Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Według mnie zdecydowanie najbardziej realistycznymi grami były zdecydowanie Colin McRae Rally 2, jak na tamte lata i GTR2. Ale co kryje się pod pojęciem realność? Chyba chodzi tu przede wszystkim o fizykę jazdy, która była najlepsza już we wspomnianych grach.
Co do opcji gry na kierownicy to chyba jasna sprawa, że gra się lepiej niż na klawiaturze czy padzie. Masz rację bez niej gra się przyjemnie, ale czy próbowałeś grać na niej choć przez chwilę? Zabawa bez porównania.
pzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 18:20, fcbarca91 napisał:

Co do opcji gry na kierownicy to chyba jasna sprawa, że gra się lepiej niż na klawiaturze
czy padzie. Masz rację bez niej gra się przyjemnie, ale czy próbowałeś grać na niej choć
przez chwilę? Zabawa bez porównania.


przy czym kierownica powinna być z porządnym force feedback bo inaczej to bezwartościowy gadżet :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o GRIDa, miałem w końcu możliwość zagrania w demko - 10 minut, ale zawsze coś.
W wielkim, niemalże telegraficznym skrócie - grafika jest bez wątpienia najlepszą, jaką widziałem w grach samochodowych (miażdży nawet DIRTa, który pod względem realizmu widoku z kabiny był moim zdaniem niedoścignionym wzorem). I proszę, nie mówcie o Prologue ;-)
Jeżeli zaś chodzi o model jazdy - oczywistym jest, iż jest to najczystszy w świecie arcade i nie ma co tego przyrównywać do Forzy czy GT5. No, nie licząc modelu zniszczeń, który jest lepszym braciszkiem wersji z Colina DIRT.
Interesującym smaczkiem jest moment, w którym podajemy swoje imię. Dlaczego? Ponieważ na pewno znajdziemy jego wersję 'audio', dzięki czemu gra będzie wołała nas po imieniu. Po usłyszeniu czegoś w stylu "Welcome Robert", muszę przyznać, po moich plecach przebiegł miły dreszczyk.
----------
Do wszystkim, którym grafika się nie podobała.
A z widokiem z kabiny, bawili się? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 21:18, Falconer napisał:

No i zamówiłem ten zestaw:
http://www.menago.com.pl/product_info.php/products_id/2548
Płatność przy odbiorze, kurier. :) Ciekawe czy jutro dojdzie. :D


Ponieważ już wcześniej wypowiadałem się na temat tego zestawu (bo to chyba ten sam, który kiedyś tu podawałeś), pozwolę sobie na mały offtop:

Sklep "profesjonalny", nie ma co: *Konsola z nowym chłodzeniem, napięcie 175 W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2008 o 22:12, Klimos napisał:

Sklep "profesjonalny", nie ma co: *Konsola z nowym chłodzeniem, napięcie 175 W


Czyli są to te stare, wadliwe modele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 22:18, Falconer napisał:

Czyli są to te stare, wadliwe modele?


Nie o to chodzi. Konsola jest w porządku. Tylko od kiedy napięcie mierzy się w watach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 22:20, Klimos napisał:

> Czyli są to te stare, wadliwe modele?

Nie o to chodzi. Konsola jest w porządku. Tylko od kiedy napięcie mierzy się w watach?!


Aaa... O to chodzi. ;] Już chciałem pisać maila żeby anulowali zamówienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 21:44, WorldWar3PL napisał:

Po usłyszeniu czegoś w stylu "Welcome Robert", muszę przyznać, po moich plecach przebiegł
miły dreszczyk.


szczegolnie, ze mowi to mily kobecy glos :P
mnie denerwowalo w tym demo to, ze w yokahamie wydziera sie ten japoniec komentujacy...
musialem wyciszac dzwiek, zeby sie skupic na drifcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 22:45, xXx-man napisał:

> Po usłyszeniu czegoś w stylu "Welcome Robert", muszę przyznać, po moich plecach
przebiegł
> miły dreszczyk.

szczegolnie, ze mowi to mily kobecy glos :P
mnie denerwowalo w tym demo to, ze w yokahamie wydziera sie ten japoniec komentujacy...
musialem wyciszac dzwiek, zeby sie skupic na drifcie...

a tak w ogóle to jak się driftuje? Bo nie ukrywam, że w GRID drift interesuje mnie najbardziej, a w demko prędko raczej nie zagram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2008 o 09:12, syriusz.b napisał:

a tak w ogóle to jak się driftuje? Bo nie ukrywam, że w GRID drift interesuje mnie najbardziej,
a w demko prędko raczej nie zagram...


Rewelyjnie choc lepiej mi sie gra na kompie niz na konsoli ale coz musze grac na konsoli w zawody BMW bo BMW 3 jest do wygrania (te prawdziwe a nie wirtualne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 09:31, MLODY2K6 napisał:

Rewelyjnie choc lepiej mi sie gra na kompie niz na konsoli ale coz musze grac na konsoli
w zawody BMW bo BMW 3 jest do wygrania (te prawdziwe a nie wirtualne)


hmm a (że tak powiem) "kontrola" nad pojazdem w czasie poślizgu jest duża, czy raczej wszystko zależy od tego jak wejdziemy w zakręt, a potem już gra wykonuje robotę za nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, z czystej ciekawości. Którą z konsol, N-DS czy PSP, polecilibyście jako konsolę do grania w gry? Chodzi mi o wygodę, ilość gier na konsolę, jakość gier itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 09:48, syriusz.b napisał:

hmm a (że tak powiem) "kontrola" nad pojazdem w czasie poślizgu jest duża, czy raczej
wszystko zależy od tego jak wejdziemy w zakręt, a potem już gra wykonuje robotę za nas?


Musimy dobrze wbić się z zakręt, dobrze ustawić auto i jeszcze potem nim manipulować. Mi tam szczerze tryb Drift średnio się podobał w dowolnej grze wyścigowej, wolę zwykłe zawody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 09:48, syriusz.b napisał:

> Rewelyjnie choc lepiej mi sie gra na kompie niz na konsoli ale coz musze grac na
konsoli
> w zawody BMW bo BMW 3 jest do wygrania (te prawdziwe a nie wirtualne)

hmm a (że tak powiem) "kontrola" nad pojazdem w czasie poślizgu jest duża, czy raczej
wszystko zależy od tego jak wejdziemy w zakręt, a potem już gra wykonuje robotę za nas?


wszystko jest pod kontrola drift jest dla mnie rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 15:37, fcbarca91 napisał:

> Czy to normalne, że X360 jest taki głośny? :]
Musisz się przyzwyczaić ;|


Trochę się zawiodłem... Nie myślałem, że konsola będzie (dużo) głośniejsza od PC`ta. Ale cóż, stało się - wydałem kasę... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie X360:
Podobno, już w sierpniu mogą trafić do sprzedaży konsole Xbox360 z nowymi układami graficznymi.
Czy możliwe, jest że w Polsce od razu również będzie można dostać te nowe modele, czy z jakimś opóźnieniem?
Poza tym, pewnie będzie można się spodziewać obniżki cen (wyprzedaży) obecnych modeli?
Czy do Xbox''a jest jakiś kabel, który umożliwia podłączenie konsoli do karty telewizyjnej z wejściem S-Video (skan z instrukcji w obrazku)?

20080516163044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się