Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2008 o 15:45, michu96 napisał:

> może możesz mi podać więcej tytułów na ps3?
> Może coś ala Naruto ps3 project? itp...
> chciałbym się dowiedzieć o więcej takich exsklusiwach
> bo inaczej to nie ma sensu.

W listopadzie ma wyjść Naruto : Ultimate Ninja Storm na PlayStation 3. :)
Gra będzie wręcz odlotowa , a zresztą sam zobacz na trailerze :
http://pl.youtube.com/watch?v=FiVoDiiPMlY
A tu link z encyklopedii gier :
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=11525

nosz kurna mać kolejna gra którą trzeba kupić w tym okresie czasowym, nie no ja zbankrutuje tej jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 17:42, Mateusz9214 napisał:

> > może możesz mi podać więcej tytułów na ps3?
> > Może coś ala Naruto ps3 project? itp...
> > chciałbym się dowiedzieć o więcej takich exsklusiwach
> > bo inaczej to nie ma sensu.
>
> W listopadzie ma wyjść Naruto : Ultimate Ninja Storm na PlayStation 3. :)
> Gra będzie wręcz odlotowa , a zresztą sam zobacz na trailerze :
> http://pl.youtube.com/watch?v=FiVoDiiPMlY
> A tu link z encyklopedii gier :
> http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=11525
nosz kurna mać kolejna gra którą trzeba kupić w tym okresie czasowym, nie no ja zbankrutuje
tej jesieni

łoj srogi dla nas, posiadaczy peeski, będzie ten rok: MGS4, SC4, LBP. KZ2, resistance 2,GT5 to, sporo tego a to tylko eksluziwy a tak to jeszcze SC4,GH:WT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakup xboxa 360 slyszalem ze czesto sie pali i sa problemy z reklamacja (kaza do niemiec odsylac) macie jakies dosiwadczenia z tym zwiazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 18:05, Ponury Żniwiarz napisał:

Planuje zakup xboxa 360 slyszalem ze czesto sie pali i sa problemy z reklamacja (kaza
do niemiec odsylac) macie jakies dosiwadczenia z tym zwiazane?


Nie pali się, nie przegrzewa już. Przy reklamacji (serwis) konsola jedzie do Czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 18:02, JaN-J napisał:

> > > może możesz mi podać więcej tytułów na ps3?
> > > Może coś ala Naruto ps3 project? itp...
> > > chciałbym się dowiedzieć o więcej takich exsklusiwach
> > > bo inaczej to nie ma sensu.
> >
> > W listopadzie ma wyjść Naruto : Ultimate Ninja Storm na PlayStation 3. :)

> > Gra będzie wręcz odlotowa , a zresztą sam zobacz na trailerze :
> > http://pl.youtube.com/watch?v=FiVoDiiPMlY
> > A tu link z encyklopedii gier :
> > http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=11525
> nosz kurna mać kolejna gra którą trzeba kupić w tym okresie czasowym, nie no ja
zbankrutuje
> tej jesieni
łoj srogi dla nas, posiadaczy peeski, będzie ten rok: MGS4, SC4, LBP. KZ2, resistance
2,GT5 to, sporo tego a to tylko eksluziwy a tak to jeszcze SC4,GH:WT

No w sumie to dobrze ale z mojej strony to ja mam dopiero 3 gry xD bo:
a) brak mi czasu na gry
b)mam pilniejsze wydatki
ale w wakacje nadrobię przynajmniej część zaległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 18:05, Ponury Żniwiarz napisał:

Planuje zakup xboxa 360 slyszalem ze czesto sie pali i sa problemy z reklamacja (kaza
do niemiec odsylac) macie jakies dosiwadczenia z tym zwiazane?



W wersji 65 nm (te z złączem HDMI dodatkowym), już się nie za bardzo jaraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 18:06, Bratek196 napisał:

> Planuje zakup xboxa 360 slyszalem ze czesto sie pali i sa problemy z reklamacja
(kaza
> do niemiec odsylac) macie jakies dosiwadczenia z tym zwiazane?


W wersji 65 nm (te z złączem HDMI dodatkowym), już się nie za bardzo jaraj.


A czy moge podlaczyc np wersje arcade pod zwykly maly telewizorek bez hdmi (21 cali ma tv)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2008 o 18:13, Ponury Żniwiarz napisał:

A czy moge podlaczyc np wersje arcade pod zwykly maly telewizorek bez hdmi (21 cali ma
tv)



No jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 18:05, Ponury Żniwiarz napisał:

Planuje zakup xboxa 360 slyszalem ze czesto sie pali i sa problemy z reklamacja (kaza
do niemiec odsylac) macie jakies dosiwadczenia z tym zwiazane?

Często się pali, huehuehue xD
W wersjach starszych, czyli wykonanych na częściach w strukturze 90nm występuje tzw. Ring of Death, w większości przypadków oznaczający pad konsoli. W obecnych modelach montuje się części w strukturze 65nm i ten problem jest już znikomy. Pojawiło się w międzyczasie także nowe chłodzenie i nowe płyty główne.
Problemów z reklamacją nie ma. Jak kupisz w MM, Saturnie czy Empiku, to oddajesz tam i powinni sobie sami z tym radzić. Słyszałem też, że można zamówić bezpłatnego kuriera, która odsyła to do Czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 18:15, Budyn napisał:

/.../
Problemów z reklamacją nie ma. Jak kupisz w MM, Saturnie czy Empiku, to oddajesz tam
i powinni sobie sami z tym radzić. Słyszałem też, że można zamówić bezpłatnego kuriera,
która odsyła to do Czech.


