Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Mam jeszcze jedno pytanko :) dowiedziałem się żeby sciągac pełne wersje gier potrzeba microsoft points, i je można kupic ale poco jak można kupic gre. I jam można dostac punkty bez wkładu finansowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 20:27, Gallbaroquo napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko :) dowiedziałem się żeby sciągac pełne wersje gier potrzeba
microsoft points, i je można kupic ale poco jak można kupic gre. I jam można dostac punkty
bez wkładu finansowego???


Kupujesz zdrapki np na allegro i w ten sposób uzupełniasz konto. Są taki małe gierki arcade, ktore mozesz kupić i na dysk zassać. Mała rzecz a cieszy. Cena czasami już mniej. Z większych gier to są stare tytuły z pierwszego xboxa, np. Psychonauts i raczej za drogo. Lepiej wyrwać na allegro stara gre, albo na ebauy. Nieiwem jak jest teraz ale kiedys podobno M$ organizował jakieś turniej za które mozna było otrzymać darmowe pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 15:44, bartek_kawa napisał:

/.../realistyczny model jazdy (bezwładność oddano świetnie!)

Co? Stary, toż to czysty arcade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 00:06, Szperacz Robson napisał:

> /.../realistyczny model jazdy (bezwładność oddano świetnie!)
Co? Stary, toż to czysty arcade :D

Jak wyłączysz wspomagacze to utrzymanie się na prostej drodze jest wyzwaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 00:37, jackass napisał:

> > /.../realistyczny model jazdy (bezwładność oddano świetnie!)
> Co? Stary, toż to czysty arcade :D
Jak wyłączysz wspomagacze to utrzymanie się na prostej drodze jest wyzwaniem .

No tak, ale z realizmem to i tak nie ma tyle wspólnego, co np. Forza 2. Ale i tak jako ścigałka GRID jest wyśmienity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 00:40, Szperacz Robson napisał:

> Jak wyłączysz wspomagacze to utrzymanie się na prostej drodze jest wyzwaniem .
No tak, ale z realizmem to i tak nie ma tyle wspólnego, co np. Forza 2. Ale i tak jako
ścigałka GRID jest wyśmienity.

Realizm realizmem ,ale agresywność i walka o każdy centymetr drogi jest fpytkę ,musisz przyznać .Jak w żadnej innej grze. Wyprzedzanie a szczególnie na zakrętach to często ruletka .Już nie wspominając o tym ,że przeciwnicy potrafią wylecieć z trasy kilka metrów przed metą z powodu błędu .Gdyby nie flashbacki to by było ciężko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 00:52, jackass napisał:

Realizm realizmem ,ale agresywność i walka o każdy centymetr drogi jest fpytkę ,musisz
przyznać .Jak w żadnej innej grze. Wyprzedzanie a szczególnie na zakrętach to często
ruletka .Już nie wspominając o tym ,że przeciwnicy potrafią wylecieć z trasy kilka metrów
przed metą z powodu błędu .Gdyby nie flashbacki to by było ciężko .

Racja, racja. Niestety grałem tylko w demo na X360, ale i tak uważam GRIDa za najlepszą ścigałkę. No, może poza Burnoutem, bo to jednak trochę inny typ wyścigów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo planuję zakup Xboxa i mam kilka dość ważnych pytań:

- Ile kosztuje zestaw konsola + Prince of Persia, orientuje się ktoś?
- Mam 32-calowy telewizor (chyba z wejściem HDMI), czy muszę dokupić jakiś kabel?
- Gdzie najlepiej kupować gry?
- Bardziej opłaca się kupić Arcade czy Premium?

Z góry dzięki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. 699zł. Ale to wersja bez dysku.
2. No możesz kupić HDMI. W okolicach 30zł. Na allegro popatrz.
3. Allegro. Tam nówko chodzą po 100zł. Nawet tych nowszych gier.
4. Premium z dyskiem 60 GB bo to wersja z poprawioną wewnętrzną strukturą. Chłodzenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 15:44, Vysoki napisał:

czy warto jeszcze kupowac xbox 360? czy dozbierac do ps3?

xbox 360 premium + prince of persia 999zl

Oczywiście, że warto. Ale warto także kupić PS3. Popatrz po grach i wybierz konsolę, która Cię bardziej interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 15:44, Vysoki napisał:

czy warto jeszcze kupowac xbox 360? czy dozbierac do ps3?

xbox 360 premium + prince of persia 999zl


?
Oczywiście, że nadal warto "kupowac" Xboxa. Konsola ma już porządną bibliotekę gier, w tym roku też wyjdzie sporo hitów, poza tym - Microsoft sam powiedział, że lubi zaskakiwać i na ten rok też szykuje coś specjalnego :).

