Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2008 o 16:36, choper napisał:

> Gratuluję;) I jak pierwsze wrażenia?
To dla mnie wielki skok bo mam kompa z 256 ram to grafika dla mnie jest kosmiczna ;)
michu96 zakupiłem Fifę 09 i teraz poluje na GTA IV ;P Obowiązkowo jeszcze w GoW
trzeba zagrać.

A co ma RAM do grafiki? :P
W skład mojej listy must have wchodzą takie tytuły jak GH World Tour, NFS Undercover, Fallout 3, Fable 2 i kilka innych tytułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 17:18, choper napisał:

> Co wy z tym gta tak? ;/
No nie wiem. Skoro w gazetach i internecie dostaje 10/10, w sklepach dawno już wyprzedane,
a setki tysięcy graczy jest zachwyconych to tak sobie myślę, że warto zagrać...

No, tylko, że ta gra jest nudna. Ale cóż, to są twoje pieniądze i szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to, na co je wydasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Po 3 godzinnych męczarniach z podłączaniem rutera nareszcie działa ustrojstwo :) Mam więc pytanie: co muszę zrobić by działał net w PS3? Wejść w opcji internetowe i coś skonfigurować czy wystarczy użyć opcji "scan"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2008 o 15:37, krak2610 napisał:

To było chyba dość dawno, więc ta informacja za wiele mu nie daje. Eee ale po co Ci
był Swap Magic ?


do gry na kopiach zapasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 17:23, Net.com napisał:

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak to jest z grafiką na ps3 i x-pudle bo słyszałem
różne opinie ?


w tym wątku ten temat był poruszany setki razy i nigdy nikt nie doszedł do konsensusu, tak więc nie rozpoczynaj kolejnej idiotycznej wojny słownej ;-)

>Siemka. Po 3 godzinnych męczarniach z podłączaniem rutera nareszcie działa ustrojstwo :) Mam więc pytanie: >co muszę zrobić by działał net w PS3? Wejść w opcji internetowe i coś skonfigurować czy wystarczy użyć opcji >"scan"?

tak, scan, wybierasz ssid swojej sieci, jak ustawiłeś hasło wep lub wpa to je wklepujesz, dalej automatic, później włączasz connection test i jeśli wszystko będzie succeded, a NAT type będzie miał numerek 2 to wszystko jest w porządku.

Niestety u mnie dalej w porządku nie jest ;-/ muszę załatwić sobie router.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 19:47, Miluś napisał:

tak, scan, wybierasz ssid swojej sieci, jak ustawiłeś hasło wep lub wpa to je wklepujesz,
dalej automatic, później włączasz connection test i jeśli wszystko będzie succeded, a
NAT type będzie miał numerek 2 to wszystko jest w porządku.


Dzięki za odpowiedź, tak zrobiłem i ładnie śmiga ;) Ale...od początku. Wszystkie stronki ładnie chodzą, patche się pobierają, youtube działa, ale nie mogę się zaregistrować na PSN :[ Pisze, że jakiś błąd czy coś (niestety teraz nie pamiętam jaki i nie mogę znaleźć jego nazwy w necie, ale pewnie wiecie jaki to, bo całkiem sporo ludzi go ma, z tego co widziałem w necie przeglądanym w PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam nad kupnem Wii. Mam w sumie x360, ale Wii to coś innego. Jednak podobno M$ kombinuje nowe kontrolery jak w Wii. Pewnie wtedy gry staną się multiplatformowe i na ixa posypie sie sporo ciekawych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 17:24, Igor FCBayern napisał:

W skład mojej listy must have wchodzą takie tytuły jak GH World Tour, NFS Undercover,
Fallout 3, Fable 2 i kilka innych tytułów :)


Dobra porada from gamer for gamer -> GH World Tour - poczekaj na Guitar Hero Metallica, NFS Undercover - nie marnuj pieniedzy ta gra to szmelc, Fallout 3 jak najbardziej, Fable 2 - wedlug gustu nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 19:15, Ceteris Paribus napisał:

Tak się zastanawiam nad kupnem Wii. Mam w sumie x360, ale Wii to coś innego. Jednak podobno
M$ kombinuje nowe kontrolery jak w Wii. Pewnie wtedy gry staną się multiplatformowe i
na ixa posypie sie sporo ciekawych tytułów.

