Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2008 o 23:18, jackass napisał:

/.../


Pure''a na oczy nie widziałem, ale opis na www.xbox360achievements.org wygląda na w miarę logiczny:

There are five different engines (listed below) you can use on your ATVs. Build a bike with each one of them and the ten easy points are yours.
Yoshimura 450cc 4 Stroke
DASA Racing 449cc 4 Stroke
FMF 450cc 4 Stroke
Sparks Racing 250cc 2 Stroke
Alba Racing 350cc 2 Stroke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponowne zapytanie odnośnie X360. Czy dysk w ogóle znajduje zastosowanie w ''przeciętnym użytkowaniu''? Tym razem rozważam zakup pomiędzy Arcade a Premium, gdyż prócz samej ceny kusi wizja nabycia tytułu/ów więcej aniżeli przy zakupie Premium (różnica ok. 200 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej bierz Premium. :) Ta pamięć się przydaje np: do wgrywania gier na dysk( po update), i do innych dupereli, ale do tego najbardziej. :) Dzięki wgrywaniu X''b pracuje Ciszej... No i w Pro masz dwie gierki: Kung Fu Panda, Lego Indiana Jones, a obydwie gry, a szczególnie pierwsza są niezłe. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 01:33, Simon Whiteman napisał:

Ponowne zapytanie odnośnie X360. Czy dysk w ogóle znajduje zastosowanie w ''przeciętnym
użytkowaniu''? Tym razem rozważam zakup pomiędzy Arcade a Premium, gdyż prócz samej ceny
kusi wizja nabycia tytułu/ów więcej aniżeli przy zakupie Premium (różnica ok. 200 zł).

Nie polecam kupować dysku osobno, ostatnio widziałem w "markecie" oryginalny dysk 120 gb do x360 za... 619 zł. W zestawie zawsze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 01:33, Simon Whiteman napisał:

Ponowne zapytanie odnośnie X360. Czy dysk w ogóle znajduje zastosowanie w ''przeciętnym
użytkowaniu''? Tym razem rozważam zakup pomiędzy Arcade a Premium, gdyż prócz samej ceny
kusi wizja nabycia tytułu/ów więcej aniżeli przy zakupie Premium (różnica ok. 200 zł).

Też się zastanawiałem czy brać Arcade czy Premium. Wolałem wziąć tańszy zestaw i kupić więcej gier. Ale powiem Ci, że to się nie opłaca. W Arcade brakuje wielu elementów np kabla do internet (XBL) no i przede wszystkim dysku. Przy okazji - w sklepach są kosmiczne ceny tych dysków. Np tu masz 120 GB za 229 zł:
http://www.allegro.pl/item514481419_360shop_dysk_120_gb_do_xbox_360_wawa_promocja.html
Jednym z argumentów był też ten filmik pokazujący różnicę grania w GTA IV na Arcade z dyskiem i bez niego:
http://pl.youtube.com/watch?v=4_e6NZJ-APs
Pytałem o wiele rzeczy przed zakupem niedawno na około 335 stronie tego tematu to możesz je przejrzeć. Ja ostatecznie kupiłem Premium 60 GB i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premium lepiej brać bo masz od razu dysk. Oddzielnie lepiej nie kupować jeśli chodzi o X360.
Akurat w przypadku PS3 jeśli chodzi o dysk jest o wiele lepiej.

Na PS3 większy dysk hdd np. seagate 320 GB 2.5 cala koszt około 260 zł. I nie trzeba przepłacać ze sprzęt M$ gdzie dysk hdd 20 GB kosztuje mniej więcej tyle samo.

Wiem że 320 GB to jest pogrom. Ale wiesz tu chodzi teraz o porównanie ceny do wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 11:17, choper napisał:

Jednym z argumentów był też ten filmik pokazujący różnicę grania w GTA IV na Arcade z
dyskiem i bez niego:
http://pl.youtube.com/watch?v=4_e6NZJ-APs

A widzisz co jest napisane na początku tego klipu ? Problemem jest dysk z grą a nie konsola .W dodatku jest to piracka kopia gry .

Dnia 31.12.2008 o 11:17, choper napisał:

Pytałem o wiele rzeczy przed zakupem niedawno na około 335 stronie tego tematu to możesz
je przejrzeć. Ja ostatecznie kupiłem Premium 60 GB i jestem bardzo zadowolony.

Lol ja mam 845 stron to 335 wcale nie jest tak niedawno ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za konkretne porady - również rzuciła mi się w oczy astronomiczna cena dysku w sklepach internetowych. Co prawda zestaw Premium z obecnym zestawem gier nie jest idealny (LEGO Indiana Jones zniosę), ale w sumie i tak zakup jest opłacalny. Ponadto zauważyłem, że hity pokroju Gears of War czy Forza Motorsport 2 są już w serii ''Classics'', które cenowo oscylują w granicach 60 zł. Yummie.

Z okablowaniem będzie nieco większy problem. Tzn. jeżeli w ogóle można go tak nazwać - ponieważ większość przez najbliższe miesiące spędzę w akademiku, a więc domyślnym ''ekranem'' będzie monitor - czyli kabel VGA (oryginał MS - 119,9 złociszy). No ale po powrocie do domu chciałoby się ujrzeć na odpowiednim wyświetlaczu a więc kabel HDMI czyli ok 80 złociszy ^^ Przy następnej pensji pomyślę o LIVE! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 18:27, Simon Whiteman napisał:

Dzięki wszystkim za konkretne porady - również rzuciła mi się w oczy astronomiczna cena
dysku w sklepach internetowych. Co prawda zestaw Premium z obecnym zestawem gier nie
jest idealny (LEGO Indiana Jones zniosę), ale w sumie i tak zakup jest opłacalny.

