Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Teraz już nie chodzi o perfekcjonizm wykorzystywania powera PS3. Dajmy na to firmy- EA, Konami, czy Guerilla Games i jeszcze mógłbym wymieniać wiele, wiele więcej developerów, ale wróćmy do tematu. To Ci ludzi chcą, a co za tym idzie potrafią. Więc mówienie, że dana firma nie potrafi projektować gier na PS3 jest bzdurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi do końca o perfekcję, a czasy, gdzie nikt nie będzie miał problemów z robieniem gier na PS3. Dużo firm daje sobie już z tą kosnolką radę, ale nadal się uczą i częstą popełniają większę lub mniejsze błędy. Ale kiedyś nastaną takie czasy i wtedy PS3 każdy doceni (chodzi o tych niedowiarków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 16:35, krak2610 napisał:

Dlatego powinno się mieć dwie konsole, Ps3 do multiplatformowców i exclusivów a Xbox
360 tylko do exclusivów ;P ;)

Wrrróć :P Chyba na odwrót ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 17:36, Szperacz Robson napisał:

> Dlatego powinno się mieć dwie konsole, Ps3 do multiplatformowców i exclusivów a
Xbox
> 360 tylko do exclusivów ;P ;)
Wrrróć :P Chyba na odwrót ;)

Nie Nie ! :P
Sentyment do Sony czeba mieć ! :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 18:16, krak2610 napisał:

Nie Nie ! :P
Sentyment do Sony czeba mieć ! :P ;)


A jak! Ostatnio co prawda miałem tylko PSX ale to szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam sprawę. Wiecie w jakim banku można otrzymać jednorazowy substytut karty płatniczej mBank? Chodzi mi o to, że chciałbym coś kupić na PSN, ale nie posiadam konta w mBanku i czy była by możliwość pójścia do na przykład PKO i wpłaceniu danej kwoty pieniężnej w ramach, której otrzymał bym kartę do płatności na PSN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 19:45, Łeber napisał:

Dobra, mam sprawę. Wiecie w jakim banku można otrzymać jednorazowy substytut karty płatniczej
mBank? Chodzi mi o to, że chciałbym coś kupić na PSN, ale nie posiadam konta w mBanku
i czy była by możliwość pójścia do na przykład PKO i wpłaceniu danej kwoty pieniężnej
w ramach, której otrzymał bym kartę do płatności na PSN?

Hmmm....Wydaje mi się ,że do PSN wystarczy założyć specjalne ,wirtualne konto ,na które możesz wpłacić siano i jego używać do płatności via PS Store .Otrzymujesz numer konta ,z którego będą pobierane pieniądze ,gdy coś kupisz .Wpłacasz na nie zwykłym przelewem.Kiedyś czytałem o tym na jakimś forum .Dodatkowo można chyba płacić Paypalem ,ale tutaj mogę się mylić .Założenie konta w mBanku czy Inteligo nic nie kosztuje a dostajesz kartę Visa electron ,którą możesz dokonywać e-płatności .Zawsze można zlikwidować konto bez żadnych konsekwencji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 18:16, krak2610 napisał:

Nie Nie ! :P
Sentyment do Sony czeba mieć ! :P ;)


Krak, sentyment sentymentem, zgadzam się z tym, ale to raczej do gier multiplatformowych lepiej używać Xboxa 360, a exclusivy - na Playstation 3. W tej chwili jednak gry multiplatformowe - oczywiście nie wszystkie, lepiej wyglądają na konsoli giganta z Redmond. Producenci PeeS Trójkę jeszcze rozgryzają, ale myślę że z miesiąca na miesiąc jest znacznie lepiej i widać postępy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:51, master matrox napisał:

> Nie Nie ! :P
> Sentyment do Sony czeba mieć ! :P ;)

Krak, sentyment sentymentem, zgadzam się z tym, ale to raczej do gier multiplatformowych
lepiej używać Xboxa 360, a exclusivy - na Playstation 3. W tej chwili jednak gry multiplatformowe
- oczywiście nie wszystkie, lepiej wyglądają na konsoli giganta z Redmond. Producenci
PeeS Trójkę jeszcze rozgryzają, ale myślę że z miesiąca na miesiąc jest znacznie lepiej
i widać postępy :-)


No ta, same jRPGi? :/ (sarkazm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Kocham jRPGi - Final Fantasy, z czasów PSX Legend of Legaia i Chrono Cross. Jeśli kiedyś kupię konsolę, to FF nowy będzie moim "must have".
Na PS3 jeśli chodzi o exclusivy, to samych jRPGów tam nie ma. Przecież czekamy na God of Wara 3.
Wiem, że użyłeś sarkazmu, ale jeśli nie lubisz jRPGów (bo tak można pomyśleć) to po prostu powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 23:06, SoriusH napisał:

Czemu? Kocham jRPGi - Final Fantasy, z czasów PSX Legend of Legaia i Chrono Cross. Jeśli
kiedyś kupię konsolę, to FF nowy będzie moim "must have".
Na PS3 jeśli chodzi o exclusivy, to samych jRPGów tam nie ma. Przecież czekamy na God
of Wara 3.
Wiem, że użyłeś sarkazmu, ale jeśli nie lubisz jRPGów (bo tak można pomyśleć) to po prostu
powiedz.


No, nie lubię, wręcz nienawidzę. Nie lubię tego stylu walk. God of War 3 i LBP - 2 gry, dla których kupiłbym PS3. Motorstormy i Killzony mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 00:06, JackXP PL napisał:

Far Cry 2/Fable 2/ Fallout 3? Co kupić?


Far Cry 2/Fallout 3 - ograniczyłbym wybór do tych dwóch gier... A którą masz wziąć to już nie pomogę, bo to zależy od twoich upodobań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się