Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2008 o 22:32, evilADM napisał:

To chyba nie słyszałeś pracy konsoli z maja 2008 r.>

Mam konsolę ze stycznia i szumi jak startująca rakieta, a komp jest kilka razy cichszy, a wcale go nie montowałem z myślą o ciszy:)

Edit: a to od maja są cichsze wersje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dla was takie pyatnie gdyz zamierzam kupić sobie nową konsole Ps3 , i pewiem mój kumpel który ma taką konsole w wersji 40 Gb , bardzo mocno mi odradza abym nie kupował sobie wersji 60 gb i tu jego argumenty ,, po co ci tyle pamięci niebierz 60 gB bo szybko sie przegrzewają itp. Czy to prawda moze ktoś pomóc mi w tym wyborze .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 22:55, Jacobek92 napisał:

A ja mam dla was takie pyatnie gdyz zamierzam kupić sobie nową konsole Ps3 , i pewiem
mój kumpel który ma taką konsole w wersji 40 Gb , bardzo mocno mi odradza abym nie kupował
sobie wersji 60 gb i tu jego argumenty ,, po co ci tyle pamięci niebierz 60 gB bo szybko
sie przegrzewają itp. Czy to prawda moze ktoś pomóc mi w tym wyborze .. :)


Wersja 60 GB lepiej wspiera stare gry z PS2 (to znaczy, w ogóle wspiera, bo 40GB chyba wcale tego nie robi...). Poza tym pojemności dysku nigdy za wiele :) A co do grzania - nie ma różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 22:55, Jacobek92 napisał:

ciach

PS3 w wersji 60gb jest już trudno dostępna i dużo droższa(2,5k). Co do przegrzewania. to kumpel gada głupoty. No i różnica między 60gb a 40gb jest to że wersja większa ma kompatybilność wsteczna i tylko ona ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 23:14, PSAT Darth Stan napisał:

> ciach
PS3 w wersji 60gb jest już trudno dostępna i dużo droższa(2,5k). Co do przegrzewania.
to kumpel gada głupoty. No i różnica między 60gb a 40gb jest to że wersja większa ma
kompatybilność wsteczna i tylko ona ma.


Akurat jego kolega sie nie myli. Z nieznanych bliżej powodów 40GB wersje PS3 padają dużo częściej niż 60GB. Zreszta wystarczy przejrzeć ten topic http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=51536&st=900&start=900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 23:20, shinian napisał:

Akurat jego kolega sie nie myli. Z nieznanych bliżej powodów 40GB wersje PS3 padają dużo
częściej niż 60GB. Zreszta wystarczy przejrzeć ten topic http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=51536&st=900&start=900


Po pierwsze kolega mu gada na odwrót, po drugie nie przeczytam se topicu, bo nie jestem zarejestrowany. Po trzecie znam sporo osób które maja 40gb i nikomu jeszcze nie padała. Po czwarte mam xklocka, który już 3x się zjebał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 23:26, PSAT Darth Stan napisał:

po drugie nie przeczytam se topicu, bo nie jestem
zarejestrowany.


Post z przedostatniej strony:

[quote name=''Ilona1973'' date=''18 07 2008, 21:51'' post=''1571106'']
[quote name=''webster8'' post=''1571077'' date=''18 07 2008, 21:30'']Panowie konsolka padla i jest po gwarancji...wlaczam ja i jest zielone swiatelko,nagle pomaranczowe i po chwili zaczyna mrugac czerwone..to na pewmo nie naped...obstawiam ze to zasilacz..Mozna gdziez to dostac??jakie koszta..mial ktyos taki problem???..ebay lub cos takiego....dzieki za pomoc[/quote]

Ja miałam taki problem i nie wiąże się to z zasilaczem.
Problem ten opisywałam kilkanaście postów temu. To prawdopodobnie totalny zgon twojej PS3.
Martwi mnie,że coraz więcej konsol pada tuż po gwarancji... Mi do końca pozostało jakieś 7 miesięcy i mam na uwadze żeby tuż przed końcem coś popsuć ;)
Wtedy pogram kolejny rok ;)

Pozostaje mi tylko współczuć. Mam już trzecią konsolę PS3 i zwyczajnie Cię rozumiem.
[/quote]


>Po trzecie znam sporo osób które maja 40gb i nikomu jeszcze nie padała.

Też znam sporo osób które maja 40GB i części z nich konsole siadły. Najfelerniejsze wydają się partie z listopada i grudnia 2k7

Dnia 22.08.2008 o 23:26, PSAT Darth Stan napisał:

Po czwarte mam xklocka, który już 3x się zjebał.


A co to ma do rzeczy? btw: mój padł tylko 2 razy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 23:34, shinian napisał:

Też znam sporo osób które maja 40GB i części z nich konsole siadły. Najfelerniejsze wydają
się partie z listopada i grudnia 2k7

Hmmm...nawet nie wiem jaka mam partie....ale konsole kupiłem nie dawno więc...

Dnia 22.08.2008 o 23:34, shinian napisał:

A co to ma do rzeczy? btw: mój padł tylko 2 razy xD

To że to jest dopiero padająca konsola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 23:14, PSAT Darth Stan napisał:

> ciach
PS3 w wersji 60gb jest już trudno dostępna i dużo droższa(2,5k). Co do przegrzewania.
to kumpel gada głupoty. No i różnica między 60gb a 40gb jest to że wersja większa ma
kompatybilność wsteczna i tylko ona ma.

