Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Witam chciałbym coś kupować przez PS Store , ale jednak nie wiem czy mogę wszystkie dane podałem prawdziwe ale jako kraj zamieszkania Great Britain . Czy mogę bez żadnych problemów i komplikacji kupować gry ? ( wszystkie dane typu ulica , miasto są prawdziwe tylko kraj dałem GB )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:50, lszos napisał:

Witam chciałbym coś kupować przez PS Store , ale jednak nie wiem czy mogę wszystkie dane
podałem prawdziwe ale jako kraj zamieszkania Great Britain . Czy mogę bez żadnych problemów
i komplikacji kupować gry ? ( wszystkie dane typu ulica , miasto są prawdziwe tylko
kraj dałem GB )

Ludzie wpisuję w PSS że mieszkają w Japonii a w rzeczywistości siedzą na kanapie w mały domku pod kielcami i kupują gry z PSS Kraju Kwitnącej Wiśni.
Także bez stresu kupuj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio otrzymałem maila od Sony, który nie dość, że mnie rozśmieszył, to jeszcze mnie trochę zdenerwował.

O czym tu mowa? Ano pamiętacie, że miał się ukazać Bunout Paradise w pełnej wersji, dostępny za pośrednictwem Playstation Store? Tak też się stało. Niby wszystko jest okej, poza jednym, dość ciekawym i chyba najbardziej interesującym fragmentem tejże wiadomości:

"Już teraz pobierz pełną wersję gry na PLAYSTATION®3
z PLAYSTATION®Store - za jedyne PLN 239.00!"


Nie no, to jest już po prostu przesada. Gra, która miała premierę w styczniu tego roku, którą bez problemu kupimy w sklepie, w wydaniu pudełkowym za około 120 zł, a tutaj się chwalą, że kosztuje 240 zł. Heh, ciekawe czy znajdą się tacy, którzy skorzystają "z okazji". Zastanawia mnie też cena za granicą, potem może się dowiem.

I dalej chciejmy cyfrowej dystrybucji... ceny gier wcześniej dostępnych na PSS też nie spadają, co jest według mnie dziwne. Tak to już bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 10:30, master matrox napisał:

Ostatnio otrzymałem maila od Sony, który nie dość, że mnie rozśmieszył, to jeszcze mnie
trochę zdenerwował.

O czym tu mowa? Ano pamiętacie, że miał się ukazać Bunout Paradise w pełnej wersji, dostępny
za pośrednictwem Playstation Store? Tak też się stało. Niby wszystko jest okej, poza
jednym, dość ciekawym i chyba najbardziej interesującym fragmentem tejże wiadomości:

"Już teraz pobierz pełną wersję gry na PLAYSTATION®3
z PLAYSTATION®Store - za jedyne PLN 239.00!"


Nie no, to jest już po prostu przesada. Gra, która miała premierę w styczniu tego roku,
którą bez problemu kupimy w sklepie, w wydaniu pudełkowym za około 120 zł, a tutaj się
chwalą, że kosztuje 240 zł. Heh, ciekawe czy znajdą się tacy, którzy skorzystają "z okazji".
Zastanawia mnie też cena za granicą, potem może się dowiem.

I dalej chciejmy cyfrowej dystrybucji... ceny gier wcześniej dostępnych na PSS też nie
spadają, co jest według mnie dziwne. Tak to już bywa.


Szkoda gadać :/
Masz w planach zakup jakiejś gry tej jesieni?
Bo ja nie wiem na co się zdecydować i zbieram informacje i porady u innych ...
Btw. Fajny status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 10:30, master matrox napisał:

Ostatnio otrzymałem maila od Sony, który nie dość, że mnie rozśmieszył, to jeszcze mnie
trochę zdenerwował.

O czym tu mowa? Ano pamiętacie, że miał się ukazać Bunout Paradise w pełnej wersji, dostępny
za pośrednictwem Playstation Store? Tak też się stało. Niby wszystko jest okej, poza
jednym, dość ciekawym i chyba najbardziej interesującym fragmentem tejże wiadomości:

"Już teraz pobierz pełną wersję gry na PLAYSTATION®3
z PLAYSTATION®Store - za jedyne PLN 239.00!"


Nie no, to jest już po prostu przesada. Gra, która miała premierę w styczniu tego roku,
którą bez problemu kupimy w sklepie, w wydaniu pudełkowym za około 120 zł, a tutaj się
chwalą, że kosztuje 240 zł. Heh, ciekawe czy znajdą się tacy, którzy skorzystają "z okazji".
Zastanawia mnie też cena za granicą, potem może się dowiem.

I dalej chciejmy cyfrowej dystrybucji... ceny gier wcześniej dostępnych na PSS też nie
spadają, co jest według mnie dziwne. Tak to już bywa.


