Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2008 o 21:14, master matrox napisał:

> (...)

Gratuluje zakupu!
Na pewno ze sprzętu będziesz bardzo zadowolony - sam mam PS3 od marca i jestem w 100%
usatysfakcjonowany.

Ale kurcze - w Media Expert wyjęli z pudełka Twoją konsole?! OMG, ja na pewno bym nie
kupił konsoli wyjętej z pudełka - jeszcze mogłaby folia od jakiegoś elementu, np. od
kabli zginąć, albo instrukcja. Było zażyczyć sobie nowej :P



a ona była nowiutka więc nie było po co wymiieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj ja jeszcze się poważnie zastanowie co kupie
bo to co mi wymieniłeś to bradzo mało ja na x360 mogę wymienić:
sc4, naruto:rise of a ninja, gta4, halo3, forza 2, pgr4, Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts, Star Ocean: The Last Hope, Lost Odyssey,Skate, Viva Pinata, Gears of War2itp, Blue Dragon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tey ale ty mi częściowo wymieniłeś tytuły które są na X360 i na PS3.
A ja wymieniłem bardzo dobre exlusivy na PS3.

A z tych exlusivów na X360 co wymieniłeś to tylko ogromną furorę zrobił Halo 3. Reszta to przeciętniaki które w Europie się sprzedały bardzo blado. GoW2??? Taaa argumentuj mi wyższość konsoli grami które jeszcze nie wyszły.


Ale skoro dla ciebie się liczy ilość a nie jakość to proszę bardzo. Te 3 tytuły która wymieniłem sprzeedały się bardzo dobrze i nadal się sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat bywa, że niektórzy posiadacze PS3 argumentują wyższość swojej konsoli mega hitami, które są jeszcze w produkcji :)
Co do tych przeciętniaków, to na pewno one nimi nie są, tylko słabo się sprzedały. Lost Odyssey to mega miodna gra, ale większość ludzi uważa ją za kopię Final Fantasy i nawet jej nie rusza, na pewno lepiej sprzedała się w Europie niż w Kraju Kwitnącej Wiśni.
Project Gotham Racing 4 sprzedał się blado? Hyhy. Viva Pińata też jest tą grą, która w miarę dobrze się sprzedała. Do tego dodam jeszcze Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak defakto, ale nie trudno porównać Lost Odyssey do FF, gdyż jest prawie identyczna, nie licząc fabuły i nowości zastosowanych w silniku gry. Co do argumentacji wyższości PS3 nad X360, to już nie trzeba tak bardzo powoływać się na przyszłość, mamy w końcu swojego nowego starego Snake''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 22:08, Łeber napisał:

No tak defakto, ale nie trudno porównać Lost Odyssey do FF, gdyż jest prawie identyczna,
nie licząc fabuły i nowości zastosowanych w silniku gry. Co do argumentacji wyższości
PS3 nad X360, to już nie trzeba tak bardzo powoływać się na przyszłość, mamy w końcu
swojego nowego starego Snake''a ;)

Akurat nowy stary emeryt Snake to kolejny powód, aby kupić Czarnucha ( :D), ale jak dla mnie jest za mało tych argumentów, dlatego wybrałem "często się psującą maszynkę Billa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie exsklusivy które wymieniłem na x360 sprzedały się w ilości minimum 2 mln sztuk.
przeciętniaki?
Naruto:Rise of a Ninja jest to bardzo dobra gra połączenie bijatyki i takiego gta(gra się dobrze sprzedała i dobrze się sprzedaje i podobno dla tego ma być 2 część)

Forza 2 to jedna z najlepszych gier wyścigowych /

PGR4 chyba najlepsza wyścigówka arcade

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts gra klasyk platformówka mająca chyba z 10-15 lat(pierwsze była na konsole nintendo następnie prawa do gry wykupił microsoft)(premiera gry wrzesien 2008)

Star Ocean: The Last Hope- gra która dopiero będzie miała premiere/ lecz na pewno będzie świetna bo twozą ją twórcy finala

Lost Odyssey z tym tytułem stoją takie nazwiska jak: Sakaguchi i Uematsu chyba więcej nie muszę dodawać

Viva Pinata wysoko oceniana gra ala sims.(co prawda jest wersja na pc ale bardzo kiepsko sprzedana)

Gears of War gra sprzedała się na x360 w ilości więcej niż 3 mln

BLue Dragon niesamowite świetne jrpg, gra coś ala dragon ball(stym że BLue dragon ma 1000x lepszą fabułe niż db)

Fable 2 gry jeszcze nie ma ale szykuję się wyśmienicie(wątpie by była przeciętna ponieważ microsoft nie pozwoli na to(miał by stracic takiego exsklusiva?)

Mass Efect BIovare(czy jak to tam się pisze) samo mówi za siebie duża ilość sprzedanych kopi
wysokie oceny

Mass Efect 2 gra która dopiero będzie miała premere exclusive dla x360

Biosock 2
premiera 2009 platformy: x360 i pc

Halo Wars zapowiada się nalepsza strategia na konsole

Too Human zapowiada się świetna przygodówka

Nina Gaiden 2 na równi z gow

Sacred 2: Fallen Angel
Viva Pinata: Trouble in Paradise
Alan Wake
Dance Dance Revolution Universe


więjec nie chce mi się wymieniać

po któreś tam nie mów mi że te tytuły są niskiej jakości więkoszość tych gier są na 9/10

większość gier sprzedana w ilości więcej niż 2mln lub więcej

Lost Odyssey jest podobny do finala? dla czego? ponieważ mistrz który kiedyś tworzył finale
odeszedł ze studia.
I to on stwozył losta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym dodać to tej listy jeszcze 2 jrpg(exsluzywne dla x360)
stoji za nimi square enix

