tytuł ,
który ma mało błędów i ma bardzo ładną grafikę. :)


jesteś jakimś beta-testerem? Bo z tego, co wiem GT5 jeszcze nie ma na rynku... Jest Proloque, ale nie sądzę, by po demie można było ocenić cały tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby połechtać ego peestrójkowców --> EA zarabia teraz więcej na PlayStation 3:

http://polygamia.pl/ea-zarabia-na-ps3

:)

Nie jestem tylko pewien co dokładnie oznaczają te wyniki - czy całkowity dochód (jeśli tak, to wydaje się dosyć mały, przecież T2 zarobiło na samym GTA4 już ponad 600 000 000 $... chyba :)), czy przyrost dochodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 12:27, Dincooo napisał:

Żeby połechtać ego peestrójkowców --> EA zarabia teraz więcej na PlayStation 3:

http://polygamia.pl/ea-zarabia-na-ps3

:)

Nie jestem tylko pewien co dokładnie oznaczają te wyniki - czy całkowity dochód (jeśli
tak, to wydaje się dosyć mały, przecież T2 zarobiło na samym GTA4 już ponad 600 000 000
$... chyba :)), czy przyrost dochodów?


To przyrost, bo według starego niusa, do którego jest link w tekście, EA zarabiało już na X360 ponad 200 milionów, więc przy 128 milionach które teraz podali, byłoby to zmniejszenie zysków, a nie ich wzrost. Zatem liczby w nawiasach mówią o ile więcej zarobili w tym kwartale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 12:27, Dincooo napisał:

Nie jestem tylko pewien co dokładnie oznaczają te wyniki - czy całkowity dochód (jeśli
tak, to wydaje się dosyć mały, przecież T2 zarobiło na samym GTA4 już ponad 600 000 000
$... chyba :)), czy przyrost dochodów?

trudno powiedzieć :/ mowa jest na pewno o wzroście, a to nie oznacza przychodów w sumie, a tym bardziej zysków, o których nie ma ani słowa. jednym słowem takie informacje można co najwyżej, o kant stołu... nie ma nawet podanego źródła tej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś żałosny, bo wszelki pocisk w stronę PS3 i Sony jest dla Ciebie zabawnym, a w stronę X jest bee. Ja się nie śmieję z cudzych prac, tylko ubolewam nad nieudolnością developerów. Jeżeli nie pasuje Ci moja postawa to twoja sprawa nie moja, jestem kim jestem i dla takiego osobnika jak ty nie zmienię tego, przynajmniej jestem w swoim rodzaju "oryginalny" i nie przedstawiam kiczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 15:31, Łeber napisał:

Ty jesteś żałosny, bo wszelki pocisk w stronę PS3 i Sony jest dla Ciebie zabawnym, a
w stronę X jest bee. Ja się nie śmieję z cudzych prac, tylko ubolewam nad nieudolnością
developerów. Jeżeli nie pasuje Ci moja postawa to twoja sprawa nie moja, jestem kim jestem
i dla takiego osobnika jak ty nie zmienię tego, przynajmniej jestem w swoim rodzaju "oryginalny"
i nie przedstawiam kiczu.


jaki pocisk? o czym ty bredzisz? ja się śmieję z podskakujących samochodzików, a ty mi tu z jakąś ideologią wyjeżdżasz. daj se luz, albo zabierz tę swoją "oryginalność" gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Łeber - Penny dobrze Ci radzi - wyluzuj :).

Tymczasem ponownie świetna wiadomość dla posiadaczy PS3 - Mass Effect 2 (i może Jade Empire 2) wyjdą prawdopodobnie również na tę konsolę.

Noo, za tą informację możecie podziękować Electronic Arts - gdyby nie oni - ME nie stałoby się pewnie multiplatformowe. :) (chyba sporo osób polubi tę firmę)

Ale UWAGA - to są na razie tylko prawdopodobne przypuszczenia.

http://grrr.pl/2008/05/14/mass-effect-2-multiplatformowy/

http://n4g.com/xbox360/News-145281.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 18:18, Dincooo napisał:

Tymczasem ponownie świetna wiadomość dla posiadaczy PS3 - Mass Effect 2 (i może Jade
Empire 2) wyjdą prawdopodobnie również na tę konsolę.


