Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2008 o 23:04, skaybay napisał:

/ciach/


Z nazwy tego tematu powinniscie chyba wyrzucic "Wii" bo szczerze powiem w ogole sie nie znacie i gadacie ludziom głupoty. Wii ma wsteczna kompatybilnosc w 100% procentach wystarczy dokupic pada i karte pamieci (na allegro pad 20zł karta 15zł) A jeśli chodzi o podlaczenie do monitora to wystarczy, że znajdziesz coś tego typu http://www.computercasesandcables.com/ccc/CV-25120.html a dźwięk podłączysz do swoich głośników. Imho ps3 to tylko filmy i pare gier. Xbox to fajna konsola duzo gier (dobrych gier :) )film tak samo mozna tyle ze nie bluray, ale narazie blu ray jak nie masz full hd to po co to?? placic duzo kasy za cos z czego nie bedzie pozytku. Ps3 odpada xbox bardzo fajny (awaryjnosc to smieszna jest ja gram ciagle i jakos nic sie z moim xem nie dzieje tak samo u mojego kolegi jednego i drugiego :D kupisz falcona to ci sie nie zepsuje nie boj sie poza tym gwarancja jest wystarczajaca :p
Przejde do wii bo tutaj to ja doradzic umiem :D Wii uwielbiam je, stereotypy typu ze jest ono dla dzieci itd sa dla mnie smieszne. Wii ma bardzo duzo fajnych gier dodaj do tego gry z gamecuba i jest super + najlepsza konsola na imprezy. Mario kart, smash bros brawl, zelda, mario, metroid prime (trzy czesci ;p), resident evil 0, 1, 2, 3, 4, code veronica..... jednym słowem znajdziesz cos dla siebie ja tam zelde i mariana lubie a metroid prime to najlepsza gra w jaka gralem. Dodaj jeszcze to sterowanie i wii robi sie baaaardzo fajne...
Ja xboxa i wii stawiam na rowni mam obie konsole i gram na nich tyle samo jeszcze jak pomysle ile gier do przejscia to hohoh XD Te konsole sie idealnie uzupelniaja :P

Takze odradzam ps3 (ta konsola bedzie fajna ale za pare lat [IMHO!!] ) XBox jest fajny i wii tez kupno zalezy od ciebie.. Nie doradze ci ktora konsolke masz kupic xboxa czy wii bo obie sa swietne, ale xbox jest chyba troche bardziej uniwersalny..

Mam nadzieje ze pomoglem :D teraz mnie zjedza fanboye XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 14:22, Pawcio765 napisał:

> /ciach/
//ciach ciach

Dnia 18.08.2008 o 14:22, Pawcio765 napisał:

Imho ps3 to tylko filmy i pare gier.

Co rozumiesz człowieku przez słowo pare gier ?
Ja myśle ze pare to ja mam na półce a wciąż brakuje mi kasy na nowe...
Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 22:12, Łeber napisał:

Zapewne, aczkolwiek pewnie to się stanie gdy era PS2 się skończy, a kasę z gier na tą
konsolę dalej będą chcieli trzepać.


Odważny jesteś, naprawdę ;-)

Ryzykować stwierdzenie "gdy era PS2 się skończy" - ja bym tego raczej nie zrobił ;-) Powód jest prosty - ta konsola przez kolejne co najmniej 5 lat nadal będzie bardzo lubianym sprzętem, an którym wiele osób będzie grać. Owszem, gier na nią wychodzi co raz mniej, bo producenci przerzucają się na siódmą generację, ale mimo wszystko jej aktywność będzie długa. Tak samo jak to miało miejsce z kultowym już dziś, Szaraczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc :-)
Chyba skłonie się w kierunku Wii. Przy Metroidach spędziłem mnóstwo czasu w dzieciństwie (nie raz i nie dwa kończyłem z chęcią rzucenia czymś o ścianę ;-]). To w sumie kupa wspomnień. Ostatnio dorwałem się do M: Fusion i przesiedziałem całą noc a kiedy zdechł Metroid Omega a na ekranie pojawiły się kreditsy w głowie dopiero usłyszałem cichą myśl "ale przecież to jest takie brzydkie! jak możesz w to grać kiedy masz pod ręką Mass Effect i..." stłumiony momentalnie drugim "spieprzaj, nie znasz się" ;-] . Fajnie byłoby zobaczyć w jakim kierunku poszła seria, miałem obawy co do tego 3d, ale skoro się udało to jestem w siódmym niebie :-D

Za jakiś czas (3 miesiące/pół roku/rok/dekada - zależy jak pójdzie zbieranie funduszy) opiszę wrażenia i zgłoszę się pewnie z kupą nowych problemów a na razie
Niech Moc będzie z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii to w sumie idealne rozwiązanie dla kogoś kto oprócz tego gra na komputerze.
Masz dorby komputer, kupujesz gry na pc, a w te loozniejsze ( co nie znaczy prostrze ;D ) grasz sobie na Wii.
Ja, że mam słaby komputer kupiłem PS3 i wydawać pieniądze na gry zamierzam tylko na tej platformie.
Upgrade mam z głowy na długo bo przecież karty graficznej do Ps3 nie kupie nowej ;]
Tylko mnie Diablo 3 męczy, że na Ps3 nie pogram, dla tej gry bym nawet był skołonny upgrade zrobić :D
A jeśli chodzi o gry które obecnie wychodza na PC, a nie ma ich na Ps3 to nie mam co płakac bo kiedyś właśnie sie kupi nowego kompa to te co teraz są nowościami bedą po 20 zł i sobie szybko braki nadrobie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :P Ale w sumie może tak być, to nie głupi pomysł, chociaż gdy skończy się era PS2 to pewnie PS4 wyjdzie... cóż w takim razie nasze szanse na patcha ze wsteczną kompatybilnością zmalały do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki. :P Ale w sumie może tak być, to nie głupi pomysł, chociaż gdy skończy się era
> PS2 to pewnie PS4 wyjdzie... cóż w takim razie nasze szanse na patcha ze wsteczną kompatybilnością
> zmalały do zera.