Z PSS się nie opłaca ja tam tylko ściągam gry demo themy itp. a pełne wersje kupuje w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zakupiłem FIFA 09, ale możliwe, że nowego Motorstorma sobie sprawę albo LBP, bo ciekawie dość się zapowiadają, natomiast Resistance 2 sobie odpuszczam, gdyż wolałbym poczekać na Killzone 2 i wtedy dopiero zobaczyć, który shooter lepszy i kupić tego naj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:29, Łeber napisał:

Ja już zakupiłem FIFA 09, ale możliwe, że nowego Motorstorma sobie sprawę albo LBP, bo
ciekawie dość się zapowiadają, natomiast Resistance 2 sobie odpuszczam, gdyż wolałbym
poczekać na Killzone 2 i wtedy dopiero zobaczyć, który shooter lepszy i kupić tego naj.
;)

Jeśli chodzi o Resistance 2 to tez czekam na Killzone 2 i wtedy zdecyduje która z tych gier będzie lepsza w tych klimatach. Motorstorma napewno odpuszczam, grałem w demo pierwszej częsci i mnie nie wciągneło.
Najbardziej zastanawiam się nad Far Cry 2 . Zapowiada się ciekawie ale i tak poczekam na oceny w prasie.
Hm z ciekawszych gier jest jeszcze Dead Space ale jakoś nigdy takich klimatów fanem nie byłem więc raczej nie.
Także prawdopodobnie postawie na Far Cry 2 i może jakąś starszą gierke a na Święta Tekken 6 i coś z Ebaya jakąs użwykę bo w UK będe spędzał ten czas. Jakbym 4 gry kupił to bym był very happy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:27, krak2610 napisał:

Szkoda gadać :/
Masz w planach zakup jakiejś gry tej jesieni?


Wiesz, w zasadzie to tej jesieni oraz zimy wychodzi masa gier, a sporo z nich mnie interesuje. Czy je kupie zależy to od jednego, głównego składnika - budżetu. Gdy on pozwoli na zakup nowości, to takie sobie sprawię. Teraz poluje na Fife 09 z koszulką za 149 zł w MM, ale nie wiem czy w poniedziałek będą jeszcze, bo tylko wtedy mógłbym je kupić, a konkretniej - mój brat. Cena jest naprawdę niezła i z chęcią bym z tej okazji skorzystał. Poza tym, czekam na Bioshocka, Mirror''s Edge, i Resistance 2. Nie wiem czy je kupie, najpierw zagram w demo i dopiero stwierdzę. Bioshock - poczekam aż stanieje i dopiero wezmę.

Dnia 11.10.2008 o 11:27, krak2610 napisał:

Bo ja nie wiem na co się zdecydować i zbieram informacje i porady u innych ...
Btw. Fajny status.


Dzięki - mi też się podoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak myślicie, czy pojawi się niezadługo jakaś ciekawa alternatywa na PS3 dla fanów strategii? Bo chyba tylko to i może cena gier mnie jeszcze powstrzymuje przed kupnem....

2. Gdzie kupujecie gry najtaniej? tzn. można kupić premierówki gdzieś taniej?

3. Ile czas po premierze gry tanieją, ale jakoś porządniej (2/3 albo 1/2 ceny)?

Z góry THX ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 13:50, Xlol1 napisał:

1. Jak myślicie, czy pojawi się niezadługo jakaś ciekawa alternatywa na PS3 dla fanów
strategii? Bo chyba tylko to i może cena gier mnie jeszcze powstrzymuje przed kupnem....

Nie.

Dnia 11.10.2008 o 13:50, Xlol1 napisał:

2. Gdzie kupujecie gry najtaniej? tzn. można kupić premierówki gdzieś taniej?

Allegro

Dnia 11.10.2008 o 13:50, Xlol1 napisał:

3. Ile czas po premierze gry tanieją, ale jakoś porządniej (2/3 albo 1/2 ceny)?

Pól roku, rok.

Dnia 11.10.2008 o 13:50, Xlol1 napisał:

Z góry THX ;]

Np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 13:53, mcQba napisał:

> 1. Jak myślicie, czy pojawi się niezadługo jakaś ciekawa alternatywa na PS3 dla
fanów
> strategii? Bo chyba tylko to i może cena gier mnie jeszcze powstrzymuje przed kupnem....

Nie.

A Lord of the rings: Coquest nie jest przypadkiem strategią?

Dnia 11.10.2008 o 13:53, mcQba napisał:

> 2. Gdzie kupujecie gry najtaniej? tzn. można kupić premierówki gdzieś taniej?
Allegro

www.ceneo.pl www.skapiec.pl tam tez warto poszukać dobrego sklepu

Dnia 11.10.2008 o 13:53, mcQba napisał:

> 3. Ile czas po premierze gry tanieją, ale jakoś porządniej (2/3 albo 1/2 ceny)?

Pól roku, rok.

Też od gry jakości gry zależy.

