Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Nie wiem czy chcę z tym kombinować, ja mam tak że najpierw jest router, z routera switch który rozdziela na konsolę i kompa. A że wszystko dział idealnie, oprócz tego że nie mogę triala ściągnąć jednego, więc nie będę kombinował. Poza tym mam DN 3D na płytce z CDA ^^ Tylko chciałem zobaczyć jak to wygląda na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 11:27, destro177 napisał:

Nie wiem czy chcę z tym kombinować, ja mam tak że najpierw jest router, z routera switch
który rozdziela na konsolę i kompa. A że wszystko dział idealnie, oprócz tego że nie
mogę triala ściągnąć jednego, więc nie będę kombinował. Poza tym mam DN 3D na płytce
z CDA ^^ Tylko chciałem zobaczyć jak to wygląda na konsoli.

Wygląda tak samo .Nie ma co się bawić dla jednego triala .Lepiej ściągnij Castle Crashers i Braida ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może ktoś w jakiej cenie w Media Markt można kupić xboxa 360 60 gb i ps3 (chodzi mi o ten nowy zestaw 80 gb z dual shockiem 3, o ile dobrze pamiętam core pack czy coś takiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2008 o 15:12, Bratek196 napisał:


(this image here is an artists impression only)
WIęc to nie jest żaden oficjalny screen, tylko ktoś sobie po prostu coś takiego zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:16, Rumcajs52 napisał:


>
(this image here is an artists impression only)
WIęc to nie jest żaden oficjalny screen, tylko ktoś sobie po prostu coś takiego zrobił.


Eh jestem tworem polskiej edukacji, czyli uczę sięy rosyjskego i niemieckiego drogi kolego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:18, Bratek196 napisał:

>
> >
> (this image here is an artists impression only)
> WIęc to nie jest żaden oficjalny screen, tylko ktoś sobie po prostu coś takiego
zrobił.

Eh jestem tworem polskiej edukacji, czyli uczę sięy rosyjskego i niemieckiego drogi kolego...

A Google Translate to nie łaska użyć, tworze polskiej edukacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:11, mtij napisał:

Orientuje się może ktoś w jakiej cenie w Media Markt można kupić xboxa 360 60 gb

Po obniżce cen X360, kupiłem w MM Premium 60 GB za 899 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:16, balduran2 napisał:

> Orientuje się może ktoś w jakiej cenie w Media Markt można kupić xboxa 360 60 gb
Po obniżce cen X360, kupiłem w MM Premium 60 GB za 899 zł.

Aha, czyli po oficjalnej cenie...prawdę mówiąc myślałem ze w Media Markt spuszczą nieco z ceny, ale dzięki. Dobrze wiedzieć. Jakby komuś się obiła o uszy cena tej ps3 z ds3 to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio naszło mnie na przejrzenie ocen gier na Gamerankings.com i przeraziłem się. Włączyłem sobie 200 najlepiej ocenianych gier na X360, a w drugiej karcie 200 najlepiej ocenianych gier na PS3. Gier na PS3 ze średnią ocen powyżej 90 % jest "aż" pięć, natomiast na X360 jest trzy razy tyle. Mało tego, najniższa średnia ocen z tych 200 gier na PS3 to 34,5 %, a na X360 ok. 71 %. WTF? No nie wierzę, aż tak słabo jest z PS3? W czym tkwi sekret słabego poziomu większości gier na PS3? Nie wierzę, że konsola jest za słaba, nie wierzę jednak w to, że programiści nie mogą jeszcze opanować architektury tej maszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może branża się uparła dogryzać PS3 albo M$ podrzuca siano recenzentom? :) Też się nad tym zastanawiałem, nie mam PS3, ale nie wierzę, że jest aż tak źle z grami na tej platformie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:40, Szperacz Robson napisał:

Ostatnio naszło mnie na przejrzenie ocen gier na Gamerankings.com i przeraziłem się.
Włączyłem sobie 200 najlepiej ocenianych gier na X360, a w drugiej karcie 200 najlepiej
ocenianych gier na PS3. Gier na PS3 ze średnią ocen powyżej 90 % jest "aż" pięć, natomiast
na X360 jest trzy razy tyle. Mało tego, najniższa średnia ocen z tych 200 gier na PS3
to 34,5 %, a na X360 ok. 71 %. WTF? No nie wierzę, aż tak słabo jest z PS3? W czym tkwi
sekret słabego poziomu większości gier na PS3? Nie wierzę, że konsola jest za słaba,
nie wierzę jednak w to, że programiści nie mogą jeszcze opanować architektury tej maszynki.

