Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

mam pewien problem kupilem sobie playstation 3 podłączyłem do tv wszystko ładnie włączam jakaś grę ładuje się i p chwili telewizor mi się wyłącza. Byłem w sklepie co kupiłem ps''a 3 wymienili mi na nową i nadal ten sam problem może wy wiecie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu Xpudła do neta wyskakują mi tylko dwa okna: "Przyjaciele" i "Moja konsola Xbox". Nie mam dostępu do Marketplace itd. U mojego kolegi w tym samym czasie wszystko działało. What the...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 21:34, Szperacz Robson napisał:

Po podłączeniu Xpudła do neta wyskakują mi tylko dwa okna: "Przyjaciele" i "Moja konsola
Xbox". Nie mam dostępu do Marketplace itd. U mojego kolegi w tym samym czasie wszystko
działało. What the...?

A jesteś zarejestrowany i zalogowany do Xbox Live?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz telewizor?
Prawdopodobnie nie obsługuje on formatu/rozdzielczości/Bóg wie czego w jakim gra jest wyświetlana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 21:39, Dared00 napisał:

A jesteś zarejestrowany i zalogowany do Xbox Live?

Pewnie, że tak -.- Po połączeniu wyskakiwał błąd, że niektóre funkcje mogą być niedostępne. Ale jakoś u mojego kolegi w tym samym czasie wszystko działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:18, Oskar 1994 napisał:

A teraz mam pytanko dotyczące gry
Shaun White: Snowboarding. Gra wyszła 15 listopada, jednak w Polsce ma się ukazać jakoś
koło stycznia. Chciałem więc spytać, czy grał ktoś w ten tytuł ? Gdyż chcę zamówić ale
tak na prawdę za wiele o nim nie wiem. Z Anglii można ściągnąć za 30 funtów z wysyłką
czyli koło 140 złotych. Chyba się na to zdecyduję. Tak więc wie ktoś o tej grze chociaż
trochę ? Dziękuję !!

Beznadzieja .Grafika niezbyt zachęcająca ,dziwna animacja i system kolizji ,nudna i bez wyrachowania .Czekaj na SSXa ,albo obejrzyj reckę na GameTrailers i oceń sam .Średniak i to mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może być wszystko. Począwszy od packu poprzednich części wydanych na wszystkie current-geny, przez MGS 5 na X360 po ... theme MGS dla X360. Czekamy do 12 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 03:44, DoomnY napisał:

Czy posiada ktoś wiedzę praktyczną czy Trylogia Prince of Persia z pierwszego Xbox''a
działa pod Xbox 360?


Przed uruchomieniem każdej z gier z pierwszego xbox''a musisz na swoją 360''ątkę wrzucić wsteczną kompatybilność.
Już nie pamiętam gdzie to było, ale gdzieś na www.xbox.com, tam musisz ją znaleźć, ściągnąć i wypalić na płtkę CD. Następnie CD wkładasz do swojego xboxa 360 i przchodzisz przez proces kompatybilnościowy, czyli coś w stylu instalacji. Jak suwak dojdzie do końca prawej strony to instalacja zakończy się sama i wtedy możesz już smiało do napędu wkładać gry z XBOX (one). Ten plik był podawany chyba w tym wątku, albo w "xbox360 i peryfria". Postaram się znaleźć : ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 03:44, DoomnY napisał:

Czy posiada ktoś wiedzę praktyczną czy Trylogia Prince of Persia z pierwszego Xbox''a
działa pod Xbox 360?


Działa tylko PoP: Sands of Time. Warrior Within i The Two Thrones niestety nie. Dziwi mnie postępowanie MS''u :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam SSX on tour na PS2 i jakoś on do mnie nie przemawia. ja wolę gry pokroju skate. którym bliżej do rzeczywistości. A SSX to taki Tony Hawk bez kółek ;)) Tak mi się wydaje przynajmniej. Kupuję tego Shauna na trailerach ładnie wygląda silnik ma z AC więc musi być ładny. 30 funtów za gierkę to nie jest jakaś wielka starta nawet gdyby się okazała średniakiem ;)

A mam takie pytanko do Was bo wczoraj coś mi isę zaczęło z Fifą dziać.Gram, gram a tu nagle zawodnicy stanęli w sensie animacja im "zgasła" reklamy się kręcą dźwięk jest, a oni się nie ruszają... Wie ktoś coś an ten temat.

I powiem koledze jeszcze na temat tych kabli ja za swój dałem jakoś 80 zł z wysyłką i sprawdza się bardzo dobrze. Ale jest gruby jak nie wiem co ;D CHyba jakiś ultra wytrzymały średnicę ze 2 cm to ma :D Ale z tego co czytałem kabel za 30 - 50 zł nie różni sie praktycznie niczym od tego za 100-200 zł. Różnicę widać tylko wtedy jeżeli kabel ciągniesz np. przez cąły do mi ma on długość 15-20 m jeśli nie to drogich kabli kupować nie warto :P

Pozdrawiam !

Ps: Wiecie coś na temat premiery Skate 2 i Skate it na Wii ? Bo czekam a premiery są tak jakby ciągle przekładane już słyszałem, że premiera ma być w II kwartale 2009 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:17, Oskar 1994 napisał:

Ps: Wiecie coś na temat premiery Skate 2 i Skate it na Wii ? Bo czekam a premiery są
tak jakby ciągle przekładane już słyszałem, że premiera ma być w II kwartale 2009 ;/


Z tego co ja słyszałem to Skate 2 ma wyjść w styczniu 2009 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:17, Oskar 1994 napisał:

Ps: Wiecie coś na temat premiery Skate 2 i Skate it na Wii ? Bo czekam a premiery są
tak jakby ciągle przekładane już słyszałem, że premiera ma być w II kwartale 2009 ;/

Skate It już od parunastu dni jest na półkach w sklepach, Skate 2 wyjdzie pod koniec stycznia 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 13:28, MasterOfBlaster napisał:

Jeśli ktoś chce demo Resident Evil 5 to można pobrać je tutaj >> http://digiex.net/games-downloads/768-resident-evil-5-demo-download-xbox-360-a.html

Zajmuje jakieś 400 mb i wystarczy wypalić je na płytce.

P.S. Ja ściągam i zobaczę "co to jest".


Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 13:33, MasterOfBlaster napisał:


> Dzięki wielkie :)
Nie ma za co ;)

P.S. Sam polowałem na to demko.

Cholera, coś niezbyt chce ściągać. Ani z torrenta ani z FTP ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się