Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2008 o 08:58, WorldWar3PL napisał:

Stało się, Tekken 6 oficjalnie wychodzi na Xbox 360.

http://kotaku.com/5060873/tekken-6-coming-to-xbox-360

Wideo z TGS, gdzie Tekken 6 został ogłoszony - http://kotaku.com/5060869/liveblogging-microsofts-tgs-keynote#viewcomments


No to nice ^^ Sam nie lubię Tekkena, bo wolę Soul Calibur. To już staje się śmieszne ;P Co jeszcze Sony utraci? God of War? MGS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 10:24, mcQba napisał:

No to nice ^^ Sam nie lubię Tekkena, bo wolę Soul Calibur. To już staje się śmieszne
;P Co jeszcze Sony utraci? God of War? MGS?


Z jakiego powodu Sony miałoby utracić te perełki?
A w Tekkena grałem ino na PS2, ale nie ciągnie mnie do mordobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 15:15, mefiperes napisał:

> No to nice ^^ Sam nie lubię Tekkena, bo wolę Soul Calibur. To już staje się śmieszne

> ;P Co jeszcze Sony utraci? God of War? MGS?

Z jakiego powodu Sony miałoby utracić te perełki?
A w Tekkena grałem ino na PS2, ale nie ciągnie mnie do mordobić.

$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam na to wygwizdane co PS3 traci a co tam jeszcze innego. Dla mnie może jeszcze MGS4 wyjść na X360.
Ja kupiłem konsole po to by sobie na niej grać a nie siedząc gdzieś na jakiś forach i prawić co ma lepsze tytuły albo co jeszcze. Obie konsole są świetne bo się nadają do grania.

Ja wybrałem PS3 bo wydawał mi się interesującą konsolą i szanuje też zdanie tych co uważają tak o X360.
Choć czuję że niedługo o kupnie konsoli będzie decydował który joypad jest wygodniejszy. ee tam

Mam non-stop siedzieć przed newsami i gorączkować się że konsola traci exa? Ee bez przesady. Już dawno bym wysiadł.


Możecie sobie uważać moje słowa za bzdury jednak to moje zdanie i go nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:18, Meykan napisał:

Możecie sobie uważać moje słowa za bzdury jednak to moje zdanie i go nie zmienię.

Twoje zdanie w tej sprawie uważam za najrozsądniejsze podejście :) Czy posiadaczowi PS3 coś się stanie, jeżeli jakiś dotychczasowy exclusive przestanie nim być? Nie, nadal będzie na jego platformie i nadal PeeStrójkowiec w niego zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:26, Szperacz Robson napisał:

Czy posiadaczowi PS3
coś się stanie, jeżeli jakiś dotychczasowy exclusive przestanie nim być? Nie, nadal będzie
na jego platformie i nadal PeeStrójkowiec w niego zagra.


Dokładnie. Jeśli ja nic nie tracę, a ziomek który ma X''a zyskuje, to co mi to przeszkadza? Powinienem się cieszyć, bo będziemy mieć kolejny wspólny temat do obgadania ;P Co innego gdyby się okazało, że Tekken na PS3 się nie ukaże, a zawita na Xboxa :/ Wtedy bym się wkurzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:18, Meykan napisał:

Ja wybrałem PS3 bo wydawał mi się interesującą konsolą i szanuje też zdanie tych co uważają
tak o X360.
Choć czuję że niedługo o kupnie konsoli będzie decydował który joypad jest wygodniejszy.
ee tam

Mam non-stop siedzieć przed newsami i gorączkować się że konsola traci exa? Ee bez przesady.
Już dawno bym wysiadł.


Możecie sobie uważać moje słowa za bzdury jednak to moje zdanie i go nie zmienię.


No ja się na padzie od 360 zawiodłem. DualShock jest sporo wygodniejszy.
Jeżeli masz "wygwizdane" to po co poruszasz ten temat i prowadzisz do dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekken 6 na X360... Jeszcze tylko GT5 poprosimy :)

Ponawiam pytanie: Ktoś wie, ile kosztuje X360 Premium w MediaMarkcie lub Saturnie w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:31, Tal441 napisał:

No ja się na padzie od 360 zawiodłem. DualShock jest sporo wygodniejszy.
Jeżeli masz "wygwizdane" to po co poruszasz ten temat i prowadzisz do dyskusji?