Dnia 11.10.2008 o 13:53, mcQba napisał:

> Z góry THX ;]
Np.

j/w ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>

Dnia 11.10.2008 o 14:27, krak2610 napisał:

A Lord of the rings: Coquest nie jest przypadkiem strategią?


nie ;] natomiast pamiętam że kiedyś na Xboxa wyszedł Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II, więc tak sobie myślę...no ale może kiedyś wyjdą na Playa strategie, bo w końcu można podłączyć klawę

pozdro i dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:36, Xlol1 napisał:

>>
> A Lord of the rings: Coquest nie jest przypadkiem strategią?

nie ;] natomiast pamiętam że kiedyś na Xboxa wyszedł Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie
II, więc tak sobie myślę...no ale może kiedyś wyjdą na Playa strategie, bo w końcu można
podłączyć klawę

pozdro i dzięki

To ty grasz w strategie na klawie? ;o Ja zawsze na myszce grałem O_o

Btw. masz jeszcze C&C: Tiberium Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 13:50, Xlol1 napisał:

1. Jak myślicie, czy pojawi się niezadługo jakaś ciekawa alternatywa na PS3 dla fanów
strategii? Bo chyba tylko to i może cena gier mnie jeszcze powstrzymuje przed kupnem....

Endwar nadciąga ,jakiś Command & Conquer, Cyvilization jest i pewnie coś jeszcze się wystawi w przyszłości .Strategie to bardziej na PCie.

Dnia 11.10.2008 o 13:50, Xlol1 napisał:


2. Gdzie kupujecie gry najtaniej? tzn. można kupić premierówki gdzieś taniej?

Za granicą ,pre-ordery z UK nawet za 130zł

Dnia 11.10.2008 o 13:50, Xlol1 napisał:


3. Ile czas po premierze gry tanieją, ale jakoś porządniej (2/3 albo 1/2 ceny)?

Na PS3 to ok roku pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 15:41, jackass napisał:

Na PS3 to ok roku pewnie.

Tu się nie zgodzę, gdyż na Allegro można dorwać bardzo szybko i tanio używki, a za znacznie niższą cenę można kupić grę już po trzech miesiącach. Dzisiaj na przykład widziałem BF: BC za 129 zł nówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się inwestować w Obliviona GOTYE na X360, jeżeli przeszedłem już wcześniej podstawkę? Ciekawi mnie nowy świat, ale nie wiem, czy dodatek wprowadza dużo zmian. I czy poprawia może trochę działanie gry? I gdzie można najtaniej kupić nówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 13:50, Xlol1 napisał:

2. Gdzie kupujecie gry najtaniej? tzn. można kupić premierówki gdzieś taniej?


Na temat gier strategicznych na PS3 to nie odpowiem, bo zwyczajnie nie interesuje mnie ten gatunek. Jeśli chodzi o sklepy to dobre ceny mają dwa - Robson oraz Świat-gier. Mają niezłe ceny, a są to sprawdzone i solidne lokale. Sam u nich zamawiałem i nie było kłopotu. Warto także rozglądać się na Allegro, bo tam często możemy spotkać dobre oferty - również ze sklepów.

Dnia 11.10.2008 o 13:50, Xlol1 napisał:

3. Ile czas po premierze gry tanieją, ale jakoś porządniej (2/3 albo 1/2 ceny)?


Wiesz, tutaj już wszystko zależy od gry. Taki PES 2008 staniał dopiero przy okazji nadchodzącej premiery nowego PESa 2009. Ciągle trzymał wysoką cenę i tak to już jest z niektórymi tytułami, na przykład Battlefield: Bad Company. Inaczej sprawa miała się na przykład z Uncharted, gdzie tytuł już w kwietniu był do kupienia za 120 zł, a teraz już za 99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 16:40, master matrox napisał:

> 2. Gdzie kupujecie gry najtaniej? tzn. można kupić premierówki gdzieś taniej?

Na temat gier strategicznych na PS3 to nie odpowiem, bo zwyczajnie nie interesuje mnie
ten gatunek. Jeśli chodzi o sklepy to dobre ceny mają dwa - Robson oraz Świat-gier. Mają
niezłe ceny, a są to sprawdzone i solidne lokale. Sam u nich zamawiałem i nie było kłopotu.


Hah xD http://tnij.org/robson<- Polecam lekturę, bo nie zawsze jest kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 17:08, mcQba napisał:

Hah xD http://tnij.org/robson<- Polecam lekturę, bo nie zawsze jest kolorowo.


Hm, co jest w tym śmiesznego?

Ja piszę opinie na podstawie moich doświadczeń, a nie innych osób. W każdym sklepie zdarzają się problemy, przekręty - ja w zasadzie z każdym sklepem internetowym, w którym zamawiałem miałem kłopot z wysyłką. Jakoś tak pechowo się układało - a to w Gramie, a to w Cenedze, czy innych... Wiesz, ja w Robsonie zamawiałem grę i byłem zadowolony, bo cała transakcja przebiegła sprawnie. To, że inni mieli problemy i możesz nabić posta przez podanie linka nie oznacza, że musisz to robić. Ale jak widać zależy Ci na liczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się