Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2009 o 14:22, Łeber napisał:

Śmiało możesz podłączyć, oczywiście jakoś będzie gorsza, ale przy dobrej zabawie nie
będzie miało to żadnego znaczenia.

Dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie ... : )
Czy dualshocka 3 od ps3 można podłączyć do PC ? Bo ostatnio podłączyłem pod usb wyskoczyło okienko, że znaleziono nowy sprzęt, ale gdy już wszedłem do panelu sterowania i kontrolery gier, pad kompletnie nie reagował. Może trzeba jakiś "specjalny trick" :D wykonać, żeby można było grać na ds powiedzmy w pes''a : )
To jak z tym jest ? :D
Z góry dzięki za odpowiedz i Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 14:34, jackass napisał:

Na Rynku wylądowało demo Skate 2 .Na PSN przyleci 15 stycznia.

Będziemy musieli czekać tydzień dłużej... To nie fair!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:19, zajacisko napisał:

Czy opłaca się kupić xklocka dla samego GTA IV?

Tak. Bardzo się opłaca kupić dla tej jednej gry konsolę. A wiesz dlaczego? Bo się potem nie powstrzymasz od kupienia kolejnej gry :D I kolejnej, i kolejnej etc... Tak było w moim przypadku, kupowałem głównie pod GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:19, zajacisko napisał:

Czy opłaca się kupić xklocka dla samego GTA IV?

Ja kupiłem Xboxa ze względu na GTA IV (tak samo jak PSP dla VCS i LCS). I tak - opłaca się. GTA IV gwarantuje jakieś 50 godzin zabawy, w tym mniej więcej 30 na główny wątek. No i w lutym wychodzą dodatkowe misje, co daje kilka godzin.
Nie zapominaj, że Xbox to nie tylko GTA IV, więc będziesz się dobrze bawił przy innych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:28, destro177 napisał:

Tak. Bardzo się opłaca kupić dla tej jednej gry konsolę. A wiesz dlaczego? Bo się potem
nie powstrzymasz od kupienia kolejnej gry :D I kolejnej, i kolejnej etc... Tak było w
moim przypadku, kupowałem głównie pod GTA.

Tylko odstrasza mnie jedno: Ogromne ceny gier na konsole... Póki co, mam zamiar zrezygnować z nowego kompa na rzecz Xboxa, jak zbiorę kasę to nawet Elite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:31, zajacisko napisał:

Tylko odstrasza mnie jedno: Ogromne ceny gier na konsole...


Zajrzyj czasem na Allegro, można naprawdę sporo zaoszczędzić. No i to bezproblemowe granie, zero wymagań sprzętowych, zastanawiania się, czy pójdzie. A w skrajnych przypadkach - czy się uruchomi (!). I nie mówię o wymaganiach, tylko o tym że czasem przez różne błędy oraz zabezpieczenia na PC są problemy (mój "ukochany" Gothic 3...)

Dnia 08.01.2009 o 16:31, zajacisko napisał:

Póki co, mam zamiar zrezygnować z nowego kompa na rzecz Xboxa


Dobre podejście:) Też tak było u mnie. Jak pewnie u większości posiadaczy którejś z obecnych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będę mógł podlączyć Xboxa do każdego telewizora? Bo ten, do którego chcę podłączyć nowy nie jest...
EDIT: Jak jest z internetem, tymi wszystkimi kontami Gold, Silver, Xbox live? Wytłumaczy ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:46, zajacisko napisał:

Czy będę mógł podlączyć Xboxa do każdego telewizora? Bo ten, do którego chcę podłączyć
nowy nie jest...
EDIT: Jak jest z internetem, tymi wszystkimi kontami Gold, Silver, Xbox live? Wytłumaczy
ktoś?

Ja mam połączone ze zwykłym kineskopem i grafika wcale nie jest zła... Jasne - te wszystkie telewizory Full HD, wyświetlają o wiele lepszą grafikę... Ale taka z "kineskopa" mi wystarcza. ;) I w zestawie masz nawet przejściówkę ;)
A z internetem jest tak. Podłączasz konsolę do netu i tworzysz konto. Masz darmowy miesiąc Gold, który pozwala na granie w multi, oraz ściąganie najnowszych dem/materiałów. W przypadku silvera nie możesz grać w multi, a na najnowsze dema etc. musisz czekać tydzień, a pozatym masz wszystkie przywileje golda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:46, zajacisko napisał:

Czy będę mógł podlączyć Xboxa do każdego telewizora? Bo ten, do którego chcę podłączyć
nowy nie jest...
EDIT: Jak jest z internetem, tymi wszystkimi kontami Gold, Silver, Xbox live? Wytłumaczy
ktoś?

Jeżeli to nie jest żadna Unitra sprzed komuny, to tak - do każdego podłączysz. Masz zwykły kabel chinch + przejściówka na euro w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal nie mogę sobie wypbrazić sterowania w FPSach. Jak jest z celowaniem? Przecież gałką jest strasznie długo, żeby natrafić na przeciwnika, a myszką jest precyzyjnie. Jak jest z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 17:17, zajacisko napisał:

Przecież gałką jest strasznie długo, żeby natrafić na przeciwnika,

Weź raz pada do ręki w FPS-ie, to się przekonasz że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się