Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

mam pewien problem nie wiem czy kupic ps2 przez allegro od razu przerobioną czy kupic w sklepie i dac do jakiejś firmy i żeby mi przerobiła prosze doradźcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:32, dales napisał:

mam pewien problem nie wiem czy kupic ps2 przez allegro od razu przerobioną czy kupic
w sklepie i dac do jakiejś firmy i żeby mi przerobiła prosze doradźcie mi

A po kiego Ci przerobiona konsola? Co to daje ciekawego, czego nie ma w normalnej? Nie orientuję się w tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:35, destro177 napisał:

> mam pewien problem nie wiem czy kupic ps2 przez allegro od razu przerobioną czy
kupic
> w sklepie i dac do jakiejś firmy i żeby mi przerobiła prosze doradźcie mi
A po kiego Ci przerobiona konsola? Co to daje ciekawego, czego nie ma w normalnej? Nie
orientuję się w tym :)


Można na niej uruchamiać pira... to znaczy kopie zapasowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 13:46, seles napisał:

/.../

A jakby faktycznie zamiast telewizora kupić jakiś dobry monitor do komputera? Nie dość że wyjdzie taniej to jeszcze wygodniej. Rozumiem, że odpowiednia przejściówka jest już w pudełku razem z X360 czy może trzeba będzie dokupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:41, Igor FCBayern napisał:

> /.../
A jakby faktycznie zamiast telewizora kupić jakiś dobry monitor do komputera? Nie dość
że wyjdzie taniej to jeszcze wygodniej. Rozumiem, że odpowiednia przejściówka jest już
w pudełku razem z X360 czy może trzeba będzie dokupić?

tego to ja nie wiem, więc sie nie wypowiem. Jestem też na etapie kupna x''a i tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:41, Igor FCBayern napisał:

> /.../
A jakby faktycznie zamiast telewizora kupić jakiś dobry monitor do komputera? Nie dość
że wyjdzie taniej to jeszcze wygodniej. Rozumiem, że odpowiednia przejściówka jest już
w pudełku razem z X360 czy może trzeba będzie dokupić?


Musisz dokupić kabel VGA. Najlepszy od Microsoftu, ale drogi. Podobno kabel marki Big Ben nie ustępuje jakością, ale ja się na ten temat nie wypowiem (X''a mam do HDTV podpiętego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:41, Igor FCBayern napisał:

> /.../
A jakby faktycznie zamiast telewizora kupić jakiś dobry monitor do komputera? Nie dość
że wyjdzie taniej to jeszcze wygodniej. Rozumiem, że odpowiednia przejściówka jest już
w pudełku razem z X360 czy może trzeba będzie dokupić?

aby podlaczyc konsole pod monitor potrzebujesz kabla vga (no chyba ze monitor posiada wejscie hdmi, wtedy przez takowy kabel).

np taki kabel vga (posaidam i jestem zadwoolony bardzo)
http://sklepgekon.pl/product_info.php/cPath/34_32/products_id/5648/nh/Kabel_VGA_HQ_X360_Sprzet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:41, Igor FCBayern napisał:

> /.../
A jakby faktycznie zamiast telewizora kupić jakiś dobry monitor do komputera? Nie dość
że wyjdzie taniej to jeszcze wygodniej. Rozumiem, że odpowiednia przejściówka jest już
w pudełku razem z X360 czy może trzeba będzie dokupić?


Pamiętaj jeszcze o tym że monitor ma proporcje 16x10 a Xbox wyświetla obraz w 16x9. Co prawda w nowym firmware doszła obsługa rozdzielczości "monitorowych", ale Xklocek wyświetla od tej pory paski u boków ekranu. Pozatym z pewnością wygodniej jest usiąść na kanapie (lub jak kto woli: wygodny fotel) i rozkoszować się grą, niż siedzieć przy monitorze i podziwiać pixele z 0,3m odległości.

Ja ostatnio podłączyłem konsolę do TV rodziców (50" plazma + kino domowe Yahamy) i zagrałem o drugiej w nocy w Dead Space na całkiem dużej głośności (starszych na szczęście nie było w domu). Pozornie niestraszna strzelanka przerodziła się w najgorszy horror :-). Takich wrażen nigdy monitor nie zapewni :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:32, dales napisał:

mam pewien problem nie wiem czy kupic ps2 przez allegro od razu przerobioną czy kupic
w sklepie i dac do jakiejś firmy i żeby mi przerobiła prosze doradźcie mi

Kup w sklepie i nie przerabiaj .Graj na oryginałach .Chcesz grać w gry ,ale żeby je kraść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 15:28, dales napisał:

ja chce przerobic bo szkoda mi trochę kasy na oryginały
ale rozwarze wasze odpowiedzi

Szkoda Ci 30-40 zł na oryginalną grę? No shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie lepiej poczekać z zakupem konsoli do stycznia? Przecież będą wyprzedaże i wgl. Rozumiem, w Święta dużo free time, ale nie lepiej zapłacić mniej i pograć w ferie? To tylko takie moje przemyślenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 15:28, dales napisał:

ja chce przerobic bo szkoda mi trochę kasy na oryginały
ale rozwarze wasze odpowiedzi


Dobra rozumiem chcesz sobie pograć na konsoli, ale po co odrazu piracić? Masz 14 lat, w tym wieku spokojnie możesz roznosić ulotki, i może nie będzie z tego kokosów, ale na 1-2 gry miesięcznie na PS2 wystarczy (można dostać dobre gry za jakieś 40zł!).

BTW, rozumiem że na GS''ie ta PeeStrójka to ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie bardzo:) Jakoś nie widzę dużej sprzedaży na konsolach, gdzie gracze wolą coś lżejszego ogólnie i przyjemniejszego niż nasz rasowy Wiedźmin. Przeszedłem trzy razy na PC i uważam za grę wybitną, ba , najlepszego cRPG w jakiego grałem, ale wyobrażasz sobie Japończyków przy Wiedźminie? A Polacy sobie i tak ściągną z netu... Mam ogólnie złe przeczucia dla tego pomysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 18:21, krak2610 napisał:

Też się jaracie oficjalną zapowiedzią Wiedźmina na konsolach ? ;>
Bo ja bardzo :P


A ja za Wiedźmina na konsole chcę Final Fantasy na PC. Wiem, że PC-towcy wyszliby na tym lepiej, ale ciii... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was mi pomoże... Panowie, mam monitor LG Flatron F700B (dupa z tyłu itp.), a chciałbym do niego dopiąć mojego X-klocka. JAK mogę to zrobić, i CZYM? Proszę o mądre odpowiedzi :). Wiecie, nie chcę mi się bawić z przenoszeniem pod TV, więc chcę go mieć pod ręką. Pomóżcie, proszę. Posiadam wersję Elite konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 19:33, BzyQacz napisał:

Może ktoś z Was mi pomoże... Panowie, mam monitor LG Flatron F700B (dupa z tyłu itp.),
a chciałbym do niego dopiąć mojego X-klocka. JAK mogę to zrobić, i CZYM? Proszę o mądre
odpowiedzi :). Wiecie, nie chcę mi się bawić z przenoszeniem pod TV, więc chcę go mieć
pod ręką. Pomóżcie, proszę. Posiadam wersję Elite konsoli.


Dokupić kabel VGA, wygląda identycznie jak ten dołączony do konsoli z tą tylko różnicą, że zamiast Component ma właśnie wyjście VGA, koszt to od 40-120zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się