Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2009 o 22:43, Łeber napisał:

A problemy z kamerą nadal są, bo takowe były w jedynce?

Tu ten problem TROSZKĘ zredukowali, jest ona jak by oddalona. (tak mi się wydawało, grałem 10 min. więc dokładną odp. dam jutro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 20:52, Igor FCBayern napisał:

Ja na najniższym poziomie trudności męczyłem się z tym 2 dni. Nie wyobrażam sobie tego
etapu na "insane" :D


Na insane jest tak samo łatwe, jak na easy. Biegniesz szybko... I tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 16:22, MasterOfBlaster napisał:

Zna ktoś może jakieś darmowe gry arcade na XBL ? (oprócz Dash Of Destruction i Aeig Wings)

Kiedyś był Yaris ,ale już go chyba nie ma .Nie ma innych darmówek ,ale Yarisa lepiej nie ruszać przy zdrowych zmysłach .NAwet dla achivów nie będziesz chciał w to grać .DoD przy tym to rzemiosło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanka:
1.Jak podłaczyc Xboxa do pc coś kiedyś tkaiego słyszałem ale nie wiem czy sie da?
2.Czy opłaca sie podłaczyć konsole(xbox360) do neta i jakie płyną z tego korzyści?????(sam wiem ze mozna sciagac gry marketplace i grac przez neta to bez takich jakis gupich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wmp 11 + shere media lub Winda + media center, kabelek nie zcrossowany (taki jak od modemu, rutera, switcha) i to wsio.
2. W sumie to jeszcze uaktulanienia do gier i dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, przeczytałem to co napisał WuWu w przypiętym poście, ale w wielu postach występuje słowo XBOX czy PS3... Dlatego pytam.

Mam już sporą sumkę odłożoną na next-gena. Ale którego wybrać to nie wiem. Ja chcę konsolę do gier/do grania, a nie szpanowania. Kumpel ma PS3, kuzyn też, miałbym od kogo gry pożyczać, ale cena jak za taką konsolę... No nie jest zbyt niska. I gier zbyt dużo nie ma. Co polecacie? Jakie gry dla danej konsoli? W którą opłaca się bardziej zainwestować, sami wiecie o co chodzi. Liczę na Waszą pomoc, z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 20:32, ramirez1 napisał:

Mam takie pytanka:
1.Jak podłaczyc Xboxa do pc coś kiedyś tkaiego słyszałem ale nie wiem czy sie da?


Wystarczy WMP.11 i mieć konsolę:
a) podpiętą do PC kablem RJ-45
b) mieć konsolę w tej samej sieci co PC (np. ja mam konsolę podpiętą do Livebox''a i PC też do niego. Wszystko działa idealnie :-))

Dnia 09.01.2009 o 20:32, ramirez1 napisał:

2.Czy opłaca sie podłaczyć konsole(xbox360) do neta i jakie płyną z tego korzyści?????(sam
wiem ze mozna sciagac gry marketplace i grac przez neta to bez takich jakis gupich)


Bez netu to konsola jest jakby wykastrowana. O ile w poprzednim dashbordzie właściwie tylko 2/5 zakładek były w jakiś sposób połączone z XBL i można było bez niego żyć, to w nowym zostaje nam tylko zakładka My Xbox. Wszystko wygląda jakoś tak strasznie biednie.
Z netem po włączeniu konsoli możemy dowiedzieć się jakiś ciekawych rzeczy z światka growego (spotlight), wypożyczyć filmy (Dark Knight w HD za jakieś 500msp!) i poprzeglądać nowe dema (game marketplace).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być stronniczy ale PS3 :)
Po pierwsze nie jest taka droga np. jak kupisz xboxa arcade za 700zł będziesz musiał do niego dorzucić na parę życzy i wyjdzie z 1200zł , jak premium to niby tam ze 2 rzeczy kupić i też wyjdzie około tysiaka. Więc cena PS3 za 1200zł (40GB) to nie dużo. Piszesz że chcesz konsoli do grania, obie konsole posiadają wiele gier, lepszych,gorszych, xbox ma swoje Halo i Gearsy,Forza PS3- Uncharted, Killzone2,God of war3, Yakuza 3, GT5, Heavy Rain, Resistance2, LBP, MGS4 itd ten rok zapowiada sie lepiej dla PS3 każdy to potwierdzi. Niby Xbox ma lepszy internet ale niestety musisz płacić abonament aby cieszyć sie grą przez neta, a na PS3 jest darmowy lecz ma swe błędy. Ceny gier takie same ja każdą z gier na PS3 kupiłem od 100-150zł. Multimedialnie rządzi PS3, Wifi , blu-ray (na pewno za góra 2 lata będzie top) no i odtwarza większość formatów, HD DVD. Można bardzo długo wymieniać PS3 będzie bardziej żywotne, bo już słyszałem jakieś plotki o nowym xboxie. Nie chce uchodzić za fanboya ale to moim zdaniem prawda. Obie konsole nowej generacji są super kiedyś krążyły plotki o awaryjności Xboxa że 3 lampki itp sprawy, teraz rysowanie płyt, wcześniej że głośno chodzi ale teraz sie poprawił ale nie zmienia faktu iż PS3 jest mniej awaryjne bodajże 6% a xbox 15% coś w tym stylu. Myślę że pomogłem ja bym wybrał PS3 ale nie chcę ci zdania zmieniać jak coś.
PS.i te gry byś mógł pożyczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co?! Arcade kupisz za 600zł... Nawet za 500 jak poszukasz... Premium z dyskiem 60GB już za 700(Dla porównania - PS3 z dyskiem 40GB - czyli mniejszym kupisz za 2 RAZY tyle)... Poza grami, ew routerem NIC nie musisz kupować... Jakie rzeczy chciałbyś do niego dokupywać?
Co do awaryjności - po wyjściu NXE konsola chodzi ciszej (po instalacji)... Najnowsze konsole mają inny rodzaj płyty głównej, która się nie grzeje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 16:52, W.S.A.D napisał:

Co?! Arcade kupisz za 600zł... Nawet za 500 jak poszukasz... Premium z dyskiem 60GB już
za 700(Dla porównania - PS3 z dyskiem 40GB - czyli mniejszym kupisz za 2 RAZY tyle)...
Poza grami, ew routerem NIC nie musisz kupować... Jakie rzeczy chciałbyś do niego dokupywać?
Co do awaryjności - po wyjściu NXE konsola chodzi ciszej (po instalacji)... Najnowsze
konsole mają inny rodzaj płyty głównej, która się nie grzeje...

Już się fanboy oburzył :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 16:53, Kaucz napisał:

Już się fanboy oburzył :/

Nie Fanboy... sam mam zamiar do mojego "iksa" dokupić PS3... Ale mówisz troszkę bez sensu... Racja - do PS3 możesz podłączyć każdy dysk (jest taniej) Ale... I tak nie zmienia to tego, że PS3 jest najdroższą konsolą...Pisałem - Xbox 360 Premium + Dysk 60 GB możesz kupić za 700zł... Ps3 z mniejszym dyskiem za 1400 - przebitka dwukrotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 16:52, W.S.A.D napisał:

Poza grami, ew routerem NIC nie musisz kupować... Jakie rzeczy chciałbyś do niego dokupywać?

Ile kosztuje router do iksa?

@Kaucz --->
pomogłeś i to bardzo... Ale też słyszałem, że np. różnice w grafice widać dopiero na telewizorach powyżej 50 cali (na korzyść PS3), a ja mam tylko 32... No i ta kwota. Niby jest to tylko ''1200 zł'', ale za XBOX''a zapłacę plus/minus 950 złotych, i w tym dostanę jeszcze jakąś grę. Sam nie wiem, muszę się przejechać do MM z kasą zobaczyć, jeśli PS3 nie będzie zbyt drogie to je wybiorę, jeśli jednak przekroczy budżet to wygra X360. Na razie, potrzebuje jeszcze około 300 zł, ale już niedługo je skombinuję. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ,ale to zawsze jak ktoś pyta jaką konsolę kupić zaczyna się flame war :D A WW3 pisał o tym i ludzie czytać nie potrafią :( Uwielbiam to forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma TV 32 cale, po co większy? Zabawa przednia jest nawet na monitorze od kompa. Różnica w grafice a czy to takie ważne obie platformy na grach multiplatformowych mają taką samą grafikę jedynie nie raz na rzecz PS3 jest ciup lepiej np. w COD WaW ciup tekstury są lepsze.Ale też pomyśl że ten abonament na neta to około 100zł za tyle grę dostaniesz. PS3 jest bardziej przyszłościowe, wybierz co chcesz ale z konsolą SONY będziesz dłużej, masz PS2 to widzisz jaka ta konsola jest długowieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 16:58, W.S.A.D napisał:

Możesz kupić zwykły router (działa) a możesz microsoftowy, specjalnie do Xboxa... Tego
drugiego nie polecam ze względu na cenę ;)

Coś grzmocisz .Microsoft sprzedaje Network Adapter ,moduł Wi-Fi do bezprzewodowego neta .Zwykłym pociągniesz tylko przez kabel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 16:56, W.S.A.D napisał:

> Już się fanboy oburzył :/
Nie Fanboy... sam mam zamiar do mojego "iksa" dokupić PS3... Ale mówisz troszkę bez sensu...
Racja - do PS3 możesz podłączyć każdy dysk (jest taniej) Ale... I tak nie zmienia to
tego, że PS3 jest najdroższą konsolą...Pisałem - Xbox 360 Premium + Dysk 60 GB możesz
kupić za 700zł... Ps3 z mniejszym dyskiem za 1400 - przebitka dwukrotna...

teraz ty źle gadasz ja mam 80 GB konsole za 1350zł , wyszła teraz PS3 120GB za 1450zł więc jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:01, jackass napisał:

> Możesz kupić zwykły router (działa) a możesz microsoftowy, specjalnie do Xboxa...
Tego
> drugiego nie polecam ze względu na cenę ;)
Coś grzmocisz .Microsoft sprzedaje Network Adapter ,moduł Wi-Fi do bezprzewodowego neta
.Zwykłym pociągniesz tylko przez kabel .

No mi właśnie o kablowy chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się