A ja słyszałem, że gwarancją zajmuje się Microsoft Polska i we wszystkich przypadkach jest to door-to-door. Dzwonisz na infolinię MS, dostajesz numer zgłoszenia i listu przewozowego kuriera. Następnie dzwonisz do fimry kurierskiej i umawiasz się o której godzinie przesyłka ma zostać odebrana. Większość firm teraz już oferuję serwis w ten sposób. Reklamowałem tak już kartę graficzną i laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, tyle, że po ustaleniu przyczyn i wszystkich możliwych rozwiązań Majkro przysyła kuriera, który odsyła konsolę do Czech, ponieważ chyba tylko w Czechach mieści się taki serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 20:37, Budyn napisał:

No tak, tyle, że po ustaleniu przyczyn i wszystkich możliwych rozwiązań Majkro przysyła kuriera,
który odsyła konsolę do Czech, ponieważ chyba tylko w Czechach mieści się taki serwis.


To gdzie odsyłają, to już nie gra roli. Gdzieś słyszałem, że do Czech, a gdzieś indziej, że do Niemiec. Nieważne, chodziło mi o to, że obecnie odchodzi się od zwyczaju zwrotu towaru do punktu sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.
Planuje zakup Xboxa 360 (bądź PS3, jeszcze się nie zdecydowałem) i chciałbym wiedzieć jaki telewizor najbardziej by pasował do takiej konsoli. Zakładam że jakiś płaski, z HD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 11:03, Darkstar181 napisał:

Mam pytanko.
Planuje zakup Xboxa 360 (bądź PS3, jeszcze się nie zdecydowałem) i chciałbym wiedzieć
jaki telewizor najbardziej by pasował do takiej konsoli. Zakładam że jakiś płaski, z
HD ?


Do wyżej wymienionych konsol tylko telewizor LCD HD (najlepiej Full HD, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1080p). Gra na konsolach nowej generacji przy użyciu zwykłego telewizora SD to jak lizanie lizaka przez szybę - grafika będzie sprawiać wrażenie tylko nieco lepszej niż na pierwszym Xboxie i nie uświadczysz w pełni potencjału tych maszynek. Co prawda Xboxa 360 można podłączyć pod najzwyklejszy na świecie monitor komputerowy (PS3 teoretycznie również, jednakże nie każdy monitor się do tego nada, a ponadto jest to dość skomplikowane i drogie rozwiązanie), ale jest to tylko półśrodek. Jedyne rozsądne wyjście to zainwestowanie w jakiś porządny odbiornik obsługujący wysokie rozdzielczości - konkretnych modeli niestety Ci nie podam, ponieważ w temacie marek telewizorów jestem zielony ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z punktami MS? Lepiej założyć konto na USA czy na UK, jak będe kupował punkty lub subskrypcje do XBL? I czy można ufać allegrowiczom sprzedającym kody do XBL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 13:23, Konrad512 napisał:

Jak to jest z punktami MS? Lepiej założyć konto na USA czy na UK, jak będe kupował punkty
lub subskrypcje do XBL? I czy można ufać allegrowiczom sprzedającym kody do XBL?


Lepiej na US. Jak chcesz kupować, to u tego kolesia: http://xboxonline77.com/ Kupowałem u niego i poszło szybko i sprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że odpisuję z takim opóźnieniem, ale widząc Twój post po prostu muszę.

Dnia 23.05.2008 o 13:11, michu96 napisał:

Nie mówię , że Bioshock jest złą grą , ani że jest przeznaczony dla młodych graczy.
Słyszałem tylko słowa krytyki i te dobre i te złe skierowane do Bioshocka , ale słysząc
twoją wypowiedź ,
że naprawdę warto zagrać w tą grę przekonuje mnie to , aby sięgnąć po ten tytuł , więc
kto wie... ^_^

Czy ja gdziekolwiek w moim poście napisałem, że Ty tak twierdzisz? NIE. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Dnia 23.05.2008 o 13:11, michu96 napisał:

Ależ ja nie szydzę z posiadaczy x360. :P
Po prostu Dincooo powiedział , że na razie Bioschock na konsole jest tytułem ekskluzywnym
dla x360 , a ja na to żebyście się jeszcze trochę pocieszyli tym ekskluzywem , bo skoro
Bioshock
wychodzi na PS3 to czemu nie będzie tak samo z Bioshock''iem 2... ;>

Kto wie. Na temat exclusive''ów jest sporo teorii. Jakich? Np. takich, że przed wypuszczeniem części drugiej gry oddaje się część pierwszą gdzie się da. Po co? Żeby część drugą, która ma być już twardym exclusivem, przyniosła większe zyski + wspomogła sprzedaż konsoli. Ale to tylko teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się