Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Może bardziej zobrazuje mój problem.

Mam PC w jednym pokoju, a Xbox będzie w drugim. (wywalam PC z mojego pokoju bo mi "troszkę" przeszkadza)
Do pokoju w którym będzie Xbox dochodzi kabel sieciowy. Chcę teraz kupić router

http://allegro.pl/item382420986_router_linksys_wrt_54gc_wifi_aster_upc_now y_wawa.html

żeby nie przeciągać kabla przez pół mieszkania. Ma on stać w pokoju w którym będzie znajdował się Xbox. (Praktycznie router będzie stał 20 cm od X-a). Które rozwiązanie jest dla mnie? Muszę kupować tą bezprzewodową kartę do Xboxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 12:29, evilADM napisał:

Może bardziej zobrazuje mój problem.
Które rozwiązanie jest dla mnie?
Muszę kupować tą bezprzewodową kartę do Xboxa?


To będzie oka, podłączasz do rutera kloca kablem, podłączasz kompa kablem lub bezprzewodowo i jest gicior ;)
Potem tylko mała konfiguracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chryste, ale to gametrailers jest stronnicze. Podczas zestawienia GTA IV na PS3 i X360 wyglądało to jak niby dwie inne gry. Prawda jest taka, że było to robione specjalnie, dajmy na to pewną sytuację gdzie na PS3 znika budynek (bug gry na 100%) i nagle się pojawia, ze strony X''a wszystko jest wspaniale. Ale chyba wszyscy wiedzą, że to X ma problemy ze wczytywaniem obszarów. Ja grając w GTA nigdy czegoś takiego nie uświadczyłem.

Tu ten śmieszny filmik

http://www.gametrailers.com/player/33470.html

Jest to cholernie przykre zważywszy na to, że wszystkie zestawienia i porównania są tam manipulowane. Wiele osób już to zauważyło. Znany portal, a tak stronniczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 12:37, EwcikPl napisał:

nie wiem co się wczoraj stało :/
zacieła mi się moja wii
po zrestartowaniu wszystko działało
to to normalne
bo trochę sie boję.


Moje Wii też tak miewało, nie masz się czym przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 13:04, HiSin napisał:

to chyba ściema
gta na x360 i ps3 są chyba w 100% identyczne


No dokładnie. Ja tylko zauważyłem, że odległe widoki i kolorki lepiej ukazywane są na PS3, za to wersja na X''a jest po prostu minimalnie ostrzejsza. Prócz tego obie wersje są identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! joystick do ps3 a raczej gałka jest nie tak bo jak się zgina to on wraca na miejsce tak??? bo mi gałka nie wraca na to miejsce i że zacina się trzeba mieć nerwy ze stali żeby sie że tak powiem nie wkur*** help prosze o odpowiedzi plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 21:40, XXX.PL napisał:

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! joystick do ps3 a raczej gałka jest nie tak bo jak się zgina
to on wraca na miejsce tak??? bo mi gałka nie wraca na to miejsce i że zacina się trzeba
mieć nerwy ze stali żeby sie że tak powiem nie wkur*** help prosze o odpowiedzi plis



spróbuj wyczyścić analoga. Ostatecznie musisz go rozkręcić i sprawdzić co się stało. W najgorszym wypadku kupisz sobie nowego Dualshock''a 3 :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2008 o 21:53, rob300i napisał:

spróbuj wyczyścić analoga. Ostatecznie musisz go rozkręcić i sprawdzić co się stało.
W najgorszym wypadku kupisz sobie nowego Dualshock''a 3 :-/


Co? Nie rozkręcaj tylko leć do sklepu i wymieniaj jeśli jest jeszcze na gwarancji. Chyba, że latał po pokoju tak jak mój to wtedy nawet nie masz po co iść do sklepu :-) I nie powiedziane, że to DS3 ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 21:57, Miluś napisał:


Co? Nie rozkręcaj tylko leć do sklepu i wymieniaj jeśli jest jeszcze na gwarancji. Chyba,
że latał po pokoju tak jak mój to wtedy nawet nie masz po co iść do sklepu :-) I nie
powiedziane, że to DS3 ;-P


To SixAxis mają gwarancję?! Wow nie wiedziałem! Tylko że jeśli to ten z zestawu z konsolą to trzeba będzie zostawić cały zestaw (razem z konsolą) w Saturnie (o ile tam kupiłes konsole :-)). Nie wiem jak jest w innych sklepach, ale ja przy zepsutym padzie z X360 musiałem cały zestaw wymienić :-/ Naszczęście było to tuż po kupnie, więc nie miałem ważnych savów.

A co do DS3, to napisałem tak, ponieważ chyba każdy kto teraz kupuje nowego pada do PS3 wybiera DS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2008 o 22:05, rob300i napisał:

A co do DS3, to napisałem tak, ponieważ chyba każdy kto teraz kupuje nowego pada do PS3
wybiera DS3


Nie każdy :-) Mnie tam wibrujące rzeczy nie rajcują ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 22:00, Łeber napisał:

Panowie, nie wiedziecie gdzie na polskiej stronie kupić koszulkę z MGS4? Cholera takie
fajne są a z zagranicy nie będę sprowadzał.


znając życie lada dzień znajdzie się ktoś kto sprowadzi i już na allegro będą odpowiednie aukcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mam taką nadzieję, tylko jestem ciekaw po ile, bo na razie są na zagranicznych serwisach za 19$ czyli w Polsce obstawiam tak na 50 zyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2008 o 22:15, Miluś napisał:

Nie każdy :-) Mnie tam wibrujące rzeczy nie rajcują ;-P



To cię kompletnie nie rozumiem. Developerzy mają teraz świetne pomysły na zastosowanie wibracji w grach!

GTA IV - podczas burzy, gdy udeża piorun, pad bardzo mocno zawibruje
Bioshock - podczas pierwszego wbicia sobie "strzykawki", pad baaardzo szybko i intensywnie wibruje. Kiedy spadniemy z balkonu i wibracje się kończą, odczuwamy ulgę...
Rez HD - możemy podłączyć do 4 padów, i położyć je m.in. pod stopami, aby cieszyć się niespotykanymi doznaniami w grach :-)

A najlepsze jest to że po np. 15 minutach grania, zapominamy że pad wibruje. My poprostu czujemy to co się dzieje w grze!

W dalszym ciągu nie rozumiem nikogo kto nie kupuje DS3 do PS3 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze
te trofea są do niczego
możesz uzyskać coś takiego w grze np. złoty medal czy tam potem srebrny brązowy ...

dużo lepszym rozwiązaniem są punkty gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się