Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2006 o 17:16, michu96 napisał:

a wracajac do x 360 to slyszalem ze czeba napęd kupowac


Jaki napęd X360 posiada zwykły napęd DVD9 ,tylko M$ zamieża wypuścić na rynek dysk HD-DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 17:34, Sita napisał:

Niech Microsoft zrobi ten odtwazacz HD-DVD bo tu w stanach to juz sa na tym filmy, na BluRay
zreszta tez ale do tego odtwazacza mozna kupic.


Jesteś w USA, jesteś na wakacjach czy mieszkasz na stałe ja byłem zeszłym roku, są tam jakieś ciekawe gry na x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 17:40, Kurammi napisał:

> Niech Microsoft zrobi ten odtwazacz HD-DVD bo tu w stanach to juz sa na tym filmy, na
BluRay
> zreszta tez ale do tego odtwazacza mozna kupic.

Jesteś w USA, jesteś na wakacjach czy mieszkasz na stałe ja byłem zeszłym roku, są tam jakieś
ciekawe gry na x360.


Nie na wakacjach u siostry jestem. Co do gier to {niewiem czy w Europie juz jest} wyszlo tu Dead Rising, Ninety-Nine Nights, Saints Row, Enchanted Arms, Madden NFL 07 jak Amerykanskiego futbola lubisz i niedlugo wyjdzie Test Drive: Unlimited.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2006 o 17:45, Sita napisał:

Nie na wakacjach u siostry jestem. Co do gier to {niewiem czy w Europie juz jest} wyszlo tu
Dead Rising, Ninety-Nine Nights, Saints Row, Enchanted Arms, Madden NFL 07 jak Amerykanskiego
futbola lubisz i niedlugo wyjdzie Test Drive: Unlimited.



Tych gier to najbardziej pasuje mi Test Drive:Unlimited, co to jest te Ninety-Nine Nights nie słyszałem. Do jakich sklepów tam zagladasz jak ja byłem to zaglądałem głownie do EB Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:48, Kurammi napisał:

I co doszedł ci ten router?


Jeszcze nie. Przesyłka ma narazie status przekazano do odbioru firmie kurierskiej:P

Dnia 23.08.2006 o 16:48, Kurammi napisał:

Pogadajmy coś o X360, jakie gry na nim przygrywasz


No gier to żadnych nie przegrywam bo to nielegalne:P Podejrzewam, że chodziło ci o to w co gram. Skończyłem Dead or Alive IV, Oblivion''a, Ghost Recon Advanced Warfighter. Do końca wakacji nabędę Call of Duty2 a później Ninety Nine Nights po premierze. Później w listopadzie Gears of War, przerwa, a później zaczną się świąteczno-feryjne żniwa^^ Lost Planet, Halo3, Mass Effect.

>i mam jeszcze jedno pytanie na x mozna skopiować tylko muzykę w postaci audio.

Nie bawiłem się jeszcze muzyką. Z tego co wiem, nie można kopiować muzyki z orginalnych płyt (czyli ripować). Spokojnie mozna wrzucać MP3. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest Windows Media Center i streamowanie filmów i muzyki z PC na x360 (nie trzeba dysku tymi ''śmieciami'' obciążać).

Sita-> Niech Microsoft zrobi ten odtwazacz HD-DVD bo tu w stanach to juz sa na tym filmy

Szczerze mówiąc to odradzałbym odtwarzanie filmów na konsolach. Odtwarzacze stacjonarne są droższe ale o wilele wygodniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 23.08.2006 o 17:51, shinian napisał:

No gier to żadnych nie przegrywam bo to nielegalne:P Podejrzewam, że chodziło ci o to w co
gram. Skończyłem Dead or Alive IV, Oblivion''a, Ghost Recon Advanced Warfighter. Do końca wakacji
nabędę Call of Duty2 a później Ninety Nine Nights po premierze. Później w listopadzie Gears
of War, przerwa, a później zaczną się świąteczno-feryjne żniwa^^ Lost Planet, Halo3, Mass Effect.


Ja właśnie skończyłem FarCry i gram teraz w Kameo (fajna platformówka) i przygrywam(nie przegrywam) w PGR3.

Dnia 23.08.2006 o 17:51, shinian napisał:


Nie bawiłem się jeszcze muzyką. Z tego co wiem, nie można kopiować muzyki z orginalnych płyt
(czyli ripować). Spokojnie mozna wrzucać MP3. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest Windows Media
Center i streamowanie filmów i muzyki z PC na x360 (nie trzeba dysku tymi ''śmieciami'' obciążać).


