Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2008 o 19:52, rob300i napisał:

> Słuchajcie za 1 miesiąc albo 1,5 kupuje PS3 oraz kino domowe ale to już ojciec kupuje

> dla siebie a mi konsolke . I tu zwracam się z pytaniem czy mógłbym podłączyć głosniki

> od kina do Ps3 , jesli tak to jak oraz co musze dodatkowo kupić aby muć to zrobić
(kable
> itp złączki oraz inne ), poprostu chce aby podaczas gry były fajne efekty , Z góry
dziękuje
> :)

Poprostu kup amplituner razem z kinem domowym. Inaczej będzie ciężko osiągnąć 5,1 (musiałbyś
mieć głośniki typu Logitech Z-5500, z sprzętowym dekoderem Dolby Pro Logic II). Pozatym
jeśli konsola ma stać w pokoju dziennym to stanowczo to odradzam (no chyba że rodzina
lubi pograć w multi na split-screenie :-)). Mi tez zdawało się przed zakupem konsoli
że pogram sobie rano, albo wczesnym popołudniem, ale w multi ludzie z polski grają głównie
po 20, więc TV musisz mieć osobny. Acha, i obowiązkowo musi to być HDTV. Gdy kupiłem
GoW to miałem jeszcze TV CRT, spodziewał się super grafy, a to co zobaczyłem, to była
po prostu "fajna" grafa. Po kupnie porządnego HDTV obraz dopiero zwalił mnie z nóg.

A najlepsze było to że podczas jednej ze scenek wpadła do mnie starsza. Akurat oglądałem
cut-scenke więc pada miałem odłożonego, po filmiku chwiciłem za pada i zacząłem grać
a Mama: "myślałam że to film!".


no pS3 będzie stał w salonie a tam mam telewizor 42 cal Samsunga Plazme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 21:03, Rumcajs52 napisał:

>
A u mnie w komputerze buczy Raedon 9550... pobijesz mnie? ;D
50'' to by się u mnie nie zmieściło ;D Ale obraz normalny, nie HD pewnie słabo wygląda?


Wygląda nieźle (głównie dlatego że na plazmie nie widać tak tych pixeli. Obraz SD jest tylko bardziej rozmyty i dużo mniej ostry). Ale HD to po prostu bajka...

Meykan - tylko wiesz o tym że telewizja satelitarna HD nadaje tylko 720p? Czyli na TV z 1080p będzię odrobinkę nieostry, ale to nic w porównaniu do SD. A w końcu i tak większość gier na PS3 to tylko 720p...

Pozatym niestety nadal ok. 10 kanałów w HD to max u polskich operatorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się wypowiedzieć o Ghost Recon Advanced Warfighter ? Używki na Allegro chodzą po 40zł więc warto się zainteresować tym squad tactical based shooterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w takiej nadaje? Szkoda więc będę musiał zadowolić się grami.

Większość 720p?Ale chyba z tych większych produkcji np. Uncharted, GTA IV, Metal Gear Solid 4 itp. to chyba jest 1080p??

Chociaż będę musiał i tak sprawdzić. To teraz będę uważnie kupował bo będę chciał grać w dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 22:09, Meykan napisał:

Tylko w takiej nadaje? Szkoda więc będę musiał zadowolić się grami.

Większość 720p?Ale chyba z tych większych produkcji np. Uncharted, GTA IV, Metal Gear
Solid 4 itp. to chyba jest 1080p??


GTA IV działa w 630p :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech to na HYPERZE kłamali o Uncharted.

Bo mówili że o super jakości będą mogli się przekonać tylko i wyłącznie posiadacze Telewizorów HD bo gra działa najlepiej w rozdzielczości 1080p. Ech ten HYPER.
No i szkoda mi MGS4 :(

jackass - Że co? o lol to ja widzę że odpalanie niektórych gier w HD nie ma sensu odpalać bo i tak nie będzie tej super jakości.

No cóż dzięki wam za info. Dzisiaj się naprawdę dużo dowiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 22:37, Meykan napisał:

jackass - Że co? o lol to ja widzę że odpalanie niektórych gier w HD nie ma sensu
odpalać bo i tak nie będzie tej super jakości.

720p to dalej bajeczna jakość obrazu.Niedługo napewno pojawią się gry działające w 1080i np GT5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę jak siedzisz ze 2 metry przed TV czy to z 720p czy to z 1080p to nie widać różnicy, a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 22:37, Meykan napisał:

Ech to na HYPERZE kłamali o Uncharted.

Bo mówili że o super jakości będą mogli się przekonać tylko i wyłącznie posiadacze Telewizorów
HD bo gra działa najlepiej w rozdzielczości 1080p. Ech ten HYPER.
No i szkoda mi MGS4 :(


nie kłamali... bo nie powiedzieli, że ta gra działa w 1080p, tylko że będzie na takim TV najlepiej wyglądać i mieli racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie widąc róznicy ( a widac ) to ja się bedę musiał zadowolić jakimś monitorkiem.
Tzn kasy na dobry telewzior nie starczy a monitor tak czy siak by się przydał.
Poleci mi ktoś jakis monitor pod Ps3 ( wejscie HDMI oczywiście : ON, jak największy :D , nie ważna jakas firma byle nie No Name bo gówna nie kupie taki juz jestem :( ) no i mam wydania do 1500 zł.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupować gry na PS3 w Anglii, a konkretnie w Londynie? Bo w połowie września mam klasową wycieczkę do tego miasta i tak się zastanawiam czy by mi się nie opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 00:41, 4YoU napisał:

Czy opłaca się kupować gry na PS3 w Anglii, a konkretnie w Londynie? Bo w połowie września
mam klasową wycieczkę do tego miasta i tak się zastanawiam czy by mi się nie opłaciło.


Funt stoi nisko więc chyba warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 00:41, 4YoU napisał:

Czy opłaca się kupować gry na PS3 w Anglii, a konkretnie w Londynie? Bo w połowie września
mam klasową wycieczkę do tego miasta i tak się zastanawiam czy by mi się nie opłaciło.


Tam konsola kosztuje ok. 180 funtów. Funt stoi ok. 4,15 zł. Czyli: 180 x 4,15zł = 747 zł
Więc warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 01:29, Tal441 napisał:

Tam konsola kosztuje ok. 180 funtów. Funt stoi ok. 4,15 zł. Czyli: 180 x 4,15zł = 747

Więc warto :)


On mówił o GRACH. :) A cena sugerowana na przykład MGS4 w Anglii to £49.99. W Polsce chyba 199zł. Więc może warto, ale tylko przy jakichś promocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 00:41, 4YoU napisał:

Czy opłaca się kupować gry na PS3 w Anglii, a konkretnie w Londynie? Bo w połowie września
mam klasową wycieczkę do tego miasta i tak się zastanawiam czy by mi się nie opłaciło.



Opłaca się, ale głównie jakieś gry starsze, lub użyki. Stare gry można kupić nawet za 10funtów a używki kupić za jakieś 20 funtów (ale z jakichś w miarę nowym gier).

Ale IMO, nie lepiej kupić na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 10:41, SerVius napisał:

Mam takie pytanie kupiłem kabel vga i
nie wiem do czego jest ten przełącznik z boku ?

Przełączasz się między sygnałami HDMI i SD

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 10:41, SerVius napisał:

Mam takie pytanie kupiłem kabel vga i
nie wiem do czego jest ten przełącznik z boku ?

Owy przełącznik odpowiedzialny jest za przystosowanie konsoli do HDTV lub TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się