Poszukaj dobrze - u mnie w empiku jest wersja z innymi grami (nie powiem ci - nie pamiętam) W takiej samej cenie... i to nie jakimiś grami, tylko hitami typu FC2 :)
>Ponadto

Dnia 31.12.2008 o 18:27, Simon Whiteman napisał:

zauważyłem, że hity pokroju Gears of War czy Forza Motorsport 2 są już w serii ''Classics'',
które cenowo oscylują w granicach 60 zł. Yummie.

Forzy ci nie polecam - miała być super grafika itp... Jest kicha - sięgnij lepiej po PGR''a3 (też classics) Zresztą - wejdź na strone Xboxa i zobacz - sam byłem zaskoczony, że tyle gier jest już classics (np. PES2008)

Dnia 31.12.2008 o 18:27, Simon Whiteman napisał:


Z okablowaniem będzie nieco większy problem. Tzn. jeżeli w ogóle można go tak nazwać
- ponieważ większość przez najbliższe miesiące spędzę w akademiku, a więc domyślnym ''ekranem''
będzie monitor - czyli kabel VGA (oryginał MS - 119,9 złociszy). No ale po powrocie do
domu chciałoby się ujrzeć na odpowiednim wyświetlaczu a więc kabel HDMI czyli ok 80 złociszy
^^ Przy następnej pensji pomyślę o LIVE! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry kabel dostaniesz za 90 zł, BigBen VGA HD. Sam mam i podobnie jak wszyscy inni, nie narzekam. Jest genialny, ma wszystkie potrzebne przejściówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomoć. pobrałem yodę do soul calibur Iv, zainstalowałem i NIC, jak było tak jest. Wie ktoś co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wystąpił problem...

Kuzynka przywiozła PS3, żeby sobie pograć wparty games w sylwestra... No ale, nie wzięła kabli. >.< Bo jej brat, powiedział iż kable z PS2 wystarczą. Podłączam i nic. O co chodzi, sam już nie wiem. Weźcie powiedzcie. ;P Bo to na głowę dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 22:29, Chaotizz napisał:

Słuchajcie wystąpił problem...

Kuzynka przywiozła PS3, żeby sobie pograć wparty games w sylwestra... No ale, nie wzięła
kabli. >.< Bo jej brat, powiedział iż kable z PS2 wystarczą. Podłączam i nic. O
co chodzi, sam już nie wiem. Weźcie powiedzcie. ;P Bo to na głowę dostanę.

Nie masz kabla HDMI w mieszkaniu ?
Może do telewizji czy coś ? Jak tak to podłączaj nim. ( ofc musi być odpowiedni tv, z takim wejściem )
Zdzwoń po znajomych może ktoś ma kabel compoenent od ps3 jeśli masz tv hd proś o kabel hd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 23:16, krak2610 napisał:

Nie masz kabla HDMI w mieszkaniu ?
Może do telewizji czy coś ? Jak tak to podłączaj nim. ( ofc musi być odpowiedni tv, z
takim wejściem )
Zdzwoń po znajomych może ktoś ma kabel compoenent od ps3 jeśli masz tv hd proś o kabel
hd.

Chyba nic takiego nie posiadam, no cóż trudno... Sprawa się po części rozwiązała i być może jutro w okolicach południa kabel będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działa na kablach od PS2? A reset zrobiliście konsoli czy jak to się tam nazywa (przytrzymać 5 sekund przycisk od włączania konsoli)? Sprawdźcie jak coś, ale nie gwarantuje, że zadziała bo nie wiem co to za kable w ogóle są xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo wczoraj na sylwestrze ;) Wziąłem PS34 do kumpla i kabel od Ps2 i nic... POtem na HDMI (poszliśmy na inny tv) ip poszło ehh sony zawsze utrudni życie...


Mam takie pytanie czy gitara od Guitar hero 3 na PS3 będzie działać z Rock band (1) na PS3 bo znalazłem dość tanio Rock banda i chcę kupić, wie ktoś coś na ten temat ?

Dzięki pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zonk, wystarczyło podłączyć kabel zasilania od kompa i wszystko działało. >.<

Chyba jakiś zamulony wczoraj byłem. A tak na marginesie, to zdecydowałem się na kupno konsoli Sony, bo jakoś lepsza mi się wydaję. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 21:10, Łeber napisał:

Gratulacje!

Gratulacje z powodu zamulenia, niewiedzy czy zdecydowania się na kupno PS3 (takowej jeszcze nie posiadam, żeby nie było niejasności).

BTW. Jakie gry na początek polecacie? Pogłoska jakoby wersja Slim miała zawitać jeszcze w tym roku jest prawdziwa i realna...? To tyle pytań. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:52, Oskar 1994 napisał:

Mam takie pytanie czy gitara od Guitar hero 3 na PS3 będzie działać z Rock band (1) na
PS3 bo znalazłem dość tanio Rock banda i chcę kupić, wie ktoś coś na ten temat ?

Dzięki pozdrawiam !

Będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się