Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Wybrałem Xboxa z tego powodu (oprócz ceny oczywiście) bo uważam, że xbox ma więcej lepszych gier. Nie mówię tu, że MGS to jakiś shit, ale mam PS2 i MGS3 nie spodobało mi się, w ogóle nie lubię stealthów (Splintera też nie polubiłem). A mówienie że PS3 ma lepsze bebechy jest dla mnie troszkę absurdem, bo oprócz gier exclusive (GoW3, MGS4, GT5) żadna inna gra nie wykorzysta potencjału tej konsoli, bo twórcom nie będzie się chciało robić dwóch wersji - dla xboxa i dla ps3 z lepszą grafiką. A jeżeli z exclusive na ps3 jedynie chciałbym zobaczyć GoW3 to nie wydam 500 zł więcej tym samym nie grając w exclusive na x360. A grafika na xklocu jest też bardzo ładna i to mi wystarczy. W końcu się liczy fun :) Ja tak sądzę, to jest wyłącznie moje zdanie i nikt nie musi się ze mną zgadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 22:55, Dincooo napisał:

PS3 nawet gdyby było sporo droższe - byłoby i tak jednym z tańszych Blu-Ray-Disc-Playerów.


no już nie bardzo. dzisiaj robiąc zwykłe zakupy, na półce między margaryną, a wc kaczkami stał sobie odtwarzacz BR w cenie 1099. nie sprawdzałem co to bo mam to w nosie, ale fakt pozostaje faktem - taniej niż ps3 :) tylko co z tego, jak filmów jak nie było tak nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox360 ma lepszą grafike
ale za to słabszy procesor.
CPU(PROCESOR)

-XBOX360-115gflops

-playstation3-218gflops

GPU(GRAFIKA)

-xbox360-192 operacji shader w cyklu zegara(dodatkowo cechuje się połączoną architekturą jednostek shader)

-ps3-136,8 operacji shader w cyklu zegara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie mi swoje nicki na PSN :) im wiecej znajomych tym lepiej... jak ktos ma Call of Duty 4 to niech odrazu podaje bo w poniedziałek prawdopodobnie mi przysla i bedzie mozna popykac przez siec :) jak ktos chce to mój nick to Davidskrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 02:16, penny napisał:

> PS3 nawet gdyby było sporo droższe - byłoby i tak jednym z tańszych Blu-Ray-Disc-Playerów.


tylko co z tego, jak filmów jak nie było tak nie
ma :D

Jak to nie ma? http://allegro.pl/46188_plyty_high_definition_plyty_blu_ray.html
fakt faktem tanie nie są, ale tak samo było z dvd itd. więc ceny zaczną spadać wraz z upływem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 11:47, Davidskrk napisał:

Podajcie mi swoje nicki na PSN :) im wiecej znajomych tym lepiej... jak ktos ma Call
of Duty 4 to niech odrazu podaje bo w poniedziałek prawdopodobnie mi przysla i bedzie
mozna popykac przez siec :) jak ktos chce to mój nick to Davidskrk


Tu możesz zobaczyć: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35209&u=16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy X360 Elite z tyłu ma tylko HDMI i jeśli tak to czy istnieje przejściówka z HDMI na D-Sub, tak żebym mógł podłączyć mój monitor CRT do Elite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 11:54, Mateusz9214 napisał:

Jak to nie ma? http://allegro.pl/46188_plyty_high_definition_plyty_blu_ray.html
fakt faktem tanie nie są, ale tak samo było z dvd itd. więc ceny zaczną spadać wraz z
upływem czasu.

to, że są jednostkowo, to przecież oczywiste. mi raczej chodzi o to, że w wypożyczalni ich nie uświadczysz, a bez tego odtwarzacz BR jest co najwyżej drogim gadżetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 12:44, maciekujek napisał:

Czy X360 Elite z tyłu ma tylko HDMI i jeśli tak to czy istnieje przejściówka z HDMI na
D-Sub, tak żebym mógł podłączyć mój monitor CRT do Elite?



