Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2008 o 23:06, Qbasmok007 napisał:

CZyli jak nie rozumie, to jak mam jeden kabelek to jaka wersje mam ? ;] Znam sie na tym,
ale powoli robie sie zielony ^^


jaki kolor kabelka jest - chodzi o ten co do TV jest wpiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 23:09, syriusz.b napisał:

jaki kolor kabelka jest - chodzi o ten co do TV jest wpiety?


Sorry błedzik powiedialem, bo juz pozno i mi sie rzeczy mieszaja od x''a leci jeden, ale podlaczam 5 wiec mam bez hdmi. Ale błsnołem, a xbox z HDMI w plywa na lepsza jakosc obrazu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 23:39, Szperacz Robson napisał:

Ponawiam pytanie, jaki monitor jest dobry do X360?


No wiesz bez LCD nie masz co podchodzić nawet do Xboxa 360, minimum to 22" i w górę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 23:41, Qbasmok007 napisał:

> Ponawiam pytanie, jaki monitor jest dobry do X360?

No wiesz bez LCD nie masz co podchodzić nawet do Xboxa 360, minimum to 22" i w górę ...

A co, porzadny CRT od LG nie wystarczy? Mysle, ze nie ma roznicy, bo oba sa HD. Poza tym przy CRT gdzie bys nie siedzial, obraz widzisz nieprzyciemniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 23:41, Qbasmok007 napisał:

No wiesz bez LCD nie masz co podchodzić nawet do Xboxa 360, minimum to 22" i w górę ...


Kto ci takich bzdur naopowiadał? Ja używam do PS3 zwykłego telewizora (żadne tam HD) 28" i gra się super. Tylko napisy nieco rozmazane. Podobnie jest na 19" monitorze CRT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 23:39, Szperacz Robson napisał:

Ponawiam pytanie, jaki monitor jest dobry do X360?

Taki, na jaki cię stać ;) W zasadzie najlepszy jest jakikolwiek panoramiczny LCD (typu Samsung 226BW), choć równie dobrze może też być zwykły telewizor, czy CRT. Jedyna różnica jest taka, że napisy będą nieco niewyraźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 23:15, Qbasmok007 napisał:


> jaki kolor kabelka jest - chodzi o ten co do TV jest wpiety?

Sorry błedzik powiedialem, bo juz pozno i mi sie rzeczy mieszaja od x''a leci jeden,
ale podlaczam 5 wiec mam bez hdmi. Ale błsnołem, a xbox z HDMI w plywa na lepsza jakosc
obrazu ?


Nawet bez HDMI możesz podłączyć jednym kablem, (no, trzema razem z dzwiękiem). To VGA, ale on kosztuje ok 100zł (od M$).

Ps. Następnym razem przeczytaj uważnie posta zanim odpiszesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 23:52, ziptofaf napisał:

> No wiesz bez LCD nie masz co podchodzić nawet do Xboxa 360, minimum to 22" i w górę
...

Kto ci takich bzdur naopowiadał? Ja używam do PS3 zwykłego telewizora (żadne tam HD)
28" i gra się super. Tylko napisy nieco rozmazane. Podobnie jest na 19" monitorze CRT.


Nie napisałem ze nie mozna garc na ekranie CRT, ale o wiele lepsza jakosć jest na telewizorze LCD, im większy tym lepiej. Następnym razem pomyśl zanim odpiszesz ... ^^
Pozdor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak kwestia tego kabla pojedynczego nie jest tak strasznie ważna (da się przeżyć 5 kabli), ważniejszą różnicą pomiędzy wersjami jest procesor (te Falcony podobno bardzo dobre i nie awaryjne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o obniżce ceny X360 Premium (w sklepie Gram.pl) do 699zł? Kurczę, jak dla mnie to jest coś niesamowitego... Ja kupowałem swojego X360 Arcade i nawet na Allegro nie widziałem używanych wersji Premium poniżej 800zł... O_o I kurde dałem 770zł za Arcade, a teraz, miesiąc później patrzę, że wersja z dyskiem twardym jest... 70 zł tańsza, szok! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 10:10, Falconer napisał:

Co sądzicie o obniżce ceny X360 Premium (w sklepie Gram.pl) do 699zł? Kurczę, jak dla
mnie to jest coś niesamowitego... Ja kupowałem swojego X360 Arcade i nawet na Allegro
nie widziałem używanych wersji Premium poniżej 800zł... O_o I kurde dałem 770zł za Arcade,
a teraz, miesiąc później patrzę, że wersja z dyskiem twardym jest... 70 zł tańsza, szok!
:O

No właśnie baaaardzo jest zdecydowany na kupno tego Premiuma, ale boję się RRoD. Tzn. nie boję się na niego trafić, tylko, że po pierwszym tygodniu korzystania będę go musiał wysłać z powrotem ;P Ale na 70% kupuję, dokupię dodatkowe chłodzenie i będę dobrej myśli ;) BTW. Czy wy tez macie takie wrażenie, ze core częściej padały niż premium?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 10:23, Rumcajs52 napisał:

>
yhym...
Wersja bez HDMI ze starym procesorem.
Więc lepiej kupic ta nową z Falconem ;)


Uf... To się w sumie cieszę, bo już zacząłem pluć sobie w brodę, że nie poczekałem miesiąca, tylko kupiłem w Maju droższą i gorszą wersję... :]

Falcon(er) jest the best. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 10:10, Falconer napisał:

Co sądzicie o obniżce ceny X360 Premium (w sklepie Gram.pl) do 699zł? Kurczę, jak dla
mnie to jest coś niesamowitego... Ja kupowałem swojego X360 Arcade i nawet na Allegro
nie widziałem używanych wersji Premium poniżej 800zł... O_o I kurde dałem 770zł za Arcade,
a teraz, miesiąc później patrzę, że wersja z dyskiem twardym jest... 70 zł tańsza, szok!
:O

ale ta wersja nie ma portu HDMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 10:27, Falconer napisał:


Hehe, a jak by się czuli Ci co myślą że są cwaniaki i kupią starą wersję :D
Na szczęscie napisali na samej górze że to wersja bez HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 10:28, Rumcajs52 napisał:

>
Hehe, a jak by się czuli Ci co myślą że są cwaniaki i kupią starą wersję :D
Na szczęscie napisali na samej górze że to wersja bez HDMI.


No tak... Ale fajnie wygląda: Premium za 699zł... Działa na klientów. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 10:29, Falconer napisał:


Niby i działa, ale lepiej już wziąść arcade :D
Tylko jest problem z dyskiem, bo te ceny od M$ są ekhmm.. powalające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się