Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

O`Rly? Ja też, ale się pytam czy będzie dostępny dla Europy. Co do samych wersji bundle szkoda że nie wszystkie mają zmieniony wygląd ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jestem na etapie wybrania konsoli i mam pytanie do posiadaczy PS3. Nie martwicie się zaledwie 1 roczną gwarancją ? W xboxie najbardziej awaryjny element (z tego co zdążyłem się zorientować) ma aż 3 lata. Podobno nowe xboxy nie są już tak awaryjne więc w tym elemencie MS wypada chyba lepiej. Nie wydaje się wam podejrzane że dobry sprzęt jakim jest PS3 ma zaledwie roczną gwarę, zwykle jakość idzie w parze z długością gwarancji a tu odwrotnie ?
Wiem o 2 letniej gwarancji sprzedawcy ale tu wiadomo, może być różnie, jeden uzna a drugi się wypnie i nie przestraszy się nawet gróźb.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakościowo PS3 bije wszystkie konsole na głowę, materiały użyte do budowy konsoli są znakomite i awaryjność wynosi nadal 2%. Jest taki mit: jeżeli konsola nie popsuję się w ciągu pierwszego roku, to będzie służyć znacznie, znacznie dłużej. Co najmniej PS5. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie wprowadzamy w błąd/nie piszemy głupot (cena gry Prince of Persia na konsolę Xbox 360 nie jest aż tak wysoka, ba, jest 3 razy mniejsza - http://www.gram.pl/sk3_9gzfHe8_Prince_of_Persia.html). Po drugie - korzystamy ze słownika ortograficznego. Lub, jeśli mamy dysortografię, zmieniamy przeglądarkę internetową na taką, która "wyłapuje" takież błędy (vide Mozilla Firefox). A, żeby nie było - nie jest to "prywatna wycieczka", lecz objaw frustracji na tego typu "zachowanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej wspomniał istnieje coś takiego jak słownik ortograficzny. Po drugie ty nie "muwisz", ale mówisz, a poza tym na forum się nie mówi tylko pisze, taka mała dygresja.

Co do twojego ostatniego posta, najstarsza? Bodajże Most Wanted, który jest najlepszą według mnie częścią NFS''a. 5,50 zł to taniocha, wolę zakupić za to grę niż na przykład browar.

Ps: Wszystkie treści mógłbyś zawrzeć w jednym poście i na prawdę ściągnij sobie FF, który sprawdza błędy. Gdyż odwiedzanie forum i wypowiadanie się na nim w taki sposób, jaki Ty prezentujesz, świadczy o braku kultury osobistej.

Czy wszyscy 13-latkowie są tacy?! Boże chroń nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 13:29, mateusz12341995 napisał:

ciołki jamuwie o nowycha a nie o piratach lub nówkach

Dzieciaku, nie wyzywaj innych: to po pierwsze. Po drugie, zobacz co napisałeś. "jamuwie o nowycha a nie o piratach lub nówkach ". Gdzie tu sens? Poza tym do śmiesznych wojen "PC vs. Konsole" masz ten temat: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=750&u=946.

BTW. Łeber, "naprawdę" piszemy razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno - w niewielu grach widać, że PS3 jest lepszy graficznie... Developerzy nie okiełznali jeszcze konsolki, więc mimo lepszego sprzętu w środku, nie widać aż tak bardzo przewagi.
Łeber
Ale zdażają się przypadki odmówienia posłuszeństwa napędu blu-ray itp. Najmniej awaryjna jest Wii - powód prosty - Ze względu na starą technologię nie ma tam niczego co mogło by się przegrzać/popsuć ;) Cyba, że konsolką rzucasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w pupę...jaki byk, sam mówię tu o błędach, a widać mi też się zdarzają, ale wpadłem. ;(

W.A.S.D- tak i to prawda, aczkolwiek są to najczęstsze popsucia, więc to już nie wina samej konsoli, bo ona działać nadal będzie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 17:24, Kaucz napisał:

UWAGA! Nie karmcie trolla :) Widać że to jakaś nędzna prowokacja

Zgadzam się, ignorujcie jego posty ;)
BTW. W.S.A.D zdarzają piszemy przez rz :P, coś was wszystkich ten pan zdezorientował chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy kupić konsolę xbox-a 360 ,ale nie wiem co zrobić. Czeka aż wyjdzie nowa wersja czy czekac aż wyjdzie z blureyem czy teraz kupic ?
Doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 19:46, Fencer11 napisał:

Mam pytanie.Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy kupić konsolę xbox-a 360 ,ale nie wiem
co zrobić. Czeka aż wyjdzie nowa wersja czy czekac aż wyjdzie z blureyem czy teraz kupic
?
Doradźcie

Jak wiadomo na targach CES 2009 Robbie Bach stanowczo zaprzeczył nadchodzącej śmierci 360. Kup teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 22:13, Miluś napisał:

> > Witam posiadaczy Xbox ściągnąłem PL komentator do FiFY09 niestety nie wiem
gdzie
> go
> > przestawić??
> Przecież Fifa 09 jest wydana w PL wersji językowej. Oo
> Nie rozumiem.

widze, że zachowujesz się gorzej niż Czak N. czepiałeś się mojego Swap Magica, teraz
czepiasz się kolegi, że nie ma PL komentarza. Luzuj pałkę kolego.

Masz jakiś problem ? Byłem pewny, że Fifa na całą Europe ma kilka wersji językowych.
A teksty "Luzuj pałkę kolego" chyba na forum dozwolone nie są, więc sam wyluzuj kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się