Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

W nowym PSX Extreme bynajmniej oni polecają bardziej Rock Band 2. Taka mała sugestia, swojego zdania nie wyrażę, bo w takie gry nie gram. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 18:01, Łeber napisał:

W nowym PSX Extreme bynajmniej oni polecają bardziej Rock Band 2. Taka mała sugestia,
swojego zdania nie wyrażę, bo w takie gry nie gram. ;)

tylko kiedy harmonix zaszczyci nas wprowadzeniam RB 2 do Europy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, tak, ale jak to mówią, powoli, powoli, bo się %^#$%. Przyjdzie taka pora, że i w Polsce będziemy nowego RB kupić, ale na pewno nie w tym roku. To mogę Ci powiedzieć. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:51, JaN-J napisał:

Czy warto kupić Gh world tour band bundle na PS3?, czy lepiej cczekać na rock band 2?

Wedle zapowiedzi Sony kontrolery z World Tour mają być kompatybilne z Rock Band 2. Można zatem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 18:54, Jaki Ganh1 napisał:

A ja ponawiam pytanie. Czy na giełdzie komputerowej w Warszawie można kupić konsole?
Dokładnie X360.


Na Batorego? Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat o konsolach (odpowiedniejszego nie znalazłem), to pytam ja Was... Dobrze zrobiłem sprzedając PSX slimkę za 70 zł (do tego dorzuciłem, 2 pady + memorkę [chyba] + kilka gier i okablowanie)? Teoretycznie więcej bym za to nie dostał, więc osobiście jestem zadowolony. Zawsze zdeczko więcej na te upragnione PS3. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 22:05, Chaotizz napisał:

Skoro temat o konsolach (odpowiedniejszego nie znalazłem), to pytam ja Was... Dobrze
zrobiłem sprzedając PSX slimkę za 70 zł (do tego dorzuciłem, 2 pady + memorkę [chyba]
+ kilka gier i okablowanie)? Teoretycznie więcej bym za to nie dostał, więc osobiście
jestem zadowolony. Zawsze zdeczko więcej na te upragnione PS3. ;>


ja dawno,oj dawno temu sprzedalem ps1 za 50zl z 1 padem,wiec 70zl jak na dzisiaj to dobra cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 10:49, syriusz.b napisał:

Cena może i dobra, ale jakbym miał PSa pierwszego, to bym go ładnie na półkę postawił
na honorowym miejscu...

Zastanawiałem się nad tym, ale jak dla mnie to, z lekka niepotrzebne... Leżał i tylko kurzył się. A zresztą sprzedałem kumplowi, więc zawsze mogę sobie na tego ps''a popatrzeć. ;P A klasyki takie jak Crash Bandicoot 3 sobie zostawiłem, a jakże! Na ps2 mogę przecież w nie pograć. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kurczę, znowu mam problem z jednym z osiągnięć w GTA IV.

Teamplayer.
Kill 5 players who are not in your team, in any ranked multiplayer team game.

Pomoże mi ktoś? Bo ja próbowałem już w team death matchu zabić tam pięci z przeciwnej drużyny ale chyba nie o to chodzi.

Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 11:08, Łeber napisał:

Dziwne, bo powinno działać. A próbowałeś w innych zawodach zespołowych?

No nie próbowałem.

Ok to spróbuje. Zobaczę. Ogólnie szkoda że nie przetłumaczyli troef na PL bo nie wszystkie idzie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo niestety nie ma polskiego język w menu, to trofea też nie będą w nim wyświetlane. Może kiedyś w przyszłości, jak SCEP ruszy tyłek sprzed biurka i w końcu zacznie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 11:36, Net.com napisał:

Żeby się upewnić : Czy kupując xboxa premium 60gb mam pewność , ze to ta nowa wersja
? ;D

Nie musisz :)

Wersja 60 GB wyszła dopiero w tym roku. Więc nie ma czego się bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 11:36, Net.com napisał:

Żeby się upewnić : Czy kupując xboxa premium 60gb mam pewność , ze to ta nowa wersja ?

Nie do końca zgodzę się z Meykan''em...
Gdyż nie dawno do sklepów trafiły jeszcze nowsze wersje, tzn. z poprawionym chłodzeniem, mniejszym zużyciem mocy. Z tego co pamiętam, to w pudełku na konsole jest taki otworek i można sprawdzić datę produkcji - tylko, że nie powiem Ci dokładnie od kiedy są produkowane te najnowsze wersje (październik?)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 14:37, balduran2 napisał:

> Żeby się upewnić : Czy kupując xboxa premium 60gb mam pewność , ze to ta nowa wersja
?
Nie do końca zgodzę się z Meykan''em...
Gdyż nie dawno do sklepów trafiły jeszcze nowsze wersje, tzn. z poprawionym chłodzeniem,
mniejszym zużyciem mocy. Z tego co pamiętam, to w pudełku na konsole jest taki otworek
i można sprawdzić datę produkcji - tylko, że nie powiem Ci dokładnie od kiedy są produkowane
te najnowsze wersje (październik?)...

hm...Kiedyś mi ktoś napisał , że wszystkie wersje 60gb to są te z poprawionym chłodzeniem itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś po raz pierwszy miałem styczność z Wii. Graliśmy z 3 kumplami w boks, tenisa czy ping ponga. Świetna konsolka. Pierwotnie mieliśmy przyjść do niego xboxa 360, ale tak nas wciągneło, ze 2 godziny przegraliśmy.
Wii na pewno jest świetne jak ma się z kim grać. Samotnie, wydaje mi się, że spisuje się gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się