Jakoś zupełnie mnie nie kręcą oba te tytuły. Co prawda nie grałem w jedynkę ani jednej, ani drugiej, ale w ogóle mnie do nich nie ciągnie :/ Coś w tym musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadzam Ci, jaka szkoda... lecz mimo twoim jakże znamienitym prośbą i tak nigdzie się nie ruszam. Ja tylko piszę to co myślę. Jak już mówiłem, to twoja sprawa, że Ci się to nie podoba.

Doncooo- słuchaj, nie chcę urządzać tutaj żadnych rywalizacji, burd, czy kłótni. Jestem typem człowieka "co w sercu to i na języku" i sądzę, że chyba istnieje coś takiego jak tolerancja...

PS: Dawać ME2 na "Czarnulkę", już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 18:35, Łeber napisał:

Przeszkadzam Ci, jaka szkoda... lecz mimo twoim jakże znamienitym prośbą i tak nigdzie
się nie ruszam. Ja tylko piszę to co myślę. Jak już mówiłem, to twoja sprawa, że Ci się
to nie podoba.

łeber kochany, specjalnie dla ciebie powtórzę - wyluzuj stary.... bo ci się implant cell''a przegrzeje ;)

Dnia 14.05.2008 o 18:35, Łeber napisał:

Doncooo- słuchaj, nie chcę urządzać tutaj żadnych rywalizacji, burd, czy kłótni. Jestem
typem człowieka "co w sercu to i na języku" i sądzę, że chyba istnieje coś takiego jak
tolerancja...

współczuję zatem sercu twemu, które na myśl o podskakującym autku krwawi żalem tak głębokim, że zmusza cię do wylewania kubła pomyj na tym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 22:45, Dincooo napisał:


> Może i GRID wychodzi na PS3 , ale to i tak nie oznacza , że GT5 jest "miernotą"
, bo
> to naprawdę dobry tytuł ,
> który ma mało błędów i ma bardzo ładną grafikę. :)

Tego nie tłumacz mi tylko autorowi filmika :). (Ja wcale nie twierdzę, że GT5 jest słabe
- po prostu w to nie grałem, więc po cóż mam się wypowiadać.


Wiem , wiem , źle mnie zrozumiałeś i to dlatego... ;P

Łeber i Emeraldar
>>

Dziękuję za wsparcie w sprawie filmiku. ;>
(Fani czarniutkiej powinni trzymać się razem ;P)

penny>>

>bo ci się implant cell''a przegrzeje ;)

Ych... cell się raczej nie przegrzewa , ale słyszałem , że x360 wcześniej się przegrzewał. :)


A tak poza tym zauważyłem , że konsole działają na ludzi jak kluby sportowe... tak samo ludzie się o nie kłócą i stają sie agresywni. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 21:43, michu96 napisał:

A tak poza tym zauważyłem , że konsole działają na ludzi jak kluby sportowe... tak samo
ludzie się o nie kłócą i stają sie agresywni. :]


Oby tylko nie dochodziło do zamieszek na ulicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2008 o 21:43, michu96 napisał:

penny>>

>bo ci się implant cell''a przegrzeje ;)

Ych... cell się raczej nie przegrzewa , ale słyszałem , że x360 wcześniej się przegrzewał.
:)


To chyba było ironiczne stwierdzenie ze strony penny''ego ;p
Może z twojej też ale juuż widze, że ''zaro'' będzie kłótnia o awaryjności :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 22:59, 4exe napisał:

To chyba było ironiczne stwierdzenie ze strony penny''ego ;p
Może z twojej też ale juuż widze, że ''zaro'' będzie kłótnia o awaryjności :>

co, gdzie, jaka awaryjność?? ;)
.
.
.
.
.
.
uwaga: żeby było jasne - to też był żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się