Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Bardzo możliwe z eto zasilacz,bo lampa sie świeciła na czerwono,a on siedzi w ciasnocie pod biurkiem,jeszcze zatyka go subwoofer.A na Tubie niema żadnych filmików o RoD na których zasilacz świeci na czerwono.A poza tym kiedy poszedłem szukać nr brat odłączył zasilacz z prądu i później po włączeniu było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sciąga się przedi panel? Bo chciałbym zmienić mój na inny, a znając moją siłę i szczęście booję sięsam kombinować. Plastik w moich ręcach kończy zazwyczaj marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:36, bartek_kawa napisał:

> 1. W najnowszej ofercie mediamarktu (od 29 sierpnia) znajduje sie Playstation
3 za 1099
> zl, jest to wersja 40GB bez zadnych gier w srodku - czy to sie oplaca poniewaz nie
wiem
> czy kupic Ps3 czy Xbox360?
Zauważ, ze Xbox 360 też staniał w MM. Za tą cenę opłaca się kupić PS3, ale Xboxa 360
(za 777,-) już nie. Obie konsole staniały w związku z wprowadzeniem modeli z większymi
dyskami. Dysk w PS3 możesz sobie wymienić, w Xboxie już nie.

> 2. Jesli najpozniej na tegoroczna gwiazdke kupilbym Xbox360 to na jak dlugo on mi
wystarczy,
> mam tu na mysli czy juz cos wiadomo o jego nastepcy? Zeby nie bylo tak ze kupie
a za
> rok wyjdzie nowy xbox i nici z nowych gier.
Nowe gry będą wychodzić przez spory czas no i masz bagaż kilku ostatnich miesięcy konsoli.
Jeżeli wychodziła by kolejna generacja konsol to raczej w miarę równocześnie.

> 3. Jak wyglada sytuacja z nastepca PS3? Czy juz cos wiadomo kiedy wyjdzie?
Nic, a nic nie wiadomo

> 4. Czy na dysk twardy od Ps3 mozna zgrywac mp3 z pendrive''a lub mp3 playera? Bo
w xboxie
> to niestety nie mozna:-(
Z tego co wiem można.

> 5. Czy Tekken 6 wyjdzie na Xbox360?
Nie. Ale tak samo mówiono o FFXIII na Xboxa

> 6. Na wczesniejszych stronach forum przeczytalem ze Blu-Ray w Ps3 jest slaby, wolny
i
> nie jest to na razie zadna rewolucja, czy jest to prawda? W przyszlosci gdybym mial
Ps3
> to chcialbym ta konsole rowniez wykorzystac jako odtwarzacz Blu-Ray.
BD to jest rewolucja. Więcej danych, taki MGS4 nie zmieściłby się za jednym DVD, gdyby
miał wyjść na Xboxa. Jeżeli masz telewizor HD i zależy ci na filmach, PS3 może być niezłym
wyborem - odtwarzacz filmów HD i konsola nowej generacji w jednym.

> Za wszystkie odpowiedzi kazdemu serdecznie dziekuje:-)
Pozdrawiam


Znowu super profesjonalna odpowiedz w tym temacie
Co do 1 pytania... opłaca się poniewaz ps3 jest normalnie droższe... i co najlepsze w "xie nie mozna wymieniac dyskow".... hahahaha oczywiscie ze mozna!!!
2. na długo.... xbox ma w tej chwili najwiecej dobrych gier..... i beda jeszcze wychodzic przeciez
4. Na dysk twardy w xboxie mozna zrzucac muzyke...

Co do reszty sie zgodze.... wydaje mi sie ze jesli ktos odpowiada na takie pytania to powinien miec swiadomosc i dowody na to co mowi.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem bardzo często, kiedy konsolę dotyka RoD, lampka na zasilaczu świeci się na czerwono.
Spodziewaj się coraz częstszych kręgów śmierci. Każdy kolejny może być tym, po którym X360 już się nie włączy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 14:45, Pawcio765 napisał:

"xie nie mozna wymieniac dyskow".... hahahaha oczywiscie ze mozna!!!