The Last Hope
i Infinite Undiscovery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elloł:) Mam takie formalne pytanie. Czy w xboxie 360 jest wejście na słuchawki/głośniki? Bo gdzies sie natknalem ze LCD musi miec głosniki zeby był głos, a z racji tego ze planuje grac na zwyklym monitorze poczułem sie zagrożony... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 23:03, Marcin08 napisał:

elloł:) Mam takie formalne pytanie. Czy w xboxie 360 jest wejście na słuchawki/głośniki?
Bo gdzies sie natknalem ze LCD musi miec głosniki zeby był głos, a z racji tego ze planuje
grac na zwyklym monitorze poczułem sie zagrożony... ;(


W iksie nie ma wejścia na słuchawki/głośniki.
Są za to wyjścia stereo (2x chinch) i optyczne (znaczy do amplitunera np, obsługuje 5.1).
Głośniki komputerowe (lub słuchawki) możesz podłączyć za pomocą zwykłej przejściówki 2xchinch->1xmały jack (najlepiej damski, jeśli nie znajdziesz, to dodatkowo przejściówka mały jack->mały jack, 2x damskie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi się dostać xklocka, a nie napisałem nic ostatnio na forum przez to jak świetnej zabawy dało mi przez ostatnie kilka dni pudełko mikromiękkiego. Mam narazie tylko jedną grę - PGR4, ale muszę powiedzieć, że jest to najlepsza ścigałka arcade w jaką ostatnio grałem. Już zaczynają denerwować mnie gry typu GRID, w których trzeba perfekcyjnie wchodzić w zakręt itp. Potrzeba mi było czegoś takego jak PGR, gdzie liczy się tylko prędkość. Oprócz PGR4, bardzo mile zaskoczyłem się freeware''ami, które zainstalowane były na dysku. Hexic HD jest miodny, tyle ile ta gra dała mi radochy, to wiele pełnoprawnych tytułów wysiada. Gdyby nie to że iks jest tak głośny, to grałbym 24h :P. To jest jedyny minus który narazie zauważyłem :) No może liczyłem na to że konsola będzie mniejsza, ale i tak jest niewielka w porównaniu do PS3 :)
P.S.: Może mi ktoś poradzić jak podłączyć xboxa360 do internetu, jeżeli dostawcą mojej sieci jest telewizja kablowa? Szczególy opowiem jak ktoś się zgłosi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin dam głowe, że takie coś znajdziesz w każdym sklepie komputerowym, u mnie w każdym było. Tylko pytasz czy mini-jacki mają ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz problem z podłączeniem do internetu? Za dostawcę również mam TV kablową i jedyne, co musiałem zrobić, to kabel ethernet zamiast do PC wpiąć do Xboxa 360 i zrestartować modem - nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forza2 jest bodajże dodawana do bundle packów (nie jestem do końca pewien) tak więc nie ma się dziwić czemu osiągnęła taki rezultat. Star Ocean: The Last Hope- bez przesady nad tym tytułem, jak dla mnie nic ciekawego się nie kroi i nie jest on godny uwagi. Lost Odyssey- kopia FF, wiem że to brzmi fanboyowsko, ale taka prawda, jest to plagiat mechaniki z serii FF zrobiony tylko po to, by użytkownicy X360 mogli zagrać w "FF" na ich platformie co do tej pory było nie możliwe. Blue Dragon- kolejny animowany plagiat mechaniki z FF, poza tym gra średnia. Fable 2- nie mów hop póki nie przeskoczysz, wiadomo o co chodzi. Mass Effect- już nie jest exlusivem, ale gra bardzo dobra. Ninja Gaiden 2- gra podobno tylko dobra, także zachwytu nie wywołuje. Dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już mówiłem
dla czego Lost Odyssey czy Blue Dragon są podobne
ponieważ mistrz który kiedyś twozył finale odeszedł z Square Enix.
teraz parcuje w Mistwalker a
Mistwalker należy do microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem o co ci chodzi z tą kasą?

po drugie lost odyssey wygląda jak stary final(za czasów jak jeszcze ten kolo był w square enix)
wsumie to jego pomysły ;p.

PS.tak z innej beczki postaram się mame namówić by kupiła mi jeszcze ps3 :D
będzie trudno ponieważ ona uważa że gry mnie ogłupiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh Łeber Łeber, argumenty takie jaj zwykle - slabe :D

* jesli twierdzisz ze Forza2 ma dobre wyniki sprzedazy bo byla dodawana do bundle packa, to chcialbym ci przypomniec ze doslownie wszystkie warte uwagi gry na ps3 takze byly dodawane do bundle packow. wiec moze od razu wysun twierdzenie ze gry na ps3 to crapy sprzedajace sie fatalnie a maja znosne wyniki sprzedazowe tylko dlatego ze sa dorzucane do bundli? no jak ci sie teraz podoba twoja logika? :D

* po drugie - jesli krytykujesz kogos kto jako plus dla x360 wymienia Fable 2 to az szkoda mi przypominac sobie ile ty razy wymieniales gt5 i wiele innych gier przed ich premiera jako wiieeeelki plus ps3. zeby bylo smieszniej w tej samej wypowiedzi krytykujesz gry ktore kiedys wyjda na x360 z gory mowiac ze nie sa one godne uwagi... slyszales kiedys o czyms takim jak bycie konsekwentnym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się