Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Według mnie najpierw powinieneś kupić laptopa do pracy , bo raczej xbox 360 Ci tego nie zapewni. :)
Jak już kupisz laptopa zacznij zbierać na x360 o ile będziesz jeszcze chciał go potem kupić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za wszystkie odpowiedzi, też chyliłem się bardziej w kierunku laptopa, teraz jestem już na 100% pewien. Jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 13:09, ja33no napisał:

Mam pytanie, co muszę kupić aby podłączyć PS3 do bezprzewodowej sieci tworzonej przez
router?


Nic ;-)

Playstation 3 ma w standardzie bezprzewodowy internet - WiFi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 13:13, master matrox napisał:

Playstation 3 ma w standardzie bezprzewodowy internet - WiFi.

To super, czyli kolejna stówka w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 13:08, Konrad512 napisał:

Jak będę kupował X360, to jak poznać w jakiej technologii wykonano chipy i czy jest to
premium z HDMI?

Wejdź na Wikipedię i przejrzyj akapit Retail configurations i tabelkę poniżej:
http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360
Tam jest mniej więcej opisane czym się różnią i jak rozpoznać poszczególne wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo kupuje sobie konsoel ps3 a np jak bym chciał kupić w ameryce bo mój wujek tam mieszka to czy jest tam taniej konsole 60gb albo 80gb i jeśli tak to mogliście by mi podać jakąś strone np jakiegoś sklepu amerykańskiego itp. z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 13:53, Emeraldar napisał:

> Ma ktoś z Was może konsolę Wii?

Mam :)

I jak się sprawdza? Często się psuje? Jak wygląda grafika w grach w porównaniu do ps3 czy x360? Opłaca w ogóle wydawać tyle pieniędzy czy lepiej zaoszczędzić na ps3? Ja osobiście nie zamierzam tego kupować, pytam w imieniu kolegi i z czystej ciekawości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 14:04, hagen321 napisał:

mam pytanie bo kupuje sobie konsoel ps3 a np jak bym chciał kupić w ameryce bo mój wujek
tam mieszka to czy jest tam taniej konsole 60gb albo 80gb i jeśli tak to mogliście by
mi podać jakąś strone np jakiegoś sklepu amerykańskiego itp. z góry dziękuje.

Tylko i wyłącznie ebay.com. Sam tam kupowałem x''a ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 14:09, fcbarca91 napisał:

> mam pytanie bo kupuje sobie konsoel ps3 a np jak bym chciał kupić w ameryce bo mój
wujek
> tam mieszka to czy jest tam taniej konsole 60gb albo 80gb i jeśli tak to mogliście
by
> mi podać jakąś strone np jakiegoś sklepu amerykańskiego itp. z góry dziękuje.
Tylko i wyłącznie ebay.com. Sam tam kupowałem x''a ;]



patrzyłem tam nie jest tak tanio a ty ile zapłaciłeś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem czym się różnią te wersje, zdecydowałem się już dawno na Premiuma, tylko jak rozpoznać że kupuję konsolę z HDMI i chipem 65nm? Bo Premium to jedyna wersja która może być w sklepie bez HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 14:09, fcbarca91 napisał:

I jak się sprawdza?

Dokładnie tak, jak powinno :) W końcu to najlepiej sprzedająca się obecnie konsola.

Dnia 22.05.2008 o 14:09, fcbarca91 napisał:

Często się psuje?

Ta konsola nie wie, co to znaczy zepsuć się :)

Dnia 22.05.2008 o 14:09, fcbarca91 napisał:

Jak wygląda grafika w grach w porównaniu do ps3 czy x360?

Poziom graficzny Wii to nieco mocniejszy Game Cube. Nie nadaje się za bardzo do grania na LCDkach z wysoką rozdzielczością, ale na zwykłych telewizorach gry sporo zyskują.

Dnia 22.05.2008 o 14:09, fcbarca91 napisał:

Opłaca w ogóle wydawać tyle pieniędzy czy lepiej zaoszczędzić na ps3?

"Tyle pieniędzy" to kosztuje tylko u nas. W cywilizowanej części świata jest z tym o wiele lepiej :) Wszystko zależy od tego, czego oczekuje się po konsoli. Jeśli często zapraszasz kumpli, którzy potrafią rozmawiać o czymś więcej, niż wysokiej rozdzielczości, ilości poligonów, czy wersji shaderów, to konsola sprawdzi się znakomicie. To social gaming pełną gębą, testowane na rodzicach, wujkach, kolegach i dziewczynie - sprawdza się świetnie. Wii to sprzęt dla tych, którzy potrafią bawić się grami, w których grafika schodzi na ostatni plan. Konsolowy dream team to dla mnie Wii + PS3 lub X360. Konsola Nintendo poszła swoją ścieżką, nie zagrasz na niej w tytuły, o których najwięcej się mówi. To sprzęt trochę nie na nasze realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 14:14, Konrad512 napisał:

Wiem czym się różnią te wersje, zdecydowałem się już dawno na Premiuma, tylko jak rozpoznać
że kupuję konsolę z HDMI i chipem 65nm? Bo Premium to jedyna wersja która może być w
sklepie bez HDMI.


W linku który Ci dałem jest to właśnie opisane :)
Każde Premium wyprodukowane po czerwcu 2007 ma HDMI. Jeśli chcesz konsolę z chipami 65nm (Falcon), to można ją odróżnić od innych po tym, że ma zasilacz 175W. Z tego co wiem, wszystko to jest podane na pudełku. Ewentualnie możesz poprosić sprzedawcę, by wyjął konsolę i wtedy ją obejrzeć. Jeśli kupujesz ją w sklepie typowo "growym", nie w Media Marktach, to prawie na pewno obsługa będzie wiedziała o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 14:12, hagen321 napisał:

patrzyłem tam nie jest tak tanio a ty ile zapłaciłeś????

Zapłaciłem swego czasu 199$ + przesyłka 75$ (niestety) co w przeliczeniu na plny ok. 650 zł. Dodam tylko, że xbox360 był prosto ze sklepu, wersja premium.
Emeraldar serdeczne dzięki ;]
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 14:39, fcbarca91 napisał:

> patrzyłem tam nie jest tak tanio a ty ile zapłaciłeś????
Zapłaciłem swego czasu 199$ + przesyłka 75$ (niestety) co w przeliczeniu na plny ok.
650 zł. Dodam tylko, że xbox360 był prosto ze sklepu, wersja premium.
Emeraldar serdeczne dzięki ;]
pzdr.

NTSC i musisz gry sprowadzać, chyba że są region free...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 15:07, bojanzaw napisał:

NTSC i musisz gry sprowadzać, chyba że są region free...

Dla mnie to nie problem, ponieważ mój ojciec jeździ (pływa) w tą i we w tą. Choć czasem region free też się zdarzają.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie tak?

podczas rejestracji w XBL musze wprowadzić kod pocztowy, no to wpisuje ale wyskakuje info, że jest nieprawidłowy :|

Przez to nie mogę przejść dalej i się zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się