Jak masz z kim grać to weź Wii. Na imprezy jest super, ale do samego grania nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie playfire.com można sobie stworzyć profil, w którym zestawione są dane użytkowników np. PS3 i ich trofea. I ja mam do tego pytanie: czy wszystkie trofea trzeba ręcznie wklepywać, nie mogą zostać pobrane automatycznie ze źródeł Sony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakie posiadam, trofea powinny automatycznie zostać załadowane z Twojego profilu PSN (podobnie jak przy Xbox Live) na serwer playfire.com i być również automatycznie uaktualniane. Naprawdę coś tam musisz wklepywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 20:59, WorldWar3PL napisał:

Z informacji jakie posiadam, trofea powinny automatycznie zostać załadowane z Twojego
profilu PSN (podobnie jak przy Xbox Live) na serwer playfire.com i być również automatycznie
uaktualniane. Naprawdę coś tam musisz wklepywać?


Niestety tylko taką opcję znalazłem :( Sam się zdziwiłem ponieważ w ten sposób gracze mogą oszukiwać (samych siebie w dodatku...). Polega to na tym, że wybieram grę, a potem trofeum, które zebrałem. I tak po kolei dodaje się do listy to wszystko.

EDIT: no i w dodatku na tej stronie jest ranking najlepszych zbieraczy trofeów, więc wydaje mi się, że gdzieś musi być opcja kopiowania tych danych i ich uwierzytelnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 21:13, Sarturias napisał:

> Z informacji jakie posiadam, trofea powinny automatycznie zostać załadowane z Twojego

> profilu PSN (podobnie jak przy Xbox Live) na serwer playfire.com i być również automatycznie

> uaktualniane. Naprawdę coś tam musisz wklepywać?

Niestety tylko taką opcję znalazłem :( Sam się zdziwiłem ponieważ w ten sposób gracze
mogą oszukiwać (samych siebie w dodatku...). Polega to na tym, że wybieram grę, a potem
trofeum, które zebrałem. I tak po kolei dodaje się do listy to wszystko.

EDIT: no i w dodatku na tej stronie jest ranking najlepszych zbieraczy trofeów, więc
wydaje mi się, że gdzieś musi być opcja kopiowania tych danych i ich uwierzytelnienia...


Cóż niestety narazie trzeba "wklepywać" trofea recznie. Sony obiecała do końca roku synchronizacje, ostatnio z trofeami coś zgrzytało to może coś tam grzebali w tym wszystkim. Zobaczymy. Cóż a playfire służy raczej do robienia syganturek ze swoim trofeami na fora czy blogi niż do rankingów. To, że trafiąją się pajace którzy będą wpisywać, że posiadają wszystkie możliwie trophy jest nieuniknione, niestety. Jak chcesz być w konkretnym (Polskim) weryfikowanym rankingu to polecam tą strone http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php .
Najlepsi hunterzy znajdą swoje nicki z PSN w PSX Extreme. Oprócz tego poradniki, lista trophies, lista calaków / kompletów itp. Ciekawa strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na ranking na tej stronce, 12 lvl przodujący ma, no nieźle, ja w prawdzie bym się nie załapał do top 50, ale do top 60 na pewno. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:14, Łeber napisał:

Spojrzałem na ranking na tej stronce, 12 lvl przodujący ma, no nieźle, ja w prawdzie
bym się nie załapał do top 50, ale do top 60 na pewno. ;P

Hehe, ja też cienko zipię w trofeach, dopiero 3 level. Cóż może kiedyś jak będe mieć okres hardcorowego grania to mój nick się w rankingu pojawi ;) Fajnie by było przeczytać "krak2610" w PSX Extreme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na playfire.com powstała niedawno grupa użytkowników, która zajmuje się sprawdzaniem osób z największą liczbą Trofeów i ich weryfikowaniem, dzięki czemu Top rankingu jest co jakiś czas czyszczony z lamerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się