Tylko za jaką cenę!

Dnia 27.08.2008 o 14:45, Pawcio765 napisał:

2. na długo.... xbox ma w tej chwili najwiecej dobrych gier..... i beda jeszcze wychodzic
przeciez


A na PS3 nie ma dobrych gier? W wszystkie gry nie pograsz. O ja zapomniałem, Xboxa się przerabia, tak to można mieć wszystkie gry :) Pewnie sam się stosujesz się do tych technik lub będziesz się stosował. No, bo przecież X360 ma tyle dobrych gier, żal nie zagrać. Co nie?

Dnia 27.08.2008 o 14:45, Pawcio765 napisał:

4. Na dysk twardy w xboxie mozna zrzucac muzyke...


Tak, ale tylko z płyt audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 15:15, Kurammi napisał:

Tak, ale tylko z płyt audio.


No przecież jak się kupuję oryginalne płyty, to one są na płytach audio! No chyba że ściągasz MP3 z internetu, bo przecież tyle fajnej muzyki jest, żal nie zagrać. Co nie?

:>

Spokojnie, to że ktoś piszę że jego zdaniem na którąś konsolę są lepsze gry, to nie znaczy że od razu ma przerobioną konsolę i sobie wszystkie gry ściąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie niedawno kupiłem sobie xbox 360 arcade i dostałem
w zestawie gry arcade i jedna gra nie chce się włączyć wyskakuje mi komunikat
nie pamiętam dokładnie ale coś pal 60 nie wiem o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 15:22, Rumcajs52 napisał:

No przecież jak się kupuję oryginalne płyty, to one są na płytach audio! No chyba że
ściągasz MP3 z internetu, bo przecież tyle fajnej muzyki jest, żal nie zagrać. Co nie?


O ITunes to nie słyszałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nie mów że potraktowałeś mój post serio :P
Chodzi mi po prostu o to że jak ktoś mówi że na konsolę A jest więcej dobrych gier(z czym można się zgadzać albo nie) to nie znaczy od razu że on ściąga piraty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i nieprofesjonalna, ale za to z interpunkcją, ogonkami i stosowaniem dużych liter...

Dnia 27.08.2008 o 14:45, Pawcio765 napisał:

Co do 1 pytania... opłaca się poniewaz ps3 jest normalnie droższe... i co najlepsze w
"xie nie mozna wymieniac dyskow".... hahahaha oczywiscie ze mozna!!!

Cena i dostępność tych dysków. W PS3 masz zwykłe dyski laptopowe, które dostaniesz w byle internetowym sklepie z notebookami. No i banalnie prosty backup. W Xboxie 360 potrzebujesz "specjalnego" kabelka, bo Microsoft raczył wynaleźć własne gniazdo.

Dnia 27.08.2008 o 14:45, Pawcio765 napisał:

2. na długo.... xbox ma w tej chwili najwiecej dobrych gier..... i beda jeszcze wychodzic
przeciez

A co ja napisałem?

Dnia 27.08.2008 o 14:45, Pawcio765 napisał:

4. Na dysk twardy w xboxie mozna zrzucac muzyke...

Kolega pytał się o mp3 playery i pendrivy. Nie o CDAudio

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, wkurzają mnie osoby, które mówią, że Xbox 360 jest lepszy od Playstation 3.
I jedna i druga konsola ma wady i zalety, jedna jest droższa a druga tańsza. A pozatym po co się kłócić, która konsola jest lepsza jka obydwie są na bardzo wysokim poziomie. To gracz daje sobie wymagania na jakiej konsoli chciałby grać. Prawdziwy znawca konsol może przyznać się do wszystkich i uznać wyższość różnych konsol.
Moim zdaniem PS3 i X360 są na bardzo wysokim poziomie ale różnią je jedynie bardzo małe różnice. Jedyną wielką różnicą jest Blu-Ray i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym proponował zabronić dyskusji na temat, co lepsze Ps3 czy Xbox 360 i konsekwętnie karał za rozmawianie na ten temat.
Przecież taka dyskusja nie ma sęsu!
Co jest lepsze gruszka czy jablko ?
Co jest lepsze drapanie się po głowie czy stukanie w głowe?
Ja mam Ps3, brakuje mi kilku tytułow z X`a ale gdybym miał Xboxa brakowało by mi tytułow z Ps3.
I co poradze ? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 15:15, Kurammi napisał:

A na PS3 nie ma dobrych gier? W wszystkie gry nie pograsz. O ja zapomniałem, Xboxa się
przerabia, tak to można mieć wszystkie gry :) Pewnie sam się stosujesz się do tych technik
lub będziesz się stosował. No, bo przecież X360 ma tyle dobrych gier, żal nie zagrać.
Co nie?


oj znam osobę, która na X360 ma kolekcję większą niż moja cała (PC i X360) i gra we wszystkie "dobre gry". I oczywiście wszystko to, to oryginały. Więc zdanie "w wszystkie gry nie pograsz" nie jest do końca prawdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:59, FerraEnzo napisał:

Bardzo możliwe z eto zasilacz,bo lampa sie świeciła na czerwono,a on siedzi w ciasnocie
pod biurkiem,jeszcze zatyka go subwoofer.A na Tubie niema żadnych filmików o RoD na których
zasilacz świeci na czerwono.A poza tym kiedy poszedłem szukać nr brat odłączył zasilacz
z prądu i później po włączeniu było ok.


Ale RRoD oznaczała problem z konsolą. Kiedyś miałem taki rozkład, co oznaczają poszczególne sygnały wysyłane przez konsolę, i RRoD oznacza przegrzanie CPU.

Ja zasilacz miałem wtedy normalnie położony na ziemi. Było dość dużo miejsca wokół niego więc myślę że to nie on był przyczyną.

W każdym razie jeśli konsola ci się nie sypnie w ciągu miesiąca, to prawie na 100% był to fałszywa alarm jak u mnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mojej poprzedniej wypowiedzi to przepraszam jesli kogos uraziłem, ale mnie poniosło... ;p Takie samo wytłumaczenie mam do braku interpunkcji.. :D
@Kurammi czy ja napisałem gdzieś ze na ps3 nie ma gier?? czy ja napisałem ze xbox jest lepszy od ps3 albo na odwrót?? NIE! Na ps3 są dobre gry BA! MGS4 rules!
Ale to nie zmienia faktu że pod względem ilości dobrych gier to xbox wygrywa i nikt temu nie zaprzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś zainteresowany kupnem PS3 to w sklepie PSX Extreme mozna ją nabyc za 1239 zl. Wersja 40gb. Sorki, jeśli już ktoś to info podał wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 17:28, MC Black napisał:

Jeżeli ktoś zainteresowany kupnem PS3 to w sklepie PSX Extreme mozna ją nabyc za 1239
zl. Wersja 40gb. Sorki, jeśli już ktoś to info podał wczesniej


a w pewnym dużym sklepie jest jeszcze taniej, ale nie będę robił reklamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 17:35, syriusz.b napisał:

> Jeżeli ktoś zainteresowany kupnem PS3 to w sklepie PSX Extreme mozna ją nabyc za
1239
> zl. Wersja 40gb. Sorki, jeśli już ktoś to info podał wczesniej

a w pewnym dużym sklepie jest jeszcze taniej, ale nie będę robił reklamy :)


Chwilowa promocja ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 17:41, MC Black napisał:

Chwilowa promocja ? ;>


chwilowa :) imo teraz będzie 80gb to 40 będzie taniej, ja bym się jeszcze wstrzymał bo sądzę, że cena jeszcze pójdzie w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się