Ma tylko HDMI i wyjście do zwykłego telewizora, a Xboxa podłączysz do monitora CRT za pomocą przejściówki VGA która kosztuje dosyć mało, przykład http://allegro.pl/item367380834_kabel_vga_xbox_360_zlote_koncowki_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 22:55, Dincooo napisał:

PS3 nawet gdyby było sporo droższe - byłoby i tak jednym z tańszych Blu-Ray-Disc-Playerów.


Jak już napisał penny - guzik prawda. Owszem, początkowo cena PS3 w stosunku do stacjonarnych odtwarzaczy była bezkonkurencyjna, ale teraz Blu-Ray player''a można wyrwać już za 800-900 zł, co jest kwotą dużo niższą niż cena czarnulki (inna sprawa, że dostajemy też konsolę do gier, ale domorośli kinomaniacy raczej nie zwracają uwagi na takie "pierdoły" i dla nich ważniejsze jest, jak sprzęt będzie prezentował się pod telewizorem, a nie to, ile ma dodatkowych funkcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 11:47, Davidskrk napisał:

Podajcie mi swoje nicki na PSN :) im wiecej znajomych tym lepiej... jak ktos ma Call
of Duty 4 to niech odrazu podaje bo w poniedziałek prawdopodobnie mi przysla i bedzie
mozna popykac przez siec :) jak ktos chce to mój nick to Davidskrk

JaN-J albo Jan-J (pewny nie jestem, a dosteu do peeski nie mam) ale raczje ta 1sze wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 13:05, des1og napisał:



No cóż, nie byłem świadom obniżek cen odtwarzaczy Blu-ray.
Przepraszam za pomyłkę.

Nie zmienia to jednak faktu, że konsola jest sprzedawana poniżej kosztów produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 11:47, Davidskrk napisał:

Podajcie mi swoje nicki na PSN :) im wiecej znajomych tym lepiej... jak ktos ma Call
of Duty 4 to niech odrazu podaje bo w poniedziałek prawdopodobnie mi przysla i bedzie
mozna popykac przez siec :) jak ktos chce to mój nick to Davidskrk


PSN ID: Emeraldar
Umówimy się na CoDa jak już go dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 12:52, penny napisał:

> Jak to nie ma? http://allegro.pl/46188_plyty_high_definition_plyty_blu_ray.html

> fakt faktem tanie nie są, ale tak samo było z dvd itd. więc ceny zaczną spadać wraz
z
> upływem czasu.
to, że są jednostkowo, to przecież oczywiste. mi raczej chodzi o to, że w wypożyczalni
ich nie uświadczysz, a bez tego odtwarzacz BR jest co najwyżej drogim gadżetem.

A to już inna sprawa ale niestety prawdziwa... ale wojne formatów mamy już za sobą to jest o tyle dobrze że w końcu te filmy będą sie pojawiać, ale znając polskie realia to sobie jeszcze poczekamy... a szkoda bo ja sobie bym filmy pooglądał w HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 13:29, Dincooo napisał:

No cóż, nie byłem świadom obniżek cen odtwarzaczy Blu-ray.
Przepraszam za pomyłkę.


Nic nie szkodzi, każdemu może zdarzyć się błąd ;).

Dnia 24.05.2008 o 13:29, Dincooo napisał:

Nie zmienia to jednak faktu, że konsola jest sprzedawana poniżej kosztów produkcji.


Owszem, ale jak już wcześniej zostało uzgodnione - sprzedaż poniżej kosztów produkcji po pewnym czasie zwraca się w liczbie sprzedanych sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 16:58, pitors89 napisał:

Widział ktoś jakieś promocje cenowe xbox360 premium w necie(oprócz allegro)?


http://www.medialider.pl/konsole/microsoft-xbox-360-premium-bundle.html

Tu jest za 899 lecz nie jestem pewien czy jest to wersja z HDMI (niby jest tak napisane u góry, ale jest podane też, że jest to Bundle pack, a o gratisowych grach ani słowa..).

@arek5 - przeczytaj z 5 stron tego tematu i będziesz wiedział -,-
(cholera, czytanie nie boli!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się