Konsola jest krócej na rynku, więc jest na nią mniej gier, a że mnie gier mniej gier ocenionych powyżej 90 % :)
Proste. A zresztą co to za różnica skoro ostatnimi czasy 90 % gier to multiplatformowce?
Bez napinki tylko w moją strone proszę ogół. Na posty "Ps3 s#@k" nie odpowiadam, bo czasu mi szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Defakto zdarzają się słabe gry i to na każdej platformie, a teraz co raz częściej pokazują się "exluziwy" na PS3 niż na X360 i do tego większość gier jest na obu konsolach. No, ale żeby 34,5% średnia ocen, coś nie teges raczej. Ktoś bez węża w kieszeni maczał w tym palce. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:44, destro177 napisał:

Może branża się uparła dogryzać PS3 albo M$ podrzuca siano recenzentom? :)

Całkiem możliwe :P

Dnia 29.09.2008 o 20:44, destro177 napisał:

Też się nad tym zastanawiałem, nie mam PS3, ale nie wierzę, że jest aż tak źle z grami na tej platformie!

No właśnie, przecież na ten sprzęt wszyscy czekali z wywieszonymi jęzorami, to miał być megakiller, maszynka, która pozamiata wszystkie inne konsole. A tu się okazuje, że gry na tą platformę są średnie (poza kilkoma wyjątkami).

Łeber: Powaga, tu masz wyniki: http://www.gamerankings.com/itemrankings/simpleratings.asp zobacz 141 pozycję (notabene ostatnią) najlepszych gier na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:11, mtij napisał:

Orientuje się może ktoś w jakiej cenie w Media Markt można kupić xboxa 360 60 gb i ps3
(chodzi mi o ten nowy zestaw 80 gb z dual shockiem 3, o ile dobrze pamiętam core pack
czy coś takiego).

W Media Markt się nie opłaca!!! Ja kupiłem w sklepie za 1400 na Grabarach 40 w poznaniu a w media jest o 200 zł Drożnej co najmniej bo jak ostatni patrzyłem w M1 to kosztowało 1700zł 40 GB lepiej jedz do poznania i tam kup!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ale recenzenci też mają swoje gusta.

Na przykład słabo oceniany The Force Unleashed. Ale gracze to olali i się sprzedało już w 1,5 miliona egzemplarzach. Widać że jednak gra dobra.

A z grami na wyłączność tych obu konsol zapewne podobnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Orientuje się może ktoś w jakiej cenie w Media Markt można kupić xboxa 360 60 gb
> i ps3
> > (chodzi mi o ten nowy zestaw 80 gb z dual shockiem 3, o ile dobrze pamiętam core
> pack
> > czy coś takiego).
> W Media Markt się nie opłaca!!! Ja kupiłem w sklepie za 1400 na Grabarach 40 w poznaniu
> a w media jest o 200 zł Drożnej co najmniej bo jak ostatni patrzyłem w M1 to kosztowało
> 1700zł 40 GB lepiej jedz do poznania i tam kup!!!
1700 40gb? To to już raczej zbrodnia :P A ja gdzieś czytałem o jakiejś promocji ze niby w Media Markt taki właśnie zestaw za niewiele ponad 1000zł- czyli to bzdura? A z wycieczka do poznania może być problem ;>, zresztą jeszcze nie postanowiłem co kupie. Często zmieniam zdanie i nie mogę się zdecydować...;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem w Saturnie PS3 80GB + Dual Shock 3 + 4 gry za 1499zł.
Niby że 4 gry ale takie jakieś cienkie były.

Ale to i tak była promocja do wyczerpania zapasów.

Chociaż jak chcesz możesz poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się