Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2008 o 22:30, Chaotizz napisał:

W którą wersję PS3 najlepiej się zaopatrzyć? Podobno w jakiejś jest wbudowany router,
ale mogę się mylić. Która to? Ogólnie, która wystarczy, albo która najlepsza. ;P

No Najlepiej 80 GB. Nie różni się od 40 GB niczym poza większym dyskiem. No i Dualshock 3 jest dołączany do 80 GB. A ten pad posiada fajne wibracje i ogólnie jest fajny. A może teraz nawet dwa takie pady nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 22:36, Meykan napisał:

No Najlepiej 80 GB. Nie różni się od 40 GB niczym poza większym dyskiem. No i Dualshock
3 jest dołączany do 80 GB. A ten pad posiada fajne wibracje i ogólnie jest fajny. A może
teraz nawet dwa takie pady nie wiem

Akurat miałem okazję obejrzeć konsolę w akcji. I powiem, że GT 5 Prologue, to naprawdę świetna gra, a można ją nazwać dopiero wersją "demonstracyjną" jakby na to nie patrzeć. Boję się pomyśleć, co się stanie gdy światło dzienne ujrzy pełna wersja. Ogółem jestem bardziej przekonany do PS3. Dlaczego? Jeden kumpel ma, i kuzyn, jest więc od kogo gierki pożyczać. Zresztą IMO Dualshock jest lepszy od XBOX''owego ppada, i konsola Sony ma jednak więcej exclusive''ów. Ale obejrzę też dzieło Microsoftu, i to przemyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz to twoja decyzja. Ogólnie ja tutaj na forum patrzę że większość by tutaj kupiła PS3 jednak odstrasza ich tylko cena, dlatego też kupują Xboxa 360.
No cóż dla mnie PS3 jest wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 22:46, Meykan napisał:

No wiesz to twoja decyzja. Ogólnie ja tutaj na forum patrzę że większość by tutaj kupiła
PS3 jednak odstrasza ich tylko cena, dlatego też kupują Xboxa 360.
No cóż dla mnie sprzęt jest wart swojej ceny.

Cena akurat nie gra tu roli. Zwłaszcza, że ja płacę tylko ~800zł, drugą połówkę płaci inna persona. ;P Także, wystarczy, że posprzedaje kilka rzeczy, i kasa sama przyjdzie. Nowy nabytek szacuje na marzec/kwiecień 2009 roku, o ile wszystko pójdzie tak jak być powinno. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 22:26, krak2610 napisał:

Wiadomo, że FullHD lepsze.
Zwykły najtańszy kabel hdmi jaki dostaniesz w odpowiedniej długości.

Nie no, wiem, że FullHD lepsze, tyle, że kwestia ceny - znajdzie się w miarę dobry telewizor w cenie 1500-2000? Jak tak, to jakieś nazwy? CZy w tej cenie to tylko patzreć na HDReady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 23:42, paweldomar1 napisał:

> Wiadomo, że FullHD lepsze.
> Zwykły najtańszy kabel hdmi jaki dostaniesz w odpowiedniej długości.
Nie no, wiem, że FullHD lepsze, tyle, że kwestia ceny - znajdzie się w miarę dobry telewizor
w cenie 1500-2000? Jak tak, to jakieś nazwy? CZy w tej cenie to tylko patzreć na HDReady?

A szczerze mówiąc to nie wiem. Sam niedługo będe się rozglądał nad zakupem jakiegoś taniego ( budrzet mniejszy niż Twój ) telewizorka HD, lub monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 23:42, paweldomar1 napisał:

Nie no, wiem, że FullHD lepsze, tyle, że kwestia ceny - znajdzie się w miarę dobry telewizor
w cenie 1500-2000? Jak tak, to jakieś nazwy? CZy w tej cenie to tylko patzreć na HDReady?

32LG7000 oraz 32LG5700 wpasują się w ten przedział cenowy (ten pierwszy tylko wtedy, jeśli będziesz się ostro targował). Oba są w stanie wyświetlać obraz 1080p (o ile wiem - tylko przez złącze HDMI - component wedle standardu "HD Ready 1080p" obsługuje rozdzielczość do 1080i - http://www.eicta.org/fileadmin/user_upload/document/HD_ready_1080p_-_LICENSE_AGREEMENT.pdf , strona 13 i 14)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 09:14, choper napisał:

No to od wczoraj jestem posiadaczem Xboxa 360 :) Zakupiłem wersję premium 60 gb w pakiecie
z Lego IJ i Kung Fu Panda.