Ja mam. Tylko mówię że kiedyś się ludzie będą pod ten atut kupować konsole. A najlepiej jak by przeczytali o nim na necie.

Wyraziłem opinię tylko o tym co może być w przyszłości i nie zaczynam żadnej dyskusji. :)

PS. Właśnie ty w tym momencie zaczynasz dyskusję po mówisz że pad od X360 to badziew a Dual Shock super i w tym momencie je porównujesz :) Ja żadnego nie krytykowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 20:59, MasterOfBlaster napisał:

Może to forum i ten temat nie służy temu ale : Czy nie ma ktoś odsprzedać Burnouta Paradise
na XBOX 360 ??

I ty sądzisz, że załatwisz taką sprawę przez temat na forum ogólnym? Ulituj się facet...
Poza tym tak czy siak ten post jest niezgodny z zasadami forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam może takie głupie pytanie, ale czy w ogóle opłaca się teraz jakoś kupować nową konsolę (PS3 albo X360) czy może jakieś nowe modele są zapowiadane i na nie czekać? Jak długo będą wspierane te konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może powinienem się zapytać w ten sposób ?? "Ma ktoś Burnouta Paradise którego już przeszedł, jest mu zbędny i chce się go pozbyć"

Stary wyluzuj.... przecież tylko się spytałem.

P.S. I wcale nie miałem zamiaru kupować na forum ;D, przecież normlnym jest że skontaktowałbym się z gościem w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 21:04, Woko11 napisał:

Ja mam może takie głupie pytanie, ale czy w ogóle opłaca się teraz jakoś kupować nową
konsolę (PS3 albo X360) czy może jakieś nowe modele są zapowiadane i na nie czekać? Jak
długo będą wspierane te konsole?


Z tego co słyszałem nowe konsole nie są realnie zapowiadane, na X360 coś tam się lepiej tytuły zapowiadają, a na PS3 trochę gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehem co proszę? O tytuły to ja bym się spierał i twierdził, że do końca tego roku wyjdą wartościowsze na PS3. Resistance 2, Motorstorm: Pacific Rift, LBP, a to tylko część z nich. W przyszłym roku w lutym Killzone 2, a w marcu God Of War 3...Tak więc "helloooł...".

Co do konsol, to niedługo ma się pojawić nowy Xbox 360 z 60GB HDD i teraz w sprzedaży jest Ps3 80GB, a ma się pojawić dodatkowo PS3 160GB z dodatkowymi funduszami w PSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 21:23, Łeber napisał:

Co do konsol, to niedługo ma się pojawić nowy Xbox 360 z 60GB HDD i teraz w sprzedaży
jest Ps3 80GB, a ma się pojawić dodatkowo PS3 160GB z dodatkowymi funduszami w PSS.

Psst... X360 z 60 GB HDD już jest ;-)
W sumie ciekawi mnie polityka Sony - ciągle głównie sprzęt, sprzęt, sprzęt i sprzęt... Ale, to moja opinia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to sorry Winnetou. Ale wtopa...

Co do polityki Sony, to miałem okazję usłyszeć w pewnym wywiadzie, bodajże na Polygami, iż Sony nie planuje obniżać cen konsol, ale wprowadzać co nowe dodatki do PS3, aczkolwiek cena konsoli będzie nie zmieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 21:30, Łeber napisał:

A to sorry Winnetou. Ale wtopa...

Mój nauczyciel od PO zawsze tak mówi z tym Winnetou :P

Dnia 10.10.2008 o 21:30, Łeber napisał:

Co do polityki Sony, to miałem okazję usłyszeć w pewnym wywiadzie, bodajże na Polygami,
iż Sony nie planuje obniżać cen konsol, ale wprowadzać co nowe dodatki do PS3, aczkolwiek
cena konsoli będzie nie zmieniona.

Ja wolę, żeby obniżyli cenę konsoli. Co mi z tego, że co chwilę jest większa pojemnośc dysku, jeśli wciąż PS3 kosztuje ok. 1400 zł? Wolę miec 40 gb, ale dac za nią 800-1000 zł. Wg. mnie, słabą mają politykę. Zawsze można robic dodatki, i Ci którzy będą je chcieli, to sobie je kupią, a tak to każdy musi za czasami rzeczy niepotrzebne płacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się