W tej chwili sytuacja wygląda tak, że po prostu dla Sony byłoby nieopłacalne wypuszczenie nowego firmware, który włączyłby emulację gier z Playstation 2 na Playstation 3 w wersji 40GB. PS2 nadal sprzedaje się znakomicie, są tworzone nowe bundle-packi, a firma nadal klepie pieniążki na tej konsoli. Myślę, że gdy sprzedaż spadnie (co raz więcej osób będzie kupować PS3) to wtedy możemy spodziewać się tego patcha. Data jesień tego roku jest realna, chciałbym aby się tak stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się era PS2 jeszcze długo się nie skończy. Znam jeszcze zapalonych graczy dla których PS1 jest dalej świetną konsola do zabawy :P. Sama grafika prawdziwych graczy nie przekona do nowego wydatku (mnie przekonała ^^).

Co do emulacji PS2 na PS3 to uważam, że Sony nie udusi kury znoszącej jeszcze spore złote jaja :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie PS2 bedzie jeszcze minimum 5 lat dobra konsola sam prowadze sklepik z kuzynem i zainteresowanie PS2 jest dalej ogromne a nawet bardzo czesto ludzie kupuja gry na psx zreszta moja ulubiona konsole na ktorej dalej gram :PP a jesli chodzi o Wii to wedlug mnie jest to idealna kosnola dla ludzi ktorych albo znudzila super grafika i szukaja czegos nowego albo poprostu kochaja Nitendo i gry z ta firma zwiazane. Jeśli chodzi o mnie to grałem na wszystkich nowych konsolach i najbardziej mnie wciagnela gra na Wii bo od nowych gier to mam peceta a zadna konsola (nie liczac jeszcze mało wykorzystanego w Ps3 pada sixaxis) nie ma możliwości tak interaktywnej gry no i Wii według mnie jest też konsola taka hmm rodzinna bo nawet mama (mowiac mama mam na mysli moja ktora gier nie lubi) napewno pogra w takie gry a przynajmniej o wiele łatwiej bedzie wciagnac w cos co nie tylko wymaga patrzenia w ekran ale i ruchu przez co napewno jest i weselej


Ps sorki jeśli sie troche pogmatwalem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 lat na pewno nie, góra ze 2 i pół może. Gry już powoli przestają produkować na tą konsole, wyjątkiem jest EA, które produkuje gry na wszystko co szumi i buczy... Ale trzeba przyznać, że Ps2 nadal trzyma wysoki poziom, tylko patrzeć aż PS3 równie dobrze się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale niestety wiekszosc z tego ma tez Xbox no jedyna nadzieja w tym ze sony wypusci gry tylko na blue rayu bo xbox go nie ma dopiero ta nowa konsola microsoftu ma go wprowadzic. Niestety przynajmniej dla mnie bo wole Sony od Microsoftu ;)) chocby z tego wzgledu ze pad z xboxa mi nie odpowiada, ech gdyby jeszcze sony robilo takie galki na microsoft ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej siemanko .Czy ma ktoś już nowy nr PE ? Mógłby wrzucić zajawkę nr ,co warto przeczytać ,jakieś ciekawe artykuły ,lub recenzje ? Nie dostaje już maila od Fenixa z zapowiedzią numeru a nie chcę mi sie iść do sklepu samemu sprawdzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem. Warto poczytać o SC, recka Too Human jest, Plakaty (0.o) z GTAIV, MGS4, GOW2, generalnie numer warty uwagi. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 19:38, Meykan napisał:

http://www.giery.eu/news/zabezpieczenia-playstation-3-z%C5%82amane-dzia%C5%82aj%C4%8
5-gry-z-backup%C3%B3w-10893

Oby to był Fake. Jeśli to prawda to Sony będzie miał poważny problem.


Hm, ten filmik i inne tego autora krążą po sieci już od kilku dni ;-)

Wszystkie to jeden wielki fake, a głupia plaga piractwa (zwłaszcza w Polsce) robi sobie już z tego nadzieję. Jestem przekonany, że jest to fałszywka. Sam pragnę, by PS3 zostało jak najpóźniej złamane - najlepiej byłoby, gdyby w ogóle, ale to raczej niestety nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 19:46, master matrox napisał:

> http://www.giery.eu/news/zabezpieczenia-playstation-3-z%C5%82amane-dzia%C5%82aj%C4%8

> 5-gry-z-backup%C3%B3w-10893
>
> Oby to był Fake. Jeśli to prawda to Sony będzie miał poważny problem.

Hm, ten filmik i inne tego autora krążą po sieci już od kilku dni ;-)

Wszystkie to jeden wielki fake, a głupia plaga piractwa (zwłaszcza w Polsce) robi sobie
już z tego nadzieję. Jestem przekonany, że jest to fałszywka. Sam pragnę, by PS3 zostało
jak najpóźniej złamane - najlepiej byłoby, gdyby w ogóle, ale to raczej niestety nie
możliwe.

Niestety :(
Ale Ps3 jest naprawde świetnie zabezpieczone i tak prędko to nie nastąpi imo . Oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się