Jeżeli nie interesują cię filmy na Blu-ray, popatrz po prostu na bilbioteczki gier obu platform. Jeżeli znajdziesz więcej interesujących cię exclusivów na PS3 - dozbieraj i bierz ps. Jeżeli lepsze twoim zdaniem będą gry na xboxa - bierz x''a. Easy.

Ja wybrałem xboxa. Co mnie popchnęło w stronę tej konsoli? Dużo ilość gier jRPG ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 15:44, Vysoki napisał:

czy warto jeszcze kupowac xbox 360? czy dozbierac do ps3?

xbox 360 premium + prince of persia 999zl

Niczym się nie wyróżnię jeśli napisze że warto (to i tak głupie pytanie, konsole zawsze warto kupić nawet PSX) Chcesz dozbierać kup PS3 - proste :)
KrisK91 - no i to jest poprawna wypowiedz - ludzie nie zadawajcie takich pytań ! po prostu podobają się wam gry z danej platformy to ją kupujcie - proste? tak? to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 15:44, Vysoki napisał:

czy warto jeszcze kupowac xbox 360? czy dozbierac do ps3?

xbox 360 premium + prince of persia 999zl


Jeszcze niedługo przed świętami ten zestaw kosztował w MM 899 złotych, zestaw z Kung Fu Panda i Indianą Jonesem 799, a z CoD5 999zł. Teraz dwa pierwsze podrożały = kicha. Kup sobie lepiej Premiuma bez gry za 800 złotych, potem dokup PoPa na allegro za 100 :).

BTW Dopiero niedawno dostrzegłem jak wielką przewagę mają filmy na Blu-Rayu nad zwykłymi DVD. Oby BD jak najszybciej stał się standardem (bo teraz trudno go tak nazywać, bo przecież nawet do high-endowych komputerów rzadko wstawia się odtwarzacze tego formatu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 17:31, Dincooo napisał:

Jeszcze niedługo przed świętami ten zestaw kosztował w MM 899 złotych, zestaw z Kung
Fu Panda i Indianą Jonesem 799, a z CoD5 999zł. Teraz dwa pierwsze podrożały = kicha.

Lol! W Szkocji (gdzie mieszkam) za zestaw X360 Premium + GoW + GoW2 + Far Cry2 + dodatkowy kontroler dałem w grudniu 200 funtów. Teraz za to samo chcą 180 funtów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 17:37, Igor FCBayern napisał:

> Jeszcze niedługo przed świętami ten zestaw kosztował w MM 899 złotych, zestaw z
Kung
> Fu Panda i Indianą Jonesem 799, a z CoD5 999zł. Teraz dwa pierwsze podrożały = kicha.
Lol! W Szkocji (gdzie mieszkam) za zestaw X360 Premium + GoW + GoW2 + Far Cry2 + dodatkowy
kontroler dałem w grudniu 200 funtów. Teraz za to samo chcą 180 funtów...

Wyprowadzam się... Czemu w polsce to taka kicha konsolowa jest... Ja za 800 kupiłem SAMĄ konsole... Szkoda gadać...
EDIT:
A kupowałem ok. 3 miesięcy temu... Jak potem przechodziłem obok empiku, to się załamałem, że nie poczekałem z zakupem... był zestaw bundle z 2 grami (nie Indy i Panda, jakaś z "poważniejszych" gier) w tej samej cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 17:37, Igor FCBayern napisał:

> Jeszcze niedługo przed świętami ten zestaw kosztował w MM 899 złotych, zestaw z
Kung
> Fu Panda i Indianą Jonesem 799, a z CoD5 999zł. Teraz dwa pierwsze podrożały = kicha.
Lol! W Szkocji (gdzie mieszkam) za zestaw X360 Premium + GoW + GoW2 + Far Cry2 + dodatkowy
kontroler dałem w grudniu 200 funtów. Teraz za to samo chcą 180 funtów...

Kurde. 3 świetne gry. A czy u nas konsole z AŻ 3 SUPER GRAMI są w bundle packach? Nie ależ skąd.
Jak by było PS3 np. z Ressistance 1, Ressistance 2 i Far Cry 2 to też bym brał bez zastanowienia.

Tam w Szkocji to muszą być extra bundle packi z extra grami i to w korzystnych cenach. Szkoda że nie u nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja widziałem szkockie bundle... Były Gearsy, FC2 itp. I do tego DODATKOWY PAD! Szkoda - pomyśleć, że poczekał bym z zakupem konsoli i miałbym bundle CoD5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się