Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Pytałem niedawno jak wygląda sprawa z podłączeniem xboxa do monitora i głośników, domyślam się ze do ps3 również jest potrzebny VGA ;>, tak? Tylko jaki trzeba wybrać? Tak pytam bo po prostu jestem kompletnie zielony w temacie konsol, to będzie moja pierwsza a w dodatku nie potrafię się na żadną zdecydować (pewnie jeszcze parę takich pytań do was skieruję, liczcie na jeszcze bardziej banalne). Jakbym komuś miał przypomnieć mój "sprzęt" to dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Gearsy pękły .Dzień po tym jak je dostałem ^^ .Naprawdę fajna gra ,nie spodziewałem się ,bo nie byłem na nią szczególnie najarany ,ale okazyjnie kupiłem .Polecam każdemu .Grafika miażdży nawet dzisiaj ,2 lata po premierze gry .Niesamowity engine .Szukam teraz chętnych do co-opa po Live .Może nie na Insane ,bo mogę trochę lamić ,ale na Hardcore z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 20:36, Vytrix napisał:

Insane, Insane, Insane! :D Nawet jak będziesz lamić to nie szkodzi, poradzimy sobie ;)
Tylko potrzebuje kody 48h ;P


Bojan i zabawa w boga xD Mwehehe (szyderczy śmiech) :P Pisz do mnie, to ci dam - zostało mi 14 kodów. 4 sobie zostawię. Kupiłem teraz X360 Arcade, więc będę miał 1 miesiąc Golda za friko, ale potem trza będzie wpisać kodziki, żeby pograć ;]

@jackass, Gyrosy w co-opie na Insane to pryszcz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 20:36, Vytrix napisał:

Insane, Insane, Insane! :D Nawet jak będziesz lamić to nie szkodzi, poradzimy sobie ;)
Tylko potrzebuje kody 48h ;P

Kup Golda ,w 48h możemy nie przerobić całej kampanii ,tymbardziej na Insane .Szykuj się na weekend ,może coś poświrujemy .Potem będę musiał Bojana prosić o kod ,albo w Golda zainwestuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:27, jackass napisał:

> Insane, Insane, Insane! :D Nawet jak będziesz lamić to nie szkodzi, poradzimy sobie
;)
> Tylko potrzebuje kody 48h ;P
Kup Golda ,w 48h możemy nie przerobić całej kampanii ,tymbardziej na Insane .Szykuj się
na weekend ,może coś poświrujemy .Potem będę musiał Bojana prosić o kod ,albo w Golda
zainwestuję.


A tam. Całą kampanię na Insane to lajtowo w 12h się zrobi ;D (o ile jest się hc graczem :P) Vytrix dostał już 4 kody ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 21:37, Meykan napisał:

No wiesz ale recenzenci też mają swoje gusta.

Na przykład słabo oceniany The Force Unleashed. Ale gracze to olali i się sprzedało już
w 1,5 miliona egzemplarzach. Widać że jednak gra dobra.


Albo sprzedaż była bardzo nakręcana rewelacyjnym marketingiem i dodatkowo renoma serii SW też robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tez w sumie przydaloby sie kilka kodow, jakby ktos mial to moze zarzucic :)

A co do Gears''ow, to rzeczywiscie super tytul - ale w co-op''ie na Insane za prosty jest ;] Ja sam uwalalem ostatniego bossa (combo shotgun + luk jest niezastapione ;) i jakos dalem rade lajtowo : D Ale trzeba przyznac, ze gierka genialna. Ja teraz proboje dorwac GRID''a na konsole, niezle sie napalilem na ten tytul, demo jest swietne, niesamowicie to wyglada :] Jakos w przyszlym tygodniu powinienem miec, bo musze jeszcze kilka gierek powymieniac : D Takze jak bede mial, a ktos bedzie chetny na jakas partyjke to pisac na lajvie ;]

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problemy z Livem? Nie jestem w stanie wpisać kodu, pobrać update''a do gier, ani skorzystać z marketplace. Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 09:19, WorldWar3PL napisał:

Czy tylko ja mam problemy z Livem? Nie jestem w stanie wpisać kodu, pobrać update''a
do gier, ani skorzystać z marketplace. Co się dzieje?


Właśnie sprawdzałem i live u mnie działa bez zarzutów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Kupiłem sobie Burnouta Paradisa na allegro(sprzedawca był sklep z Zielonej Góry). Gra przyszła rozpakowałem i na pudełku wszystko mam po niemiecku, natomiast sama gra jest po francusku, konsole jest za to ustawiona na angielski, może wiecie co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 19:59, PSAT Darth Stan napisał:

Mam pewien problem. Kupiłem sobie Burnouta Paradisa na allegro(sprzedawca był sklep z
Zielonej Góry). Gra przyszła rozpakowałem i na pudełku wszystko mam po niemiecku, natomiast
sama gra jest po francusku, konsole jest za to ustawiona na angielski, może wiecie co
zrobić?

A co chcesz niby zrobić? Jeśli nie ma języka angielskiego w opcjach gry, to dupa :F Spytaj sprzedawcy, czy możesz wymienić na angielską wersję, chociaż wątpię, że ci pozwoli ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nikłą nadzieje, że gra będzie po niemiecku(cos bym jeszcze rozumiał) w końcu jest sprowadzana z Niemiec, prawda. A po drugie maja dysk 50gb i wpompowują tam tylko jeden język, dziwne. A maila do sprzedawcy napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 20:11, destro177 napisał:

Jeśli na aukcji było napisane że jest w takim języku, no to masz problem:) Ale jeśli
nie było to zaznaczone, możesz się pultać:)

No nie było, wiedz będę się pluć. W dodatku napisane było że gra jest w wersji angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 20:25, PSAT Darth Stan napisał:

> Jeśli na aukcji było napisane że jest w takim języku, no to masz problem:) Ale jeśli

> nie było to zaznaczone, możesz się pultać:)
No nie było, wiedz będę się pluć. W dodatku napisane było że gra jest w wersji angielskiej.


No mnie też kiedyś w taki sposób oszukali ale na szczęście oddał mi kasę, a jak nie przyśle ci z powrotem kasy ani gry z odpowiednim językiem zgłoś sprawę do allegro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, mialem to samo. Kupilem Burnouta Paradise niby 3xA po okazyjnej cenie, a okazalo sie, ze gierka jest po francusku. Wystawilem neutrala, a w BP pogralem i potem zamienilem na cos innego :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się