Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2009 o 19:11, Łeber napisał:

A co jak konsola siądzie? ;] W śród ludzi panuje grypa, a wśród konsol bakcyl RRoD''a.
Pierwszy był Kurammi, kto kolejny? Tfu, wypluć słowa. ;P

Eee tam, mi też padła we wrześniu, po dwóch tygodniach był nowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki możecie polecić FPS na xboxa 360 ale żeby miał ciekawy i nawet długi tryb single player? Myślę nad Far Cry 2 lub Bad Company ale nie wiem. Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 18:24, KamcioBoy napisał:

Jaki możecie polecić FPS na xboxa 360 ale żeby miał ciekawy i nawet długi tryb single
player? Myślę nad Far Cry 2 lub Bad Company ale nie wiem. Pomocy.

O ile BC jest nawet fajne, to Far Cry 2 ci nie polecam - może i jest długie, ale przy tym jest cholenie nudne... nawet bardziej... Z FPS''ów to jeszcze CoD 3, 4 i 5 ;) Halo 3, i jeszcze TPS - Gears of war :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 18:35, KamcioBoy napisał:

CoD 3 jest podobno krótki, 4 ukończyłem na PC a 5 jakoś do mnie nie przemawia. Gears
of War juz mam :D A BC jest dość długie ?

No nawet ;) Ma niby fabułę, mogę się ostrożnie pokusić o stwierdzenie, że niezłą (chumor), ale i tak największą rolę pełni tam multi. Może Brothers in Arms : Hells Hghway? Tylko, ze to jest bardziej gra taktyczna.
Pominąłeś Halo 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 18:46, KamcioBoy napisał:

No nad Halo 3 też myślałem ale wydawało mi się że to bardziej gra sieciowa. A może jednak
się skuszę na GTA iV

No jak chcesz długiego i klimatycznego singla, to się nawet nie zastanawiaj! A halo 3 to również głównie sieciówka, ale ma single'a nawet fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 18:53, KamcioBoy napisał:

Co do tego że Halo 3 jest tanie to masz racje. Na allegro 62 zł + przesyłka. Teraz się
zastanowię miedzy Halo 3 a GTA 4. Dzięki za pomoc

To odrazu ci powiem, że jeżeli nie masz zamiaru kupować XBL gold, to kupuj GTA IV - tak Halo3 przejdziesz i odłożysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując konsole nie myślałem o podłączeniu jej do internetu, po jakimś czasie to zrobiłem i w niektórych grach, a przede wszystkim w FPS bez multi to nie ma zabawy tak na prawdę. Shootery są z reguły króciutkie i dla tego posiadają tryby multi by ludzie głównie pod nie się kierunkowali. W sumie jakby nie patrzeć, to teraz, gdyby nie MP, to BF: Bad Company odstawiłbym już dawno, po dwukrotnym przejściu kampanii dla jednego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupiłem sobie Halo 3 a bratu jeszcze kupiłem LEGO STAR WARS: Complete Saga :D Zostało mi jeszcze 25 zł xD Wybrałem tak ponieważ Halo ma już trochę czasu i prawdopodobnie będzie ciężko później dostać. GTA trochę stanieje i za jakiś miesiąc kupię sobie mam nadzieje taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2009 o 18:54, W.S.A.D napisał:

To odrazu ci powiem, że jeżeli nie masz zamiaru kupować XBL gold, to kupuj GTA IV - tak
Halo3 przejdziesz i odłożysz :)


Eee, a skąd wiesz jeżeli nie miałeś nawet Halo 3? Ja mogę powiedzieć, że do Halo nie podszedłem jakoś szczególnie podniecony. Ba, myślałem że Master Chief robot :-). Tyle się naczytałem na forach opini typu "Halo to shit i crap dla amerykańskich ośmio latków", że po prostu uznałem że to przehypowany średniak. Do czasu gdy za okazyjną kasę kupiłem sobie, tak na próbe, Halo 3.

