Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2008 o 19:45, BzyQacz napisał:

Załóżmy, że mam ten kabel i gdzie podpiąć? Do kompa, do monita? W monicie z tyłu nie
mam żadnych wyjść...


Oj widać stary to monitor jest. Xbox posiada tylko złącze męskie (wyjście), musisz sobie sprawić przejściówkę (wejście -wejście) żeńskim żeński tak aby móc podłączyć konsolę.

BTW: Nie lepiej jest zacząć odkładać grosze to coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi tylko o to że na allegro sprzedają jakieś przerobione konsole i nie wiedziałem o co chodzi. Myślałem że te sprzedawane w sklepach są w jakiś sposób gorsze od tych(może inne chłodzenie czy coś). Ale jeśli chodzi o takie przerobienie to ja dziękuję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 22:26, Meykan napisał:

Mam pytanie do grających w Bad Company. (albo kogoś kto mi to przetłumaczy.)

Mam problem z jednym osiągnięciem. Ale to osiągniecie jest z gry czyli jeden z tych medalików.
Daję zdjęcie. Ja angielski znam ale tego w ogóle nie kapuje.

Mógłby mi ktoś powiedzieć co mam zrobić?

Moim skromnym zdaniem musisz w czasie rundy zrobić dwie asysty przy zabiciu używając tego pistoletu ,co oznacza cel i jest widoczny z artylerii .Musisz się ustawić z ziomkiem z drużyny ,ty namierzasz gością ,a on go zabija .Tak 2 razy i Pucharek wpada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 00:16, jackass napisał:

> Mam pytanie do grających w Bad Company. (albo kogoś kto mi to przetłumaczy.)
>
> Mam problem z jednym osiągnięciem. Ale to osiągniecie jest z gry czyli jeden z tych
medalików.
> Daję zdjęcie. Ja angielski znam ale tego w ogóle nie kapuje.
>
> Mógłby mi ktoś powiedzieć co mam zrobić?
Moim skromnym zdaniem musisz w czasie rundy zrobić dwie asysty przy zabiciu używając
tego pistoletu ,co oznacza cel i jest widoczny z artylerii .Musisz się ustawić z ziomkiem
z drużyny ,ty namierzasz gością ,a on go zabija .Tak 2 razy i Pucharek wpada .
nie artyleria, a jakiś demoliton, bo to przy zoomie z wyrzutni daje samonaprowadzanie, Btw jakie macie rangi w BC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko z mojego składu? Jasno niebieski? No to będzie trochę pracy.

Ogólnie zdziwiło mnie to że zdobycie wszystkich awardsów w grze jest dosyć trudne a to wszystko jest za BRĄZOWE trofeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 22:35, rob300i napisał:

> Po pierwsze przerabianie konsoli piractwem nie jest, jest jakaś luka prawna, granie
na
> piratch jest piractwem.

Otóż rozumiem iż znasz chociażby jeden przypadek gdy ktoś przerobił konsolę, tylko po
to aby była przerobiona, i nadal będzie grał na oryginałach. Bo ja nie znam ani jednej
takiej osoby.


Choćby po to aby grać na kopiach zapasowych ?

Dnia 02.12.2008 o 22:35, rob300i napisał:

> Po trzecie za przeróbkę płaci się chyba koło 300 złotych, za 250 naprawił konsolę
twój
> kumpel. W tej cenie mógłby kupić nową ;D

Przeróbka to kwestia niecałych 40zł (sprawdziłem właśnie na allegro). Nie do końca rozumiem
do końca twego posta. Wg. ciebie nowa konsola kosztuje 250zł?!


ja ostatnio patrzałem na konsole w serwisie (na Gildii w Gdańsku) i przyszedł facet z synem, że konsolę chcą przerobić. I mu sprzedawca mówi że to 300 zł kosztuje, bo trzeba cały napęd wymienić i że nie da się taniej z żadnym chipem czy coś. Może nie mówił prawdy, w takim wypadku zwracam honor.
A co do ceny, cena przeróbki+cena naprawy=nowa konsola (250+300=550).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:29, Meykan napisał:

Tylko z mojego składu? Jasno niebieski? No to będzie trochę pracy.