Wiem na pewno, że MP3 z płyty na dysk nie można kopiować. Niestety, aby mieć Windows Media Center trzeba mieć neta w x360.

Dnia 23.08.2006 o 17:51, shinian napisał:

Szczerze mówiąc to odradzałbym odtwarzanie filmów na konsolach. Odtwarzacze stacjonarne są
droższe ale o wilele wygodniejsze;)


Mam DVD i X360 w TV-HD i widzę, że na x jest lepsza jakość filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 17:59, Kurammi napisał:

Mam DVD i X360 w TV-HD i widzę, że na x jest lepsza jakość filmów.


Jesteś pewien? Przecież jeżeli odtwarzasz tą samą płytę to niezależnie czy to DVD player czy x360 to jakość filmu powinna być ta sama. Konsola w żaden sposób nie obrabia obrazu. Jedynym wytłumaczeniem może być to, że z Twoim DVD playerem jest coś nie wporządku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 18:57, shinian napisał:

> Mam DVD i X360 w TV-HD i widzę, że na x jest lepsza jakość filmów.

Jesteś pewien? Przecież jeżeli odtwarzasz tą samą płytę to niezależnie czy to DVD player czy
x360 to jakość filmu powinna być ta sama. Konsola w żaden sposób nie obrabia obrazu. Jedynym
wytłumaczeniem może być to, że z Twoim DVD playerem jest coś nie wporządku:P


No wiem jasne ale ile {na poczantku oczywiscie} bendzie taki odtwazacz kosztowal, taka "przybudowka" powinna byc znacznie tansza. Do BluRay jest tu odtwazacz za 1000$ a w listopadzie na konsoli bendzie mozna za 600$, wiem nadal duzo ale mniej niz 1000$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2006 o 19:04, Sita napisał:

No wiem jasne ale ile {na poczantku oczywiscie} bendzie taki odtwazacz kosztowal, taka "przybudowka"
powinna byc znacznie tansza. Do BluRay jest tu odtwazacz za 1000$ a w listopadzie na konsoli
bendzie mozna za 600$, wiem nadal duzo ale mniej niz 1000$.


Właśnie dlatego PS3 będzie taki drogi przez czytnik Blu-Ray i tak Sony wyciągneło jak najniższą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 19:04, Sita napisał:

No wiem jasne ale ile {na poczantku oczywiscie} bendzie taki odtwazacz kosztowal, taka "przybudowka"
powinna byc znacznie tansza. Do BluRay jest tu odtwazacz za 1000$ a w listopadzie na konsoli
bendzie mozna za 600$, wiem nadal duzo ale mniej niz 1000$.


Niedawno ci napisałem, że każda firma jest komercyjna teraz chyba czas jeszcze dorzucić, że na tym świecie nie ma nic za darmo;) Skoro odtwarzacz Blu-Ray kosztuje, jak podałeś, w granicach 1000$ a PS3 (w której skład wchodzi napęd Blu-Ray, kosztowny Cell, reszta podzespołów) kosztuje 599,99$ to nikt nie wmówi mi, że jakość napędów optycznych jest taka sama. Jestem pewien, że ta konsola będzie miała ponownie chorobę wieku dziecięcego objawiającą się w padaniu napędów optycznych (w pierwszych partiach PS2 padał DVD). No bo chyba nikt nie wierzy w to, że Sony dopłaca 400$ (różnica między ceną konsoli a stacjonarnym odtwarzaczem)+ cena procesora Cell (250$ o ile mnie pamięć nie myli)+ cena reszty podzespołów. Nic na tym świecie za darmo nie ma. Skoro cena tej nowej technologii jest tak niska to napewno cierpi na tym jakość. Nie wspominając o tym, że Sony ma wyjątkowego pecha do swoich formatów. Czy ktoś z was ma jakieś filmy w takich standartach (lub chociaż pamięta o takich formatach) jak Betamax, Minidisc? Niedługo ten los podzielą filmy na UMD. Marnie to wróży Blu-Ray. W moim przekonaniu wepchnięto go na siłę. Ot tak dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 20:11, shinian napisał:

> No wiem jasne ale ile {na poczantku oczywiscie} bendzie taki odtwazacz kosztowal, taka
"przybudowka"
> powinna byc znacznie tansza. Do BluRay jest tu odtwazacz za 1000$ a w listopadzie na konsoli

> bendzie mozna za 600$, wiem nadal duzo ale mniej niz 1000$.