Klimat mnie oczarował, dzwięk zadziwił, grafika okazała się naprawdę mocnym punktem gry (dla niewierzączych, odpalcie misję floodgate). Ale to wszystko nic w porównaniu z gameplayem. To po prostu FPS totalny. Gdybym miał wybrać przedstawiciela wszystkich FPS-ów, to bez wątpienia wybrałbym Halo 3. Ta gra ma wszystko: długie, wciągające misje, świetną story oraz hektolitry przyjemności!

Zwykle w shootery pogrywam na medium. Halo 3 ukończyłem 4 krotnie (oczywiście Halo i Halo 2 również ukończyłem aby lepiej zapoznać się z niesamowitym backgroundem fabularnym), z tego dwa razy na Legendary, a raz z czaszką Iron (dla punktów i achievów)! I mogę powiedzieć że było to najbardziej hardcorowe doznanie w moim growym doświadczeniu. Kampania single miażdzy, rozgniata i po prostu zrywa beret (w Halo 2 chodzimy po scarabeuszu, w Halo 3 mamy okazję dwa skarabeusze... zniszczyć! Trzeba zobaczyć tą skalę!). Z singlem spędziłem narazie więcej czasu niż z nie jednym RPG-iem, a mimo to ani razu nie poczułem znużenia. To coś znaczy :-).

Oczywiście nawet nie piszę o multi, bo tu już legenda. Możesz nie lubić FPS-ów, możesz nie cierpieć shooterów online, ale w Halo 3 online zagrać musisz. Świetny system matchmaking pozwala błyskawicznie znaleźć kompanów pod jakikolwiek tryb gry, o poziomie umiejętnoście podobnym do twojego. I mogę napisać, że to naprawdę działa! Zostajemy delikatnie wprowadzeni w grę, a nasz skill stopniowo rośnie. Sam gameplay to poezja. Można grać w to kilka godzin dziennie i się nie nudzić (dzięki medalom), lub po powrocie ze szkoły/pracy odpalić meczyk na socialu z kumplami (polecam do takich zabaw ustawienie jako jedynej broni rocket launchera i małej mapy. Gwarantuje fun :-)) i świetnie się bawić.

Tak więc, myślę że każdy posiadacz X360 powinien przynajmniej zapoznać się z tą grą, a wskazane jest ukończyć ją i oddać się w szpony wspaniałem multi :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 21:57, KamcioBoy napisał:

Dobra kupiłem sobie Halo 3 a bratu jeszcze kupiłem LEGO STAR WARS: Complete Saga :D Zostało
mi jeszcze 25 zł

Możesz mi wysłać na konto .Może za to pogram kiedyś z Tobą przez Live .

Też chcę czasy ,kiedy każdy posiadany pieniądz przeliczało się na kupione gry :( Nie było innych wydatków to i można było kupić grę za 150 zyla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ Można grać na kopiach zapasowych gier
- Tracisz gwarancję na xbox''a

PS: Czemu skrytykowany w Polsce o ile wiem to jest legalne i możesz spokojnie przerobić przez aukcję allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legalne w jaki sposób? Kto w dzisiejszych czasach gra na kopiach zapasowych, daj spokój, jeżeli jak już ktoś przerabia, to ma na myśli piractwo.

Ogólnie rzecz biorąc jestem przeciw i gdybym miał X360, to bym go nie przerobił nawet gdyby mi dopłacali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 14:49, Łeber napisał:

Legalne w jaki sposób? Kto w dzisiejszych czasach gra na kopiach zapasowych, daj spokój,
jeżeli jak już ktoś przerabia, to ma na myśli piractwo.

Ogólnie rzecz biorąc jestem przeciw i gdybym miał X360, to bym go nie przerobił nawet
gdyby mi dopłacali.

No przecież oczywista sprawa, piractwo to jest najnormalniejsze w świecie złodziejstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się