Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 20:40, T.Boczek napisał:

wymieniłeś PS 3 i nadal robi to może TV wymień albo sprawdź na innym czy tak robi


na każdym tv tak się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 17:05, KamcioBoy napisał:

Czy ściąganie dem gier z internetu na komputerze a potem wypalanie ich na płytki i załadowanie
ich do xboxa jest bezpieczne?


W jakim sensie? Bana na pewno nie dostaniesz. Jak nagrasz na jakiejś lipnej płycie to być moze napęd będzie siemeczył z płytką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 17:05, KamcioBoy napisał:

Czy ściąganie dem gier z internetu na komputerze a potem wypalanie ich na płytki i załadowanie
ich do xboxa jest bezpieczne?


Jest, sam właśnie pobrałem demko Resident Evil 5, wypaliłem na płycie i pocinam sobie w grę :-). Szkoda tylko że nowy RS to gra na 8/10 :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 17:19, rob300i napisał:

Jest, sam właśnie pobrałem demko Resident Evil 5, wypaliłem na płycie i pocinam sobie
w grę :-). Szkoda tylko że nowy RS to gra na 8/10 :-/

Wyjaśnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 13:28, MasterOfBlaster napisał:

Jeśli ktoś chce demo Resident Evil 5 to można pobrać je tutaj >> http://digiex.net/games-downloads/768-resident-evil-5-demo-download-xbox-360-a.html

Zajmuje jakieś 400 mb i wystarczy wypalić je na płytce.

P.S. Ja ściągam i zobaczę "co to jest".



Czy takie coś jest dla posiadaczy PS3 też ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:58, Cmq napisał:

> Ps: Wiecie coś na temat premiery Skate 2 i Skate it na Wii ? Bo czekam a premiery

> tak jakby ciągle przekładane już słyszałem, że premiera ma być w II kwartale 2009
;/
Skate It już od parunastu dni jest na półkach w sklepach, Skate 2 wyjdzie pod koniec
stycznia 2009.



A jest to oficjalna premiera w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 17:57, Tal441 napisał:

> Czy takie coś jest dla posiadaczy PS3 też ? :D

W każdym PS3 masz dysk, a w 360 nie....


No tak, ale ja np. jeszcze nie mam internetu do PS3 a w demko Residenta chętnie bym pograł :)
Kolejny argument, żeby się tym netem zająć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2008 o 17:25, hallas napisał:

Wyjaśnij.


Co? Dlaczego to gra na 8/10? Dlatego ponieważ:

-Sterowanie! Nie można iść i strzelać jednocześnie, a podczas biegu postać okropnie się porusza.
-Chaos! Często nie wiadomo co się dzieje, frustrujące.
-Gameplay! To cały RE4 tylko w HD. To co sprawdzało się na PS2, teraz nie zdaje egzaminu. Coś jakbym grał w budżetówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:13, dales napisał:

na każdym tv tak się robi


Kolego, chyba coś ściemniasz. To niemożliwe, aby konsola nie działała na innych telewizorach, skoro nawet PS3 wymienili Ci na inne w serwisie. No, chyba że dostali felerną partię, ale nie wydaje mi się. A może po prostu źle podpinasz konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 17:19, rob300i napisał:

> Czy ściąganie dem gier z internetu na komputerze a potem wypalanie ich na płytki
i załadowanie
> ich do xboxa jest bezpieczne?

Jest, sam właśnie pobrałem demko Resident Evil 5, wypaliłem na płycie i pocinam sobie
w grę :-). Szkoda tylko że nowy RS to gra na 8/10 :-/

z jakiej strony www pobierasz dema na x-bxa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 18:00, Oskar 1994 napisał:

A jest to oficjalna premiera w Polsce ?

W całej europie, czyli w Polsce jak najbardziej też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 17:25, hallas napisał:

Wyjaśnij.


Właśnie przeszedłem demo. Ta wersja składa się z wycinków dwóch misji zlokalizowanych w różnych miejscach. W pierwszej ganiamy się z ekipą napaleńców (na czele z gościem w katowskim kapturze) po niewielkiej przestrzeni czekając na wsparcie z powietrza, w drugiej uderzamy w bardziej zurbanizowane klimaty (jest snajperka).

Co do samej gry - pierwsze wrażenie raczej średnie niestety. Mechanika żywcem przeniesiona z RE4 (zresztą pierwsze co zrobiłem to dostosowanie sterowania do starego systemu - config określony jako "A" :)), ale tym razem jakoś nie do końca to do mnie trafia. Nie jestem też przekonany do grzebania w ekwipunku bez zatrzymania gry, a przynajmniej nie w takiej formie - za dużo kliknięć trzeba wykonać, aby - przykładowo - zmienić broń.

Postaram się wgryźć trochę głębiej w temat, zobaczymy co i jak.

Graficznie także szału nie ma, zobaczymy jak sprawdzi się online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile powinno się grać maksymalnie na Xboxie360 aby nie doprowadzić do jej uszkodzenia, przegrzania? W jakim miejscu ją najlepiej postawić(blisko okna?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 22:22, KamcioBoy napisał:

Ile powinno się grać maksymalnie na Xboxie360 aby nie doprowadzić do jej uszkodzenia,
przegrzania? W jakim miejscu ją najlepiej postawić(blisko okna?)


najlepiej postawic tak aby miala swobodny przeplyw powietrza, tzn nie zamykac jej w szafce tak, ze pomiedzy sciankami szafki a xboxem jest malo miejsca, tak mysle 5cm i wiecej to dobrze :)

a co do gry, to nie jestem w stanie powiedziec, ja gralem 5h w gow2 non stop i zadnych efektow nagrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 22:22, KamcioBoy napisał:

Ile powinno się grać maksymalnie na Xboxie360 aby nie doprowadzić do jej uszkodzenia,
przegrzania? W jakim miejscu ją najlepiej postawić(blisko okna?)

Postaw na parapecie ,ale na zewnątrz i graj nie dłużej jak godzinę tygodniowo ,unikniesz awarii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 22:22, KamcioBoy napisał:

Ile powinno się grać maksymalnie na Xboxie360 aby nie doprowadzić do jej uszkodzenia,
przegrzania? W jakim miejscu ją najlepiej postawić(blisko okna?)

Akurat granie non-stop, raczej nie ma większego znaczenia ale dla bezpieczeństwa można co parę godzin gry wyłączyć na jakieś 20 minut konsolę. Ja tam grałem blisko 8 godzin non-stop w Assassin''s Creed i moja 360 ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 23:32, Cmq napisał:

> Ile powinno się grać maksymalnie na Xboxie360 aby nie doprowadzić do jej uszkodzenia,

> przegrzania? W jakim miejscu ją najlepiej postawić(blisko okna?)
Akurat granie non-stop, raczej nie ma większego znaczenia ale dla bezpieczeństwa można
co parę godzin gry wyłączyć na jakieś 20 minut konsolę. Ja tam grałem blisko 8 godzin
non-stop w Assassin''s Creed i moja 360 ma się dobrze.


Farciarz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się