Mylisz się.
Ja mam Ps3 80 Gb i odpalałem gry zarówno z Ps2 jak i PsONE.
Konsola zakupiona w Usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 00:01, krak2610 napisał:

Mylisz się.
Ja mam Ps3 80 Gb i odpalałem gry zarówno z Ps2 jak i PsONE.
Konsola zakupiona w Usa

Ja tu mowie o konsolach dostępnych na polskim rynku. Ale z tego co wiem na rynku europejskim tylko 60gb będzie miała wsteczna, nawet po debiucie 80gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak. Bo moja (maj 2008), jak już napisałem, jest bardzo cicha. Przez cały sierpień grałem bez głośników i nigdy hałas mi nie przeszkadzał. Chyba WorldWar3PL już kiedyś wspomniał, że przyczyną tego może być montowanie innych napędów w nowszych konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 22:55, Jacobek92 napisał:

A ja mam dla was takie pyatnie gdyz zamierzam kupić sobie nową konsole Ps3 , i pewiem
mój kumpel który ma taką konsole w wersji 40 Gb , bardzo mocno mi odradza abym nie kupował
sobie wersji 60 gb i tu jego argumenty ,, po co ci tyle pamięci niebierz 60 gB bo szybko
sie przegrzewają itp. Czy to prawda moze ktoś pomóc mi w tym wyborze .. :)


W tej chwili wersja 60GB jest praktycznie niedostępna. W zeszłym roku była już wycofywana ze sprzedaży, na rzecz modelu 40GB. Pozostaje Allegro i konsole używane, nówki 60GB już prawie w ogóle nie idzie dostać. Na Twoim miejscu poczekałbym na model 80GB, który debiutuje w tym miesiącu, albo na 160GB, który wychodzi na przełomie październik / listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 22:32, evilADM napisał:

To chyba nie słyszałeś pracy konsoli z maja 2008 r. Nawet gdy płyta jest w napędzie hałas
jest mniejszy od mojego PC (a mam kartę graficzną z radiatorem)


Obawiam się zakupić głośnej wersji.

Dnia 22.08.2008 o 22:32, evilADM napisał:

Też kiedyś myślałem, że multiplayer jest zbędny. Teraz wiem jaka to frajda grać przez
sieć na xboxie. Jeśli nie grałeś- polecam. Chociaż sprawdz jakie to uczucie.


Hej, hej :). Pisałem, że dla wielu multiplayer jest zbędny, ale ja się do nich nie zaliczam ;). Zamiast Xboksa 360 kupuję komputer, między innymi dlatego, że chciałbym godziwie pograć w multi CoD4/CoD5. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2008 o 08:55, Dincooo napisał:

Obawiam się zakupić głośnej wersji.


W pudełku od Xbox''a 360 masz takie okienko przez które możesz sprawdzić datę produkcji. Pozatym w jesiennej aktualizacji dodadzą możliwość instalowania gier na dysku! To będzie świetne! Zainstaluje sobie Halo 3 i będe mógł grać na multi w ciszy :-)/

Dnia 23.08.2008 o 08:55, Dincooo napisał:


Hej, hej :). Pisałem, że dla wielu multiplayer jest zbędny, ale ja się do nich nie zaliczam
;). Zamiast Xboksa 360 kupuję komputer, między innymi dlatego, że chciałbym godziwie
pograć w multi CoD4/CoD5. :>


Jak chciałbys godziwie pograć w te gry na multi to najlepszym wyborem jest jednam Trzysta-sześćdziesiątka. Między innymi dlatego bo każdy gracz ma ten sam sprzęt, więc nie zdarza się sysuacja że komuś gra się tnie, a ty widzisz jego postać "teleportującą" się z miejsca na miejsce :-/. Pozatym o wiele lepiej zrealizowano zarządzanie znajomymi z gry (xbox''owa friendlista). Żaden X-fire nie może się do tego równać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam w 100 % słowa roba300i. Kiedy jeszcze nie miałem Xboxa spędziłem długie godziny grając w multi CoD 4. Zabawa na PC jest przednia, ale dopiero na konsoli widać i czuć sens multiplayera. Nie ma wyboru serwera z listy, po prostu- włączasz multiplayer i konsola podłącza się automatycznie do serwera gdzie rozgrywany jest jakiś mecz. Każdy ma takie same szanse (pad), nie jak w przypadku PC, gdzie jedna osoba może mieć myszkę powiedzmy 800dpi za 20 zł, a druga 2500dpi za 150 zł. Do tego jeśli posiadam taką samą grę jak mój znajomy, a on gra przez sieć, mogę w każdej chwili podłączyć się pod ten sam serwer i grać z nim. To na prawdę wygone rozwiązanie. Do tego system komunikacji głosowej w trakcie gry (poza nią też) jest świetny i nie powoduje żadnych lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 11:51, Jacobek92 napisał:

Master matrox - A wiesz może ile będzie kosztowała wersja 160 Gb .. :)


450 euro. W tym dostaniemy aż 70euro na zakupy w PS Store! Nie wiadomo jak to się przełoży na polskie realia...

EvilADAM (Adasko D z XBL) no to łykaj Halo 3 i ruszajmy na slayer'a z energy sword'ami (chyba najwięcej "fun-u" jest w tym trybie). :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 11:56, rob300i napisał:

> Master matrox - A wiesz może ile będzie kosztowała wersja 160 Gb .. :)

450 euro. W tym dostaniemy aż 70euro na zakupy w PS Store! Nie wiadomo jak to się przełoży
na polskie realia...

EvilADAM (Adasko D z XBL) no to łykaj Halo 3 i ruszajmy na slayer''a z energy sword''ami
(chyba najwięcej "fun-u" jest w tym trybie). :-)



dzięki wielkie ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się