Chyba nie ze squadu ,tylko z drużyny .Musisz się ustawić z jakimś ziomem ,możesz zapraszać do gry jak jesteś w lobby.

Dnia 03.12.2008 o 19:29, Meykan napisał:


Ogólnie zdziwiło mnie to że zdobycie wszystkich awardsów w grze jest dosyć trudne a to
wszystko jest za BRĄZOWE trofeum.

No i 100k killi zamiata

Dnia 03.12.2008 o 19:29, Meykan napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 11:14, Klimos napisał:

Czy ktoś zaopatrzył się w coś takiego: http://www.xomy.com/shop-uk/console-accessories/microsoft-4as-00020-xbox-360-wireless-entertainment-pack/prod_2806.html
?
Chodzi mi o to jak wygląda ten bundle. Czy gry są w oddzielnych pudełkach, czy tak jak
to było w packu Forza 2 + Viva Pinata - obie w jednym.

jak chodzi o te co są dodane do pudła z konsolą, to są w jednym pudełku, nie oddzielnych.

E.. jak już tu piszę, to poweidz mi o co chodzi z tym "Live" - to jest w Polsce czy nie? Jak się rejestrować? Podobno darmowy miesiąc do każdej konsoli miał być... W pudle była niby ulotka, ale nie powinien być jakiś kod czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 12:40, seles napisał:

jak chodzi o te co są dodane do pudła z konsolą, to są w jednym pudełku, nie oddzielnych.

Eeee... to nie biorę. Nieładnie na półce będzie wyglądało :P

Dnia 04.12.2008 o 12:40, seles napisał:

E.. jak już tu piszę, to poweidz mi o co chodzi z tym "Live" - to jest w Polsce czy nie?
Jak się rejestrować? Podobno darmowy miesiąc do każdej konsoli miał być... W pudle była
niby ulotka, ale nie powinien być jakiś kod czy coś?

Myślę, że na pytanie najlepiej odpowie przypięty post w wątku: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&u=2160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Achievementy są to punkty przyznawane za specjalne osiągnięcia w grach. Zdobywa się je nawet będąc niepodłączonym do sieci. Są po prostu punktami prestiżu- im masz ich więcej, tym lepsze wyniki osiągałeś w grach lub po prostu miałeś ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 14:59, evilADM napisał:

Achievementy są to punkty przyznawane za specjalne osiągnięcia w grach. Zdobywa się je
nawet będąc niepodłączonym do sieci. Są po prostu punktami prestiżu- im masz ich więcej,
tym lepsze wyniki osiągałeś w grach lub po prostu miałeś ich więcej.

aha, to są zapisywane na dysku konsoli? jak save''y? i zdobytych off line nie traci się? A można coś mieć za te achievmenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:28, seles napisał:

aha, to są zapisywane na dysku konsoli? jak save''y? i zdobytych off line nie traci się?
A można coś mieć za te achievmenty?


Satysfakcję. nic więcej. Na poczatku myślałem, że to są MS points co było by bardzo dobrym rozwiązaniem. Jednak tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj hew trabul. Po podłączeniu Xpudła do neta wyskakują mi tylko dwa okna: "Przyjaciele" i "Moja konsola Xbox". Nie mam dostępu do Marketplace itd. U mojego kolegi w tym samym czasie wszystko działało. What the...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.konami.jp/kojima_pro/mgst/?ref=kjp_jp

Heh, to była tylko kwestia czasu... teraz tylko trzeba poczekać na oficjalne info ;) Po zagrywce Microsoftu na targach E3, gdzie zaprezentowany został Final Fantasy XIII na Xboxa 360, zapowiedź kolejnej, wielkiej gry będącej exclusivem na Playstation na Xboxa 360 zupełnie mnie nie zdziwi, tak jak w tym przypadku. Pora zacząć zbierać kasę na własne x-pudełko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się