No , no nasza rodzina posiadająca konsole stale się powiększa... :]
No to jakie tytuły chcesz (zamierzasz) zakupić na pierwszym planie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 09:14, choper napisał:

No to od wczoraj jestem posiadaczem Xboxa 360 :) Zakupiłem wersję premium 60 gb w pakiecie
z Lego IJ i Kung Fu Panda.

Gratki ;) Chętnie bym zagrał w Lego IJ (spodobało mi się ;D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 13:15, MasterOfBlaster napisał:

> No to od wczoraj jestem posiadaczem Xboxa 360 :) Zakupiłem wersję premium 60 gb
w pakiecie
> z Lego IJ i Kung Fu Panda.
Gratki ;) Chętnie bym zagrał w Lego IJ (spodobało mi się ;D )

Sobie kup. 39zł tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie cen PS2. Jaka cena teraz jest sensowna do sprzedaży?
Myślę że gdzieś tak około 250zł bo od tego się ceny na allegro zaczynają. Jeżeli ktoś mógł by mi dobrą ceną podać to proszę żeby to zrobił :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 14:44, ProHacker napisał:

Mam takie pytanie odnośnie cen PS2. Jaka cena teraz jest sensowna do sprzedaży?
Myślę że gdzieś tak około 250zł bo od tego się ceny na allegro zaczynają. Jeżeli ktoś
mógł by mi dobrą ceną podać to proszę żeby to zrobił :P.


Ja, zestaw slim, dwa dual shocki 2, 6 oryginalnych gier i Swap Magic, sprzedałem za 400 zł. Nie wiem czy zarobiłem, czy nie, zależało m ina szybkej transakcji bo premiera GTA IV już się zbliżała, a ja nie miałem konsoli ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 15:04, Miluś napisał:

> Mam takie pytanie odnośnie cen PS2. Jaka cena teraz jest sensowna do sprzedaży?

> Myślę że gdzieś tak około 250zł bo od tego się ceny na allegro zaczynają. Jeżeli
ktoś
> mógł by mi dobrą ceną podać to proszę żeby to zrobił :P.

Ja, zestaw slim, dwa dual shocki 2, 6 oryginalnych gier i Swap Magic, sprzedałem za 400
zł. Nie wiem czy zarobiłem, czy nie, zależało m ina szybkej transakcji bo premiera GTA
IV już się zbliżała, a ja nie miałem konsoli ;-P

To było chyba dość dawno, więc ta informacja za wiele mu nie daje. Eee ale po co Ci był Swap Magic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 10:19, Zabuza95 napisał:

Gratuluję;) I jak pierwsze wrażenia?

To dla mnie wielki skok bo mam kompa z 256 ram to grafika dla mnie jest kosmiczna ;)
michu96 zakupiłem Fifę 09 i teraz poluje na GTA IV ;P Obowiązkowo jeszcze w GoW trzeba zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 16:36, choper napisał:

> Gratuluję;) I jak pierwsze wrażenia?
To dla mnie wielki skok bo mam kompa z 256 ram to grafika dla mnie jest kosmiczna ;)
michu96 zakupiłem Fifę 09 i teraz poluje na GTA IV ;P Obowiązkowo jeszcze w GoW
trzeba zagrać.

Co wy z tym gta tak? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 16:50, mcQba napisał:

> > Gratuluję;) I jak pierwsze wrażenia?
> To dla mnie wielki skok bo mam kompa z 256 ram to grafika dla mnie jest kosmiczna
;)
> michu96 zakupiłem Fifę 09 i teraz poluje na GTA IV ;P Obowiązkowo jeszcze
w GoW
> trzeba zagrać.
Co wy z tym gta tak? ;/

No nie wiem. Skoro w gazetach i internecie dostaje 10/10, w sklepach dawno już wyprzedane, a setki tysięcy graczy jest zachwyconych to tak sobie myślę, że warto zagrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, gra nie zrobiła jakiegoś wielkiego przełomu, na moje oczekiwania wobec tej gry były ogromne, a wszyło słabo, zawiodłem się generalnie. To już lepiej kupić sobie inny tytuł, bo GTA IV hitem, jak dla mnie to nie jest. Przynajmniej ja bym tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się