Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Czy jak podłączę konsolę do modemu internetowo/telefonicznego za pomocą kabla RJ45 to nie będzie żadnych problemów z połączeniem i dalszą grą i korzystaniem z serwisów?

Moim providerem jest Aster. Czasem z grami PC były cyrki dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:53, Miluś napisał:

Czy jak podłączę konsolę do modemu internetowo/telefonicznego za pomocą kabla RJ45 to
nie będzie żadnych problemów z połączeniem i dalszą grą i korzystaniem z serwisów?

Chodzi o X360?
Sam mam taki. Wszystko chodzi jak-ta-lala.

Dnia 27.05.2008 o 16:53, Miluś napisał:

Moim providerem jest Aster. Czasem z grami PC były cyrki dlatego pytam.

Na Astera narzeka sporo ludzi, więc problem może leżeć właśnie w dostawcy, nie zaś w sposobie podłączenia do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:53, Miluś napisał:

Czy jak podłączę konsolę do modemu internetowo/telefonicznego za pomocą kabla RJ45 to
nie będzie żadnych problemów z połączeniem i dalszą grą i korzystaniem z serwisów?


Nie nie będzie problemów

Dnia 27.05.2008 o 16:53, Miluś napisał:

Moim providerem jest Aster. Czasem z grami PC były cyrki dlatego pytam.

To już zależy od tego czy będziesz miał ciągły dostęp do netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2008 o 16:57, Chilid napisał:

> Moim providerem jest Aster. Czasem z grami PC były cyrki dlatego pytam.
To już zależy od tego czy będziesz miał ciągły dostęp do netu


Tak, stały dostęp, 3 lub 6 mbps i prywatne IP. Nie wiem czy właśnie czy przez ostatnie będą jakieś problemy...Może ktoś jest kto ma IP klasy prywatnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:58, Miluś napisał:


> > Moim providerem jest Aster. Czasem z grami PC były cyrki dlatego pytam.
> To już zależy od tego czy będziesz miał ciągły dostęp do netu

Tak, stały dostęp, 3 lub 6 mbps i prywatne IP. Nie wiem czy właśnie czy przez ostatnie
będą jakieś problemy...Może ktoś jest kto ma IP klasy prywatnej?

Ja miałem problem z moim Xboxem 360, a mam takiego samego dostawcę i taką samą prędkość. Musiałem zmieniać adres IP na publiczny i podać alternatywny adres MAC mojej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2008 o 16:59, Budyn napisał:

Ja miałem problem z moim Xboxem 360, a mam takiego samego dostawcę i taką samą prędkość.
Musiałem zmieniać adres IP na publiczny i podać alternatywny adres MAC mojej konsoli.


No to pięknie. Nie pamiętasz przypadkiem ile kosztowała cię zmiana z prywatnego na publiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:01, Miluś napisał:


> Ja miałem problem z moim Xboxem 360, a mam takiego samego dostawcę i taką samą prędkość.

> Musiałem zmieniać adres IP na publiczny i podać alternatywny adres MAC mojej konsoli.

>

No to pięknie. Nie pamiętasz przypadkiem ile kosztowała cię zmiana z prywatnego na publiczne?

Całego dychacza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2008 o 17:01, Budyn napisał:

Całego dychacza :P


;-D Ale co miesiąc czy tylko jednorazowo. Jak jednorazowo to chyba dzisiaj ojcu powiem że ma zmienić, a jak nie to dowie się po fakcie jak już ja to zrobię ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:13, Miluś napisał:


> Całego dychacza :P

;-D Ale co miesiąc czy tylko jednorazowo. Jak jednorazowo to chyba dzisiaj ojcu powiem
że ma zmienić, a jak nie to dowie się po fakcie jak już ja to zrobię ;-]

Jednorazowo oczywiście, ale przygotuj jakiś dobry program antywirusowy i firewall, ja wykupiłem abonament F-Secure, bo raz na jakiś czas nękają mnie "Inbound Malware Probe" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam antywirusa i zaporę ;-]

Abstrahując:

Jeżeli ktoś wie gdzie mogę dostać w Warszawie PS3 z GTA IV niech napisze. Kwota do 1599zł. Znajdzie się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:51, Miluś napisał:

Mam antywirusa i zaporę ;-]

Abstrahując:

Jeżeli ktoś wie gdzie mogę dostać w Warszawie PS3 z GTA IV niech napisze. Kwota do
1599zł. Znajdzie się coś?

