Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2008 o 16:30, Falconer napisał:

Trochę się zawiodłem... Nie myślałem, że konsola będzie (dużo) głośniejsza od PC`ta.
Ale cóż, stało się - wydałem kasę... ;]


No normalnie można się nabawić głuchoty, ja mam bardzo wrażliwy słuch. Czyli jeszcze jeden powód dlaczego zrezygnowałem z xboxa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie!chcę w najbliższym czasie kupić jaką konsolę ale nie wiem jaką!zastanawiam się nad Xbox360 a Playstation3?z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:32, Ajacu15 napisał:

mam takie pytanie!chcę w najbliższym czasie kupić jaką konsolę ale nie wiem jaką!zastanawiam
się nad Xbox360 a Playstation3?z góry dziękuje



No niech to... Przekop cały ten temat a dowiesz się co ci będzie bardziej pasować, albo wpisz w googlach "Co wybrać PS3 czy Xboxa 360"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:30, Falconer napisał:

Trochę się zawiodłem... Nie myślałem, że konsola będzie (dużo) głośniejsza od PC`ta.
Ale cóż, stało się - wydałem kasę... ;]


Kupowałeś przez Internet jeśli się nie mylę. Polskie prawo gwarantuje Ci możliwość zwrotu zakupionego w ten sposób towaru bez podania przyczyn w ciągu (nie pamiętam właśnie) 10 czy 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:01, Falconer napisał:

Nie, kupiłem w Empiku. Zamówiłem najpierw przez internet, lecz zmieniłem zdanie i kupiłem
w Empiku. :)


W Empiku możesz zwrócić konsole do trzech czy czterech dni bodajże, tak mi mówili jak ja kupowałem PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Xboxa 360 Premium. Otóż niektóre modele bez HDMI mają w pudełku dodatkowo Forze 2 i Viva Pinate (oczywiście jeżeli któraś z nich mnie interesuje to tylko ta pierwsza gra... :P). Czy lepiej jest kupić konsolę bez wejścia HDMI dla tych gier, czy lepiej wziąć model z HDMI bez gier za tą samą cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 19:06, Konrad512 napisał:

Mam pytanie odnośnie Xboxa 360 Premium. Otóż niektóre modele bez HDMI mają w pudełku
dodatkowo Forze 2 i Viva Pinate (oczywiście jeżeli któraś z nich mnie interesuje to tylko
ta pierwsza gra... :P). Czy lepiej jest kupić konsolę bez wejścia HDMI dla tych gier,
czy lepiej wziąć model z HDMI bez gier za tą samą cenę?


tylko dla tych gier to nie za bardzo się opłaca... Na allegro można je tanio znaleźć to po co "wycinać" sobie HDMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 19:06, Konrad512 napisał:

Mam pytanie odnośnie Xboxa 360 Premium. Otóż niektóre modele bez HDMI mają w pudełku
dodatkowo Forze 2 i Viva Pinate (oczywiście jeżeli któraś z nich mnie interesuje to tylko
ta pierwsza gra... :P). Czy lepiej jest kupić konsolę bez wejścia HDMI dla tych gier,
czy lepiej wziąć model z HDMI bez gier za tą samą cenę?


Według mnie lepiej kupić samego Xa z HDMI, a z tych gier zrezygnować.
HDMI naprawdę się przyda, niedługo w większości domów będziemy mieli TV z HD, ponadto co raz więcej kanałów nadaje w jakości HD. Te dwie gry można bez problemu kupić na Allegro za niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 20:08, Chilid napisał:

Witam wszystkich możecie polecić jakąś grę na X dla dwóch osób


Gears of War, Viva Pinata, Aegis Wing (XBLA za darmo), Army of Two, no i wszystkie sportowe :P Może podaj gatunek gry, który cię najbardziej interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 20:34, bojanzaw napisał:

> Witam wszystkich możecie polecić jakąś grę na X dla dwóch osób

Gears of War, Viva Pinata, Aegis Wing (XBLA za darmo), Army of Two, no i wszystkie sportowe
:P Może podaj gatunek gry, który cię najbardziej interesuje :)

A co z platformówek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić jakąś konsole głównie zastanawiam się nad x360 i ps3. Ogólnie chce konsolę która wytrzyma jakieś 4 lata. Słyszałem ze nowy xbox ma wyjść około 2012 , a ps 3 ma wytrzymać 10 lat . Również chciałbym wiedzieć jaki net jest najlepszy do grania po sieci na tych konsolach ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 22:00, lszos napisał:

Planuję kupić jakąś konsole głównie zastanawiam się nad x360 i ps3. Ogólnie chce konsolę
która wytrzyma jakieś 4 lata. Słyszałem ze nowy xbox ma wyjść około 2012 , a ps 3 ma
wytrzymać 10 lat .


Według mnie powinieneś zobaczyć jakie gry Cię interesują na danej konsoli.
Przykładowo wejdź sobie na gamerankings.com czy gry-online.pl , pooglądaj i poczytaj
w co byś chętnie zagrał...
A jeszcze jak chcesz to sobie poczytaj jakie są plusy i minusy tej i tej konsolki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox za rok-dwa nie da rady technologicznie podołać jednopłytowego wydawania gier w kontekście rozkręcającego się Ps3. Ale że i tak mają mnie tu za fanboja to nie powiem czego to jeszcze Xbox nie da rady zrobić :p

PS3 wytrzyma około 8 lat, Xbox około 6. To są najbardziej oficjalne z nieoficjalnych wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 21:14, Chilid napisał:

> > Witam wszystkich możecie polecić jakąś grę na X dla dwóch osób
>
> Gears of War, Viva Pinata, Aegis Wing (XBLA za darmo), Army of Two, no i wszystkie
sportowe
> :P Może podaj gatunek gry, który cię najbardziej interesuje :)
A co z platformówek ??


Mi przychodzi do głowy tylko Rayman Raving Rabbids. Innych na 2 graczy nie znam :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się