Niedawno ci napisałem, że każda firma jest komercyjna teraz chyba czas jeszcze dorzucić, że
na tym świecie nie ma nic za darmo;) Skoro odtwarzacz Blu-Ray kosztuje, jak podałeś, w granicach
1000$ a PS3 (w której skład wchodzi napęd Blu-Ray, kosztowny Cell, reszta podzespołów) kosztuje
599,99$ to nikt nie wmówi mi, że jakość napędów optycznych jest taka sama. Jestem pewien, że
ta konsola będzie miała ponownie chorobę wieku dziecięcego objawiającą się w padaniu napędów
optycznych (w pierwszych partiach PS2 padał DVD). No bo chyba nikt nie wierzy w to, że Sony
dopłaca 400$ (różnica między ceną konsoli a stacjonarnym odtwarzaczem)+ cena procesora Cell
(250$ o ile mnie pamięć nie myli)+ cena reszty podzespołów. Nic na tym świecie za darmo nie
ma. Skoro cena tej nowej technologii jest tak niska to napewno cierpi na tym jakość. Nie wspominając
o tym, że Sony ma wyjątkowego pecha do swoich formatów. Czy ktoś z was ma jakieś filmy w takich
standartach (lub chociaż pamięta o takich formatach) jak Betamax, Minidisc? Niedługo ten los
podzielą filmy na UMD. Marnie to wróży Blu-Ray. W moim przekonaniu wepchnięto go na siłę. Ot
tak dla zasady.


Mysle ze najlepiej to bendzie poczekac i samemu sie przekonac po premieze PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 15:58, Venom napisał:

Nie chodziło mi o to, czy powstała jakakolwiek gra samochodowa, która nie wyszła na konsole.

Jesli dla Ciebie Live for Speed jest jakakolwiek gra to ja nie mam pytan ;). Czym wiec dla Ciebie jest gra w ktorej brany jest pod uwage rowniez wplyw ilosci paliwa w samochodzie czy miejsce gdzie siedzi kierowca? Fizyka jazdy w tej grze jest naprawde bardzo dobra. Mysle, ze w porownaniu do wspomnianego przez Ciebie GTR nie ma sie niczym wstydzic. Pewnie, gra nie posiada licencji, wiec auta tylko przypominaja prawdziwe, ale zapewniam Cie, ze satysfakcja z osiagniecia dobrego czasu tylnonapedowym samochodem jest ogromna - a i sam wyczyn na klawiaturze jest raczej malo realny, bo przy dodaniu za duzo gazu na zakrecie nie ma szans pozostac w zaplanowanym torze jazdy...
Planowane sa trzy czesci tej gry. Na razie ukazaly sie dwie...

Dnia 23.08.2006 o 15:58, Venom napisał:

Maluch Racera też nie ma na xboksie.

Prosze, nie porownuj tego czegos z akurat ta gra. M.R. to zdecydowanie nie ta liga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich gier na next geny, najbardziej czekam na Gran Turismo 5/Vision Gran Turismo/Gran Turismo 5. Ma być prawie 1000 samochodów (Co nie jest jakąś ogromną róznicą, bo w GT4 jest ponad 700), lepszy model jazdy (w GT4 i tak jest genialny ;]), a przede wszystkim, ma być to, co Forza Motorsport miała na pierwszym X''ie - zniszczenia. To brak zniszczeń najbardziej daje w oczy, podczas gry... Oczywiście, poprawione zostanie to, co zawsze jest poprawiane - dokladniejsze graficzne odwzorowanie tras, lepsze modele samochodów, więcej ustawień... I kolejna genialna ścieżka dźwiękowa ;] Gran Turismo 5 będzie hitem jeszcze zanim się pojawi, ze względu na legendę tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 09:31, Piotrek K. napisał:

Jesli dla Ciebie Live for Speed jest jakakolwiek gra to ja nie mam pytan ;).


Uno, rzeczywiście ten tytuł jest mi obcy, więc moim zamiarem nie jest krytykowanie go. Niestety ostatnio nie jestem do końca na bierząco z grami.

Dnia 24.08.2006 o 09:31, Piotrek K. napisał:

Prosze, nie porownuj tego czegos z akurat ta gra. M.R. to zdecydowanie nie ta liga ;-)


Nie porównuje tych gier. Domyślam się, ze LFS jest "troche" lepszy.Zmierzam do tego, że posiadacze konsol mogą jednak cieszyć się chyba większą różnorodnością tytułów samochodowcyh. Nie dość, że dostają (dostajemy;) większość znanych serii z PC (Colin, Toca, NFS) to jest sporo samochodowych konsolowych exclusive''wów (Grand Turismo, RallySport, Forza, Enthusia, Project Gotham Racing itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się