Ty też z Warszawy? Może niedaleko ode mnie :P Niedługo wyjdzie nowa gazetka saturna ( http://www.saturnpolska.pl/) i MediaMarktu ( http://www.mediamarkt.pl/warszawa_bemowo), więc musisz zobaczyć, czy takie coś będzie. Od siebie dodam, że wystarczy przejść się do jednego z wyżej wymienionych, a na pewno taki zestaw będzie, ale za ile, to już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2008 o 19:53, Budyn napisał:

Ty też z Warszawy? Może niedaleko ode mnie :P Niedługo wyjdzie nowa gazetka saturna ( http://www.saturnpolska.pl/)
i MediaMarktu ( http://www.mediamarkt.pl/warszawa_bemowo), więc musisz zobaczyć, czy takie
coś będzie. Od siebie dodam, że wystarczy przejść się do jednego z wyżej wymienionych,
a na pewno taki zestaw będzie, ale za ile, to już nie wiem


Z Warszawy ;-] Muszę się przejechać do obu sklepów i popatrzeć. Ta kwota to maksimum więc muszę się postarać żeby dorwać PS3 w takiej cenie. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:01, AdiN2 napisał:

Ktoś tu pisał że grafika w Killzone 2 jest taka sobie . http://threespeech.com/blog/?p=1094
- trailer
Nie zgodzę się z tym bo według mnie grafika jest na naprawdę wysokim poziomie ;]

To jest trailer.A w zamyśle ma pokazać jak najpiękniejszą grafikę i najbardziej emocjonujące fragmenty .Grafika jest podretuszowana w celach marketingowych .Przeczytaj relacje tych co grali np na PS DAY i ich wrażenia już nie są takie wspaniałe .Co nie oznacza ,że słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zgodność towaru z umową jest to prawo jakie przysługuje konsumentowi i za jego realizacje odpowiada sprzedawca. Ale zgodnie z tym przepisem towar niezgodny z umową to towar którego wada ukaże się w przeciągu 6 miesięcy od momentu zakupu, lub w okresie do 2 lat, lecz wtedy to na konsumencie spoczywa obowiązek udowodnienia że wada ta była w momencie zakupu. W praktyce oznacza to że po okresie 6 miesięcy sprzedawca może bez problemu uniknąć odpowiedzialności z tytułu “niezgodności towaru z umową”. To nie działa tak jak przepisy dotyczące rękojmi, które dotyczą zakupów na firmę."
teeex - polygamia.pl

Więc wszystkim posiadaczom PS3 pozostaje modlić się o to by ich sprzęt działał do ostatnich swoich dni. Jeśli zepsuje się po roku to generalnie rzecz biorąc jest się w czarnej dupie bez wyjścia. Podejście Sony w tej kwestii jest po prostu żałosne, a w dodatku nie naprawianie konsoli ze względu na kurz w napędzie to cholerna przesada...

Co jak co ale Microsoft w tym wypadku zagrał całkowicie fair i za to trzeba ich chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa ,ale mimo wszystko konsole Sony są IMO bezawaryjne .Mając już PSXa ,PS2 ,PSP nigdy żadna nie sprawiała kłopotu .PSX kilka lat ,PS2 jakieś 3 lata i PSP od roku .Sony dobrze robi konsole .Czy PS3 jest awaryjne ? Nie sądze .A plotki typu "kurz" to pewnie jakieś fanboyskie bajeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
No jasne na czarnym kurzu w ogóle nie widać :P Mój kumpel ma ps3, i może jakoś tragicznie nie jest, ale widać że się kurz zbiera na konsolce...
A ja tam biorę x360 :P Gry mi się bardziej podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:13, Rumcajs52 napisał:

>
No jasne na czarnym kurzu w ogóle nie widać :P Mój kumpel ma ps3, i może jakoś tragicznie
nie jest, ale widać że się kurz zbiera na konsolce...

Co? O czym ty gadasz ? Nie zczaiłeś sensu mojej wypowiedzi .Chodziło mi o odwołanie się do postu Milusia dotyczącego kurzu w napędzie ,który jakoby miał uszkadzać konsolę i po czym serwis odmawia współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:15, jackass napisał:


o lol :D
A ja myślałem że wam chodziło o to że konsolka jest czarna i kurz na niej widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:15, jackass napisał:

> >
> No jasne na czarnym kurzu w ogóle nie widać :P Mój kumpel ma ps3, i może jakoś tragicznie

> nie jest, ale widać że się kurz zbiera na konsolce...
Co? O czym ty gadasz ? Nie zczaiłeś sensu mojej wypowiedzi .Chodziło mi o odwołanie się
do postu Milusia dotyczącego kurzu w napędzie ,który jakoby miał uszkadzać konsolę i
po czym serwis odmawia współpracy.


Kurz jedynie według Sony uszkadza konsolę. Serwis uznaję to jako przyczynę i po gwarancji. W dodatku kwota 1200 złotych za naprawę odpłatną to skandal! Naprawdę żeby coś takiego się działo w "cywilizowanym" państwie gdzie firmy najzwyczajniej w świecie dymają ludzi dzięki którym utrzymują się na rynku. Z resztą radzę poczytać jakie mecyje wyprawiały się z PS3 w Polsce. W odróżnieniu od Sony na serwis konsoli M$ nikt nie narzekał, wręcz przeciwnie, wszyscy owy chwalili.

Mam nadzieję, że mnie ominą takie problemy i będę mógł cieszyć się konsolą bez obaw o mój sprzęt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się